PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hüddam Elde Etmek Hususunda

Kavtin
02-12-2009, 18:54
Bedenini, elbiseni ve bulundugun mekanı iyice temizledikten
sonra devamlı abdestli, oruçlu ve riyazatlı olarak üç günlük halvete
gir. Her farz namazın arkasından sekiz (8) rekat namaz kıl. Her
rekatta bir Fatiha, bir Ayetel kürsi ve bir defa Vedduha suresini
okuyup, her iki rekatta selam ver. Namazını bitirdikten sonra
asagıdaki Azimeti bolca senderus buhurunu yakarak 41 defa oku.
Üç gün bu tertip üzere devam edersin.
Birinci gün uzaktan bir ses isitirsin. Üçüncü gün hadim yanına
gelir ve sen onu açıkça görürsün. Sana selam verip; ''Benden ne
istiyorsun'' diye sorar. Sende ona; ''Seninle dost ve kardes olmak,
hikmet ilmiyle simya ilmini ögrenmek, her gecede yastıgımın altına
mübah olan mallardan nafakamı koymanı istiyorum'' dersin. O
bunları kabül eder ve seninle karsılıklı yeminli anlasma yapar. Bu
mesele sahihdir.
41 defa okunacak Azimet budur:
Bismillâhirrahmânirrahîm. Yâ selseyâîl efyâyelem yâ deynûnî
yâ sabavte yâ cebrâîl yâ levkâneseyûsin bi hakkil ismil a'zamil
mübârekil kerîmi müstenî ridâ emsâniyyen yahsûran
tebârekte yâ ilâhel aliyyil kebîril müteâl.

aR1F
02-12-2009, 19:34
hmm ilginc bu huddam ı biraz araştırıyım

katilanestezist
02-15-2009, 02:54
Hüddam: Ayetlerin okunmasıyla elde edilen güçle kişiye yardımına gelen hizmetçi konumundadırlar. Cinlerden daha üstün yetenekleri vardır.Buna sahip olan dinine ve genel ahlak kuralları içerisinde hareket etmesiyle cenabı hak tarafından ona verilen bir hediyedir .Her hangi bir yanlış hareket sonucunda kişinin gerekli öz veriyi göstermediğinden dolayı ,bütün yetkiler alınarak kişi yalnız bırakılır.Bir daha da bu gücü elde etme şansı azalır.Müslüman ve inançlı olurlar. SONUÇ Temel olarak zaman ve mekan kavramları olmayan,istediği şekle girebilen, ışık hızında veya daha fazla güçle hareket edebilen,yerçekiminin etkisinde kalmadıklarından dolayı boşlukta hareket edebilen,beslenme alışkanlıkları bizden daha farklı olan ,bedensiz varlıklar diyebiliriz. Cin: Büyük bir enerji yoğunluğuna sahiptirler.Yer, zaman,mekan gibi kavramları olmayan, istediği kişi ve şekle girebilen (sadece Hz.Muhammed (s.a.s) hariç)ışık hızında hareket edebilen,yeme ve barınma ihtiyaçları olan ,tek tek,kabileler,guruplar halinde yaşayan , doğan ölen ,yeme ve içme ihtiyaçları olan ,aklı ve fikri insanlara göre çok az olup mantıkları olmayan ,müslümanı ,ateisti gibi inanç farklılıkları görülen ve çeşitlere ayrılan bedensiz varlılara diyebiliriz. Cinlerin yaşam süreleri insanlara göre daha uzundur.fakat onların yıl kavramları bizim kullandığımız yıl sırırından farklıdır.Ortalama ömrü dersek kesin olmamakla birlikte 200 –300 ve daha fazla ömürleri olması muhtemeldir.Onların ölümleri bizimkinden daha farklıdır bizim bedensel aktivitelerimizin sona ermesidir.Kısaca buda bizim enerjimizin bir anlamda bitmesidir.Cinlerde de durum aynıdır enerjilerinin bitmesi ölümü getirmektedir. Yaşam da var olan her şeyin esas kaynağı olan enerji, bizim yapımız ile cinlerin yapısı arasındaki oluşum farkından dolayı onları bizden hariç meziyetler vermekte olup ama alemlerin en mükemmel varlığı olan insanı Cenabı Hak en üstün kul olarak yaratmıştır. Onların yaşamları ile bizlerin yaşamları bir çok benzerlikle aynıdır..İnananı, inanmayanı ,sarhoşu,eğilim bozukluğu olanları,şiddet yanlıları,buna benzer bir çok ortak özelliktedirler..Asıl fark onların bizlere oranla hızlı hareket etmelerinin yanında düşüncesel hareketlerdeki zorlanış belki de asıl farkımızı ortaya çıkarmaktadır.İnsanlar kadar akıl ve mantıkla olaylara yaklaşamamaları ve duygularının yoğun olmayışı ,bizleri onlardan ayıran en büyük unsurlardan diyebiliriz. Kendi aralarında çeşitli sınıflara ayrılırlar cinler; periler, ifritler, hüddamlar, gibi .Bu onların derece ve rütbelerini ve güçlerini sınırlarlar. Genelde insan şeklinde görünürler,bazen kara bir kedi,köpek buna benzer hayvanların şeklinde insanlara görünürler. Müslüman olan ve olmayan gurupları vardır.

fakat hüddam elde etmek gerçekten çok ama çok zordur gerçekten sabır ve korkusuzluk işidir öyleki halk dilinde tesbih çekerken delirdi gibi deyimler duyulmaktadır işte böle insanlar hüddam elde etmek için çalışan insanlardan korkusuna yenilen insalardır hüddam elde etmek için temiz giyinmek et ve ürünlerinden sakınmak gereklidir çağıracağımız müvekkilin sevdiği kokuları buhur etmek şarttır ve kesinle korkmamak ve zikri duyacağımız ve göreceğimiz şeylerden dolayı asla yarım bırakmamak ve ne olursa olsun o sayıya bırakmadan devam etmektir olaki durdur işte ozaman hayatımız kaydı demektir çünkü o sesleri ve görüntüleri yaratan sufli cinlerdir ve işinizi bozmak ister amacına ulaşıncada sizi etkisi altına alır ve cinci hoca ve medyumlardan olursunuz size her istediğini zorla yaptırır eğer ki herşeyi tam manası ile eksiksiz yaptınız amacınıza ulaştınız ve hüddam geldi sizinle bir antlaşma yapar kimseye bahsetmeme konusunda ve şartlarını söyler ve size bir nişan verir yüzük taş v.s mesela bu taşa 3 kez dua ile üfle ben gelirim gibi şeyler der ve gider sizde onu yaparsınız gelir ama bu hüddamı kesinlikle kötü işlerde kullanmamanız gerekli.

maviay
02-15-2009, 05:27
ben şunu anlamak istiyorum .bunlar mübah mı, kötü işlerde kollanmasak bile günah mı?

dynamic apnea
02-15-2009, 12:41
tartışmaya çok açık geniş cevabı olan bir soru..cevap vermeye çekiniyorum. kendimle bile çelişiyorum çoğu zaman.

katilanestezist
02-15-2009, 15:51
dynamic apnea nın da dediği gibi gerçekten bu konun ucu heryere çekilebilir ama bence günah olabilecek bir konu çünkü sonunda Kurandaki cin suresini okursak anlayabailiriz sonunda elde etmeye çalışacağımız müvekkilde bir cin sadece müslüman okadar ama sonucunda bir cin ve onu hizmetimiz altına almaya çalışıyoruz artı zaten o elde ettiğimiz hüddamı kötü işlerde kullanamayız diye biliyorum tabi bu benim şahsi fikrim

ALMİLA
06-17-2010, 12:16
Yapma bunu,zira normal cin elde ettin de hüddam mı kaldı ve'sselam .

darkm@ster
06-29-2010, 15:20
çook teşekkürler güzel olmuşta korkmamak için elinde bişi varmı

neve
01-26-2013, 22:41
güzel davet