PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nohutla aşk duası

Sayfa : [1] 2

majisyen
02-11-2009, 16:45
Nohut
Kırkbir tane nohudun her birinin üstüne bir İhlas duası okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak ağır ağır pişirilirken sevmesi istenen kimsenin adı tekrarlanır. Nohutlar iyice pişince o kişinin içine büyük bir aşk ateşi düşer. Her şeyi terk ederek koşa koşa geldiği söylenir

adana
03-05-2010, 16:48
bunu deneyen oldumu?

natilyus
03-06-2010, 02:38
: )))

Evet var seneler önce ben uygulamıştım,ilk denememdi.Acemi şansımıdır nedir,ummadığım kadar başarılıydı.Üstelik büyünün sadece kelime anlamını biliyordum o kadar.Şunu hatırlıyorum yalnız, inanılmaz konsantre olmuştum ve olucağına gerçekten çok inanmıştım.

Uygulamayı yapmadan 3 ay önce hayatımdan isteyerek def ettiğim bir insanı tekrar göresim geldi birden,özür diledik ''ben ettim sen etme'' dedik anlamadı : ) Eee bizde 41 nohuta okuduk,üfledik.. sonuç;mükemmel (geliceği varmış belkide) :)

Bu nohut da benimle bütünleşti resmen :)

mira
03-06-2010, 02:52
benimde ilk denemem bu olmuştu. bende de oldu :))) acimisen olur mu desek acaba...

adana
03-06-2010, 10:23
nohutlar pişiriliyor diyor burda yani bildiğimiz çiğ nohutun üstüne okuyacağız ve bir kabta kavuracakmıyız:S

birşey daha bunun bir zamanı varmı ve sadece sevdiğimizin isminimi okuyacağız,başka birşey söyleyecekmiyiz

KARASEVDA
03-06-2010, 11:57
merak ediyorum bu büyümü yksa tılsım mı merak ettim

adana
03-19-2010, 14:42
Ben bunu iki defa denedim ama olmadı,beceremedim galiba:)) demek ki ben acemi bile değilim:))

AriZoNa
03-19-2010, 20:11
nohutlar pişiriliyor diyor burda yani bildiğimiz çiğ nohutun üstüne okuyacağız ve bir kabta kavuracakmıyız:S
kavurma değil de buna bir uygulamada suda haşlanıyor kaptaki su bitinceye kadar.nohutları bir kesede saklıyorsunuz daha sonra.kişiyle soğuma hissettiğinizde tekrardan nohutları kaynatıyorsunuz.

metallord
04-09-2010, 02:35
Ben yaptım henüz daha yeni ama bi sonuc olacağımı sanmıyorum. Umarım tutar ama :)

selim_hm
08-10-2010, 23:32
bunun etkisi nezaman görülür ve görülmesse tekrarlanabilirmi? Tekrarlarsak önce pisirilmis nohutlarimi alacagiz veya yeniden nohut mu alacagiz. Cevap icin tesekkürler.

pentimento
08-11-2010, 01:05
günlerdir denemediğim kalmadı rüyasında görsün istedim okudum üfledim tık yok aşkımdan yansın tutuşsun dedim tuza okudum karabibere ( fülfül de denirmiş ) okudum az da olsa arayan soran adam iyice kaçar oldu. Bu arada ayırma büyüsü yapmam lazım 7 ayrı mezardan toprak aldım vazgeçtim sevdiğim insana zarar vermek istemiyorum lütfen çok etkili bir yöntem söyleyin aklımı kaçıracağım yoksa. öncelikle sevgilimin aklını karıştıran arkadaşını ondan uzaklaştırmam gerekiyor sonra da beni eskikisi kadar deliler gibi sevmesi için bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

rex
08-11-2010, 03:37
İşte sende aynı şeyleri üst üste yaparak çorba durumuna getirmişsin kendini..Burada arkadaşların ve benim paylaştığım şeyler üst üste denenirse yabana döner eminim sen felaket şekilde acı çekiyorsun uyuyamıyorsun bir an bile sevdiğin aklından çıkmıyor sevdiğin senden uzaklaşıyor sen peşinden koşuyosun ne oldu yaptıkların sana tersi olarak döndü...Bazı uyarılar yapılmıştı forumda keşke dinleseydin bende yazdım..Bu uygulamalar hepsi rahmani modda karşılık bularak çalışır eğer senin enerji seviyen alçak karşı tarafın yüksek se geri teper demiştik ve olan oldu dimi :((

pentimento
08-11-2010, 05:00
pekala ne yapmam gerekiyor şimdi

rex
08-11-2010, 11:32
yapman gerekenleri yazdım dikkatle incelersen..önce yaptıklarının iptali gerekli forumu incele

semih
08-11-2010, 12:12
Basi belaya girince sevgilisi, karisi, kocasi gidince forumlari dolasip formul arayan kisilerin yaptigi hatalar. Bir cok formulü deneyip hepsini dahada kötü duruma getirmenin sonucu.
Bir formul yaptin bekleyeceksin negetirdi negötürdü daha sonra bir sey yoksa ikincisi deneyeceksin bekleme süresi 28 gün ile 40 gün arasi yoksa rex'in dedigi gibi karsi tarafa yüklenen enerji bir olasiklikla size geri tepiyor negatif enerji olarak size geri dönüyor ozaman sizden uzaklasiyor.

selim_hm
08-11-2010, 12:17
peki bu durumda ne yapmamiz lazim. Simdi ben öyle yaptim bu durum nasil düzeltecegiz. tsk.

semih
08-11-2010, 12:26
Prince dedigi gibi bir süre Ya Selam Ya Kuddus zikrini yap yaptigin kisiyi gönder. Birde ramazanda hic bir sey yapma celb muhabbet ve terfik gibi birseyler. Bu siradada baska bir formül bul ramazandan sonra yapabilecegin. Birde rex'in dedeklerini yap yavas yavas düzeltirsin.

selim_hm
08-11-2010, 12:51
tsk. Sagol ama fazla bir zamanim yok. neyse herhalde yapacak birsey yok. Basa gelen cekilirmis. Peki ben kendime bir uygulama yapip da onu unutabilirmiyim. Heran Aklimda bir türlü cikmiyor. cevap icin tesekkürler.

Bir sorum daha olacakti. Burda fatiha ile uyku baglanip muhabbet saglaniyormus bunu acaba yapabilirmiyim? bir sakincasi olurmu?

fashiondesign_guru
09-02-2010, 17:48
İşte sende aynı şeyleri üst üste yaparak çorba durumuna getirmişsin kendini..Burada arkadaşların ve benim paylaştığım şeyler üst üste denenirse yabana döner eminim sen felaket şekilde acı çekiyorsun uyuyamıyorsun bir an bile sevdiğin aklından çıkmıyor sevdiğin senden uzaklaşıyor sen peşinden koşuyosun ne oldu yaptıkların sana tersi olarak döndü...Bazı uyarılar yapılmıştı forumda keşke dinleseydin bende yazdım..Bu uygulamalar hepsi rahmani modda karşılık bularak çalışır eğer senin enerji seviyen alçak karşı tarafın yüksek se geri teper demiştik ve olan oldu dimi :((

bu rahmani modu biraz açabilirmisiniz?

fashiondesign_guru
09-02-2010, 17:52
kavurma değil de buna bir uygulamada suda haşlanıyor kaptaki su bitinceye kadar.nohutları bir kesede saklıyorsunuz daha sonra.kişiyle soğuma hissettiğinizde tekrardan nohutları kaynatıyorsunuz.

yenecek kadar pişmiyor yani, ama kaptaki suyun seviyesi nedir? 41 tane nohutu bir tencere dolusu suya koyarsak saatler geçer, 41 nohut seviyesi kadar koyarsak 5 dk'da biter o su.

bunun bir de karanohut versiyonunu görmüştüm bir yerde, 41 karanohutun her birine 3 defa asr suresi okunup falan kadının kızı falanın kalbi benim için yansın diye yakılıyordu yanılmıyorsam kara nohutlar.. bakın niyet yine türkçe yazılmış okuduğum yerde.. uygulamadım henüz tabi.

saygılar.

miyoş
10-14-2010, 15:32
Nohut
Kırkbir tane nohudun her birinin üstüne bir İhlas duası okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak ağır ağır pişirilirken sevmesi istenen kimsenin adı tekrarlanır. Nohutlar iyice pişince o kişinin içine büyük bir aşk ateşi düşer. Her şeyi terk ederek koşa koşa geldiği söylenir
nohutlar suda mı pişecek yoksa kavrulacak mı? birde işe yararsa nohutları ne yapmamız gerek. birde yapılması gereken herhangi bir zaman var mı. teşekkürler

miyoş
10-14-2010, 15:36
Nohut

"hergün 41 kere
fein tevellev fe kulhasbiyallahu la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym.ente yarabbi hasbi ala.......ibni .....atıf kalbehu aleyyi ve zellilhü li."
birde şu aralar hergün bu duayı okuyorum ikisini aynı zaman diliminde yapmam ters etki yaratırmı. teşekkür ederim

pehome
10-15-2010, 10:37
Allahım bunu yapacak biri bile yok, tamamen umutsuz vakayım

miyoş
10-15-2010, 14:04
Merhaba bu duayı tesAdüf başka sitede gördüm ama çok Uzun du 2 sayfa kadar ve 7 kez den fazla okuyanlarin cezalandirilacagi buyrulmus!!!
sağol ya vallahi pek iç açıcı oldu. 1 haftadır hergün okuyorum. katmerli cezalanacağım herhalde.:)

miyoş
10-15-2010, 15:45
majisyen beni bu konuda aydınlatırmısınız lütfen. teşekkür ederim

CaMiLLa
10-15-2010, 22:57
sen gerçekten ciddimisin???? ne kadar su koydun ve ne kadar pişirdin. senin adına çok sevindim. darısı başıma. en kısa zamanda deneyeceğim:)

ufak bir tencereyekoydum bayagı bi 2.3 saatte bitti ıakşamdanıslatılmayan nohut pişmez o zamanda tutmaz belki diye abarttım çok koydum aslında tam 1 ltreye yakın doğru o tencer ölçüm 1 lt...çok şaşırdım çok sert biriydi pireden yorgan yakan misali beni asla affetmezdi biliyorum ama çok işe yaradı bu nohutlar öyle birini bu hale getrdi ya pes....normalde ben yalvarmalıyken o hep bana yumuşak davrandı...inanarak yap niyetini aklından hiç çıkarma abdest flan al inşallah başarılı olur....

walking-Alone
10-16-2010, 02:51
Ben arkadaşa önermiştim yaptı ve oldu 2ay içinde sonuç aldı ve evlendiler.

duyguuu
10-16-2010, 15:00
Dimyad'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayında :)

periliçe
10-16-2010, 15:20
Dimyad'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayında :)

Evet çok güzel bir uyarı çarpılma riskine karşı teşekkürler

Bloody_Mary
10-16-2010, 18:41
Uzun zaman önce denemiştim.
Sonuç olarak; elimde birsürü pişmemiş nohutla dolu bir tencere.
Büyü işe yarayabilir ama benim hiçbir kırmızı büyüm tutmaz zaten.
Şimdiye kadar kimseyi aşık edemedim; gideni döndüremedim.

Dark-Prince
10-16-2010, 18:53
dark prince... menad ....majisyen yukarıdaki dua ile ilgili bilgilendirebilirmisiniz bizi.....

Selatı tefriciye diye bildiğimiz Selavat ile başlamış ardından bazı ayet ve esma lar hürmetine fatiha hürmetine davet ile yardım istenmiş.Salatı tüncina ile bitirilmiş.

majisyen
10-17-2010, 02:51
sormuşlar söleyelim ey bu ismin hadimleri onu bana hemen getirin getirmezseniz bu esma sizi kahretsin siz onu bana getirdiğiniz an siz bana ne isterseniz yapın !!! kısasa kısas güzel bi şeydir aslında olmasada olur o yüce olanın gücü yeterde hani diyorya kuran !!! hiç bilenle bilmeyen bir olurmu ?

miyoş
10-17-2010, 13:50
: )))

Evet var seneler önce ben uygulamıştım,ilk denememdi.Acemi şansımıdır nedir,ummadığım kadar başarılıydı.Üstelik büyünün sadece kelime anlamını biliyordum o kadar.Şunu hatırlıyorum yalnız, inanılmaz konsantre olmuştum ve olucağına gerçekten çok inanmıştım.

Uygulamayı yapmadan 3 ay önce hayatımdan isteyerek def ettiğim bir insanı tekrar göresim geldi birden,özür diledik ''ben ettim sen etme'' dedik anlamadı : ) Eee bizde 41 nohuta okuduk,üfledik.. sonuç;mükemmel (geliceği varmış belkide) :)

Bu nohut da benimle bütünleşti resmen :)

peki sizde butterfly arkadaşımızın önerdiği duayı okumuşmuydunuz ? yapmak istiyorum ama biraz korktum galiba. yani okumasak olmaz mı
teşekkür ederim

semih
10-17-2010, 13:51
sormuşlar söleyelim ey bu ismin hadimleri onu bana hemen getirin getirmezseniz bu esma sizi kahretsin siz onu bana getirdiğiniz an siz bana ne isterseniz yapın !!! kısasa kısas güzel bi şeydir aslında olmasada olur o yüce olanın gücü yeterde hani diyorya kuran !!! hiç bilenle bilmeyen bir olurmu ?

Bence cok sakat bir is bilmedigimiz kasemleri (azamet) okumamak gerek. is yaparken kas cikarmis oluruz. Sanirim yapan kisiyi hasta edip yapilan kisiyi baglayiyorlar sonunda ölüme kadar bile götürebilirler.

miyoş
10-17-2010, 14:21
Bence cok sakat bir is bilmedigimiz kasemleri (azamet) okumamak gerek. is yaparken kas cikarmis oluruz. Sanirim yapan kisiyi hasta edip yapilan kisiyi baglayiyorlar sonunda ölüme kadar bile götürebilirler.
haklısın. aynen katılıyorum . bende tam olarak bilmediğim için ve böyle şeylerden çok korktuğum için başıma işler açabilirim. herşey çekim yayasında gizli. en saf niyetle istemek yeterli bence. insan çaresizliğe düştüğünü hissettiği zaman her türlü yola başvuruyor :)

MeNaD
10-17-2010, 14:55
Her zaman ne diyoruz bu konularda tecrübe sahibi olmayan kişiler yapmasın.Çünkü ilk başta hoşunuza giden gelişmelerde olsa önemli olan bu gelişmelerin sizin açınızdan doğuracağı sonuçlardır.

breathless
10-17-2010, 19:47
sanırım sadece ben anlamıyorum yazılanları ve bön bön bakıyorum.. 7 kez okunan ve korkulan nedşr? nohut la yapılan işlemle ne alakası var..

hayır ciddi soruyorum..normalde sinir olurum herşeyin ortasında soru soranlara ama sanki gizli bir dil konuşuyorsunuz.

:S:S cidden nedir korkulan ???????????????

mesela bu cümleden de hiç bir şey anlamadım.. hangi esma ? anlamıyorum

TheNobodiess
10-17-2010, 19:50
Teşekkürler

miyoş
10-17-2010, 20:24
gerçekten şimdi, korktum 7 kez okuyun diyor en fazla ama ben bir kez okudum bir daha da okuyacağımı sanmıyorum....

teşekkürller

neden ?? herhangi bir yan etkisini mi gördün? gerçekten merak ettiğim için soruyorum? ben sadece göz gezdirdim tam okumadım. arapça bildiğim için yazılanların büyük bir kısmını anlayabiliyorum kötü şeyler yazmıyor ama anlayamadığım birkaç şey var ve sanki sonlara doğru üç harflilerle ilgili bir kısım var. hemen buhur yaktım evin hertarafına gezdirdim.:)) sende istersen yapabilirsin yoksa tütsü yak bence.

miyoş
10-17-2010, 20:26
mesela bu cümleden de hiç bir şey anlamadım.. hangi esma ? anlamıyorum

butterfly arkadaşımızın paylaştığı duadan bahsediyorlar. üçüncü sayfada. biraz uzun . nohutları pişirirken birde bu duayı okuyun diyor. o yüzden uyarma gereği duyulmuş.

majisyen
10-18-2010, 01:30
ben okuyun demek istemedim ben nohutlar pişerken abdestliyim diye bu duayı da okumak istedim denk geldi özellikle yapmadım ....

mazeret basit ben abdestliydim ama ayet ne diyor onlar yatıyo kalkıyo aç kalıyo arkadaşlar şöle örnek veriliyor baba oğlu tanımıycak herkes kendi derdine düşcek öle bi mahşer günü orası mazeret yok sadece hesap var aklınızı başınıza alın dua dendi diye illa sevap hayır demek değildir her duanında yapılma şekli vardır sistem garip işler önce sistemi anlayın yaradılışı anlamını allahı kitabı sonra güçü devreye sokun lütfen.

breathless
10-18-2010, 10:59
açıklamalar için teşekkürler.. şimdi anladım

CaMiLLa
10-18-2010, 11:46
mazeret basit ben abdestliydim ama ayet ne diyor onlar yatıyo kalkıyo aç kalıyo arkadaşlar şöle örnek veriliyor baba oğlu tanımıycak herkes kendi derdine düşcek öle bi mahşer günü orası mazeret yok sadece hesap var aklınızı başınıza alın dua dendi diye illa sevap hayır demek değildir her duanında yapılma şekli vardır sistem garip işler önce sistemi anlayın yaradılışı anlamını allahı kitabı sonra güçü devreye sokun lütfen.

bu sitede de o dua nın daha kısa halini gördüm bayagı da yorum yapılmıştı herhangi bir zararı olacağını düşünmemiştim ama tabiki türkçe aıklamasın bilseydim okumazdım bir kaç kez etkili bir dua mı diye sormuştum...neyse bundan sonra bilmediğim duaların türkçe açılklamalarını okuduktan sonra sizlere danıştıktan sonra okuyacağım...

teşekkürler

Eth
10-18-2010, 15:15
Merakımı bağışlayın ama tamam her şeyi yaptık okuduk üfledik peki pişen nohutlar napılıyor ? Kimse bunu sormamış da dikkatimi çekti..

miyoş
10-18-2010, 15:18

bir kesede saklanması gerekiyormuş.

Eth
10-18-2010, 15:20
bir kesede saklanması gerekiyormuş.

Ben genelde gömülür diye biliyorum ayak basılmayan bir yere..Demek ki bu farklı bir yöntem.

Dark-Prince
10-18-2010, 15:23
Ben genelde gömülür diye biliyorum ayak basılmayan bir yere..Demek ki bu farklı bir yöntem.

Nohut bence ayak değmeyen yere gömülmeli.

miyoş
10-18-2010, 16:14
peki bu durumda ne yapmalı??? gömmeli mi keseye mi konmalı?? hangisi

Dark-Prince
10-18-2010, 16:20
peki bu durumda ne yapmalı??? gömmeli mi keseye mi konmalı?? hangisi

Göm gitsin:)

miyoş
10-18-2010, 17:54
Göm gitsin:)
doğru olan da bu herhalde. komple gömeyim ben en iyisi:))) teşekkürler

miyoş
10-18-2010, 22:10
ben ışık görmeyen bir yerde saklanılmalı diye okudum ama gömmek mantıklı...sakladığım yerden çıkarp gömeyim hemen...ayak basmayan yer saksı içii mantıklı gibi sanki

az önce yaptım:)) fakat tık yok daha. gelişmeleri yazarım

semih
10-18-2010, 22:20
az önce yaptım:)) fakat tık yok daha. gelişmeleri yazarım

Acep neye tik yok is olmadimi yoksa?

miyoş
10-18-2010, 22:26
Acep neye tik yok is olmadimi yoksa?
lütfen seviyeli şeyler yazalım. kimseyi rencide etmenin bir anlamı yok.

GrizzlyBear
10-18-2010, 22:30
Yapmayın arkadaşlar ne olursunuz, majikal çalışma yapıyorsunuz. Şimdi gördüm hemen yapayım da tutsun gibi bir beklenti içine girmeyin. Bu gibi bir olay çok ekstremdir ve ancak doğuştan majikal yetenekleri oldukça açık kişilerde gerçekleşir.

Majikal bir çalışma yapmadan önce hazırlık evreleri tamamlanır. Solomon Maji çalışmalarında majisyenler çemberleri,sihirli tılsımlar, tütsüleri, okumaları haftalarca okurlar ve sonuç olarak varlık gelir. Bu varlığın gelmesinin sebebinin yere çizilen çember veya tütsü değil majisyenin haftalardır konu üzerine odaklandığı düşünce olduğu söylenir. Yani anında çalışma yaparsanız olumlu sonuçlar almanız çok zor. Kendinizi, bedeninizi, düşüncelerini, ruhunuzu buna göre hazırlayacaksınız. Gerekirse oruç tutup riyazet yapacaksınız. Günlük yaşam sırasında gerek enerjiler, gerek yediğimiz sentetik yiyecekler yüzünden kirlenen beden ve dolan yağ rezervleri güçlü enerjileri tutmayı zor hale getirir. Vücudunuzda ne kadar az gereksiz fazlalık varsa enerjileri o denli güçlü tutarsınız. Bu nedenledir ki Hüddam çalışmalarında davetler sırasında kişiler riyazetli şekilde oruç tutarlar, hatta ve hatta halvete girerler. Böylece kirletici etmenler en aza indirgeniz.

Yani öyle bir yazı okuyup da o yapmış bu yapmış diye bir çalışma yapmayın. İlk olarak işe yarama garantisi yok çünkü yapan kişi sizden farklı biri. Belki o sırada çok şanslı bir şekilde doğru zamanda bu çalışmayı yaptı ve başarılı oldu belki de yeteneği vardı. Ama öyle önünüze gelen majikal çalışmayı yapıp da sonuç beklemeyin. Çalışmanızı yapmadan önce biraz kendinizi hazırlayın. Ondan sonra hüsrana uğrayınca da, onda olmuş bende niye olmuyor, ayıp değil mi ey evren! Herkese şapur şupur bana yarabbi şükür!! triplerine girersiniz.

semih
10-19-2010, 00:09
lütfen seviyeli şeyler yazalım. kimseyi rencide etmenin bir anlamı yok.

ilk etapta yaptigini alatma diye birsey vardir iki kisinin bildigi sir degildir. Yapipta neye olmadi diye yazarsan bu is hic olmaz. Ve isin basinda bir sey bulup ona dalarsan ilerde negetirir ne götürür onun hesabini bile yapamazsin. Son olarak önce yazilanlari hicmi okumuyorsunuz ne yazildigini paltir gültür ise koyulup bütün hayatini karartmak mi istiyorsun. Kaynatma yakma vs lerle yapilirken ufak bir hatadan dolayi carpilma olasisini hic mi düsünmüyorsun?. Benim basimdan gecenleri anlatsam sanirim bu islerden uzak durursun. Okuma sirasinda ifrit falan gelirse korunman yoksa ne olacagini biliyormusun? Burda kimseyi rencide etmeye calisilmiyor her gördügünede atlama gelirini götürüsüne hesapla ondan sonra yap birseyler.

pinkblue
11-14-2010, 22:34
peki.. zararsız ve en etkili şekilde gideni nasıl dondurucez...... OOOFF....başım agrıdı.. tum forumu okudum.. sevgı ask muhabbet.. dondurmeyle ılgılı.. tam bunu uygulayım dıorm.. bakıorm yok zarar gorursunuz.. soyle olur boyle olur... once metod verılıyor..ardından da zararları var baska sonuclar olabılır.. zarar gorebılırsınız denılmıs.... ee naapıcaz o zaman... vazmıgecelım naapalım.... oturup sadece sunu mu yapmak en zararsız ve saglam yol.. bılıncaltını temızle.. olumla korkuları yoket.... ırade ıstıkrar ve ımajınasyonunla karsı tarafın uzerınde etkını yap ve dondur kendıne.... majimiz imajinasyon mu olsun....... bu yeterlı olur mu.. nohutu karabiberi civi yi bi kenara bıraksak.. imajinasyonla yogun konsantasyonla bunu basarabilirmiyiz.... azametsiz duasız....
S.O.S

MeNaD
11-14-2010, 22:58
peki.. zararsız ve en etkili şekilde gideni nasıl dondurucez...... OOOFF....başım agrıdı.. tum forumu okudum.. sevgı ask muhabbet.. dondurmeyle ılgılı.. tam bunu uygulayım dıorm.. bakıorm yok zarar gorursunuz.. soyle olur boyle olur... once metod verılıyor..ardından da zararları var baska sonuclar olabılır.. zarar gorebılırsınız denılmıs.... ee naapıcaz o zaman... vazmıgecelım naapalım.... oturup sadece sunu mu yapmak en zararsız ve saglam yol.. bılıncaltını temızle.. olumla korkuları yoket.... ırade ıstıkrar ve ımajınasyonunla karsı tarafın uzerınde etkını yap ve dondur kendıne.... majimiz imajinasyon mu olsun....... bu yeterlı olur mu.. nohutu karabiberi civi yi bi kenara bıraksak.. imajinasyonla yogun konsantasyonla bunu basarabilirmiyiz.... azametsiz duasız....
S.O.S
Evet yapabilirsiniz bu sizin enerjinizi yönlendirmenizle alakalı birşey.Zararlarına gelince burası paylaşım sitesi isteyen istediğini yapmakta özgür biz sadece uyarı yapıyoruz kimseye yapmayın etmeyin demiyoruz kısacası bunuda kimse zarar görmesin niyetiyle yapıyoruz.Çünkü birsürü çalışmaya atlayıp üstüne birşey elde edemeyen ve üstünede çarpılan kişileri de biliyoruz.

Sonuçta karar sizin kimseden akıl alacak haliniz yok.Biz naçizane tavsiyede bulunuruz o kadar.

pinkblue
11-14-2010, 23:13
ama zarar gorecekse ınsanlar....yukarda anlattıgım gıbı sadece dusunce gucu ımajınasyona yonelerek sorunlarını halletmeyı secse daha ıyı olmazmı.....ımajınasyon ve yogun konsatrasyonla ıstegımızı gerceklestırme olanagı var degıl mı.... pekı bu nohut biber vs malzemeler etkıyı dahamı guclendırııo azamet ve dualar...... yani cekım yasası easasına dayanarak bıbersız nohutsuz ımajınasyonumuzun tıtresımı daha mı dusuk olur.... bu 2 durum arasındakı farkı acıklar mısınız..

majisyen
11-15-2010, 02:15
önce bi aynayı kendimize tutsak kim mavibirpanteri isterki hani pembe olsa çizgi filminin çekciliği olur çocukken bilinçaltı olur falan fişman ama genelekselliğe ters düşüp geleneksel biriyle beraber olmaya çalışan birini kim isterki ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi demiycem kısaca kendin gibi biriyle olki seni anlasın

tolgatolga
11-21-2010, 23:38
ben yaptım eşim evi terk etti yapalı yaklaşık 5 ay oldu nohutlar hala duruyor ama gelen yokkkk halaa :(

yaralıaşık
12-19-2010, 13:32
Merhaba Sabah aynen denilenleri uyguladim Sabah nohutlari koydum bana bir suru hakaret edip beni gormek istemeyen insan nohutlarin suyu bitio pistigi zaman bana nbr die msj atti inanin hala soktayim kendisi Istanbul da Ben Izmir deyim nohutlar pistigi zaman msj atti ve seni gormek istiyorum geldim Izmir deyim dedi suan cok mutluyum ve o kadar cok hataliydim ki beni tamamen silmisti daha aksam bana yaptigim hatadan dolayi hakaretler ediyordu taaaaaa kiiiii nohutlar pisene kadar :-) siddetle tavsiye ediyorum AMA cok inanarak yaptim!!! Istanbul daki Adam 3.5 saatte bir anda cikip geldi inanamiyorum!!!!

adına sevindim benzer durumları yaşamız nohutları aldım uygulamayı sabah yapmışsın benimde aklıma takılan buydu majinin gecesi gündüzü önemlimi diye bu yazıyı okuyunca içime umut dolu malzememde hazır yapayım.

CaMiLLa
12-19-2010, 13:54
Valla yaraliasik eger degcek biriyse gercekten onu istiyorsan yap...sonra pisman olma pisman olup ta bozmaya calisrken herseyi arapsaci gibi karismasin...bide herkeste tutmayabilir..

yaralıaşık
12-19-2010, 14:58
Valla yaraliasik eger degcek biriyse gercekten onu istiyorsan yap...sonra pisman olma pisman olup ta bozmaya calisrken herseyi arapsaci gibi karismasin...bide herkeste tutmayabilir..

değecek biri inan yapmadığım terkip kalmadı bunuda yapacağım on ay peşinden ağladım valla kolay kolay pişman olmam butterfly çok acı çektim
adam inat sırf inat için yaratılmış haksız biliyor ama burnundan kıl aldırmıyor
haklıyken haksız oldum onun geldiğini görmek tarifsiz mutluluk olacak.

AriZoNa
12-19-2010, 15:22
zaten yapmadığınız tertip kalmadığı için gelmiyor...

yaralıaşık
12-19-2010, 15:30
zaten yapmadığınız tertip kalmadığı için gelmiyor...

haklısın arizona çorba ettim şimdi sakin düşünüyorumda tek tertip dua maji yap diyor içim bilgi kirliliği içindeyim herşeyi denemeye kalkmak akıl işi değil
amatör maji bile sayılmaz ama iki kere tuttu zamanın birinde biri dua diğeri maji o günleri düşününce tek tertip sağlıklıdır diye düşünüyorum ama üstadlar daha iyi bilir ben acemiyim.

CaMiLLa
12-19-2010, 15:52
Iki kez tuttu diyorsun sonra ne oldu tesirleri son kullanma tarihleri gibi bittimi :-)
seni anlamaya calissa hakli oldugunu anlar yaraliasik madem inatci hadi yaptin tuttu geldi baska seye inat edip yine giderse yine baska seyler arayisi sonra bi bakmisin hersey iyice karismis degcek olan insan seni anlayan insandir yinede sen daha iyi bilirsin aman dikkat et karistrmaktan bigun carpilirsin flan allah korusun son kendin icin kostrma zor zamaninda o seni kazanmak icin kosuyormu cok usteleme derim ama dedigiim gibi sen bilirsn illede yapcammmmm diosan uzman kisilerle calis derim tatlim... Hakkinda hayirlisi

yaralıaşık
12-19-2010, 19:14
Iki kez tuttu diyorsun sonra ne oldu tesirleri son kullanma tarihleri gibi bittimi :-)
seni anlamaya calissa hakli oldugunu anlar yaraliasik madem inatci hadi yaptin tuttu geldi baska seye inat edip yine giderse yine baska seyler arayisi sonra bi bakmisin hersey iyice karismis degcek olan insan seni anlayan insandir yinede sen daha iyi bilirsin aman dikkat et karistrmaktan bigun carpilirsin flan allah korusun son kendin icin kostrma zor zamaninda o seni kazanmak icin kosuyormu cok usteleme derim ama dedigiim gibi sen bilirsn illede yapcammmmm diosan uzman kisilerle calis derim tatlim... Hakkinda hayirlisi

:-) o majilerin amacı farklıydı şimdiki yapacağım farklı amaç sevdiğim insan için en son uzman sandığım havvasçı birine yaptırdım aksi herşey daha kötü oldu işinin uzmanı değil onun bana yaptığı işlemler akşama kadar her internet sitesinde yayınlanıyor giden parama acıyorum iş başa düştü
daha önce yaptım tuttu başka şeyler için şimdi sıra sevdiğim insan için
olacak ben ileri DNA ve doğa materyalleriyle yapılan majilere inanıyorum
tutuyor ben şimdi veri topluyorum hangisine odaklanır daha inanır yaparım
ona bakıyorum ilk nohutu gece yapacağım butterferly

yaralıaşık
12-19-2010, 20:48
butterferly pişmanmı oldun unuttum sormayı?

majisyen
12-19-2010, 20:57
her gördüğün sakallıya dede deme anlık heva ve heveslere kapılma ne istediğine dikkat et çünkü insan seçimlerini yaşar derler buralarda !!!!

yaralıaşık
12-19-2010, 21:12
her gördüğün sakallıya dede deme anlık heva ve heveslere kapılma ne istediğine dikkat et çünkü insan seçimlerini yaşar derler buralarda !!!!

evet haklısın majisyen üstad ama o beni seçti ve seni yarı yolda bırakmam diyen adam bıraktı bana önemli ciddi yalanlar söyledi beni kaybetmek istemediği gibi canımı yaktı sizin belki bu işte tırnağınız bile olamam ama bu gece deneyeceğim acemi majilerim oldu o yaptırdığım havvasçı terkipleri aramı açmaktan başka bişeye yaramadı çok ticari bakıyorlar umutlarımızı sömürüyorlar.

AriZoNa
12-19-2010, 21:19
at binenin,kılıç kuşananındır....

yaralıaşık
12-19-2010, 21:21
at binenin,kılıç kuşananındır....

haklısın arizona

CaMiLLa
12-19-2010, 21:24
evet haklısın majisyen üstad ama o beni seçti ve seni yarı yolda bırakmam diyen adam bıraktı bana önemli ciddi yalanlar söyledi beni kaybetmek istemediği gibi canımı yaktı sizin belki bu işte tırnağınız bile olamam ama bu gece deneyeceğim acemi majilerim oldu o yaptırdığım havvasçı terkipleri aramı açmaktan başka bişeye yaramadı çok ticari bakıyorlar umutlarımızı sömürüyorlar.

Eee sen niye goz gore gore boyle bir adami kendine baglamak istiyorsun ki sebep sana cektirdiklri icin bi intikam mi yada sen cok seviyosun onsuz olunca icin cok aciyor diye kendi egon icin mi yaninda olsun istiyorsun... Otur bu gece sakince dusun kendinle yuzles o adamla ilgili olan her seyi dusun iyisiyle kotusuyle sonuc olarak bu yapcaklarin sadece sana getiriyor yaninda olmani sagliyor huyunu suyunu karakterini degstrmiyor sana yine o eski adam gibi davrancak yine ufacik biseyde inat etcek sorunlari buyutup belki kalbini kircak o yuzden bu gece iyice bir dusun hemen aa o yapmis dur bende hemen yapyim diye atlama derim yinede hayat senin sen bilirsin ...

yaralıaşık
12-19-2010, 21:27
Eee sen niye goz gore gore boyle bir adami kendine baglamak istiyorsun ki sebep sana cektirdiklri icin bi intikam mi yada sen cok seviyosun onsuz olunca icin cok aciyor diye kendi egon icin mi yaninda olsun istiyorsun... Otur bu gece sakince dusun kendinle yuzles o adamla ilgili olan her seyi dusun iyisiyle kotusuyle sonuc olarak bu yapcaklarin sadece sana getiriyor yaninda olmani sagliyor huyunu suyunu karakterini degstrmiyor sana yine o eski adam gibi davrancak yine ufacik biseyde inat etcek sorunlari buyutup belki kalbini kircak o yuzden bu gece iyice bir dusun hemen aa o yapmis dur bende hemen yapyim diye atlama derim yinede hayat senin sen bilirsin ... Benim durumum cok farkliydi keyfi yapmamistim pismanmisin demisin evet pismanim cnm

ben bu insanı gerçekten seviyorum kalbimi kırsada ona kavuşmak ümidim her zaman dua ederim kısmetse nohut majisi yapacağım yok o benle bağlantıyı kesmiyor ara soğumamışken majilerimi yapayım intikam hasta ruhlu insanların işi ben barış antlaşması yaptım dün :) sarmısak majisi yapacağım eline süreceğim artık ram olur görüştüğümüzde.butterferly okuduğun kasemi bende bir yerden anımsıyorum sanki bende okudum.

ermiş
12-20-2010, 11:13
suya koyupta mı pisircez acaba :captain:

yaralıaşık
12-20-2010, 12:12
suya koyupta mı pisircez acaba :captain:

ateşede atılıyor sudada kaynatılabiliyor bildiğim majisyen üstad daha iyi bilir üstad bizi bilgilendirirmisin.

karakız
12-28-2010, 18:05
41 ayrı nohuta ayrı ayrı ihlas okunuyor ve suda pişene kadar kaynatılıyor pişirirkende kişinin adı söyleniyor olay bu sanırım anladığım kadarı ile

CaMiLLa
12-28-2010, 18:44
Evet aynen bu sekilde fakat anne adiyla birlikte istenen kisi niyet ediliyor x in oglu y gbi...

nympha
12-29-2010, 12:50
şayet bu bir büyü ise normal insanların denemesi ve sonucunda tutmaması hatta tersine dönme olasılığı mevcuttur.Gerekli çalışmaları yapmadan bu işlere girişmek pek doğru değil.hem denge unsurunu bozulmuş hem de karşıdaki insanın kaderini değiştirmeye kimsenin hakkı yoktur.

ermiş
01-03-2011, 17:19
ben denedim ama nohutllar pişmedi en sonunda biraktım ya İSİM KAC KERE TEKRARLANIYO YA BANA Bİ BİLGİ VERİN PİŞENE KADAR BAŞINDA MI BEKLİCEM

CaMiLLa
01-03-2011, 17:34
ben denedim ama nohutllar pişmedi en sonunda biraktım ya İSİM KAC KERE TEKRARLANIYO YA BANA Bİ BİLGİ VERİN PİŞENE KADAR BAŞINDA MI BEKLİCEM
başında durmanıza gerek yok ama sürekli niyet edin anne adıyla birlikte ...zaten yemekte olduğu kadar yumuşamıyor nohut zor pişer ama fazla su koyun su bitene kadar pişsin niyeti unutmayın ama hep aklınızda olsun...

Eth
01-03-2011, 19:48
Sen kafana göre takıl bence

AYDER
01-08-2011, 15:10
:bigwink:EVET GİZEM BURADA OLABİLİR BENİMDE İLK UYGULAMAMDI VE OLMUŞTU.ŞU DA BİR GERÇEKKİ BEN BİŞEYE GERÇEKTEN ODAKLANDIĞIM ZAMAN O OLUYOR.BELKİ BUNUNDA ETKİSİ VARDIR.ENERJİSİ YÜKSEK Bİ İNSAN OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM:)

alexandra
04-18-2011, 16:05

peki en uygun saat diilimi ne sizce üstelik bugün kameri ayın 15:)))yapmak istiyorum

AriZoNa
04-18-2011, 16:40
gece yarısından sonra yapabilirsiniz

alexandra
04-18-2011, 16:57
gece yarısından sonra yapabilirsiniz
böyle uygulamalarda kaç gün beklemek gerekir ve bu uygulama için 2.kez tekrarı ne kadar sürede olabilir

AriZoNa
04-18-2011, 17:01
minimum 2-3 hafta beklemelisiniz

caneriko
04-18-2011, 21:41
Anne adı bilinmiyorsa ben sadece ablasının adını biliyorum birde soyadını.... anne adı şartmı:(

ASKER
04-18-2011, 22:15
Anne adı bilinmiyorsa ben sadece ablasının adını biliyorum birde soyadını.... anne adı şartmı:(
ane ismini havva olarak okuyun

caneriko
04-19-2011, 14:38
ane ismini havva olarak okuyun

çok teşekkür ederim bir şey daha danışmak istiyorum olaya konsantre olabilmek için matlubun resmine bakarak sürekli ismi tekrar etsek faydası olurmu anne adını bilmediğimiz için ...
Bir de bu uygulamada da çarpılma tehlikesi var mı .. teşekkür ederim tekrar

CaMiLLa
04-19-2011, 15:24
çok teşekkür ederim bir şey daha danışmak istiyorum olaya konsantre olabilmek için matlubun resmine bakarak sürekli ismi tekrar etsek faydası olurmu anne adını bilmediğimiz için ...
Bir de bu uygulamada da çarpılma tehlikesi var mı .. teşekkür ederim tekrar

Niyetinizi surekli anne adiyla birlikte tekrarlayin yada havva olarak konsantre olmak ve istemek onemli resime bakabilirsnz ayrica her calismanin tabiki riski vardr... Kolay gelsin

caneriko
04-19-2011, 15:38
Niyetinizi surekli anne adiyla birlikte tekrarlayin yada havva olarak konsantre olmak ve istemek onemli resime bakabilirsnz ayrica her calismanin tabiki riski vardr... Kolay gelsin

İlginize çok teşekkür ederim :) pilavın üzerinde yediğim nohutun nelere kadir olduğunu öğrenmek çok garip... gerçekten allahın yarattığı her şeyde bir hikmet ve mucize var . ayrıca kuranı kerim her sıkıntıya her derde devadır büyük bir mucizedir dediklerinde pek anlayamazdım ama bu ve takip ettiğim bir başka sitede duaların ve ayetlerin gücünü idrak ettim... bu anlamda sizlere çok borçluyum bazı şeyleri tasvip etmesemde bunları anlamama yardımcı olduğunuz için tekrar tekrar tüm arkadaşlara sizin şahsınızda teşekkür ederim :)

CaMiLLa
04-20-2011, 02:12
İlginize çok teşekkür ederim :) pilavın üzerinde yediğim nohutun nelere kadir olduğunu öğrenmek çok garip... gerçekten allahın yarattığı her şeyde bir hikmet ve mucize var . ayrıca kuranı kerim her sıkıntıya her derde devadır büyük bir mucizedir dediklerinde pek anlayamazdım ama bu ve takip ettiğim bir başka sitede duaların ve ayetlerin gücünü idrak ettim... bu anlamda sizlere çok borçluyum bazı şeyleri tasvip etmesemde bunları anlamama yardımcı olduğunuz için tekrar tekrar tüm arkadaşlara sizin şahsınızda teşekkür ederim :)

Rica ederim yardimci olabiliyorsak ne mutlu ... Fakat bir konuda uyarma geregi duyuyorum baska uygulamardan da bahsetmisiniz tavsiyemiz ustuste calismalar yapmamaniz bu hem calismalarin sonucunu etkiler hemde hersey birbirine karisir icinden cikilmaz bir hal almis olur egerki yakin zamanda farkli bir uygulama yaptuysaniz bi sure ara verip farkli calismalar yapmanizdir....

Hersey gonlunuzce olsun

oozsoy87
04-20-2011, 07:48
bunu deneyecem ama belli bir gün akşam v.s. zaman kavramı varmı... cuma akşamı gibi...Yoksa her hangi bir günmü

AriZoNa
04-20-2011, 08:51
perşembeyi cumaya bağlayan gece veya pazarı pazartesiye bağlayan gece yapabilirsiniz

hilalk64
04-27-2011, 22:16
ya bu nohutlar tam mı pişecek benimkiler tam pişmedi de biri bana yardımcı olabilir mi?veya başka ne yapabilirim...

AriZoNa
04-28-2011, 02:37
nohutun karşınızdaki kişi olduğunu imajine edin ve tamamen pişene kadar işlemi yapın.

eznava
04-28-2011, 23:18
arizona anladığım kadarıyla çok sık yapılan tertipler ters etki yapıyormuş..bende farkındayımki gereğinden fazla yaptım...hatta öyle bir hale geldijmki..geceleri üşüyorum..elim kolum tutmuyor.onun beni düşünmesi gerekirken ben hep onu düşünüyorum...ne yapmalıyım...lütfen yardımcı olursan sevinrirm..

majisyen
04-28-2011, 23:21
eznava bizim oralarda derlerki bu moku yiyosan kaşığını yanında taşı önce okusaydın her gördüğün sakallıyı deden sanmasaydın git profesyonel yardım al biz uyarınca kimse bilgi vermiyor şu bu anca ötüyo insanlar al işte almışsın başına belayı bundan sonra burayı okuyanlarda umarım uyarılarımızı haklı bulurlar oyuncak sanıyosunuz bu işleri.

eznava
04-28-2011, 23:35
yaptığım tertibin üzerinden geçsin...demek istiyorum umarım olur..

eznava
05-03-2011, 01:58
eznava bizim oralarda derlerki bu moku yiyosan kaşığını yanında taşı önce okusaydın her gördüğün sakallıyı deden sanmasaydın git profesyonel yardım al biz uyarınca kimse bilgi vermiyor şu bu anca ötüyo insanlar al işte almışsın başına belayı bundan sonra burayı okuyanlarda umarım uyarılarımızı haklı bulurlar oyuncak sanıyosunuz bu işleri.
allah razı olsun beni okadar güzel uyardınızki...daha ölsem unutmam..merak etmeyin her sakallıyı dedem sanmam..belamıda bulmuşsam...şifam allahtandır....bu kadar kırıcı olmak zorunda değilsiniz..bilsek sizin tabirinizle o moku yemeyiz..lanet olsunki sorup danışma ihtiyacı duyduk...size değer vermemiz bilgeliğinizden yaralanmamızın suç olduğunu bilemedik...ama bilesinizki daha sormayız...kimseden yardım almaya ihtiyacım yok rabbim yeter...sizden akıl istedik bilgeliğinize danıştıkta ne oldu...sadece kırdınız...biraz daha anlayışlı olbilirdiniz...karşınızdaki hayvan değil...insan...eyvallah majisyen....hakkın ödenmez...ettiğin 3 kelime ömürboyu yeter

majisyen
05-03-2011, 02:05
afiyet olsun eznava önce okumayı öğrenin hiç değilse kuranın ilk emrinin ikra olduğunu anlayıp

eznava
05-03-2011, 02:13
afiyet olsun eznava önce okumayı öğrenin hiç değilse kuranın ilk emrinin ikra olduğunu anlayıp
merak etmeyin zaten biliyorduk...söylemenize gerk yoktu...dilerim yargıladığınızla yargılanmadan bu dünyAdan göçmeyin...gerçekten çok duygusuzsunuz...

majisyen
05-03-2011, 02:13
kemikmi yağıyor ne :3D Smiles (102):

nirvana
05-03-2011, 02:20
ezneva nickli üyemiz yanlış anlamadan önce okumalısınız.Efendim sizi uyardıysa kesinlikle vardır bir bildiği.kesinlikle profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var. ayrıca ona karşı böyle saygısız konuşmanız hiç hoş değil.üstadın sözlerini bir uyarı niteliğinde düşünmeniz dileğiyle.

nirvana
05-03-2011, 02:33
Kuyruğunu bacağına kıstırıp kaçtı galiba ama daha karpuz kesecektik :))

majisyen
05-03-2011, 02:50
yok yok anca okur yazıktır be etmeyin cami avlusuna etti diyede o kadar gaddar olmayın :)

summerjum
05-03-2011, 08:27
ben de bir büyü duydum nohutla ilgili yine 41 nohuta ihlas okuyup su dolu kavanoza koyuyorsun kapatıyorsun kapağını nohutlar çürüdükçe karşındaki kişi de acı çekiyor yanlız bu bi aşk büyüsü deildir.... ne kadar doğru bilmiyorum

AriZoNa
05-03-2011, 11:14
maddesel büyü bir tür enerjiyi simgeleştirmedir, karşıdaki kişi de böyle aşkımdan yansın,ya da düşmanım böyle çürüsün, iki kişi de böyle ayrılsın gibi...

gizem_
05-09-2011, 20:08
merhaba.
ben bu konunun başlarını okuduğumda bunun bir büyü değil bi dua olduğunu düşündüm ve az önce abdest alıp kaynattım. sadece ismini söyleyerek içten dua ederek.. ancak konunun devamında, annesinin ismiyle niyet etmek gerektiğini,çarpılma ihtimalinin olabileceğini falan okudum. tedirgin oldum. şimdi ne yapmam gerekli? bu yaptığım işlem geçersizmi? nohutları atıp, tekrarmı yapmam lazım? ayrıca ben büyüden korkarım daha faklı bi yöntem yokmu.. çok aşığım ve onunda bana aşık olmasını geri dönmesini istiyorum...
lütfenn yardımcı olun.. lütfen..

AriZoNa
05-09-2011, 20:29
yaptığınız işlem geçerlidir nohutları saklayın ve sadece bekleyin

gizem_
05-09-2011, 21:02
peki ne kadar beklemeliyim? ne kadar sürede etkisini görürüm?? eğer olmazsa başka bi alternatif olarak ne deneyebilirim?? şimdiden teşekkür ederim..

sellen_07
05-09-2011, 21:58
ya bana hiç mantıklı gelmiyo tamam oldu diyelim geri döndü aşık deliler gibi sen soğuyunca nolcak hadi tekrar dene bişeyler bencillik değilmi bu başkasının hayatı altüst olacak.

CaMiLLa
05-09-2011, 22:16
ya bana hiç mantıklı gelmiyo tamam oldu diyelim geri döndü aşık deliler gibi sen soğuyunca nolcak hadi tekrar dene bişeyler bencillik değilmi bu başkasının hayatı altüst olacak.

Mantikli gelmiyorsa yapilmamali bu calismalarda basariya ulasmak icin inanmak gerek....

gizem_
05-09-2011, 22:32
CaMiLLa haklısın. ben inananark yaptımm.. ama ne kadar beklemeliyim?

AYDER
05-09-2011, 22:33
etki süresi yapan kişinin majikal gücüne göre değişir....en az 28 gün bekleyin...

gizem_
05-09-2011, 22:43
teşekkürler.. inşallah olur.. bekleyeceğimm..

AYDER
05-09-2011, 22:43
hayırlısı olsun.....

öz_
05-09-2011, 22:44
bu konu başlığını ilgiyle ve şaşırarak baştan aşağı okudum. sadece şunu düşündüm; eğer biri sizinle değilse ya da olmak istemiyorsa bir kaç tane nohutun etkisiyle yanınızda durmasının ne önemi olur ki....(duygusal bakış açısı on) :)

AYDER
05-09-2011, 22:45
özzzz orasıda işin ayrı bi boyutu görebilene :)))))

öz_
05-09-2011, 22:47
görebilmek lazım, enerjiyi bunu görebilmeye harcamak daha mantıklı sanki....:)

CaMiLLa
05-09-2011, 22:48
bu konu başlığını ilgiyle ve şaşırarak baştan aşağı okudum. sadece şunu düşündüm; eğer biri sizinle değilse ya da olmak istemiyorsa bir kaç tane nohutun etkisiyle yanınızda durmasının ne önemi olur ki....(duygusal bakış açısı on) :)

O sizin bakis aciniz sayin öz.... Bazen cok onemli olabilir yasamadan bilinmez....

öz_
05-09-2011, 22:50
neyse ki yalnız değilim, teşekkürler...

AriZoNa
05-09-2011, 23:15
keramet nohutta değildir,sadece bir simgedir. bunu şöyle düşünün,kişiye güzel bir söz,,bir güllümseme ile bile ona enerji yönlendirmesini yaparsınız ve bundan etkilenir.

bu çalışmalarda ise bu enerjiyi bilinçli olarak yönlendiriyorsunuz. islami havas,batı majileri,telkin hipnoz ve benzer enerji ekolleri hiç farketmez aynı enerjiyi zaten onu düşündüğünüzde,onun için süslendiğinizde bile farkında olmasanız da enerji gönderiyorsunuz zaten hormonlar vb. değişir hoşlandığınız kişiyi düşündüğünüzde. işte bu çalışmalarda da tütsü,buhur vb. ile bedeninizde bu enerjiyi ve hormonal değişiklikleri sağlar,motivasyon olur ve gerekli yönlendirmeyi yapabilirseniz kişiye kendinizi beğendirebilir,sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz.

hatta enerjinizi keşfedip bunu kullanmayı öğrendiğinizde,belirli bir seviyeye ulaştığınızda zikir,esma,dua yada batı maji ekolu hiç farketmez bunların hiçbirisi olmadan da amacınızı gerçekleştirebilirsiniz.

elbette ki herkesin hayat görüşü farklı ama en azından işe daha geniş bir bakış açısıyla bu yönden bakmanızı tavsiye ederim.

sellen_07
05-09-2011, 23:58
ben seneler önce erkek arkadaşımdan ayrıldığımda kendi kendime tam tarih hatırlamıyorum ama 1 ay sonra falan arıcak dedim.1 ay sonra son gün işte erken uyandım ve son gün bugün diye düşündüm.öğleden sonra oturuyorum bi baktım telefon çalıyo ve o :) çok şaşırmıştım inanamadım kendime.acaba bende boyle çekim gücü varda kullanamıyormyum acaba.sizce bu yaşadığım enerjimin güçlü olduğunu gösteriyo olabilirmi? bide reklamda telefon görüp beğenmiştim ondan istiyordum aynı telefon hediye olarak geldi.eğer böyle bi enerjim varsa nasıl geliştirebilirim ki:050103lv_prv1:

öz_
05-10-2011, 00:07
açıkçası ben işin teknik tarafını bilmiyorum, tamamen o an düşündüğümü söyledim. söz ya da gülümseme ile ilgi çekememiş biri bır ritüelle bunu deneyince ritüelin etkisiyle oluşan bir dialog bana samimi gelmediği için. yoksa tabi ki herkesin bir bakış açısı var...

öz_
05-10-2011, 01:15
keramet nohutta değildir,sadece bir simgedir. bunu şöyle düşünün,kişiye güzel bir söz,,bir güllümseme ile bile ona enerji yönlendirmesini yaparsınız ve bundan etkilenir.

bu çalışmalarda ise bu enerjiyi bilinçli olarak yönlendiriyorsunuz. islami havas,batı majileri,telkin hipnoz ve benzer enerji ekolleri hiç farketmez aynı enerjiyi zaten onu düşündüğünüzde,onun için süslendiğinizde bile farkında olmasanız da enerji gönderiyorsunuz zaten hormonlar vb. değişir hoşlandığınız kişiyi düşündüğünüzde. işte bu çalışmalarda da tütsü,buhur vb. ile bedeninizde bu enerjiyi ve hormonal değişiklikleri sağlar,motivasyon olur ve gerekli yönlendirmeyi yapabilirseniz kişiye kendinizi beğendirebilir,sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz.

hatta enerjinizi keşfedip bunu kullanmayı öğrendiğinizde,belirli bir seviyeye ulaştığınızda zikir,esma,dua yada batı maji ekolu hiç farketmez bunların hiçbirisi olmadan da amacınızı gerçekleştirebilirsiniz.

elbette ki herkesin hayat görüşü farklı ama en azından işe daha geniş bir bakış açısıyla bu yönden bakmanızı tavsiye ederim.

teşekkürler arizona; insanın bilmesi gereken tek şey bilmediğini bilmesidir.

hilalk64
05-10-2011, 14:03
ben öz e katılıyorum ve burda ustalarımızın ve bilenlerin söylediğini şimdi daha iyi anlıyorum ilk ayrıldığımda çok acı çekmiştim geri dönmesini istemiştim nolursa olsun gelsin diyordum ama anladım ki o istemeyince gelmesinin benim için hiç bir anlamı olmayak...benim bu siteden en çok öğrendiğim şeydi sabırla beklemek nohut büyüsü yapıp gelmesini beklerken karşıma başkası çıktı...demekki rabbim bize yaşattığı her ayrılığın arkasından güzel birşey sunuyor.şimdi onun dönmesini istemiyorum mesela çünkü bana değer veren yanımda olacak başka insanlar var...hem büyüyle dönse ne olur ki içi yana yana sevmedikten sonra bana uzak olsun:)

khemall
05-18-2011, 16:37
Akkadaşlar denedim 2 gün geçti aradan hala olmadı tık yok :/

AYDER
05-18-2011, 17:44
işte yanlış bu ya zaten...(denedim iki gün oldu tık yok)...inanarak yaparsınız ve beklersiniz hayırlısını istersiniz...aksi takdirde iki gün oldu üç saat oldu takılıp kalırsınız tabiki olacağına dair güveninizide yitirdiğiniz için olmama olasılığını artırırsınız......

haylaz
06-24-2011, 20:52
büyüye başlamadan önce nasıl niyet ediliyo ?? ve pişirilen nohutları ne yapmamız gerekiyo ?

CaMiLLa
06-24-2011, 21:24
büyüye başlamadan önce nasıl niyet ediliyo ?? ve pişirilen nohutları ne yapmamız gerekiyo ?

anne adıyla birlikte kişinini si,zi araması dönmesi ni sürekli niyet edin nohutları ayaak basmayan bir yere gömün

basak90
06-26-2011, 01:44
bu büyünün etkisi nekadar sürüyo???

bu deneyen ve basaran arkadaslar yazarsa sevinirim.

sorularimi cevaplarsaniz sevenirim simdiden tesekürler.

basak90
06-26-2011, 19:51
arkadaslar nohut kuru mu olacak yoksa hani konservelerde olur ya onlardan da olabilirmi?????

ASKER
06-27-2011, 12:55
arkadaslar nohut kuru mu olacak yoksa hani konservelerde olur ya onlardan da olabilirmi?????
kuru nohut olsun

bursa
09-13-2011, 21:39
ben bu büyüyü yeni yaptım ama sevdiğim kişinin annesinin adını söylemedim yeniden yapsam annesinin adını söylesem ters etki yapar mı

ASKER
09-13-2011, 21:43
ben bu büyüyü yeni yaptım ama sevdiğim kişinin annesinin adını söylemedim yeniden yapsam annesinin adını söylesem ters etki yapar mı
bir süre bekleyin hemen tekrarlamayın

kuş
09-16-2011, 19:27
3 yıl önce bende denedim bu uygulamayı tutmuştu gideni getirmek için çok iyi ve kolay bir uygulama paylaşanların emegine sağlık ..Allah gönlümden gönlünüzden geçeni hakkımızda hayırlı ve nasip etsin .. Amin..

bursa
09-16-2011, 23:22
büyü ne kadar sürede etkisini gösterir ?

AriZoNa
09-16-2011, 23:26
kişiden kişiye değişir

gulom55
09-19-2011, 11:15
ya sevgili rex sen gercekten mükemmel birisin uygulamaların birebir tutuyo hersey için tşk

QWERT
09-23-2011, 17:08
Ben uyguladım hiç birşey değişmedi :3D Smiles (91):

Ea
09-23-2011, 18:47
Ben uyguladım hiç birşey değişmedi :3D Smiles (91):

Nohutları akşamdan ıslatmamışsındır, ondan gelmiyordur... :-)

QWERT
09-26-2011, 11:17
Nohutları akşamdan ıslatmamışsındır, ondan gelmiyordur... :-)

Hayır ıslatmadım gerçekten, tencereye koyup 2-3 saat kaynattım. Sonra onları bir keseye koydum ama nohıtlar küflenir gibi oldu sonra d kuruyunca tekrar taş kesildiler :( 6 aydır ayrıyız zaten bu saatten sonra dönez herhalda :((( :3D Smiles (100):

adles
10-10-2011, 13:09
merabalar arkadaslar .ben birşeyi merak ediorum bu nohut büyüsünü yaparken abdest alıyormuyuz başımızı kapatıyormuyuzz ayrıntılarıyla anlatırsanız çok sevinirim ..

pentimento
10-10-2011, 16:03
sevmesi ve aşık olması için nohutların iyice pişmesi gerekiyor zannımca. o halde ben de nohutları düdüklü tencerede haşlarım :)) ne dersiniz hoş olmaz mı?

supernaturel
10-10-2011, 16:10
yahu nereye baksam kavusmak isteyen aşıklar,eşini eve döndürmek isteyen bayanlar.vallahi deliricem bana tam tersi lazım.Eşim olacak insan boşanmayı kabul etmiyor eziyet ediyor bana. beni bu adamdan kurtaracak bir dua bir uygulama varmi?

pentimento
10-10-2011, 16:15
yahu nereye baksam kavusmak isteyen aşıklar,eşini eve döndürmek isteyen bayanlar.vallahi deliricem bana tam tersi lazım.Eşim olacak insan boşanmayı kabul etmiyor eziyet ediyor bana. beni bu adamdan kurtaracak bir dua bir uygulama varmi?

sitede ayırma uygulamaları var. denemedim özel durumumdan dolayı burdaki arkadaşlar uygun olmayacağını söylediler. umarım dener ve sonuç alırsınız.

supernaturel
10-10-2011, 16:21
bu tür şeyleri denemedim büyü gibi birşeye kalkışıp kendime yada kızıma zarar veririm diye çekiniyorum açıkçası.Bize karşı bir tehlikesi olmayan işe yaramış olan bir uygulama biliyor musunuz?Benim tek istediğim bu psikopat insani hayatımızdan çıkarıp bizden uzaklaştırmak

CaMiLLa
10-10-2011, 16:41
bu tür şeyleri denemedim büyü gibi birşeye kalkışıp kendime yada kızıma zarar veririm diye çekiniyorum açıkçası.Bize karşı bir tehlikesi olmayan işe yaramış olan bir uygulama biliyor musunuz?Benim tek istediğim bu psikopat insani hayatımızdan çıkarıp bizden uzaklaştırmak

her uygulamanın bir riski vardır ve sonuç olarak her uygulama enerji yönlendirmesir yani büyüdür...

pentimento
10-10-2011, 16:42
ben hamile olduğum için arkadaşlar beni uyardı büyü işleriyle uğraşma diye ama şunu tavsiye emişlerdi. '' ya evvelül kahharül muahhir '' 846 defa okuyabileceğimi söylemişlerdi. bu ayırmak için kullanılıyormuş. başta niye edecekmişiz. zaten bu uygulama da sitede mevcut burdaki deneyimli arkadaşların bana tavsiyesiydi. yine de siz araştırın isterseniz.

supernaturel
10-10-2011, 16:53
ben hamile olduğum için arkadaşlar beni uyardı büyü işleriyle uğraşma diye ama şunu tavsiye emişlerdi. '' ya evvelül kahharül muahhir '' 846 defa okuyabileceğimi söylemişlerdi. bu ayırmak için kullanılıyormuş. başta niye edecekmişiz. zaten bu uygulama da sitede mevcut burdaki deneyimli arkadaşların bana tavsiyesiydi. yine de siz araştırın isterseniz.

Teşekkür ederim ve tebrik ederim =) içinizi ferah tutun bebeğiniz için doğru tavsiyede bulunmuşlar uğraşmayın bencede.bende bu adama çocuğum için katlanıyordum ama artik cekilmiyor.çocukta etkileniyor artık.bu yazdığın uygulama tam olarak hangi başlıkta bilgin varmı acaba?

supernaturel
10-10-2011, 16:55
her uygulamanın bir riski vardır ve sonuç olarak her uygulama enerji yönlendirmesir yani büyüdür...

haklısınız evet risk almadan sonuç alamayız.ben deneyim sahibi değilim korkum bu yönden yoksa bu insanın bana verdiği fiziksel ve manevi zarardan daha büyük bir hasar olmaz heralde.tam olarak bir başlık veya uygulama önerebilir misiniz rica etsem?

pentimento
10-10-2011, 17:00
Teşekkür ederim ve tebrik ederim =) içinizi ferah tutun bebeğiniz için doğru tavsiyede bulunmuşlar uğraşmayın bencede.bende bu adama çocuğum için katlanıyordum ama artik cekilmiyor.çocukta etkileniyor artık.bu yazdığın uygulama tam olarak hangi başlıkta bilgin varmı acaba?
tam başlığı hatırlamıyorum ama burdan bir arkadaş tavsiye etmişti.

supernaturel
10-10-2011, 17:02
tam başlığı hatırlamıyorum ama burdan bir arkadaş tavsiye etmişti.

Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için.Umarım derdimize şifa olacak şeyler bulurda sıkıntılarımızdan kurtuluruz

pentimento
10-10-2011, 17:04
Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için.Umarım derdimize şifa olacak şeyler bulurda sıkıntılarımızdan kurtuluruz
rica ederim umarım herşey gönlümüzce olur.

auhu
10-11-2011, 13:49
Bizde kızkardeşimin eşi için yapmıştık 4 senedir maşallah çok mutlular...

adles
10-11-2011, 21:35
Bizde kızkardeşimin eşi için yapmıştık 4 senedir maşallah çok mutlular...

nasıl yapmıştınız pekii anlatırmısınız.

peri
10-11-2011, 22:29
[Only Registered Users Can See Links] allah yardımcınız olsun bu linklere bir göz atın derim

[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links] bu dua hergün 71 defa okuncak

mesela kalbi ymusatmak icin olan dua var önce kalbi yumusamalıki inadi azalsın bismillahirahmanirahim allahümmela sahle illa ma caeltehü sehlen ve ente tecalül hazne izi site sehlen( ben yüzüne karsı111 defa okumaya calisyorum hergün) pesinden beni dinlesin görsün die 400 defa allahümmeya vedudu kaviyyulcamii esmasını okuyorum pesindende kemterakkü mim cennatin ve uyun duasını uyumaya yakinda 100 defa ya muksit cekiyorum faydasini gördüm ama yılmadan devam ediyorum

supernaturel
10-12-2011, 08:11
[Only Registered Users Can See Links] allah yardımcınız olsun bu linklere bir göz atın derim

[Only Registered Users Can See Links] bu dua hergün 71 defa okuncak

mesela kalbi ymusatmak icin olan dua var önce kalbi yumusamalıki inadi azalsın bismillahirahmanirahim allahümmela sahle illa ma caeltehü sehlen ve ente tecalül hazne izi site sehlen( ben yüzüne karsı111 defa okumaya calisyorum hergün) pesinden beni dinlesin görsün die 400 defa allahümmeya vedudu kaviyyulcamii esmasını okuyorum pesindende kemterakkü mim cennatin ve uyun duasını uyumaya yakinda 100 defa ya muksit cekiyorum faydasini gördüm ama yılmadan devam ediyorum

Allah razı olsun kardeşim vallahi canımın derdine düştüm çekilecek dert değil çocuk hatrına çektim 4 yıl ama yetti artık.Inşallah verdiğin dualar Allah'ın izni
ile kabul olurda sende kurtulmama vesile olursun.

supernaturel
10-12-2011, 08:16
peri kardeşim birde ben şu duayı buldum bir başka yerde :''istemediğin birini kendinden uzak bir yere yollamak ve onun zarar-zulmünden kurtulmak için 1378 kere:KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE BEYNEK duası okunduğu takdirde istenmeyen kişinin def edilmesine vesile olacaktır.'' deniyor ama bu dua helalin olan kişiye etki eder mi bir bilgin varmıdır?

Esinali
12-08-2011, 15:08
Nohut

Majisyen Arkadasım Bunu Hemen Yapmak İstemiyorum Oncelikle Bi Kaç Enerji Çalışması Yapmak İstiyorum. Bunun İçin Sizden Teknikleri Bekliyorum. Yeni Üye Oldum Foruma . Teknik Bilmiyorum. Ayrıca Bu Büyünün Bi Tehlikesi vs Uyarısı Varmıdır ?

Esinali
12-08-2011, 15:11
3 yıl önce bende denedim bu uygulamayı tutmuştu gideni getirmek için çok iyi ve kolay bir uygulama paylaşanların emegine sağlık ..Allah gönlümden gönlünüzden geçeni hakkımızda hayırlı ve nasip etsin .. Amin..

Arkadasım Biraz Özeline Girmiş Gibi Olacak Ama Sevgilinizle Neden Ayrıldınız ve Etkisini Nasıl Gösterdi? Kaç Gün Oldu Ve Sana Ne Söyledi Geldiğinde ? Cevaplarsan Çok Sevinirim Bende Çaresizim Çünkü. Allah'ın Selameti Üzerinde Olsun

Riskleri Nedir ? ve Önlemi Nasıl Alınır ? Teşekkürler

CaMiLLa
12-08-2011, 15:18
koruma yapabilirsiniz sitede araştırırsanız yapabilceğiniz korumalar mevcut....

rosa
12-08-2011, 21:18
bunlar normal nohut mu siyah nohut mu peki?

CaMiLLa
12-08-2011, 21:26
normal nohut

dilan
12-27-2011, 21:15
arkadaşlar ben muayyen günümdeyim,bir sakıncası olurmu?

rosa
01-24-2012, 05:07
olur tabii ki gününz bitsin öyle okuyun

cerrywitch
01-24-2012, 16:43
ben daha önce bunu denedim ama benim okuduğum bi kitapta tebbet suresi ile yapılıyordu bi de çok içimden gelerek yapmamıştım sanırım o yüzden de bi sonuç alamamıştım :)

tug6a
02-12-2012, 04:16
bunu ben ve bir tanıdığım geçen sene uygulamıştık ve arkadaşımın gelmez artık diye kanaat getirdiği kişi benim ise mümkün değil diye baktığım biriydi ama geldiler inanarak uygulayınca oluyor yeterki acabalar kafanda olmasın diyorlar.

blue_7708
02-12-2012, 16:56
denenebilinir...

hayal
02-20-2012, 11:19
merhaba ben dün akşam nohut duası denemesi yaptım fakat başarısız oldum :( nohutları tencereye koydum 2 saat oldu hala pişmedi diri kaldı ve suyu da çekildi sonra üstüne tekrar su koydum kaynamaya bıraktım o ara misafirim geldi onun yanında da nohutla ilgilenemedim ve hepsini yaktım şimdi yeniden deneyeyim mi yoksa belli bi süre beklemek mi gerekiyor lütfen söyleyinnn :(

AriZoNa
02-20-2012, 22:48
bir süre bekleyiniz.

sami1916
02-20-2012, 23:39
bende bunu denedim.ancak hemen etki göstermedi.yaklaşık 3 ay sonra etkisini gösterdi.3 ay görüşmedik ve bi gün beni arayıp evlenmek istediğini söyledi.biraz geç olmuştu.

hayal
02-21-2012, 12:11
arizona bir süre bekleyin dediniz ama ne kadar bir süre 40 gün mü 2 hafta mı birde gece yada gündüz olması önemli mi

AriZoNa
02-21-2012, 13:16
3-4 hafta yeterli olur.

hayal
02-22-2012, 10:24
biraz fazla soru soruyorum farkındayım ama peki nohutlar yeme kıvamında mı olacak çünkü kuru nohut 2 saat kaynayınca bile fazla yumuşamadı :(

AriZoNa
02-22-2012, 13:28
nohutlar yanana kadar bekleyin.

tug6a
02-25-2012, 01:37
merhaba ben dün akşam nohut duası denemesi yaptım fakat başarısız oldum :( nohutları tencereye koydum 2 saat oldu hala pişmedi diri kaldı ve suyu da çekildi sonra üstüne tekrar su koydum kaynamaya bıraktım o ara misafirim geldi onun yanında da nohutla ilgilenemedim ve hepsini yaktım şimdi yeniden deneyeyim mi yoksa belli bi süre beklemek mi gerekiyor lütfen söyleyinnn :(

su falan mı koydunuz ben çiğden kuru nohutları tavada siyah olana kadar kavurdum. tanıdığım tava yanar diye korkmuş biraz yağ damlatıp kavurmuş o da siyah olana kadar ikimizinkide tuttu tek fark onun 1 hafta sonra benim 1 ay kadar sonra tuttu.onun ki daha imkanlıydı tabi ama benim imkansız denilebilirdi.

hayal
02-27-2012, 10:52
kafam karıştı şimdii :( su da kaynaması gerekmiyo mu ki siz kararana kadar yaptım dediniz ????????

Dejavuu
02-29-2012, 21:10
Bunu zamaninda bir arkadasim denemis ve olmustu tum kalbinizi vererek yapmmaniz sart demislerdi bana yapan arkadas.

tug6a
03-15-2012, 05:11
ben kavurdum kararana kadar su da kaynatıldığını duymadım hiç isterseniz ikisini de 1 ay arayla deneyebilirsiniz sakıncası olduğunu düşünmüyorum.

acaip
03-15-2012, 19:26
Bunu yıllar önce denemiştim. Nohutları fazla yakmışım mutfak duman dumana gitmişti. Üst komşumuz yangın mı çıktı diye gelmişti kapıya:))

Bu arada yaptığımda faydasını görmüştüm.

eses87
03-26-2012, 18:12
arkadaşlar 3 mart itibariyle bu denilen olayı tüm kalbimle yaptım.. ve halen beklemekteyim faydasını gördüm diyenler ne kadar sürede faydasını gördüler.. abartmıyorum 10 sefer belki de su ilave ettim tam kavrulmadı ama hem panik havası, hem istek, hem kuşku tüm duyguları bir arada yaşadım... beni bu konuyla aydınlatırsanız sevincem gerçkten.. hergünüm duAyla geçior.. sizlerde dua edin bu kardeşinize sevdiceği ona dönsün tekrar

Cellat
03-26-2012, 23:05
Ben de yaptım sonuçlarını bekliyorum...

mahide
03-27-2012, 01:59
cellat sonucu yazarsan seviniriz :))

fancy
03-27-2012, 10:44
Arkadaşlar,sevgili Arizona,ben bır sıtede sevdığının tenıne gıydıgı bır kıyafetın bır parcasına Tuncına Duası yazılır ve yakılır dıe bır uygulama okudum bunu uyguladım yaklasık bır ay olucak etkısını gormedım. Sımdı bu nohut uygulamasını yada Odkarayı denemek ıstıyorum.Sızde bıraz daha beklemelımıyım ılk yaptıgım Tuncınna uygulaması belkı etkısını gosterır? Bana bı yol gosterır fıkırlerınızı soylermısınız?

Cellat
03-27-2012, 13:10
Tabi ki mehlika yeni yaptığım için henüz bir sonuç yok...gelişmeleri paylaşırım...

fancy
03-27-2012, 13:18
Arkadaşlar,sevgili Arizona,ben bır sıtede sevdığının tenıne gıydıgı bır kıyafetın bır parcasına Tuncına Duası yazılır ve yakılır dıe bır uygulama okudum bunu uyguladım yaklasık bır ay olucak etkısını gormedım. Sımdı bu nohut uygulamasını yada Odkarayı denemek ıstıyorum.Sızde bıraz daha beklemelımıyım ılk yaptıgım Tuncınna uygulaması belkı etkısını gosterır? Bana bı yol gosterır fıkırlerınızı soylermısınız?
yaaaaa banada cvp verın =(

mynet
03-27-2012, 20:20
ben de bugün yaptım...bende tutarsa herkeste olur bence...o derece ümitsiz vaka yani sonucu bildirecem tabi ki :))

mehlika
03-28-2012, 08:47
Bu kadar karamsar ve de umutsuz yaparsanız tabi ki olmaz.İnanmadan olsaydı bütün leblebiciler fıstıkları kapardı.Daha ne diyeyim.

tug6a
03-29-2012, 01:03
arkadaşlar 3 mart itibariyle bu denilen olayı tüm kalbimle yaptım.. ve halen beklemekteyim faydasını gördüm diyenler ne kadar sürede faydasını gördüler.. abartmıyorum 10 sefer belki de su ilave ettim tam kavrulmadı ama hem panik havası, hem istek, hem kuşku tüm duyguları bir arada yaşadım... beni bu konuyla aydınlatırsanız sevincem gerçkten.. hergünüm duAyla geçior.. sizlerde dua edin bu kardeşinize sevdiceği ona dönsün tekrar

sayın eses87 hemşerim ben su koymadan tavada kavurarak yapmıştım buradan okumadan neredeyse 1 seneyi geçti ve benimle birlikte bir tanıdığım da yaptı onun 1 hafta sonra benim ise 1 ay sonra gibi bir zamanda oldu 1 hafta falan bekle olmazsa bir de susuz kavurmanı o şekilde tekrar yapmanı tavsiye ederim bu tür basit uygulamalarda tekrarın sakıncası yoktur diğerlerinde olabilir.

eses87
03-29-2012, 20:45
sayın eses87 hemşerim ben su koymadan tavada kavurarak yapmıştım buradan okumadan neredeyse 1 seneyi geçti ve benimle birlikte bir tanıdığım da yaptı onun 1 hafta sonra benim ise 1 ay sonra gibi bir zamanda oldu 1 hafta falan bekle olmazsa bir de susuz kavurmanı o şekilde tekrar yapmanı tavsiye ederim bu tür basit uygulamalarda tekrarın sakıncası yoktur diğerlerinde olabilir.

tug6a tşkr ederm cvp için. . bide kavurarak deneyim ben o zaman.. iide yanmaz mı o nası oLcak öLe dumAn oLur heryer...

tug6a
03-29-2012, 23:52
tug6a tşkr ederm cvp için. . bide kavurarak deneyim ben o zaman.. iide yanmaz mı o nası oLcak öLe dumAn oLur heryer...

siyahlaşacak sacece bende öyle sanmıştım ama çok bir duman olmuyor camı falan açarsın dumanının havaya karışıp o kişiye gideceğini ve o dumanı soluyup sana aşık olacağını düşün yaparken :)

hilalk64
04-20-2012, 15:09

ben de yapmıştım daha önce yaklaşık bir yıl kadar önce hatta anneme suyu faydalıymış değip yalan söylemiştim yaklaşık 3 ay sonra etkisini gösterdi o kişi bana geri döndü ama çok dua etmiştim ben sonra ayrıldık yine ama hiç bişey yapmadım sürkli geri döndü bana 3 ay içinde istemedim sonra ben başkasıyla evlendim hala arıyor beni deli oluyorum seni düşünmeden bir dakikam geççmiyor diye ama umrumda değil çünkü çok canımı yakmıştı zamanında hatta bana büyü yaptıysan çözdür nolur sen olmayınca yaşayamıyorum falan dedi benim öyle olmuştu ama sizde nasıl olur bilmem bir de bol dua edin ve hayırlısını allahtan isteyin ben mesela pişmanım şimdi ççünkü eşimi ondan daha çok seviyorum

fancy
04-20-2012, 15:27
Sız nasıl yaptınız?Suylamı yoksa kavurdunuzmu? Tesekkurler

Pın@R
04-21-2012, 11:38
Nohutların sadece yumuşaması yeterli değilmi su bitse bile nohutlar hemen yumuşamıyor ?

mehlika
04-21-2012, 11:55
Nohutların sadece yumuşaması yeterli değilmi su bitse bile nohutlar hemen yumuşamıyor ?
zaten nohutların kavrulması önemli olan .Kişide size nohutlar gibi aşkla kavrulsun diye...

Joizaza
04-21-2012, 12:15
Teşekkürler

Pın@R
04-21-2012, 12:26
zaten nohutların kavrulması önemli olan .Kişide size nohutlar gibi aşkla kavrulsun diye...

Sadece suyun içinde 1.5 saate yakın haşlanması yeterlimi ozaman:)

su24
04-22-2012, 01:23
Sadece suyun içinde 1.5 saate yakın haşlanması yeterlimi ozaman:)
pınarcım:)ben yapmadım ama su bıtene kadar kadar kaynatıcaksın yanmaya baslıcak nohutlar.yapmadım ama yapanlar etkısını gorenler nettee bu şekilde paylaşmışş canım.

bi ara deniycem bu arada bu büyüyemi giriyo yoksa dua etmek flnmı dinimizde günahmı değilmi biri bana bunu açıklayabilirmi
iyiylik için yapılan hıc bısey gunah ve buyu deıl bence:)

sekkaki
04-22-2012, 12:49
yani şimdi domuz eti ucuz diye ve et yiyemeyenlere iyilik olsun diye domuz eti ikram etmek günah olmayacak mı?

günahın ölçüsü bu değildir..

günahın ölçüsünü din koyar ve bu büyüdür günahtır..

Pın@R
04-22-2012, 12:55
yani şimdi domuz eti ucuz diye ve et yiyemeyenlere iyilik olsun diye domuz eti ikram etmek günah olmayacak mı?

Ama herkesin kendi günahıdır vicdanıyla kendisi arasındadır.

sekkaki
04-22-2012, 12:59
Ama herkesin kendi günahıdır vicdanıyla kendisi arasındadır.

işte bu söz kabul edilir benim karşı çıktığım "iyilik için yapılan hiç bir şey günah olmaz" sözü idi..

büyü müyü neyse haramdır ama sen haram olduğunu bile bile yaparsın o zaman sadece günah olur...

ama haram bir şeyi helal kabul etmek dinimizde affı olmayan hatta imana zarar veren bir husustur onun için bu gibi şeylerle meşgul olacakların günah olduğunu bilerek yapmaları gerekir..

içki içmek günahtır ama içen içer günah olduğunu bilerek içer ve günah hanesine yazılır fakat içkiyi helal kabul etmek haram olmadığını söylemek ..işte bu çok tehlikeli buna dikkat çekmekistedim...

majisyen
04-22-2012, 14:25

dinin ölçüsünü kim koyuyor peki kuranda yazmayan şeyi sölemek nedir
kuranda büyüyü hiç inceledinmi

sekkaki
04-22-2012, 14:33
Dinin ölçüsü

Kİtap
Sünnet
İcma

ve bu üçüne yapılan kıyastır.

itikatta ehl-i Sünnet
amelde hanefi ve diğer 3 mezhepte
sihir büyü büyük günah olarak geçer onlarda bunu zaten ayet ve hadislerden ortaya çıkarmışlar sahabeninde bu hususta ittifakı yani icma'ı vardır.

majisyen
04-22-2012, 14:34
kuranda meshep varmı
ve sen inceledinmi dedim kuranda büyü konusunu ?

majisyen
04-22-2012, 14:38
113 / FELAK - 4
Düğümlere üfleyip tüküren üfürükçülerin şerrinden!
79 / NÂZİÂT - 2
Yemin olsun, rahatça, incitmeden çekenlere/düğümü hünerle çözenlere/bir yerden bir yere gidenlere/coşkuyla iç çekenlere,

2 / BAKARA - 102
Süleyman'ın mülk ve saltanatı konusunda onlar, şeytanların okuyup durduklarına uydular. Halbuki Süleyman küfre sapmamıştı. Ancak şeytanlar küfre sapmıştı; insanlara büyüyü öğretiyorlardı. Ve Babil'de Hârût ve Mârût adlı iki melek üzerine indirileni öğretiyorlardı. Oysa ki o iki melek, "Biz bir imtihan aracıyız, sakın küfre sapma!" demedikçe hiç kimseye bir şey öğretmiyorlardı. İnsanlar onlardan erkekle eşinin arasını açacakları şeyi öğreniyorlardı. Ne var ki, onlar onunla Allah'ın izni olmadıkça hiç kimseye zarar veremezler. Onlar kendilerine zarar vereni, yarar vermeyeni öğreniyorlardı. Yemin olsun ki, onu satın alanın âhırette hiç bir nasibi olmayacağını açıkça bilmişlerdir. Öz benliklerini sattıkları şey ne kötüdür! Bir bilebilselerdi...

büyü denen şey enerji yönlendirerek kişi yada olaylar üzerinde değişiklik yapmaktır kuranda bunu kötü yönde kullanmanın yanlışlığı sölenir iyi yönde kullanmak lazımdır şöle düşünün program kodlarıyla virüste yarılır antivirüste
bilinçsizce herşeye günah demeyi bırakın.

sekkaki
04-22-2012, 15:04
fikrine saygı duyuyorum. ama ben bu hususta kendi fikrimden öte mensubu olduğum mezhebin yaklaşımını yazmayı uygun gördüm çünkü benim fikrim tartışma meydana getiri ama mezhep alimleri konuyu derinlemesine araştırıp karar vermişlerdir. netice de ben bu mezhepte isem bana günahtır. ama şafi olanında bir yeri kanayınca abdesti bozulmuyor... ben bu mezhebe uydum. belkide o kötü için kullanılmasının çok büyük tehlike meydana getireceğinden mensuplarını bu tehlikeden korumak için böyle dediler orasını bilemem. ama ben günah olduğuna inanırım.
saygılar...

majisyen
04-22-2012, 17:42
fikrine saygı duyuyorum. ama ben bu hususta kendi fikrimden öte mensubu olduğum mezhebin yaklaşımını yazmayı uygun gördüm çünkü benim fikrim tartışma meydana getiri ama mezhep alimleri konuyu derinlemesine araştırıp karar vermişlerdir. netice de ben bu mezhepte isem bana günahtır. ama şafi olanında bir yeri kanayınca abdesti bozulmuyor... ben bu mezhebe uydum. belkide o kötü için kullanılmasının çok büyük tehlike meydana getireceğinden mensuplarını bu tehlikeden korumak için böyle dediler orasını bilemem. ama ben günah olduğuna inanırım.
saygılar...

kuranda meshep varmı demiştim ?
senin meshebinin alimleri havvas uyguluyormu yada birilerine duayla yardımcı oluyormu ?

sekkaki
04-22-2012, 17:56
bu elbette uzun bir konu iki satırda halledilecek bir şey değil.

ama mezhep olmadan da olmaz.

ben mezhemibi söyledim. havas uygulayıp uygulamadıkarını bilemem ama dua ederler tavsiye ederler. tavsiye ettikleri dualardan havas kitaplarında geçen var mı yok mu araştırmadım.

ama bi muhyid din-i Arabi hz. leri büyük evliyadır havas tada önde gidenlerden anladığım kadarı ile...

majisyen
04-22-2012, 18:07
kuranda meshep yok ve kimse olmazsa olmaz diyemez kurana ayrılık olur
dua havvas peki bunlarla ne yapılıyor enerji yönlendirilmiyormu
büyüye girmiyormu hani varya ak büyü kara büyü

juger
04-22-2012, 18:37
Kuran mezheplere kesinlikle karşı çıkmıştır. Sadece mezheplere göre mezhepler vardır. İlk mezhepler Sünni ve şii olarak iki tane çıkmıştır. Sünnilere göre Hanefi, Maliki, Hanbeli, Şafi mezhepleri hak görüşür. Şiilere göre Caferi, Keysani, Zeydi, ismaili vs. hak mezheplerdir. Bunların hepsi Hz. Muhammed ve Hz. Ali'nin ölümünden sonra olmuştur. Hepsi yanlıştır. Allah'a inanan insan müslümandır. Gerisi ayrımcılıktır. Kuran'da buna kesinlikle karşı çıkar. Bu kadar basit.

Ea
04-22-2012, 19:00
ama mezhep olmadan da olmaz.

O niyeymiş? Peygamberin mezhebi mi vardı mesela? Ya Hz. Ali'nin mezhebi? O hangisine mensuptu?

Mü'minûn 53.

(İnsanlar ise, din) işlerini kendi aralarında parça parça ettiler. Her grup kendinde bulunan ile sevinmektedir.

53. Ayet :
Fakat onlar işlerini aralarında parçalayıp çeşitli zübürlere/kutsallaştırmış hizip kitaplarına ayırdılar. Her hizip, yalnız kendi yanındakiyle sevinip övünmektedir. (Yaşar Nuri ÖZTÜRK)
Fakat insanlar bu inanç birliğini yıkarak, çeşitli gruplara ayrıldılar. Her grup, kendi inanç sistemi ile övündü. (Abdurrahman ABDULLAHOĞLU)

Ea
04-22-2012, 19:02
54. ayette, hiziplere ayrılmış olanlar için peygambere "Sen onları şaşkınlıklarıyla başbaşa bırak." denir.

sekkaki
04-22-2012, 19:35
Hz. peygamber zamanında zaten vahiy gelidiği için mezhep çıkma ihtimali yoktu ve mezhebe ihtiyaç yoktu. Hz. Alinin zamanına kadar peygamberimizden direk dini öğrenmiş olan sahabi hayatta olduğu için mezhep ayrılığı yine yoktu ama sonradan ortada yaşanmış bir tarih var bir takım olaylar fitneler var. elbette gönül isterdiki bunların hiç biri olmasın biz burda mezhep olmadan olmaz derken islam dini ayrılsın demek istemiyoruz ortada yaşanmış bir tarih var ve zaten bu mezhep ayrımları olmuş...

bunu peygamberimiz haber bile vermiş "benden sonra ashabım 73 fırkaya ayrılacak 72 si cehennemde biri cennette olacak (cehennemde olacak dediği hadis alimlerinin izahına göre ebedi cehennem değil elbet cehennem azabını görecek demek yani cehennemden sonra cennet) ashab-ı kiram "ya rasulellah o bir fırka hangiidir" diye sorduğunda "benim ve ashabımın yolunu takip edenlerdir" buyurrmuştur bu gün peygamberimizin ashabının yaşantısıyla alakası olmayan ne mezhepler ne fikirler var ortada. bu tek fırkanın fırka-i naciye nin kim olduğu Allah katındadır elbette ve bütün mezhepler o bir fırkanın kendisi olduğunu söyler bizlerde ehli sünnet olarak o fırkanın ehli sünnet vel-cemaat fırkası olduğuna inanır ve bunu biliriz....

sekkaki
04-22-2012, 19:42
yalnız lütfen yazışmalar tadında kalsın kimse kimsenin kalbini değiştiremez herkes fikrini beyan eder saygı çerçevesinde hiç birimiz diğerimizin fikrini benimsemek zorunda değiliz ama fikirlerimzi bildiklerimizi yazarız sonra tartışacaz derken konuşmaların ayarı kaçmasın.

saygılar...

juger
04-22-2012, 21:15
Kalbini değiştiremeyiz de kuranı hiç değiştiremeyiz sekkaki, öyle değil mi? Ayet ile açık işte.

Hz. muhammed'e ait dediğin söz de ona ait değil. Gardropcu anonim sözleri diyoruz biz onlara. Kime ait olduğu belli olmayan sallama sözler. Onu diyen insanlar da mezhep taraftarları işte. Herkesi defedip kendilerini cennete almışlar.

Her neyse. Kimsenin kalbini, düşüncesini değiştiremeyiz tabii ki. Ama Allah kelamı kuran ortada deriz. Ayet gösteririz. İnanmayan kendi verir hesabını. Bu kadar basit.

sekkaki
04-22-2012, 21:24
Bu hadis-i şerif buharide ve sahih-i müslimde mevcuttur...

ama dediğim gibi mezheplerin çıkması yaşanmış olan bir tarihin neticesi ve kim isterdiki müslümanlar gruplara ayrılsın dağılsın birbirini kötülesin. ama islam düşmanları da boş durmamış Hz. Ali zamanında yahudiler boş durmamış öncesindede boş durmamış ama bazı olaylar zemin hazırlamış bu hz Ali efendimizinde istediği bir şey değil elbette o İslamı tek sancak altında tutmak için elinden geleni yaptı ama birileri bunu zaten yapacaktı...

juger
04-22-2012, 21:27
Hz. Ali müslümaları birlik içinde kalmaları için elinden gelenin fazlasını yapmış. Mezhep ayrılığını savunanlar Hz. Ali'nin ölmeden önceki son 8 vasiyetini okusunlar.

zeynep_dido
04-22-2012, 21:34
bende yapsam bu gece olurmu acaba

sekkaki
04-22-2012, 21:38
peki mezhebleri inkar edenler acaba hangi mezhebe mensup.

kim inkar ederse etsin herkes bir mezhebe mensup...

juger
04-22-2012, 22:01
Kardeşim o mezhepleri biz doğmadan mı seçtik? Yoksa bize seçtirildi mi?

Benim Rabbim Allah değil mi? Kitabım kuran, peygamberim Muhammed değil mi? Onlar bana neyi öğütlüyor? Sadece şu: "Birlik içinde kalın! Ayrılmayın." EE? ben neden ayrılmak gibi bir ahmaklık yapıp küfre düşeyim? Biraz mantıklı olmak gerekiyor.

majisyen
04-22-2012, 22:17
Eğer siz günah işlemeseydiniz, Allah sizi helak eder ve yerinize, günah işleyip, peşinden tövbe eden kullar yaratırdı. (Müslim, Tevbe, 9, 10, 11)

majisyen
04-22-2012, 22:20
“Bütün Âdemoğulları günahkârdır, günahkârların en hayırlıları ise tövbe edenlerdir.” (İbn Mâce, Zühd, 30)

sekkaki
04-22-2012, 22:27
Kardeşim o mezhepleri biz doğmadan mı seçtik? Yoksa bize seçtirildi mi?

Benim Rabbim Allah değil mi? Kitabım kuran, peygamberim Muhammed değil mi? Onlar bana neyi öğütlüyor? Sadece şu: "Birlik içinde kalın! Ayrılmayın." EE? ben neden ayrılmak gibi bir ahmaklık yapıp küfre düşeyim? Biraz mantıklı olmak gerekiyor.

sayın juger...

mezhep kötü bir şey değilki zaten mezhep senin dediklerinden farklısını söylemiyorki.

mezhep nedir ? kelime anlamı gidilen yoldur. dini yaşamakta bize rehber olanların gittiği yoldan gitmek namazda imama uymak ne ise dinin bütün yaşantısında da bize İmam olmuş mezhep alimine uymak odur dinin bütününde o imamdır bizde cemaati olay bundan ibaret.

mezhep nedir ? mezhep; eğer mezhep olmasaydı benim Kur'anı yeni inmiş gibi bütün emirlerini kendim çıkarmam bütün işbadetlerin kurallarını kendim koymam herşeyi kendimin bulması gerekirdiki bu bir ömür ister e işte benim yapmam gerekeni mezhep alimleri yapmışlar ve bizi bu dertten kurtarmışlar mezhep yeni bir din değilki..

majisyen
04-22-2012, 22:29
Yaşar Nuri Öztürk rad > 16. Ayet
De ki: "Göklerin ve yerin Rabbi kim?" De ki: "Allah." De ki: "O'nun yanında başka evliya mı/destekçiler mi edindiniz? Bunlar kendilerine bile yarar sağlayıp zarar verme gücünde değiller." De ki: "Körle gören yahut karanlıklarla ışık bir olur mu? Yoksa Allah'a, tıpkı O'nun yarattığı gibi yaratan ortaklar buldular da yaratış/yaratılanlar kendileri için benzeşir hale mi geldi?" De ki: "Allah'tır her şeyi yaratan, O'dur Vâhid ve Kahhâr olan."

sekkaki
04-22-2012, 22:31
yaşar nuri öztürk rad > 16. Ayet
de ki: "göklerin ve yerin rabbi kim?" de ki: "allah." de ki: "o'nun yanında başka evliya mı/destekçiler mi edindiniz? Bunlar kendilerine bile yarar sağlayıp zarar verme gücünde değiller." de ki: "körle gören yahut karanlıklarla ışık bir olur mu? Yoksa allah'a, tıpkı o'nun yarattığı gibi yaratan ortaklar buldular da yaratış/yaratılanlar kendileri için benzeşir hale mi geldi?" de ki: "allah'tır her şeyi yaratan, o'dur vâhid ve kahhâr olan."

amenna .....

juger
04-22-2012, 22:32
Mezhep bal gibi yeni bir dindir. İnsan yapımı dinlerden. Herkesin kafasına göre fetva verdiği, uydurma hadisler çıkardığı küçük dinciklerdir. Bu nedenle Kuran bunu sert bir dille yasaklamıştır. Yok gülen cemaati, yok bilmem ne cemaati denerek bize Hz. Muhammed'in öğrettiği din olan İslam değil, emevilerin yapma dini öğretiliyor. Öyle oluyor ki biz müslümanlar şuan hristiyan ve yahudilerden ne bilimde ne de başka bir şeyde ileride değiliz. Tam aksine gerideyiz. Nedenini oturup düşünmek lazım. Dinin doğrusunu, hakikati öğrenmek lazım. Mantıklı düşünmek lazım.

majisyen
04-22-2012, 22:37
Mezhep bal gibi yeni bir dindir. İnsan yapımı dinlerden. Herkesin kafasına göre fetva verdiği, uydurma hadisler çıkardığı küçük dinciklerdir. Bu nedenle Kuran bunu sert bir dille yasaklamıştır. Yok gülen cemaati, yok bilmem ne cemaati denerek bize Hz. Muhammed'in öğrettiği din olan İslam değil, emevilerin yapma dini öğretiliyor. Öyle oluyor ki biz müslümanlar şuan hristiyan ve yahudilerden ne bilimde ne de başka bir şeyde ileride değiliz. Tam aksine gerideyiz. Nedenini oturup düşünmek lazım. Dinin doğrusunu, hakikati öğrenmek lazım. Mantıklı düşünmek lazım.

işte tam yeri enerjiokulu doğru adrestesin juger :) :tuttur:

juger
04-22-2012, 22:40
Teşekkür ederim majisyen. Bana da bu sitede fetva veren hacı-hoca lakabları takıldı ama ben her zaman dinin doğrusunu, hakikati öğrenmeye çalıştığım için doğruları söyledim. Bu yüzden dinsiz de oldum yobaz da. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ama ben yine de doğruyu öğrenmekten vazgeçmem. Umarım dediğin gibi doğru adres burasıdır :)

majisyen
04-22-2012, 22:44
Teşekkür ederim majisyen. Bana da bu sitede fetva veren hacı-hoca lakabları takıldı ama ben her zaman dinin doğrusunu, hakikati öğrenmeye çalıştığım için doğruları söyledim. Bu yüzden dinsiz de oldum yobaz da. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ama ben yine de doğruyu öğrenmekten vazgeçmem. Umarım dediğin gibi doğru adres burasıdır :)

bu sitede gerçekler konuşulur ve yer bulur ama kişilerin gerçekleri değil sistemin evrenin yaratılışın yaradanın ha bu neye göre diyenler olabilir onlarda otursun düşünsün anlasın bulurlar zaten bu sitenin kuruluş amacı budur

sekkaki
04-22-2012, 22:47

cemaatler hele hele dediğin cemaatler beni hiç bağlamıyor onlar farlı o apayrı bir konu ona girersek şimdi iş iyice rayından çıkar.

benim kasdım öncelikle itikatta mezhepler burada şu varki ayet ve hadisleri birileri doğru birileri yanlış yorumlamış ve biz doğrusuna tabi olmak zorundayız yoksa yanlış fikirler bizi sarıverir. ben hiçbirini kabul etmiyorum kendi yolumu kendşm bulurum demek evet keşke öyle olsa ama mutlaka birilerinin sözünü duyup etkileneceğiz çünkü kendin işin içinden çıkmak için Kuran'ı kerim-i herşeyi ile anlamak yani bir imam-ı azam gibi , imam şafi gibi - Hz. Ali gibi - Ahmet bin Hanbel gibi - İmam maliki hz. leri gibi Hz. HAsan Hüseyin gibi ayet ve hadis ilmine vakıf olmak gerekir ki bu artık mümkün olmayan bir şeydir.

çünkü kuran ENNAZMÜD DAL ALEL MANA dır bunun da DAL BİL İBARE - DAL BİL İŞARE - DAL BİDDELALE - DAL BİL İKTİZA analamları vardırki bunlar çok büyük uzmanlık alanlarıdır.

ayrıca ayetlerden ZAHİR - NAS - MÜFESSER VE MUHKEM Olanlar hangileridir bunları bilmek gerkir

yina HAFİ - MÜŞKİL - MÜCMEL ve MÜTEŞABİH ayetleri ayrı ayrı değerlendirmek hepsi çok derin ilimlerdir ve bunlar olmadan olmaz matematikte 4 işlem denilen toplama çıkarma çarpma bölme ne ise KUR AN ilminde bunlar öyledir bunlar olmadan bir şey yapılamaz.

her bir ayetin iniş sebebi umum yada husus ne anlam ifade ettifi meselenin umumilik yada hususiliği hangi ayetin önce hangisinin sonra geldiği.

nasih mensuh ayetlere varıncaya dek daha kafa şişirmek için yazmadığım neler neler.

bu anlatılanların tamamı hadis ilminde de geçerli olmakla beraber hadis ilminin kendi inceliklerine vakıf olmak.

yani bir sürü şey ki bizim buna ömrümüz yetmez..

benim mezhep ile kasdım İTİKAD TA HAK MEZHEP OLAN EHLİ SÜNNETİN amelde hak mezhepleri olan HANEFİ - ŞAFİ - MALİKİ ve HANBELİ mezhepleridir.

zaten itikadda ehli sünnetin dışında kalanların amelde mezhepleri yok denecek kadar zayıftır delilleri kuvvetli değildir.

İMAMLIK HİLAFET hakkı meselesine öyle kendilerini kaptırmışlardırki dinin yaşantısının bir kuralları bile yoktur adeta delileri zayıftır.

amelde mezhepler 4 mezhepte kuvvetli delillerle ibadet te fıkıh bilgileri ile kuvvetlidir.

yoksa cemaat olayını kasdetmiyorum ben ...

juger
04-22-2012, 22:52
Cemaat olayını kastetmesen de olur. O mezhepler de bahsettiğim şeyin içine giriyor. O saydığın isimlerin üstünde olan peygamber efendimiz öğütlerini vermiş. Kutsal kitabımız kuran öğüt vermiş. Birlik olun, parçalanmayın demiş. Hak mezhep şudur cennete giden odur dememiş. Bunu bilir bunu söylerim.

sekkaki
04-22-2012, 22:56
ama o dediğine katılmayan mezhepler nolacak...

neticede ortada iranda suriyede mısırda arabistanda duysak şaşıra kalacağımız nice islamla bağdaşmayan sapık fikirrler var eğer biz doğrusunu muhafaza etmezsek o sapık fikirler gelir bizi çoluğumuzu çocuğumuzu etkiler onların günahı nolacak evet biz ayrılmayalım diyoruz ama ayrılanlar gelip bizide bozmaya kalkıyorsa yapılacak tek şey kendi inancımıza doğru olan islam inancımıza sarılmak.

sekkaki
04-22-2012, 22:59
bakalım bu arada fazla gerilemeden az ortamı ymuşatalım.

say9ın majisyen destekçin oldu keyfin geldi.

bakalım majisyen beyle bizim fikirlerimiz ne zaman uyuşacak ve biz ne zaman destek alacağız majisyen beyden o günleri iple çekiyorum....

juger
04-22-2012, 23:01
Çok doğru dedin. İslam inancına sarılmak. Budur! Sana soracaklar nesin diye. Aleviyim diyorum. Alevi kanı taşıdığım için. Ama ben müslümanım diyorum. Sadece buyum. Başka bir şey değil. İnsanların isimlerini koyduğu, yollarını belirlediği kişi değilim. Allah'ın yolundan gidenim. Sadece Allah'ın kuluyum. Mezhep bahane edip de daha çok ayrılanlar, durmasın ayrılsınlar. Müslüman aleminin neden bu kadar güçsüz, yoksul, aç olduğunu hiç düşünmesinler. Bu kazalara belalara sebep olanın ayrılıklarımız olduğunu düşünmesinler. İsteyen kafasına göre yol seçsin bakalım. Hakikati anladıklarında ne kadar geç olacak.

majisyen
04-22-2012, 23:07
bakalım bu arada fazla gerilemeden az ortamı ymuşatalım.

say9ın majisyen destekçin oldu keyfin geldi.

bakalım majisyen beyle bizim fikirlerimiz ne zaman uyuşacak ve biz ne zaman destek alacağız majisyen beyden o günleri iple çekiyorum....

ortamı yumaşatayım derken sen baya yumuşadın artık farklı gözlede bakabiliyosun iyisin iyisin hadi :3D Smiles (61):

sekkaki
04-22-2012, 23:08
Aleviler de cennete girecek elbette ...

mezhebin ne olduğu çok mühim değil hepimiz bir mezhebin içinde doğuyoruz zaten dediğin gibi ama önemli olan yanlışı benimsememek.

yani bugün ben şu mezheptenim demekle iş bitmiyor hanefiyim yok şuyum buyum diyen insanların din bilgisine bakın aralarda uçurumlar var.

nice alevi olanlar vardırki hanefi şafi dediklerimizden üstündür yada tersi çünkü aslolan inancını yani itikadını doğru olarak bilip ona sarılmak ve her önüne gelenin söylediği ama islamla bağdaşmayan fikirlere kapılmamak.

yoksa ben hanefi olmuşum islamın özü ile bağdaşmayan fikrim olduktan sonra hanefiliğin bana ne getirisi olacak hanefiyim demek işi çözmüyor...

sekkaki
04-22-2012, 23:14
ortamı yumaşatayım derken sen baya yumuşadın artık farklı gözlede bakabiliyosun iyisin iyisin hadi :3D Smiles (61):

way be bu mesajı kaydetmem lazım...:3D Smiles (171):

juger
04-22-2012, 23:16
İşte o yanlıştan kurtulmak için de mezhep ayrılığına son vermek ve birlik beraberlik içinde yaşamak gerekiyor. Bende onu savunuyordum zaten.

majisyen
04-22-2012, 23:35
allah katında din islamdır
müslümanlık değil
peki farkını biliyormusunuz ?

juger
04-23-2012, 00:02
nedir acaba?

hilalk64
04-26-2012, 17:59
Sız nasıl yaptınız?Suylamı yoksa kavurdunuzmu? Tesekkurler

ben suyla yapmıştım nohutlar pişene kadar ama çok pişmiyor yine de diri kalıyor.

su24
04-26-2012, 22:56
yaaaaa banada cvp verın =(
canım yap 1 ay geçmişşş nasılsaa

su24
04-26-2012, 23:05
ben suyla yapmıştım nohutlar pişene kadar ama çok pişmiyor yine de diri kalıyor.
arkadaslar zaten mantıklı dusunucek olursak..nohut cok zor pişerr..2 lıtrede su koysan tam anlamıyla pişmez kii onemlı olan nıyett..sız goz kararı suyu koyun bı kaba nohutlarıda atınn içinee.su hıcc kalmıcak sekılde pişirinn yansın hatta nohutlar..

Pın@R
04-28-2012, 13:17
Beni sıkıntı bastı nohutçuklar toprak altında dururken:D

GeCeYolcusu
04-30-2012, 10:12
eveeeet nihayet bende denedim bakalım neler olacak sonucu yazıcam

su24
04-30-2012, 21:35
eveeeet nihayet bende denedim bakalım neler olacak sonucu yazıcam
allah kabul etsinn canım

emyrs
04-30-2012, 23:16
Hemen deneyeceğim , şimdiden teşekkürler :)