PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şans Noktası Burçlarda, Evlerde.


suri
02-16-2012, 14:23
KOÇ
bu kişiler hep hareket etme gereksinimi duyarlar. gerçek başarıyı kendi güçleri ile ulaşabilecekleri amaçlar olarak görürler. onlara göre enerji gücü, güç de bağımsızlık ve özgürlüğü getirir. amaçlarına ulaşmak için zihinsel güçlerini egoları ile birleştirirler.

BOĞA
bu kişiler hep sağlam, kalıcı şeyler ararlar. herşeyin anlamını kullanılışını bilmek ister, bu bilgiler üzerine sağlam bir gelecek kurarlar. bu kişilere sevinç veren şey yaşamlarını sürdürmektir. yavaş yavaş ve dikkatlice amaçlarına ulaşınca güvenlik içinde dinlenebilirler. alışkanlıklarını kolay kolay değiştirmezler. yeni birşey yapabilmek için zaman zaman eskileri yok etmekten korkmamayı öğrenmeleri gerekir. en büyük sevinçleri sevgi ve cinsellikle gelir. dingin dış görünüşleri çevre ile doğal bir uyum sağlar. onlar da bununla hoşnut olurlar.

İKİZLER
Öğrenmek istediğiniz konularda ilerlemek, aklınıza takılan soruları yanıtlamak ve bilinç düzeyinizi geliştirmek sizi en mutlu eden şeylerin başında geliyor. Sevinciniz doğrudan doğruya meraklarınıza bağlı. Çok yönlü, hareketli ve özgür düşünüyorsunuz. Benzersiz bir espri anlayışı yeteneği verebilir. Anda yaşamak ve ağır yükler altında yılmamak sizi anlatan sözcükler. Böylece esnek olabiliyor ve ana uygun olarak yeni tavırlar ve düşünceler üretebiliyorsunuz. Sizinle çalışanlar veya yaşayanlar, size yardımcı olmak için her an yanınızda olurlar.

YENGEÇ
şans noktası yengeç burcunda olan kişiler hissetmekten zevk alırlar. bir çocuk gibi düşüncenin doğuşu onlara sevinç verir ve düşünceleri besleyip geliştirmek isterler.

ASLAN
Önder olmak komut vermek, büyük bir işi başarmak onlara zevk verir. insanın neler yapabileceğini göstermek isterler. toplum içinde kabul gören bir çevrede yaşarlar çünkü yalnız bu çevre onlara istedikleri onur ve ünü sağlayabilir.

BAŞAK
bu kişiler çevrelerini örgütlemekle mutlu olurlar. her zaman temiz beden, temiz çevre ve mantık isterler. sorunları verimli bir biçimde çözerler ve yarına bırakmazlar.

TERAZİ
şans noktası terazi burcunda olan kişiler, en büyük mutluluğu başkalarıyla çalıştığı zaman duyarlar. arkadaşları mutlu olmak istediklerin uyumu bozmamak için onların düşüncelerine katılır, rahat ederler. birşey yapmadan önce etki ve sonuçlarını bilmek isterler. kendi isteklerine değil, başkalarının isteklerine göre yaşam biçimi seçerler.

AKREP
Bu kişilere yeniden doğuş sevinç verir. fiziksel olarak cinsel ilişkilerde, zihinsel ve ruhsal olarak da duyguları ile yaşamın anlamını araştırırlar. çok enerjik olduklarından bu enerji onları rahat bırakmaz. bu yüzden dingin bir yaşamları olmaz. herkes için barış içinde, güvenli bir yaşam sağlayabilecek yeni bir dünya yaratmak isterler. başkalarının görmediği, düşünmediği yolları bulup göstermek onlara zevk verir.Verimlilik, hırs, organizasyon.Ayrıca sana bahşedilen yetenekler; keskin bir algı,anlayış ve bilinmeyenden korkmamaktır.Hayatındaki tecrübe edineceğin şey ise;dış katmanları soyup atıp asıl çekirdeğe ulaşmak olacaktır.

YAY
şans noktası yay burcunda olan kişiler özgürlüğün enerjisini taşırlar. zihinsel ve bedensel olarak bağımsızlık ararlar. kısmetleri uzak yerlerde bulunduğundan gezmekten korkmamalıdırlar. bu kişilerin yıllar geçtikçe daha anlamlı bir yaşantısı olur. çok meraklı olduklarından yaşamın tüm zevklerini tatmak isterler. her günün yeni birşey getireceğini; hepsinden zevk alacaklarını bilirler. sevinçleri hayatı herşeyiyle yaşamaktan ileri gelir. yaşam onlar için "olmak", sevinç de kendileridir. bu yüzden çevrelerine coşkunluk verirler.

OĞLAK
şans noktası oğlak burcunda olanlara yaşantılarının düzenli olması mutluluk verir. bu kişiler çok tutkulu ve umutludurlar fakat umutları biçimleninceye dek huysuz olurlar. yaşamlarının kendi ellerinde olduğu bilirler. yaşamlarının sonlarına doğru olgunlaştıkları için tutkuları dinlinleşerek mutlu olurlar. yeteneklerini değerlendirmek onlara sevinç verir. yıllarca uğraştıktan sonra başarıya ulaşırlar.

KOVA
bu kişiler herhangi bir bağ tanımaz, herşeyi öğrenmek isterler. yaşamın çeşitli bölümlerinin nasıl birleştiğini merak ederler. herşeyin neden değişik olduğunu anlamak onlara zevk verir. duygularına kapılmadıkları için özgürlüğün tadını çıkarabilirler. toplumun hangi yöne gittiğini inceler, ileri görüşlü olduklarından daha iyi bir geleceğin nasıl sağlanabileceği konusunda sağlam düşünceler üretirler. her seçeneği deneyerek insanların egolarından nasıl kurtulabileceğini araştırırlar. sevinçleri bireysel değil, herkes içindir.

BALIK
şans noktası balık burcunda olan kişiler, zaman ve mekan ötesine geçebilirler. güçlü sezgileri onlara çekicilik verir. sessiz deneylerle yaşamı anlamak onlara sevinç verir. yaratıcı düş güçleri yüksek bir anlayış, doğruluk ve sevgi ile birleşirse hem gönülleri hem de akılları özgür olabilir. düşledikleri şeyler gerçek olabilir.

1.EVDE:
Kişi için en büyük mutluluk kendisidir,kendi fiziki özellikleri ve kendisinin yarattığı çevredir.
burada bulunan şans noktası venüs-ay gibi kadınsı planetlerle kavuşumda ise oldukca büyük bir güzellik verir.

2.EVDE
maddi olanaklar açısından kişiye şans verir,servet edinmede ve korumada şanslıdır.evin bulunduğu burç oğlak yada boğa ise transit jüpiterin geçiş anlarında servet artması vakidir.

3.EVDE
akraba,kardeşlerden yana kişi çok şanslıdır,ilk aldığı eğitim hayatının ileriki dönemleri için başarısında büyük yer tutar.mutluluk iletişimdeki sağlıklı düşüncelerle oluşur.merkür ile birleşim yaparsa ve yerleştiği burç kova ise toplumsal alanda birçok kitleye düşünceleriyle ulaşacak kapasiteyi sğalar.

4.EVDE
En büyük şansı ailesidir,ailesinin kendisine sağladığı güvenlikdir,ve ailesinden alığı ahlaksal etik kültürdür.

5.EVDE
şans noktasının burdaki durumu,çocuklarından yana şanslı olacağını ve mutluluğu anne olduktan sonra tanımlayacağı anlamına gelir.ayrıca bu ev şans olaylarınıda yönettiğinden kişi spekülasyonlardan,finans alanlarından ve çeşitli talih oyunlarından epeyce kazançlı çıkacaktır.fakat yerleşim için,balık,yay uygundur.

6.EVDE
güçlü sağlıklı dirençli bir bünyeye sahiptir,kişiye hizmet etmeye meyilli pek çok insan vardır çevresine ve mutluluk onun için sağlıklı olmaktır

7.EVDE
evlilik,ortaklık,toplumsal yer için en iyi yerleşimdir,şansı bu üçlü ile değişir,evlilik yaşamında kendisine bağlı şansını katlayan bir eş verir.

8.EVDE
kişi miras yolu ile pek çok kazançlara ulaşır,başkalarından sürekli madi destek görür ve aynı zamanda karşılaşacağı kaza gibi olaylarda yara almadan kurtulur,ameliyat olaylarında iyiye işarettir,kolay geçer ameliyatları.uzun ömürlü insanlardır tabi iğer etkilerde onaylarsa.

9.EVDE
eğitim,öğrenim bilgi,uzak ülkelerde ki tanınma potansiyeli yüksektir,böyle birisi için mutluluk bilmekden geçer,gezmekten hoşlanır.

10.EVDE,
ebeveynlerinden birisi kariyeri için ön ayakdır ve kendisine destek olur,kariyere dinmede tanınmada şanslıdır.mutluluk onun için iş sahasındaki başarısıdır.

11.EVDE,
kişinin kendi hobilerine ortak pek çok dostu vardır,ve bu birlikte yapılan organize işlerde büyük başarı sağlar,arkadaşlarından pek çok yardım görür.

12.EVDE
şans noktasının burada bulunması içsel olarak kişiye pek çok doğaüstü yetenek bahşeder,bu insanlar iyi ve kötüyü ayırt edebilen kalpleri ve beyinleri okuyabilen bununla mutlu olan kişilerdir.


ALINTI.

suri
02-24-2012, 13:17
Kova 12.ev