PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok Büyük ve Etkili Celb ve Teshir

Eth
04-30-2009, 15:17
Çok Büyük ve Etkili Celb ve Teshir-Uyumasın sizi düşünsün

Bu matlubunun uykusunu bağlamakla yapılan bir celbiyyedir. Aşağıda yazılı esmalar 313 kere 7 gece okunursa hakkında okunan kimse çok büyük bir ruhi bunalıma kapılır. Uyku uyuyamaz. Okuyana ve yahut okutana karşı elinde olmayarak şiddetli bir incizab duyar. Onu görmek, ona kavuşmak ister. Okunacak esmalar:

Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah

maviay
05-01-2009, 00:08

Bu matlubunun uykusunu bağlamakla yapılan bir celbiyyedir. Aşağıda yazılı esmalar 313 kere 7 gece okunursa hakkında okunan kimse çok büyük bir ruhi bunalıma kapılır. Uyku uyuyamaz. Okuyana ve yahut okutana karşı elinde olmayarak şiddetli bir incizab duyar. Onu görmek, ona kavuşmak ister. Okunacak esmalar:

Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah

ya bende uyuyamıyorum uykum var ama sanki uyumamam için biri beni engeliyor .ölüyorum uykusuzluktan yinede yatamıyorum.enerjide veriyorum kendimi düzeltmek için yine olmuyor. aynı şey kızım içinde oluyor. biri bizim yukumuzumu bağlıyo? bunu düzeltmek için bir önerin varmı Eth? :)

hanzade510
05-01-2009, 00:53
arkadaslar bu şemusa gelyusa filan cin çağırma gibi bi şeymiş tehlikelidir denemeyin ben araştırdım bu isimler cin kasemlerinde geçiyormuş allah korusun

maviay
05-01-2009, 00:58
zaten Eth de bunların tehlikesinden bahsetmiş:)

kubudak
12-11-2009, 18:27
aynı terkibi bende gördüm ama son kısmı elvaha bikez el acele 3 kez essaate 3 kez diye okudum (gizli ilimler kitabından) okuması yaklaşık 2ila 2.5 saat sürüyor ve okurken sizde etkileniyorsunuz burda isimleri geçenler cin isimleri niyetinizden emin olduktan sonra yapmakta ve kararlı olmakta fayda görüyorum. bunları okudukça sizde okuduğunuz kişiye karşı olan duygularınız güçleniyor. kendim den biliyorum..

ümreya
12-11-2009, 19:03

Ben bunu başka bir sitede görüp uygulamak istemiştim ONda resme yapılıyordu. Başladım yapmaya..ağlarmısın gülermisin... :heh: Resimdeki şahıs bana DİL ÇIKARDI. gözlerime inanamadım . Bunu gerçekten yaşadım.

ümreya
12-11-2009, 19:05
arkadaslar bu şemusa gelyusa filan cin çağırma gibi bi şeymiş tehlikelidir denemeyin ben araştırdım bu isimler cin kasemlerinde geçiyormuş allah korusun

Aynen öyle çok deneyimli olmadıkça insanın kendisini korumaya almadıkça bence ters tepiyor.

kubudak
12-11-2009, 23:05
Ben bunu başka bir sitede görüp uygulamak istemiştim ONda resme yapılıyordu. Başladım yapmaya..ağlarmısın gülermisin... :heh: Resimdeki şahıs bana DİL ÇIKARDI. gözlerime inanamadım . Bunu gerçekten yaşadım.
bu konuda ciddimisin cidden tüyler ürpertici bir durum eğer oldu ise ama ben okuduğum zamanlarda başıma şu hal gelmişti farkında olmadan ses tonum yükselmeye ve sanki bu sözleri söyleyen ben değilde bir başkası gibi hissettim ama bence söylediğim gibi kesin karar verdikten sonra inanarak okunursa mutlaka tesir ettiğine inanıyorum bende işe yaradımı bilmiyorum ama ben okuyan olarak bu kadar etkilendiğime göre karşı tarafta da mutlaka tesiri olduğu inancındayım ama devamını getiremedim. inş bu pazar tekrar başlayacağım okumaya ve yedi gün süreyle bu terkibi okuyacağım. inşallah dileğim gerçekleşir...

MeNaD
12-11-2009, 23:13
bu konuda ciddimisin cidden tüyler ürpertici bir durum eğer oldu ise ama ben okuduğum zamanlarda başıma şu hal gelmişti farkında olmadan ses tonum yükselmeye ve sanki bu sözleri söyleyen ben değilde bir başkası gibi hissettim ama bence söylediğim gibi kesin karar verdikten sonra inanarak okunursa mutlaka tesir ettiğine inanıyorum bende işe yaradımı bilmiyorum ama ben okuyan olarak bu kadar etkilendiğime göre karşı tarafta da mutlaka tesiri olduğu inancındayım ama devamını getiremedim. inş bu pazar tekrar başlayacağım okumaya ve yedi gün süreyle bu terkibi okuyacağım. inşallah dileğim gerçekleşir...
Kendine koruma yapıyorsun değil mi çalışmalar esnasında..??

sabret_80
12-11-2009, 23:14
birçok yerde karşılaştığım ama cin etkisinden korkumdan yapamadığım celp :(

MeNaD
12-11-2009, 23:17
Koruma tam olduktan sonra sorun olmaz..Ama sağlam bir koruma şart..

Dark-Prince
12-12-2009, 02:21
Arkadaşlar celbiye yaparken karşınızdaki insanın durumunu çok iyi bilmeniz gerekir dikkat edin. sen celp yaparsın ama karşı taraf gelemeyecek durumdaysa veya yerdeyse çok eziyet çeker. artı bi durum yaptığın celbiye karşı tarafı çarpabilir ağır gelebilir.

Rüya
12-12-2009, 03:10
öncelikle herkese Selamün Aleyküm,
yanlış anlamadıysam her gece 313 kere mi okunacak öyle değilmi

badem
12-12-2009, 04:34
öncelikle herkese Selamün Aleyküm,
yanlış anlamadıysam her gece 313 kere mi okunacak öyle değilmi

burda yenisin herhalde ilk önce hoşgeldin sitemize zaten burası aile gibi inşallah keyifli zaman geçirirsin.İyiyi kötüyü doğruyu yanlışı bilinmeyeni öğrenme ve görme yeri .Bence bu konularla ilgileniyorsan ilk önce konuyu oku sonra işin ehli olan kişilerin yorumlarını takip et sakıncalı ve tehlikeli olan durumlar olabiliyor cin çarpmaları musallat olmaları vs ben korktuğum için uzaktan takip ediyorum ve yorumları okuyorum bu konuda bilgin nedir bilmiyorum ama bak bu çalışmada tehlikeli biraz dikkat et uyarayım istedim üstüme vazife değil ama kusura bakmazsın umarım.Tekrar hoşgeldin .Mutlaka bilir kişilerin uyarısını ve yorumlarını takip et.

kubudak
12-12-2009, 19:50
Kendine koruma yapıyorsun değil mi çalışmalar esnasında..??
sevgili menad bu çalışmalar esnasında koruma maalesef yapmıyorum sadece niyetimi samimi bir lisan ve emin bir kalb ile yapıp abdestli yapıyorum. ilk denemem de tamamlayamamıştım ama okurken cidden insan etkileniyor daha önce de yazdığım gibi okurken fısıltı halinde kendim duyabileceğim şekilde okuyorum ama okuma esnasında ses tonumun yükseldiğini ve bazen okuyan sanki en değilmişim gibi hisse kapıldığım zamanlarda oldu. ayrıca farklı uygulamalar yaptım gizli ilimler kitabının bulunduğu ve bilgisine inandığım bir arkadaşım yardımcı oldu ve bikaç kez hiç farkında olmadan yardım edin yardım diye seslendim o an hiç bir şey hissetmeden niyetim için benim bulunduğum ortama gelen birinden yardım talep ettim. rabbim inş duamı dileğimi kabul eyler. çünkü bunu tam anlamıyle yedi gün boyunca yapacağım inş. pazar gecesinden itibaren başlayarak...

MeNaD
12-12-2009, 20:00
sevgili menad bu çalışmalar esnasında koruma maalesef yapmıyorum sadece niyetimi samimi bir lisan ve emin bir kalb ile yapıp abdestli yapıyorum. ilk denemem de tamamlayamamıştım ama okurken cidden insan etkileniyor daha önce de yazdığım gibi okurken fısıltı halinde kendim duyabileceğim şekilde okuyorum ama okuma esnasında ses tonumun yükseldiğini ve bazen okuyan sanki en değilmişim gibi hisse kapıldığım zamanlarda oldu. ayrıca farklı uygulamalar yaptım gizli ilimler kitabının bulunduğu ve bilgisine inandığım bir arkadaşım yardımcı oldu ve bikaç kez hiç farkında olmadan yardım edin yardım diye seslendim o an hiç bir şey hissetmeden niyetim için benim bulunduğum ortama gelen birinden yardım talep ettim. rabbim inş duamı dileğimi kabul eyler. çünkü bunu tam anlamıyle yedi gün boyunca yapacağım inş. pazar gecesinden itibaren başlayarak...
Koruma yapmadan yapılmaz bu tür uygulamalar..O yüzden olumsuzluklar yaşayabilirsin..Sitede var koruma azametleri bence mutlaka yap derim..Eğer yapmıyorsanda çalışmayı da yapma..

SCARRED
12-12-2009, 20:33
Çoğu koruma bu uygulamayı gerçekleştirecek enerjilere karşı etkisiz kalır. Yoksa herkesin hayatı kolaydı: hazırla bir muska, tak boynuna, olsun bitsin. Çıkış kolay giriş imkansız!

Öyle olmuyor işte... Bu site, enerji sitesi. Bunun bir anlamı var. Duaları falan takmayan, "Şeytani" denen güçlerle de çalışılıyor arada. Sakın ola onların sağlamlarıyla internetteki korumaları kullanarak başa çıkacağınızı sanmayın - dalga geçerler sizle. Kendi gücünüz varsa, korkusuzsanız, bilgiliyseniz ve soğukkanlıysanız zaten korunabilirsiniz. Ama herşeyin yapıldığı gibi bu büyünün koruması da Allah'a havale edilmeyiversin.

Hem ne de olsa çalışma sizin çalışmanız, siz dahil olmadan yürümez. Yani düşündüğünüz gibi "kapalı" olamazsınız. Daha "Batılı" konuşayım: "koruma çemberiniz" sizi "demonlardan" korumaz. Siz yine kendinizi korursunuz. Bunu sakın unutmayın. "Girerim çembere, ne yapacağımı bilemem, korkudan da altıma ederim ama bana bir şey olmaz" diye düşünmeyin. O çember mecburen açık olacaktır.

Öyle 3-5 Ayet'el Kürsi ile olacak iş değil o. Ona göre.

amora
12-12-2009, 21:11
Çoğu koruma bu uygulamayı gerçekleştirecek enerjilere karşı etkisiz kalır. Yoksa herkesin hayatı kolaydı: hazırla bir muska, tak boynuna, olsun bitsin. Çıkış kolay giriş imkansız!

Öyle olmuyor işte... Bu site, enerji sitesi. Bunun bir anlamı var. Duaları falan takmayan, "Şeytani" denen güçlerle de çalışılıyor arada. Sakın ola onların sağlamlarıyla internetteki korumaları kullanarak başa çıkacağınızı sanmayın - dalga geçerler sizle. Kendi gücünüz varsa, korkusuzsanız, bilgiliyseniz ve soğukkanlıysanız zaten korunabilirsiniz. Ama herşeyin yapıldığı gibi bu büyünün koruması da Allah'a havale edilmeyiversin.

Hem ne de olsa çalışma sizin çalışmanız, siz dahil olmadan yürümez. Yani düşündüğünüz gibi "kapalı" olamazsınız. Daha "Batılı" konuşayım: "koruma çemberiniz" sizi "demonlardan" korumaz. Siz yine kendinizi korursunuz. Bunu sakın unutmayın. "Girerim çembere, ne yapacağımı bilemem, korkudan da altıma ederim ama bana bir şey olmaz" diye düşünmeyin. O çember mecburen açık olacaktır.

belki bana düşmez yada kimseninde moralini bozmak istemem ama yukarıda yazılanlara tamamen katılıyorum ben beş vakit namazın arkasında okunan bi tertip uyguladığım halde tatsız bi durumu ev halkı olarak yaşamışdık ve gerçekdende eğer özellikle hadımler konusunda tecrübesiz biriyseniz ve yanında anlayabilicek kimse yoksa gelenlerin ne için geldiklerini gelip gelmediklerini anlamanız bile uzun süre alabilir ve evet dualarını gücüne inanıyorum fakat 5 ayetel kürsüyle felan geri gitmeye biliyorlar(bu arada ve bu konuda hassas olduğum için tekrarlıyorum gelenin ne olduğunu hatda gelip gelmediğini anlamanız bile zor tecrübesizseniz o hadimleri yapıcağınız iş için yönlendirmeniz ise çok çok zor
eğer illa deniycek arkadaşlar varsa ayetel kürsü ile beraber geri gönderirken kafirun okumayı deneyebilirler

cru
12-13-2009, 00:05

Yapma. Sen herşeyi, her türlü işlemi birbirine karıştırmışsın. Bir başkasını etkileyeceğim derken kendin daha da çok etkilenmişsin. Hatanda ısrar etme.

kubudak
12-16-2009, 22:02
ok ederim gerçektende site ve yazan arkadaşlar bu işi öylesine yapmıyor faydalı şeyler yazıyosunuz. herkese emeğinden dolayı teşekkür ediyorum

Pagan
12-16-2009, 23:01

Daha değişik,varlıkla yapılmayan büyüler ve uygulamalar mevcut onlara yönelin.

AriZoNa
02-02-2010, 22:31
Arkadaşlar celbiye yaparken karşınızdaki insanın durumunu çok iyi bilmeniz gerekir dikkat edin. sen celp yaparsın ama karşı taraf gelemeyecek durumdaysa veya yerdeyse çok eziyet çeker. artı bi durum yaptığın celbiye karşı tarafı çarpabilir ağır gelebilir.biraz daha açarmısın kişi gelemeyecek durumdaysa eziyet ve çarpılma derken nasıl birşey oluyor?

2012
02-02-2010, 22:48
biraz daha açarmısın kişi gelemeyecek durumdaysa eziyet ve çarpılma derken nasıl birşey oluyor?
Anladığım kadarıyla gelemeyecek durumdaysa karşıdaki olumsuz etkilenir celpten demek istemiş..

Dark-Prince
02-03-2010, 01:38
Anladığım kadarıyla gelemeyecek durumdaysa karşıdaki olumsuz etkilenir celpten demek istemiş..

Evet kısmen öyle. Karşıdaki gelemeyecek bi durumdadır ikileme düşer'ki buna şahit oldum.
Mesela aynı adama 2 kadın celbiye yapıyor adamda haliyle ne ona, ne öbürüne gidebiliyor. iki enerjinin arasında çok afedersiniz mallaşıp kalıyor. buna bizzat şahit oldum. yani çarpılıp kalıyor.

Veya celp yapılanın yıldızı düşükse ağır celbiyeler kişiyi yıkabilir.

Yada celb edilenin üstünde büyü vardır, zaten büyünün etkisiyle ezilirken birde senin celbiyeni alır işte o zaman adam çarpılır.

Aslında celbiye çok dikkatli yapılmalı ve mümkünse yapılanın yıldızı, sosyal ve psikolojik durumu öğrenilmeli ve ona göre çalışma yapılmalı..

Nacizane tavsiyelerim bunlardır umarım işinize yarar.
Başarılar.

sensei
02-03-2010, 18:25
paylaşım için teşekkürler.

AriZoNa
02-07-2010, 13:25
ben daha önce bu çalışmayı 313 sayısını tamamlamadan 1 hafta boyunca yaptım.4 yıl kadar önceydi havas işleriye yeni başladığım zaman.nasıl oldu bilmiyorum ama bunu birkaç okumadan sonra ezberledim.tabi havas işlerinde yeni olduğum için ilk zamanlar isimlerin geleceği yerleri falan bilmediğimden olduğu gibi okumuştum daha sonra isimlerin geleceği yerleri öğrendikten sonra okumaya devam ettim.günde 10-20 okuyordum.okumaya başladıktan 6-7 ay sabahlara kadar uğraşsam da uyuyamıyordum.karşımdakine karşı hislerim de çok aşırı yoğunlaşmıştıyani etki onda değil bende açığa çıktı.üstelik niyetine okuduğum kişi de bana karşı düşman olmuştu.tavsiyem şudur ki acemi olan arkadaşlar denemesinler ters tepme ihtimali var.

orida
03-26-2010, 17:16
arkadaşlar ben bu duayı 4 gün okudum 5. gece okuyamadım yarım kaldı tabi haliyle şimdi yenidenmi başlamam lazım bide önce isteneninmi yoksa isteyeninmi adı söylenecek bana bilgi verirmisiniz

AriZoNa
03-26-2010, 17:55
önce istenenin adı söylenecek. yarım kaldıysa yeniden başlayın.bunu 4 yıl falan önce ben de denemiştim sabahlara kadar uyuyamıyordum....

hevvez
04-11-2010, 20:52
BU celbiye karşı tarafa seni istemesini kulağına fısıldayan istyemesse zorlayan cinleri musallat etme çalışmasıdır.İloğlunun kitaptan alınmadır.Karşı taraf bir musallata gark olur bu çalışmayla.Ben celp vs büyüsel çalışmaların havas ilmine sonradan sokulduğu inancında olan biri olarak elbette tavsiye etmiyorum bu çalışmayı.Yalnız diyeceğim o ki bu çalışma pek tutmaz, benim kanaatim zira, çünkü kendisi bir da'vet barındırıyor.Davetlerde o kadar kolat değildir arkadaşlar.

AriZoNa
04-11-2010, 21:31
"karşı tarafa seni istemesini kulağına fısıldayan istyemesse zorlayan cinleri musallat etme çalışmasıdır" aslında sevmeyecek mi yani beyinsel bir etki olmuyor mu biraz daha açarmısınız?

hevvez
04-11-2010, 23:23
Uykusu bağlanıyor bu çalışmada bildiğiniz gibi, bir zorlama çalışması yani.Ama tüm büyülerde vardır bu zorlama Arziona.Sevecek olsa büyüsüz severdi değil mi?

AriZoNa
04-12-2010, 00:07
yani sevmiyor ya da hoşlanmıyor sadece bizi düşünüyor bu şekilde mi?

hevvez
04-12-2010, 16:29
Seviyor tabiiki ama zorlama bir sevgi, aslında bu büyü ile aşık olmuş bir kimseyi gösterilerek anlatılabilir.

AriZoNa
04-12-2010, 19:42
Seviyor tabiiki ama zorlama bir sevgi, aslında bu büyü ile aşık olmuş bir kimseyi gösterilerek anlatılabilir.ben normalde havas ilmiyle muhabbet falan yapmıyordum sadece nazar geri döndürme büyü bozma gibi işlemler yapıyordum muhabbet çalışmalarına ilk defa bu sene başladım.öyle çok sık da uygulamadım 1-2 kişi.büyü yapılan kişi saf gibi birşey oluyor.herhalde diğer kişilerde de bende olduğu gibidir.ama konuyu biraz daha açarsanız sevinirim...

SCARRED
04-13-2010, 00:33
Peki, bu tertip davet barındırıyor. Peki, bu uygulamada cin isimleri zikrediliyor. Peki, vb... Demek o cinlerin, hadimlerin (ne kadar cin veya hadim olduklarını da tartışırım ya, ayrı konu) "aloo baksana bir" çağrısına icabet etmeleri umuluyor.

Çok beklersiniz arkadaşlar.

Bu işte bir kısır döngü vardır: bir tertibin çalışması için, sizin belli bir mertebede olmanız gerekir. O mertebeye bazıları doğuştan sahiptir, bazıları ise yıllarca çalışsa ancak erişebilir. Eğer orada değilseniz, ister o "dua"yı (bunu da tartışırım ama neyse) sabah akşam okuyun, ister dövmesini alnınıza kazıtın, olmaz. Tutmaz.

Ha, o mertebedeyseniz de zaten ya büyü yapmayan biri olmuşsunuzdur, ya da bu tertiplere gerek duymayacak biri... Anlatabildim mi?

Bakmayın siz cin isimlerine ifrit davetlerine musallatlara falan. O isimlerin çoğu zaten insanların yarattığı enerjilere ait. Miadları dolmuş. Yaptığınız şey sadece enerjinizle karşıdakini etkilemek olacaktır. İyi yoğunlaşırsanız "tutar" büyünüz.

Bu kadar basit.

dolce donna
05-07-2010, 23:46
ümreya dil çıkardı demişsin çok güldüm yaa:=)hakketten o anda gülsem mi ağlasam mı korksam mı modu ben olsam aklımı oynatırdım herhalde:S

Glory
05-08-2010, 01:16
aynı terkibi bende gördüm ama son kısmı elvaha bikez el acele 3 kez essaate 3 kez diye okudum (gizli ilimler kitabından) okuması yaklaşık 2ila 2.5 saat sürüyor ve okurken sizde etkileniyorsunuz burda isimleri geçenler cin isimleri niyetinizden emin olduktan sonra yapmakta ve kararlı olmakta fayda görüyorum. bunları okudukça sizde okuduğunuz kişiye karşı olan duygularınız güçleniyor. kendim den biliyorum..

Kendinden bildiğine göre uyguladın .. Sonuç nedir paylaşırmısın etkili oldumu ?

beyazzambak
05-08-2010, 01:42
:angels:buterkibi ev sahibime yaptım valla 3 gün geberdi uykusuzluktan hastane hastane gezdi bende el var okuyum şifa olur dedim inandı salakoglan hala evde ve zamsız oturuyorum valla ben masumum hakediyor bazıları

civciv89
06-10-2010, 19:28
ben daha önce bu çalışmayı 313 sayısını tamamlamadan 1 hafta boyunca yaptım.4 yıl kadar önceydi havas işleriye yeni başladığım zaman.nasıl oldu bilmiyorum ama bunu birkaç okumadan sonra ezberledim.tabi havas işlerinde yeni olduğum için ilk zamanlar isimlerin geleceği yerleri falan bilmediğimden olduğu gibi okumuştum daha sonra isimlerin geleceği yerleri öğrendikten sonra okumaya devam ettim.günde 10-20 okuyordum.okumaya başladıktan 6-7 ay sabahlara kadar uğraşsam da uyuyamıyordum.karşımdakine karşı hislerim de çok aşırı yoğunlaşmıştıyani etki onda değil bende açığa çıktı.üstelik niyetine okuduğum kişi de bana karşı düşman olmuştu.tavsiyem şudur ki acemi olan arkadaşlar denemesinler ters tepme ihtimali var.

acaba bende tersmi tepti??? ben bi kac defa bi kac sitede gördüm.. cok faydali cok iyi oldugunu okudum.. dün gece basladim.. okurken biraz korktum.. ama bitirdim.. iki haftadan beri hic görüsmüyoruz ilk defa bugn cvp geldi.. ama iyi cvp degil :(
beni ne görmek duymak istemedigini belirtti..acaba bendede mi ters tepti ?? yada tepiyo... yoksa aramizin yavas yavas düzelmesine isaret mi acaba??? hani yeniden yazismaya basladik ya ?

AriZoNa
06-10-2010, 21:37
1 hafta boyunca okunuyor bu.sadece bir gün mü okudunuz???

arzum_x
06-29-2010, 12:22
koruma duası nedir ya şimdi dark bana kızacak biliyorum ama yinede yazıyorum hangi duayı okumamız gerekiyo

Dark-Prince
06-29-2010, 13:44
koruma duası nedir ya şimdi dark bana kızacak biliyorum ama yinede yazıyorum hangi duayı okumamız gerekiyo

7 Aytel-kürsi okursun biri sağa biri sola biri öne biri arkaya biri aşağıya biri yukarıya sonuncuyuda okuyarak parmağınla daire çizersin dairenin içinde okursun. korunma dairesi budur.

konnek
07-03-2010, 19:43
ya arkadaşlar bunlar gerçekten tehlikeli görünüyor bunların daha tehlikesiz olanı varmı onları yayınlayın

AriZoNa
07-04-2010, 22:55
sitede göz atın uygulayabileceğinz şeyler mevcut

gosht
07-18-2010, 02:32
arkadaşlar tüm bu sözleriniz karşısında hem korktum hemde yaptığım bir havas uygulamasının işe yaradığını söylemek istiyorum. ben bu çalışmalara yeni başladım.fakat kendi enerjime çok fazla güveniyorum.son bir kaç aydır yalnızca enerjimi yönlendirdiğim düşüncelerimin gerçekleştiğini gördüm.korunmak için hiç bir dua okumadım bu güne kadar.ben bu çalışmaların düşünce gücüyle de ilgili olduğunu düşünüyorum açıkcası ve tabii ki en önemlisi inanmak. şu an biraz korktum bu yazılanlardan umarım olumsuz bir şeyler yaşamam.

tuana2325
08-23-2010, 15:31
sitenize yeni üye oldum çok güzel faydalı bilgiler içeriyor emeğinize sağlık... ben düşünce gücümle bir şeyler yapabildiğime inanan bi insanım, enerjim yüksek bunu biliorm fakat burda yazılanlardan sonra havas denemesi yapmaya çok korktum çünkü cidden yapılıcak en ufak bir yanlışta yada yanlış enerji gönderiminde tersine dönebilir yada yapana bir zararı olabilir ve bu tür okumalar yaparken yaptığınız kişi gibi sizinde ona karşı hisleriniz güçleniyor bunu biliyorum...böyle bir havas için profesyonel bir kişidenmi yardım almak lazım kime danışmamız gerek

oozsoy87
08-24-2010, 13:27
Çok Büyük ve Etkili Celb ve Teshir ile ilgili bir paylaşım göremiyorum.Sadece yapılan yorumlar var.Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

jademin
08-25-2010, 01:26
ben burda esme goremıyorum

jademin
08-25-2010, 01:33
valla gozum korktu ben vazgectım yapmıcam

seda
08-25-2010, 13:16
ben sadece yapılan yorumları görebiliyrm yaaaaa....

fashiondesign_guru
08-31-2010, 17:37

Bu uygulamayi baska bir yerde de gormustum. Yukarda boldladigim kisimlara gore bu uygulama bir erkegin bir kadina yapacagi sekilde siralanmis?

bir de son boldladigim yanilmiyorsam es saate es saate es saate diye geciyordu, hangisi dogru acaba?

kendim denemedim. konu icindeki yorumlarda bir arkadasin bunlari tam uygulayabilmek icin belli bir seviyede olmalisiniz yorumuna tecrubesiz olsam da kismen katiliyorum, sanirim belli bir enerji seviyesinde olundugu vakit kelimeleri enerjiye donusturmek daha mumkun. sanirim o da calismayla gelen birsey, yanlisim varsa duzeltin lutfen.

guls
09-03-2010, 15:52
merhabalar yeni üye oldum siteye süper şeyler yazmışsınız hepinizi tebrik ederim arkadaşlar..

breathless
10-02-2010, 14:08
ben dün okumaya başladım. önce kendi el yazımla olsun diye yazmayı denedim.. defalarca hata yaptım.. sonra okumaya çalıştım sanki hafıza sorunum var gibi sürekli unuttum.. sonra kopy ettim büyük harflerle kocaman büyüttüm yine aksilikler yaşadım :S neyse inatçı olduğumdan mıdır nedir bitirdim..

bi etki yaşamadım kendimde ..az tırstım ama neseee:D devam edicem..

sezen
11-07-2010, 02:25
gerçekten dikkatli olmak bilen kişilerde fikirlerini yazıp gerekli yerlerde uyarmalı bence

Eth
12-14-2010, 16:56
gerçekten dikkatli olmak bilen kişilerde fikirlerini yazıp gerekli yerlerde uyarmalı bence

Biz her zaman gerekli uyarıları yapıyoruz zaten ancak seçimi kişi kendisi yapıyor

isacevik
01-15-2011, 22:51
Ters tepmemesi için nelere dikkat etmeliyiz.korunma falan benim pek ilgimi çekmiyor şuan için hatta yapabilsem ikinci alemle iletişime geçmeyi bile düşünüyorum.

TATLI
05-10-2011, 21:33
Kendi adımızı ve karşı tarafın adını ekliyormuyuz

AriZoNa
05-10-2011, 22:54
isimler zaten dua içinde geçiyor. filan yazan yerlere isimler gelir.

alaaa
05-11-2011, 14:57
birçok arkadaş uygulamayı yaptığını söylemiş ama kimse sonuçları hakkında bilgilendirmiyor. Bizlerle paylaşırsanız sonucunu seviniriz

AYDER
05-11-2011, 14:58
paylaşsalar bile sonucun herkesde aynı olacağı anlamına gelmez....

çingene
05-11-2011, 20:44
bende yeni üyelerinizden biriyim zevkle takip ediyorum yayınlarınızı..,hayatımda ilk defa sevdiğim kişinin beni araması için en azından benim seviye ve sınırımda paylaşmış olduğunuz ''çevirgel'' duasını okudum 1 hafta.,3 gün geçti aradan henüz haber yok sabırla beklemekteyim ama hala..:) sorum oki; peki yeni bi dua okumak istesem bunun için belirli bi müddet beklemem gerekiyomu ve o süre ne kadar olmalı.??? şimdiden teşekkür ediyorum..(ve bu arada evet bu dualar okundukça karşı tarafı henüz bilemedim ama okuyanın kendisini ona daha çok bağladığı bi gerçek:((

CaMiLLa
05-11-2011, 21:22
bende yeni üyelerinizden biriyim zevkle takip ediyorum yayınlarınızı..,hayatımda ilk defa sevdiğim kişinin beni araması için en azından benim seviye ve sınırımda paylaşmış olduğunuz ''çevirgel'' duasını okudum 1 hafta.,3 gün geçti aradan henüz haber yok sabırla beklemekteyim ama hala..:) sorum oki; peki yeni bi dua okumak istesem bunun için belirli bi müddet beklemem gerekiyomu ve o süre ne kadar olmalı.??? şimdiden teşekkür ediyorum..(ve bu arada evet bu dualar okundukça karşı tarafı henüz bilemedim ama okuyanın kendisini ona daha çok bağladığı bi gerçek:((

Hosgeldiniz cingene....3 hafta beklemelisinz baska bir calisma icin... Aslinda cokta karistirmazsanz sizin icin daha iyi olur yoksa hepsi birbirine karisip ters etkiler yaratabilir siz en iyisi tam olarak istediginizi iyice arastrip oyle birr calisma yapin yani sunu yaptim olmadi 3 hafta sonra baska olmadi yine baska ..... Arapsacina doner sizin zarariniza olur.... Uyarmasi bizden ...

çingene
05-11-2011, 21:33
tabi tabi kesinlikle amacım onuda bunuda şunuda yapıyım diil zate..,ben beklerim ve bu süreçtede araştırırım sağolun,,ve kimbilir bu 3 haftalık süreçtede arar belki..:)

CaMiLLa
05-11-2011, 21:51
tabi tabi kesinlikle amacım onuda bunuda şunuda yapıyım diil zate..,ben beklerim ve bu süreçtede araştırırım sağolun,,ve kimbilir bu 3 haftalık süreçtede arar belki..:)

Ariyacagina inanin basariya ulascaginizi dusunun inanarak yaparsaniz boyle dusunurseniz basarili olma ihtimalinizde yukselir... Hayirlisi rica ederim

Atush
05-20-2011, 08:58

BEN BUNU UYGULADIM!! KORUMA NEDİR BİLMEDEN!
Ama gerçekten korkmuyorum o yüzden de beni rahatsız etmedi. Karşı tarftaki etkisiyle ilgili de net bir bilgim yok.. Tamam aklını uykusunu kalbini kendinize bağlarsınız belki ama gelemeycek durumdaysa yine gelmez! Tecrübeyle sabittir. İçine ateş salsanız bile deli cesareti veremezsiniz!!

emre
06-12-2011, 18:03
paylaşım için tesekkurler

alara26
06-17-2011, 21:03
arkadaşlar ben bu duayı uyguladım ama okumaya başladığımda oğlum ağlayarak geldi anne göğsü yanan biri var bana söyle ona duayı kessin okumasın diyor dedi sonrada git onun yanında şarkı söyle duayı boz dedi diye ağladı bende bitirdim korkudan sabaha kadarda uyumadım herkese paylaşımları için çok teşekkürediyorum ama lütfen bizim gibi acemileri düşünerek paylaşımda bulunursanız çok memnun olurum

AriZoNa
06-17-2011, 22:08
kimin için okudunuz ??? ayrıca kaç yaşındasınız ???

highland
06-22-2011, 12:18
Merhaba,
benim annem türk, babam alman, o yüzden türkcem kötü, kusura bakmayin lütfen.
ben eger bu duayi bir alman erkege yapsam ve annesinin ismini bilmesem, o zaman ne kullanicagim? meryem mi yoksa havvami? tesekkürler

alara26
06-22-2011, 18:57
slm arizona bana yaşımı ve kime yaptığımı sormuşsunuz ama size özel msj atma hakkım yok buradada anlatmak istemiyorum 25 msj dan sonra size özelden durumumu anlatırım ok?:-:)))

nhl
08-06-2011, 15:33
arkadaslar koruma yapmadan okudugum ıcınmıdır bılemem ama karsı taraf degıl ben hıc uyuyamadım ama acayıp dayanıklı oldugumu farkettım yönlendırme yapılması gerekıyomus okunduktan sonra yoksa bıze etkı edıyomus sadece uyku uyunmuyo baska bısey yok

adagören
10-06-2011, 16:44
matlubun adının ebced değeri kadar okunuyor diye duydum doğrumudur yoksa 313 kez okumakmı gerekir?

AriZoNa
10-06-2011, 21:30
ikisi de okunabilir

adagören
10-07-2011, 12:51
teşekkürler sayın arizona

sessiz fırtına
03-14-2012, 20:12
neden kimse olup yada olmadığına dair bir bilgi vermemiş.yani herşeyi göze alarak yapıyoruz diyelim bir sonuç alamadıktan sonra kendimizi kötü duruma sokmanı anlamı varmı?evet bazı seyler istekle ianançla oluyo ama bildiğim kadarı ile uzman bir kişinin size verdii bişey olmadan uygulamak ne kadar doğru olur.kafam bu konuda karısık ....

semerkant34
03-14-2012, 21:11
baglayan deilde baglanan olma ihtimali cok yüksek. bu calisma ile. örnek mesela ben....

zeynepce
03-15-2012, 15:19
ya arkadaşlar. uykusunu kaçırmak iyi bişey değil. böyle celpleri yapmayın. günahına girmeyin insanların. kendini sevdirmek için dualar var. karşıdakine zarar vermeden

AriZoNa
03-15-2012, 23:46
ya arkadaşlar. uykusunu kaçırmak iyi bişey değil. böyle celpleri yapmayın. günahına girmeyin insanların. kendini sevdirmek için dualar var. karşıdakine zarar vermedensevip aşık olduğu zaman çok mu rahat uyuyacak ???

su24
04-30-2012, 00:38
sevip aşık olduğu zaman çok mu rahat uyuyacak ???
katılıyorum arizona:)

Pın@R
05-26-2012, 12:37
Enerjim bu sıralar oldukça düşük,esnemekten ölücem 1 dakka içinde rekor kıracak kadar esniyorum enerjim olsa yapmayı düşünücem de önce yükseltmem lazım ne yapabilirim acaba?

su24
05-26-2012, 14:08
Enerjim bu sıralar oldukça düşük,esnemekten ölücem 1 dakka içinde rekor kıracak kadar esniyorum enerjim olsa yapmayı düşünücem de önce yükseltmem lazım ne yapabilirim acaba?
grup enerji çalışmasına katıl:))))ikimizin bi türlü başvuramadığı:))

melisaçayı
05-26-2012, 16:00
grup enerji çalışmasına katıl:))))ikimizin bi türlü başvuramadığı:))

nasıl katılıyoruz bu enerji yükseltme çalışmalarına?? benim de çok ihtiyacım var ...

su24
05-27-2012, 03:14
nasıl katılıyoruz bu enerji yükseltme çalışmalarına?? benim de çok ihtiyacım var ...
canım daha bizde katılamadık ki:)istiyoruz ama ben mesaj attım bana geri dönüş olursa sanada haber veririm.

sessiz fırtına
05-28-2012, 18:19
ben korunmaya ihtiyaç duymuyorum çünkü cidden korkmam.bu uygulamayı başlamıştım yarım kaldı ilk gün okuyup bitirdim yatağıma girdim 15 dk sonra telefonum çaldı bir heyecanla açtım ama yaptığım kişi değil eski erkek arkadasım birden sen geldin aklıma uyumadım dedi ben şok.teyzemde yanımda telefonu kapatdıktan sonra bende bir gülme krizi kime yapıyorum kime tutuyo diye....

srp
11-26-2013, 22:26
en son mesajın üzerinden 1,5 yıl geçmiş ama ben burda yeniyim bazı sorularım var.kim yardımcı olabilir?

AriZoNa
11-27-2013, 01:00
siz sorununuzu söyleyin,çare bulunur elbet.

srp
11-27-2013, 15:56
bu uygulamayı yapmak istiyorum.ama kafamda sorular var.mesela korunmadan bahsedilmiş benim üzerimde zaten 2 aydır muska var.bu korumaz mı?muska takmamın sebebide 2 ay önce bazı olaylar yaşamıştım inanmamama rağmen hocaya gitmek zorunda kalmıştım.ve bazı güçlerin arkamda olduğunu onların rahatsız ettiğini söylediler.son günlerde daha iyiyim ama tekrar musallat etmek istemiyorum kendime.birde tamamen inanç meselesi mesela hiç bu yada buna benzer şeylere gerek kalmadan düşünce gücümüzlede birini geri döndüremezmiyiz.ben bunu daha önce çok deneyimledim.düşünce gücümün kuvvetli olduğuna inanan biriyim.birde enerji çalışmalarına nasıl ktılabilirim.buaralar düşük olduğunu düşünüyorum.enerjimi ve düşünce gücümü yükseltebileceğim bir çalışma varmıdır?biraz uzun oldu ama kusura bakmayın :)

AriZoNa
11-27-2013, 22:20
sadece düşünce gücüyle elbet yapılabilir. fakat bunu ancak gerçek majisyenlik seviyesine ulaşmış birisi yapabilir ancak. korunma konusuna gelince, sadece korunma değil, ortamdaki diğer varlıkları da çalışmanız sırasında göndermeniz gerekli. e kitap ve havas bölümünde sarf-ı imar ve koruma konusuna bakın bunun için.

srp
11-27-2013, 22:30
ben daha önce asla olmaz denilen şeyleri düşünce gücümle deneyimledim.bilgiler için teşekkür ediyorum.yeni üye olduğum içinde bilgim yok cevap vericel kimseyide bulamadım.bu grup enerji çalışması bu akşam varmı.varsa katılmamız mümkün mü?

AriZoNa
11-27-2013, 22:42
ben daha önce asla olmaz denilen şeyleri düşünce gücümle deneyimledim.bilgiler için teşekkür ediyorum.yeni üye olduğum içinde bilgim yok cevap vericel kimseyide bulamadım.bu grup enerji çalışması bu akşam varmı.varsa katılmamız mümkün mü?

düşünce gücüyle olmaz diye birşey yok, sadece yapabilecekleriniz şu an için sınırlı.

srp
11-27-2013, 23:19
sınırlı derken neyi kastettiniz?

AriZoNa
11-27-2013, 23:25
yani 1.5 voltluk pille bir saat çalıştırabilirsiniz, veya küçük ampül yakabilirsiniz. ama bir televizyon çalıştıramazsınız.

srp
11-27-2013, 23:29
anladım.televizyon çalıştırabilecek seviyeye nasıl gelebilicem peki.uyumlama alarak mı.yada kendi yapabileceğimiz çalışmalar varmı?iia ki profesyonel birinin mi yapması lazım?

AriZoNa
11-27-2013, 23:33
önce uyumlama alarak,sonra çalışarak.

srp
11-27-2013, 23:42
uyumlamalardan sonra nasıl bşr çalışma yapmamız gerekiyor peki.çok soru soruyorum biliyorum ama işte yenbi üyeyim öğrenmek istiyorum.bütün cevaplarınız içinde telşekkür ediyorum.Allah razı olsun

AriZoNa
11-27-2013, 23:51
daha emeklemeye başlamadan koşmaya çalışıyorsunuz. sitede biraz zaman geçirin öncelikle sistemi biraz tanıyarak başlayabilirsiniz.

srp
11-27-2013, 23:53
peki tekrar teşekkür ederim.siz sanırım bu akşamki çalışmaya beni almayacaksınız?

AriZoNa
11-28-2013, 11:14
mesaj sayınızdan dolayı haftaya kaldı artık.

srp
11-28-2013, 14:21
peki.teşekkürler

Kırmızıruj
11-30-2013, 23:42
Deneyen var mı ?

srp
12-03-2013, 23:34
neyi deneyen varmı?

Kırmızıruj
12-04-2013, 17:19
Esmayı okuyan ve olumlu sonuç alan demek istedim:)

beyazkelebeğimm
12-06-2013, 22:29
Ben bu uygulamayı yaptım gerçekten geliyorlar arkadaşlar ama niyetiniz size uygun baskasinin nikahı altında olmayan biriyse zarar vermezler diye düşünüyorum 1 hafta önce okudum sonuç derseniz.bekliyorum

Kırmızıruj
12-06-2013, 22:49
İnşallah gönlünce olur :)

GulVeDıken
12-09-2013, 11:16
gece basladim ne ruya gordum ne korkutuldum ....

beyazkelebeğimm
12-12-2013, 23:02
Yok arkadaşlar iki hafta oldu hatta sevgilisi oldu daha da yakınlaştılar sadece ölmek istiyorum artık yemin ederim :::(

Genius
12-17-2013, 11:06
teşekkürler paylaşım için, sayın:beyazkelebeğimm olmuyorsa olmaz fazla zorlamayın
zorlamanın manası yok olmayan birşeyin üstüne gitmek saçmalıktır bi kızı 4 yıl sevdim
peşinden koştum ettim, kapısında bekledim başkasının oldu 2 yıl olucak umrumda değil
hiç birşey olmuyorsa olmaz iyi forumlar.