PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cildinizdeki geçmeyen lekelere çözüm arıyorsanız!

duaperest
05-12-2011, 15:20
Arkadaşlar,eğer bu yazıyı okuyorsanız şanslısınız.bir çoğumuzun yüzünde geçmeyen ufak tefek sivilceden kalma izler,lekeler yara kalıntıları olabilir.ben ve bir çok kişi bu izlere veda etti.fiyatı çok ucuz olan ama gerçekten mucize bir karışım.bende duyduğumda inanamamıştım ama en pahalı kremlerden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.çünkü hem izler lekeler yok oldu hemde birdaha sivilce çıkmadı.bu krem süper bir hücre yenileyici.zaten biraz araştırırsanız anlarsınız.
-madécassol krem
-bephantene krem
-bephantene merhem

3ünü karıştırıp sabah ve akşam 1kere masaj yaparak sürüyorsunuz.sadece bukadar.bir süre sonra ışıl ışıl lekesiz bebek gibi bir cilde sahip oluyosunuz.inanın bana aynaya baktığınızda daha mutlu olacaksınız.bu karısımı öğrenmeme vesile olan tüliş hanıma dua ediyorum.acaba olurmu demeyin inanılmaz ucuz maliyeti olan bu kremi kullanın.uzun süre kullandığınızda büyük lekelerede iyi geliyo.madecassol kremi tek başına çizik,dudak yaraları,kesik gibi yaralarada çabucak iyileşmesi için kullanabilirsiniz.prospektüsünde sivilce izleri yazmıyo ama bu kremin sırrıda burda zaten.
Çözemediğiniz cilt sorunlarınız varsa yazın,bilgilerimi paylaşırım.

NEFES
05-12-2011, 17:02
sevgiilli duaperest, bende göz kuyruğunun hemen altında..büyük kahverengi lekeler var...utanıyorum sanki böle benek benek duruyor..eskiden cildim o kadar güzeldiki...daha beyzadım şimdi lekelerden soluk mat lekeli çilli bir cilt le çok zor yaaaaaa..eğer geçerse dediğin gibi....dile benden ne dilersen... sevgiler

Arkadaşlar,eğer bu yazıyı okuyorsanız şanslısınız.bir çoğumuzun yüzünde geçmeyen ufak tefek sivilceden kalma izler,lekeler yara kalıntıları olabilir.ben ve bir çok kişi bu izlere veda etti.fiyatı çok ucuz olan ama gerçekten mucize bir karışım.bende duyduğumda inanamamıştım ama en pahalı kremlerden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.çünkü hem izler lekeler yok oldu hemde birdaha sivilce çıkmadı.bu krem süper bir hücre yenileyici.zaten biraz araştırırsanız anlarsınız.
-madécassol krem
-bephantene krem
-bephantene merhem

3ünü karıştırıp sabah ve akşam 1kere masaj yaparak sürüyorsunuz.sadece bukadar.bir süre sonra ışıl ışıl lekesiz bebek gibi bir cilde sahip oluyosunuz.inanın bana aynaya baktığınızda daha mutlu olacaksınız.bu karısımı öğrenmeme vesile olan tüliş hanıma dua ediyorum.acaba olurmu demeyin inanılmaz ucuz maliyeti olan bu kremi kullanın.uzun süre kullandığınızda büyük lekelerede iyi geliyo.madecassol kremi tek başına çizik,dudak yaraları,kesik gibi yaralarada çabucak iyileşmesi için kullanabilirsiniz.prospektüsünde sivilce izleri yazmıyo ama bu kremin sırrıda burda zaten.
Çözemediğiniz cilt sorunlarınız varsa yazın,bilgilerimi paylaşırım.

duaperest
05-12-2011, 17:57
sevgiilli duaperest, bende göz kuyruğunun hemen altında..büyük kahverengi lekeler var...utanıyorum sanki böle benek benek duruyor..eskiden cildim o kadar güzeldiki...daha beyzadım şimdi lekelerden soluk mat lekeli çilli bir cilt le çok zor yaaaaaa..eğer geçerse dediğin gibi....dile benden ne dilersen... sevgiler

hiç üzülme arkadaşım,sorun çok eski olmadığı sürece 1 2 senelik lekelere kesin çözüm oluyo.birde derin çukurlar falan hiç geçmiyo ama seninki umuyorumki geçer.1bardak suya 1fincan elma yada üzüm sirkeside lekeleri açıyo.bak verdiğim krem karışımını biraz araştır okuduklarına hayret edersin.gerçekten etkili.hemde çok çabuk etkisini gösteriyo.

saint
05-12-2011, 23:37
Bu kremleri nereden temin edebiliriz?Eczanelerden mi?

sellen_07
05-12-2011, 23:40
evet her eczanede vardır mutlaka.

saint
05-12-2011, 23:44
Teşekkürler...:bigwink:

kayıp
05-13-2011, 19:47
iki bepanthene demişsin biri plus mı olacak
teşekkürler ayrıca bilgi için deniycem

duaperest
05-13-2011, 23:17
evet biri plus diğeri merhem olanı.deneyin pişman olmazsınız.

kayıp
05-14-2011, 13:55
teşekkürler ilk fırsatta alıcam
yalnız bepanthene nin tüyleri beslediği yönünde bilgiler okumuştum
siz bunu araştırdınız mı acaba ya da böyle bir haber duydunuz mu

duaperest
05-14-2011, 14:58
evet doğru ama korkmayın yüz alın bölgesinde kalın tüy kökleri olmadığından etkilemez miş.ama kaş gürleştirmede kullanabiliriz.ben 1seneden fazladır kullanıyorum sorun yaşamadım.tereddüt ederseniz madecassolü tek başınada kullanabilirsiniz.eskiden bepanteni sigorta ödüyodu.sağlık bakanlığı ödüyodu cilt bakımında kullanıldığını farkedince kaldırmışlar şimdi ödemiyo ama çok ucuz.
Eşim eczacı bilgiziz kullanmıyorum.

kayıp
05-14-2011, 16:24
teşekkürler bilgiler ilk ağızdan yani daha güvenilir

duaperest
05-14-2011, 21:18
evet kayıp kardeşim.eminim ilerde bana dua edersin.

Mo Chuisle
05-15-2011, 10:29
Mutlaka denemeliyim ama şu tüy olayı biraz endişelendiriyor beni.
Zaten kaşlarımın üstündeki sivilceler yok olsun diye istiyorum.Şimdi kaşlarımda biraz kalın olduğu için daha kalınlaşır mı diye düşünüyorum.
O yüzden bu kremleri sürdükten sonra bir tüy çıkmasını engelleyici bir şey sürsek olur mu?

duaperest
05-16-2011, 08:38
bence gerek yok sanmıyorum dahada kalınlaştıracağını,zaten gürmüş.dediğim gibi sadece madecassolde kullanabilirsiniz.ama nedense özellikle kaşlarıma fazla sürdüğüm halde bende gürleşme olmadı.
Sabırla kullandığınızda 10 günde fark görülüyo,kişiye göre süre uzayabilir.

kayıp
05-17-2011, 16:48
madecassolü nemlendirici olarak kullanabilir miyiz
yani tonikle sildikten sonra
eşine sormak istiyorum
yani her akşam uzun süreli kullanılabiliyor mu acaba

duaperest
05-17-2011, 22:18
kayıp arkadasım,eğer madecassol tekbaşına cildinizi yeterince nemlendiriyorsa sabah öglen ve akşam kullanabilirmişiz.ama düzenli olarak.

ArchAngel
05-17-2011, 23:33
Sevgili duaperest, benimde cildim aşırı yağlı.
parıl parıl parlıyor,elimi yüzüme attığımda resmen cıvık cıvık yağ geliyor o derece.
yani şaka değil ama türkiyenin 1 yıllık sıvı yağına sahibim.
bana ne önerirsiniz?

duaperest
05-18-2011, 09:51
ArchAngel arkadaşım,bende eskiden uyandığımda yüzümden yağ akardı parlardım.kesinlikle tavsiyem saf alkol karısımlı gülsuyu.tamamen kurtuldum.sivilceleri kurutma amaçlı kullanmıştım ama yağlarıda kuruttu.siyah noktada varsa aspirin ekle bu karışıma.yoksa,yarı yarıya gülsuyu alkol karıştır pamukla sil.sonra
pamuğa bi bak cildinde nevarsa pamukta ışıl ışıl oluyosun.sonrada biraz nemlendir.bukadar.

NEFES
05-18-2011, 11:34
canımsınnnn çok teşekkür ederim..sağol..duacım....:3D Smiles (159):

hiç üzülme arkadaşım,sorun çok eski olmadığı sürece 1 2 senelik lekelere kesin çözüm oluyo.birde derin çukurlar falan hiç geçmiyo ama seninki umuyorumki geçer.1bardak suya 1fincan elma yada üzüm sirkeside lekeleri açıyo.bak verdiğim krem karışımını biraz araştır okuduklarına hayret edersin.gerçekten etkili.hemde çok çabuk etkisini gösteriyo.

ArchAngel
05-18-2011, 14:35
ArchAngel arkadaşım,bende eskiden uyandığımda yüzümden yağ akardı parlardım.kesinlikle tavsiyem saf alkol karısımlı gülsuyu.tamamen kurtuldum.sivilceleri kurutma amaçlı kullanmıştım ama yağlarıda kuruttu.siyah noktada varsa aspirin ekle bu karışıma.yoksa,yarı yarıya gülsuyu alkol karıştır pamukla sil.sonra
pamuğa bi bak cildinde nevarsa pamukta ışıl ışıl oluyosun.sonrada biraz nemlendir.bukadar.
çok teşekkür ederim cidden ya inan çok iyi oldu bu.
bir cilt uzmanına danışmıştım birde uzman yani,sabunun cilt için çok tehlikeli olduğunu söylemişti.
sabunla yıkanan yüzler aynı jiletle traj olmuş gibi etki yaratıyor dedi.
sabunu kesti bana sabamedin bir ürününü tavsiye etti onu kullandıkdan sonra cildim buz pisti giib oldu dahada yağlandı.
bunu hemen deniyeceğim

bukiab
05-18-2011, 14:49
Sevgili ArchAngel,danistiginiz uzman sabun konusunda dogru soylemis.Cildiniz asit ozellikli,sabunlar ise baz.Ciltte ter bezlerinden cikan ter ile yag bezlerinden cikan yag cildinizi gorunmez bir tabaka olarak kaplar.Biz buna filmlipidik(Yani cildin pH i yada asit mantosu) diyoruz.O tabaka olmazsa cildinizi gunesin ultraviyole isinlarindan yada bakteriyel enfeksiyonlardan korumak mumkun olmaz.Sabunlar bu asitligi notrlestirir yok eder.Bu yuzden sabunla yikadiktan sonra cildiniz her turlu etkiye acik hale gelir,taa ki kendi yagini salgilayip asit mantosunu tekrar olusturana kadar.Siz yine de biz uzmanlarin sozunu dinleyin ve sabun kullanmayin.Cok yagli ciltler icin alkollu temizleyiciler eger cildinizde hassasiyet yoksa uygundur.Uzerine kullanacaginiz nemlendiriciyi secerken lutfen su bazli bir urun tercih edin.Yani cildinizi yagdan degil sudan nemlendirsin....Haftada bir kil maskesi de onerebilirim...:)

duaperest
05-18-2011, 15:10
doğru ArcAngel'cim ben uzman değilim sadece sonuç aldığım deneyimlerimi paylaşıyorum.uzmanlara kulak verin.umarı çarçabuk sorunundan kurtulursun canım.

cansu
05-20-2011, 18:34
duaperest bilgilerden dolayı tşk ederim alıp uygulamaya başlayacağım sağol varol birde şunu sormak istiyorum sıcak bir memelektte yaşıyorum d.kontrol hapı kullandığım zaman güneş lekesi aşırı şekilde cildime zarar veriyor aynı hamilelik lekesi gibi hamileyken bile lekelenmedim elmacık kemiklerimin olduğu kısım kararıyor çilleniyor bunu o lekeler içinde kullansam birde duyduysanız keratinöz kist dedikleri deri altı yağ bezelerim var fındık büyüklüğünde vücudumun heryerini işgal ettiler tedavisi yok estetik alınması gerek( para yok) deri altı yani bu konuyla ilgili ne diyebilirsiniz

duaperest
05-20-2011, 22:58
cansucum butür bir lekede kullanmadım ama deneyebilirsin emin ol yan etki yapmıyo.ama çil tarzı lekeler için arkadaşımın burnu üzerine çiğ inek sütü ile salatalığı azcık kaynatıp süzerek tonik yapmıştık günde bir kaçkez onunla siliyordu zamanla bayağa açılmıştı biraz araştırıp kullanabilirsiniz.
Ama bence kulandığınız hapı kesip başka bir yol deneyin.
Son olarak yağ bezeleri için bir bilgim yok.

için

cansu
05-21-2011, 00:15
tşk ederim yanıtınız için her türlü arayışı yapıyorum fakat bir sonuç alamadım yeme içme açlık yap şundan geçer deseler yapacağım bezeler için lakin sonuç yok :( ben lekeler için önerdiğiniz kremleri yarın itibari ile kullanacağım burdan bilgi veririm söylemiş olduğunuz kremler zaten bebekler için kullanılıyor o yüzden bebek gibi bir cilt dikkat ederseniz çoğu anne bebek ürünleri kullanır şampuanda dahil

duaperest
05-21-2011, 00:45
evet bende çocuğuma kullanırken keşfettim.senelerdir bepanthen olmazsa olmazım.yastığımın altında durur.cilt sorunum hiç yok.
İnşallah bezelerdende bir şekil
de kurtulursun.

negrita
05-23-2011, 12:19
3ünü de aldım az önce eczaneden.Hemen karıştırıp uygulayacağım :yahoo:

duaperest
05-23-2011, 17:30
3ünü de aldım az önce eczaneden.Hemen karıştırıp uygulayacağım :yahoo:

heey kısmetli negrita iyi yapmışsın faydasını gördükçe paylaşırsan sevinirim.

negrita
05-23-2011, 19:16
heey kısmetli negrita iyi yapmışsın faydasını gördükçe paylaşırsan sevinirim.

tabii kiii duaperestt paylaşmaz mıyım hiç :3D Smiles (126)::3D Smiles (71):

juturne
01-16-2012, 12:49
Bende yanagımın bir bölümünde sivilce birliği oluştu yani bir kaç tane küçük sivilce birleştiler duruyorlar öyle geçmiyorda kil maskesi falan yaptım actı biraz ama bırakınca tekrar kırmızı oluyor ve aynı boyda aynı şekilde değişmiyor. Bu dediğiniz krem karışımı onda da işe yarar mı acaba=??

hanzade
01-17-2012, 13:33
evet bu karışım sivilce lekelerinede iyi gelirmi bide gülsuyu ve alkol karşımını deniyecem

souldare
05-06-2012, 15:51
güneş lekeleri için de aynı karışım denenebilirmi

su24
05-07-2012, 02:24
güneş lekeleri için de aynı karışım denenebilirmi
bence hayır.bepantan çoğu yara ve sıvılce lekelerıne ıyı gelsedee..güneş lekelerıne asla ıyı gelmıyo..cıldıye doktoruna gıdın vee yapılma krem verıcektır muhakkak.ve 15 gun sonundada sonuc alırsınız.ayrıca bepantenın merkenı yağlı bı kremdır..tüğlenme yapabılır...

Elissaa159
05-28-2012, 18:24
deniyicem paylaşım için teşşekürler

ms-owl
06-01-2012, 23:32
Bende bugun itibari ile kullanmaya basladim. Simdilik soyleyebilecegim; pahali nemlendiricilerden cok daha iyi nemlendirdi.

lugesya
06-02-2012, 03:10
cansu mesajını okudum güneş lekeleri ve çillerin için sana önerebileceğim bir krem var eczaneede satılıyor..vichy markasının bi white müthiş bir krem ciltteki güneş lekelerini 1 hafta içerisinde açıyor mucize gibi gerçekten yüzünde bir duruluk oluyor hemen farkedersin zaten isminden de belli zaten beyazlatmak amaçlı ok

ms-owl
06-19-2012, 19:54
Sevgili Duaperest,
onerdigin kremleri bir suredir kullaniyorum ve cok faydasini gordum. Eski sivilce izlerim kayboluyor ve yeni sivilcelerin cikmasina engel oluyor. Cok tesekkur ederim bu faydali bilgileri paylastigin icin.