PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karabiber ile aşk muhabbet büyüsü

dynamic apnea
02-03-2009, 14:25
Öncelikle şunu belirtmek isterim kalben yapılan titreşimi yüksek olan insanların büyüleri tutar ancak her yapılan büyüde diğer varlıkları da çağırıyorsunuz. Gelebilirler de gelmeyedebilirler ancak gelirlerse sorumluluk günah vs bana ait değildir. Karabiber büyüsü şu şekilde yapılır:

Zamanı saati uygun olan zamanda tartılmadan alacağınız karabiber tohumlarından 21 tanesini sol elinizde tutarak tek tek her biri üzerine ''HUBBÜ VE İNNEHÜ LÜHUBBÜ BİLHAYR LİŞEDİDUN'' okuyup anne adı ile isimleri okuyup kalben muhabbetin duasını okuyun ve tek tek ateşe atın .
Okuduğunuz kişinin içine ateş düşer ve sizden ayrı kalmak istemez.

beyaz
03-05-2009, 01:12
tartılmadan nerden alacağız?

dynamic apnea
03-05-2009, 11:12
tartılmadan tabi zor sen mesela şu kadarlık ver dersen onlar yine tartarlar ama sen tartısını bilmezsin. Maksat işleme uymuş olmak.

origanum
03-05-2009, 11:31
Büyük bir paketin içinden 21 tanesini ayırarak da olur. Tartım işlemi karabiberin büyü bakımından etki gücünü azaltacağından çalışılacak biberler tartılmamış olmalıdır.

maviay
03-06-2009, 02:44
yine kimin başı yanacak.

katilanestezist
03-07-2009, 02:50
:D muhabbetin duası nedir? yoksa ben mi tam okuyamdım konuyu teşekkürler güzel paylaşım

maviay
03-07-2009, 03:09
yok yok naz yapıyor arkadaşımız .:)gıdım gıdım verecek herhalm. dimi dynamic apnea? canım bir şey sorucam ama eleştiri için değil .gerçekten bilgilenmek için soruyorum. bu formülleri veren kişiler aracı olduklarından ,hayra aracı oldukları için sevab kazanıyorlar değil mi? o zaman şerre kullanılmasınada bilgiyi vererek aracı oldukları zamanda vebaline ortak olmuyorlarmı? yoksa ben bilgiyi veriyorum günah bende değil diyebilirmiyiz. ciddiden bunu içime sine sine öğrenmek istiyorum.şimdiden teşekkürler.

cru
04-08-2009, 09:43
:D muhabbetin duası nedir? yoksa ben mi tam okuyamdım konuyu teşekkürler güzel paylaşım

"Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni" olabilir belki. bilemedim.. :)

dynamic apnea
04-08-2009, 13:28
ne nazı yahu iki dakka rahat dur mavi ay..Muhabbetin duasından kastım içinizden gelen kalben okuduğunuz olmasını istediğiniz dua.. Şahsen aşkımdan yansın istediğim kişiye yan yan benim için yan aşkımdan yan der ateşe atardım biberleri..

Soruna gelince ne sevap ne günah beklentim var bu işten. herkes aklı balik kocaman insanlar hocanın dediğini yap yaptığını yapma yani..Ben tarif veririm gerisine karışmam, ha elini yakarsın ateşe atarken bana beddua okursun o ayrı..İşin vebali var mı var ama ben zaten cehennemliğim işte yalnız kalmıyayım ötede diye tarif veriyorum böyle bazen maksat sosyalleşmek ötede birlik beraberlik cennette nüfus patlaması olmasın felan...İşte gidin onun bunun kocasını ayartın felan da demiyorum ne yaparsanız yapın banane..Yok efenim günahmış 50/50 günahı bölüşecekmişiz felan yok efenim öyle şey..Öyleyse dua da yazıyorum okuyanın yarı sevabı da bana uçsun cennetlik olayım..

maviay
04-09-2009, 02:23
Öncelikle şunu belirtmek isterim kalben yapılan titreşimi yüksek olan insanların büyüleri tutar ancak her yapılan büyüde diğer varlıkları da çağırıyorsunuz. Gelebilirler de gelmeyedebilirler ancak gelirlerse sorumluluk günah vs bana ait değildir. Karabiber büyüsü şu şekilde yapılır:

Zamanı saati uygun olan zamanda tartılmadan alacağınız karabiber tohumlarından 21 tanesini sol elinizde tutarak tek tek her biri üzerine ''HUBBÜ VE İNNEHÜ LÜHUBBÜ BİLHAYR LİŞEDİDUN'' okuyup anne adı ile isimleri okuyup kalben muhabbetin duasını okuyun ve tek tek ateşe atın .

yok ya (sorumluluk bana ait )değildir... hem tarif ver hemde sorumlu değilim de ... yağma yok .ben seni sorumlu ilan diyom banane banane vermeseydın :) hiç birisi işe yaramaz uğraşmayın arkadaşlar. sevdiğinize sevdiği gibi davranın .onu sevin en garantilisi bu . bunun sorumlusu beninm beeeen .he he he uyun bana hadi uyun uyun . yaktım çıranızı. bu durunda sevdiğinizin sevdiği varsa oda beni bağlamaz :). ilk kim davranırsa top onondur ha haa haah.

dynamic apnea
04-15-2009, 09:10
hey allahım ya maviay seni nerelere havale etsem seni havalara atsam sonra da tutmasam sonra da desem o yaptı..koca koca kadınlar adamlar pc leri var, klavyeleri hatta mouseları var her bi haltı biliyorlar hah günahı banaymış hadi ordannn..
şaka bi yana aslında haklısın sevdiğini bağlamanın yolunun nereden geçtiğini hepimiz biliyoruz ( hepiniz +18 siniz değil mi? ) ama hadi ordan aşk felan yok hayat bir tuvalet kağıdı rulosu kadar kısa neyse ne ile yaşayın aşk denen şey olmasa da olur olsa da olur..sonra zaten herşey bitecek acıtmadan .Neyse tekkede konuşuruz konu çok dağıldı..maviayy hep senin suçun..

maviay
04-16-2009, 01:39

hahah yak yak bitiremediniz şu karabiberleri:)... bir güzel içten tebesüm yeter. halk ozanları nın dediği gibi...hele birde çeşme başındaysanız , tesir iksiri dahada etkilidir.:)

neill
04-19-2009, 15:20
uygun saati ne zaman?

SCARRED
04-19-2009, 19:18
"Hayırlı bir iş" (?) için olduğuna göre ay büyürkenki haftalarda, sen erkek olduğuna göre de yatsıdan sonra gece vaktidir zaar. :goatee:

Yahu bu karabiber neymiş be! Ya 41 tane alırsın, her birini dişlerinin arasında tutup birer Fatiha okursun, ya "ya karibel mülteali fevka külli şey'in ulüvven itifaihu" falan okursun...

Yedirme büyülerinde biraz zor olur herhalde. İlle de tane karabiberli buğulama falan yapacaksın, onda da taneleri yemeğin neresine saklayacaksan çıkarmadan yutacak artık.

hüzün_denizi
04-06-2010, 17:02
İnanılmaz birşey bu....Gerçi ayrı degiliz sevdigimle,3gündür işlerin yogunlugundan arayamadı ama..Mj üstüne mj yok aramıyor.Bu sistemi aynı şekilde uyguladım...Mucize oldu....Sevdigim hemen aradı beni.Yaptıktan sonra yarım saat içinde hemde,etkili bence denemeyenlere örnek olsun...Ben denediim çünkü sonuç aldım...Teşekkürler arkadaşım emegine saglık...

Dark-Prince
04-06-2010, 17:04
Tebrikler sevindim senin adına.

AriZoNa
04-07-2010, 15:51
İnanılmaz birşey bu....Gerçi ayrı degiliz sevdigimle,3gündür işlerin yogunlugundan arayamadı ama..Mj üstüne mj yok aramıyor.Bu sistemi aynı şekilde uyguladım...Mucize oldu....Sevdigim hemen aradı beni.Yaptıktan sonra yarım saat içinde hemde,etkili bence denemeyenlere örnek olsun...Ben denediim çünkü sonuç aldım...Teşekkürler arkadaşım emegine saglık...
muhabbet duası kısmında nasıl okudunuz?

hüzün_denizi
04-07-2010, 22:29
muhabbet duası kısmında nasıl okudunuz?
Sevdigimin adını annesiyle dedim.Bu nasıl yanıyorsa filan işte içten dua etceksiniz..

badem
04-08-2010, 22:34
ben şimdi bunu yaptım eşim için ama küllerini ne yapmam lazım aygazda duruyo külleri başlamadan önce nas felak ve 7 ayetel kürsi okudum sağıma soluma arkama önüme yere ve yukarı bide daire tarzında üfledim bişey olmadı sadece başımda hafifbi ağrı var fazla odaklandım herhalde bakalım nee olacak

AriZoNa
04-08-2010, 22:52
ayak değmeyen bir yere dökün çimenlik biryer gibi

gosht
09-02-2010, 17:40
paylaşım için çok teşekürler.yorumları da okudum.bende yapıcam.umarım tamamen odaklanırım ve başarılı olurum . :)

Glory
09-02-2010, 23:46
hahah yak yak bitiremediniz şu karabiberleri:)... bir güzel içten tebesüm yeter. halk ozanları nın dediği gibi...hele birde çeşme başındaysanız , tesir iksiri dahada etkilidir.:)

Sevgili maviay görüyorum ki sen hep muhalefetsin bu büyü olaylarına o zaman neden sende bu sitedesin kusura bakma yanlışta anlama lütfen merak ettiğim için soruyorum. Madem kötü bu ne için ilgileniyorsun ?

oozsoy87
09-03-2010, 13:51
annesinin adını bi öğrenebilsem bir araya gelsek sorsam neden soruyosun diye işkilleniyo :((

ASKER
09-03-2010, 13:59
annesinin adını bi öğrenebilsem bir araya gelsek sorsam neden soruyosun diye işkilleniyo :((
Anne adını Havva olarak zikredin...

kara8301
09-20-2010, 11:32
arkadaşlar peki bu karabiber büyüsünün ters tepme ihtimali var mı yani bu sefer bizden aşırı derece nefret etmesin bunu bi internet sitesinde okudum kaş yaparken göz cıkarmıyalım :blink:

seda
09-20-2010, 14:53
ne nazı yahu iki dakka rahat dur mavi ay..Muhabbetin duasından kastım içinizden gelen kalben okuduğunuz olmasını istediğiniz dua.. Şahsen aşkımdan yansın istediğim kişiye yan yan benim için yan aşkımdan yan der ateşe atardım biberleri..

Soruna gelince ne sevap ne günah beklentim var bu işten. herkes aklı balik kocaman insanlar hocanın dediğini yap yaptığını yapma yani..Ben tarif veririm gerisine karışmam, ha elini yakarsın ateşe atarken bana beddua okursun o ayrı..İşin vebali var mı var ama ben zaten cehennemliğim işte yalnız kalmıyayım ötede diye tarif veriyorum böyle bazen maksat sosyalleşmek ötede birlik beraberlik cennette nüfus patlaması olmasın felan...İşte gidin onun bunun kocasını ayartın felan da demiyorum ne yaparsanız yapın banane..Yok efenim günahmış 50/50 günahı bölüşecekmişiz felan yok efenim öyle şey..Öyleyse dua da yazıyorum okuyanın yarı sevabı da bana uçsun cennetlik olayım..

dynamic :)))))))) yan yan dedin ya aklıma ajda pekkanın yan şarkısı geldi :))))))))

Dark-Prince
09-20-2010, 15:27
arkadaşlar peki bu karabiber büyüsünün ters tepme ihtimali var mı yani bu sefer bizden aşırı derece nefret etmesin bunu bi internet sitesinde okudum kaş yaparken göz cıkarmıyalım :blink:

Yapan kişinin majikal gücü ile alakalı bir konu bu, herkeste aynı etki olmayabilir.

kara8301
09-22-2010, 13:51
burdaki muhabbet duası nedir bi de zamanı uygun ne zaman gece mi yapalım kaç gün yapalım

Dark-Prince
09-22-2010, 14:04
burdaki muhabbet duası nedir bi de zamanı uygun ne zaman gece mi yapalım kaç gün yapalım

Tarif ilk sayfada var. En alt mesajın sağ köşesinde sayfa işaretleri var ordan gidebilirsiniz.

breathless
09-22-2010, 14:41
konu dışı gibi: ben direk bir türlü muhabbet edemediğim adamı yaksam etkili olur mu acaba?

konuyla alakalı: karabiberle yapılan büyüler çok kolay etki ettiği gibi çok geçicidir. ve maalesef çok büyük bir oranı ters teper. bilgilerinize.

eet

şuşu71
10-04-2010, 11:14
bunu ben seneler önce denemiştim olmustu ..ama sonuç oalark elde edline bişey yok anlık oluyor sadece

ela
10-05-2010, 12:53
bende denemek istiyorum ama bir sorum olacak, uygun saati nedemek anlamadim.. cevap verirseniz sevinirim, bir an önce denemek istiyorum..

karakız
01-08-2011, 13:56

slm zamanı ay büyürken avucunda herbiri üzerine 21 deyince 21x21=441 adetmi okunuyor galiba böyle.genelde 7 gün deniliyor kaç gün devam edeceğiz gözden kaçırdıysam kusura bakmayın