PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir kişiyi üzmek kahretmek için

dynamic apnea
02-07-2009, 22:17
Duası ve riyazatı ardından şu şekilde okuyacaksınız..

Ehlik FÜLA BİNTİ FÜLAN bi hakkı sureti ikra

katilanestezist
02-14-2009, 04:25
denenmişmidir peki

dynamic apnea
02-19-2009, 15:10
denenmişmidir peki

Denenmiştir. Canımı acıtanı önce affederim sonra eğer hala alışkanlık haline getirdiğine kanaat getirirsem çok iyi net düşünüp çarparım. Günah benim sevap benim siz bana uymayın yapmayın ama genel kültür olsun size diye yazdım.

Unutmayın ki.. Cadılık prensibinde haksız yere yapılan büyünün 3 kat size geri dönmesi durumu vardır. Haksızsanız yaptığınız çalışma size ya da sevdiğinize 3 kat geri döner. O yüzden sıradan mevzular için enerjinizi tüketmeyin. Bknz.Cadılılığın 13 prensibi

maviay
02-19-2009, 16:29
ben buna bir başka bakış açısı sunuyorum. aslında biz bizi üzüyoruz ve kırıyoruz. çünkü buna izin veren biziz. nedenide bu olanları yaratanlarla tekrar tekrar irtibatımızı sürdürmek. onlardan bize bizden de onlara laf getirip götürenlerde dahil:) ilgilenmezsek bir müddet sonra karşı tarafta ilgisini kaybeder,ilgilenirsekde karşımızdakini daha çok körükleriz. bir deneyin isterseniz.kurdeleyi kesip kutlamayı başlatin. ben başardım. yanlız devamlı olursa geçerlidir.tahamülsüz davranıp oyuna katılırsanız hiç bir şey değişmez ve daha da kötü olur bilesiniz. bişey biliyoz ki söylüyoz demii:) ben lafımı ortaya korum. beğenen alır gider, beğenmeyen bırakır kaçar:)

badem
02-19-2009, 21:14
canı yansınki başkasınında canını yak masın iyilikte bir yere kadar

maviay
02-21-2009, 13:50
canı yanan daha çok can yakar. onun için yanına bırakmayı hedef ediniriz. kötü bir insana iyilik yaparsan ,onun da bir başkasına iyilik yapıp ,iyiliğin tatına varmasına yardımcı oluruz:) bu kişi eninde sonunda kendisi ,kendi yaptığından utanır. sabırlara rast gelelim dostlar:)

katilanestezist
02-21-2009, 19:52
peki hayatını mahf ettiyse evet herkes haklı kötülük iyi birşey asla değil ben bunu savunmuyorum biz burada ağlayıp kahır olurken bazıları keyif çatıyor, ben buna gelemeyiorum onlar yapıyorlar ediyolar ama ceremesini biz cekiyoruz haksızsam söyleyin.

beyza56
08-21-2009, 14:39
bazilari aslinda hak ediyor ama bizde Allah korkusu var

dynamic apnea
08-24-2009, 17:40
Hakkının hakkını hakkıya verme taraftarıyım. Bi de çok sabırsızım biri beni üzdüyse aynısının üç katını almalı. Allahtan korkmadığım anlamına gelmiyor, sadece biraz sabırsız bir yapım var demekki. Bi de tabi mahşer yeri kalabalık burada halledeyimde diğer tarafta konu kalabalığı yaratmayayım diyorum. Sadelikten yanayımdır..

salça
09-19-2009, 12:44
Duası ve riyazatını açıklarmısınız.

beyza56
09-20-2009, 01:16
bana böyle sey lazim elinize saglik

sevimliares
09-24-2009, 10:33
Yazdiklarinizi gÖremİyorum

ümreya
09-26-2009, 14:16
Benimde apartmanda bir kadın var benle uğraşıyor.. ...Hiç bir suçum ve de zararım olmadığı halde..kaşınıyor. ...dün akşam dışarı çıkıcaktım...
Dün akşam ,apt. içinde merdivelerde karşılaştık.. ben ona değmemek için dikkatlice iniyorum o resmen bana sürtünerek çıktı..ve aramızda nahoş tartışma kaçınılmaz oldu..Hayatta sevmem kimseyle dalaşmayı..Ona yapmak isterim..yardım ediiiiiiiin...!!ne yapayım..

SCARRED
09-26-2009, 15:16
Yahu, seninki tabii ki sevimsiz bir durum ama (çalışmasa bile) bu formüller burada canımızı sıkan herkese uygulansın diye verilmiyor. Bunlar son - ama son - çaredir her zaman.

energia
11-22-2009, 22:10
Yahu, seninki tabii ki sevimsiz bir durum ama (çalışmasa bile) bu formüller burada canımızı sıkan herkese uygulansın diye verilmiyor. Bunlar son - ama son - çaredir her zaman.

Bu konunun tamamını bilen varsa yazsın lütfen

energia
11-22-2009, 22:23
bencede bazen insan çaresiz kalıyor bir şekilde karışında daima kötülük yapanı cezalandırmak istiyor bende her zaman aynı duruma maruz kalıyorum .hem madi hem manevi destek verdiğim halde
Bu konu ile ilgili detaylı açıklamayı yazabilirmisiniz Teşekürler.

amora
11-22-2009, 22:33
canı yansınki başkasınında canını yak masın iyilikte bir yere kadar

evet bazı insanlar rahatlıkdan başkalarına sarıyor anlasınlar nasıl oluyor ama genede tabii allah havele etmek eniyisi

suzansuzi
12-03-2009, 12:29
ben bulamadm bi türlü nerede yazıyor ilk msj?

amora
12-03-2009, 12:42
ben bulamadm bi türlü nerede yazıyor ilk msj?

ikinci sayfada

emelcyr
12-03-2009, 16:00
Bu konuda herşeyi ilahi adalete bırakma düşüncesindeyim.Nedir ilahi adlet ektiğini biçersin.Evrenin ööle bir dengesi var ki yapılan kötülüğü de iyiliğide birgün karşına çıkarır.O sebeple rahat olmalı:)

simli kelebek
12-03-2009, 19:06
sabır...sabır..sabır..

selamlar
02-24-2010, 13:16
konunun ne olduğu pek anlaşılmadı .ve uygulaması da.

AriZoNa
02-24-2010, 19:53
haksız yere veya küçük meseleler için yaparsanız geri döner bu tür uygulamalar.yapmadan önce iyi düşünün.

özgür yürek
02-24-2010, 22:13
Duası ve riyazatını detaylı yazabilirmisiniz

selamlar
02-25-2010, 14:55
Hakkının hakkını hakkıya verme taraftarıyım. Bi de çok sabırsızım biri beni üzdüyse aynısının üç katını almalı. Allahtan korkmadığım anlamına gelmiyor, sadece biraz sabırsız bir yapım var demekki. Bi de tabi mahşer yeri kalabalık burada halledeyimde diğer tarafta konu kalabalığı yaratmayayım diyorum. Sadelikten yanayımdır..

Yaptın bi iyilik tamamlasan diyoruz :))Şunu tam yazsanda bizde hakıının hakkını hakkıya versek di mi?Artık üçü mü alır beşi mi alır bilemeyiz.:)

makbule2
08-19-2010, 22:42
arkadaşlar sitede buyu tarıfleri veriliyor ama tam olarak deyil belki benim gibi bu işi bilmeyenleri korumak amaclı madem oyleyse bemim gibi zorda olan arkadaşlarınıza yardım edin haram icin deyil helal olan icin örnrgin benim 28 yıllık eşim daha dün sokakta oynayan bır kız geliyor ve elimden alıyor tabiki buyuyle birazda cilveyle şimdi ben ne yapmalıym medyumlara gidiyorum dolandırıcı cıkıyor burda kendime gercek dost menfaatsız yardımlaşma var diyiyorum oda formul eksik tam verince arapca bilmedigim icin uygulama yapamıyorum peki ben durup butün hayatımı cöpe atatnan bu kadını alkışlayayımlı bunuda siz ilim salibi arkadaşlarıma soruyorum lutfen bizlere yardım edin

rex
08-19-2010, 23:01
Gerçekten sitede bi sürü büyü örnekleri vefkler formülasyonlar var ama hep göz ardı edilen şey şu dark_prince te ısrarla söylüyor majikal güç bu kolay kazanılmıyor çok uzun süreli oruçlar, enerji çalışmalarıyla yapılabiliyor , makbule2 ümitsizlik halinde sakın olma

makbule2
08-20-2010, 23:11
ben bu uygulamayı goremiyorum bilen versa banada gonderin

AriZoNa
08-21-2010, 22:53
alak suresi riyazatıyla birlikte yapılıyor uygulama...beliri bir gün tenha mahale çekiliyorsunuz insanlarda uzak hayvansal gıdalar almadan alak suresini belirli bir sayıda okuyarak yapılıyor bir yerde rastlamıştım aklımda kalan bu kadar uygulama ehil kişilerce yapıldığında işe yarıyor ama sizde sonuç nasıl olur bilemem

makbule2
08-21-2010, 22:58
sevgili arizona bende yapamayacagımdan korkuyorum ama evli kişiyi nerden bulacagım malum medyumlara gidiyoruz dünya para alıyorlar sonuc sıfır peki şimdi ben ne yapacagım

AriZoNa
08-22-2010, 18:27
en önce biraz arapça yazıp okumayı öğrenin harfleri sayıları daha sonra çeşitli kaynaklara göz atın uygulamaların nasıl yapıldığına bakın kolay uygulamalar tutmayacak diye birşey yok enerji ve konsantrasyon meselesi gerisi size kalmış

jademin
08-25-2010, 01:50
bız ne yapsakta bos en guzelı allah havale etmek

seda
08-25-2010, 13:17
arapça yazılarını burdan nerden bulucam !..

seda
08-25-2010, 14:02
bazen vijdan lazım bunları yapmak için

tuana2325
08-26-2010, 00:26
bencede en güzeli allaha havale etmek benim vicdanım rahat etmez cidden böyle bişe yapsam

aysula
04-21-2011, 14:40
Ama ya bazı insanlar resmen oksijen dengesini korunnsun diye yaşıyorlar resmennnn... Hiç uğraşmak istemediğm halde ve hiç te kötü davranmadığım halde bana selam vermediniz diye çıngar çıkaran işyerimin apartman yöneticisi var.Onu pişman etmek istiyorum izninizle.Çünkü bana çıkmak isteyen (işhanında 8.kattayım) müşterilerime orası depo diye yollamıyormuş.Yani ekmeğime mani oluyor.Eh bu durumda ben buna kahretmem mi????

aysula
04-21-2011, 14:58
Dynamic apnea kardeşim; paylaşımın için öncelikle minnetlerimi sunarım. Ama bana detaylı olarak ne yapmam gerektiğinin açaıklarsan çok memnun olurum.Çünkü anladığım kadarıyle önce bazı dualar okumam daha sonra da verdiğiniz Ehlik FÜLA BİNTİ FÜLAN bi hakkı sureti ikra okuyacağım diye anladım.İşte uygulamayı nasıl başlayacağım; bu konuda yardımını diliyorum...
Sağlıcakla kalınız.

peri
07-21-2011, 13:05
Bu konunun tamamını bilen varsa yazsın lütfen
bencede tamamamını yazarsanazı cok sevnirim:artist:

AriZoNa
07-21-2011, 15:47
çalışmanın tamamını isteyen arkadaşlar için söylüyorum

riyazat var bu çalışmada. yani 40 gün dağ başı vb. sessiz bir yere tek başına çekilip hayvansal gıdalar almadan fazla uyumadan oruç tutarak ve sürekli verilen sureyi zikrederek riyazat yapıp bahsedilen sureyi kullanma hakkına sahip olmanız lazım.