PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaşık ile Bağlama Büyüsü

dynamic apnea
06-10-2009, 09:48
Kaşık ile ayırma ve bağlama yapılabilir. Burada bağlamayı izah edeceğim bildiğim kadarı ile;

Varsa kişilerin kullandığı kendi tahta kaşıklar kullanılır Kaşıkların çukur kısımlarına varsa kişilerin resimleri yapıştırılır. Yoksa da varsa da kişi isimleri yazılır. Kaşıkların saplarına Ali İmran 9. ayet yazılır. Kaşıklar yüzyüze getirilir çiriş ipi ya da kırmızı ip ile bağlanır . Sonra Ali İmran 9.ayet bağlanmak istenen kişinin ebcedi kadar okunur. Niyet edilir bu iki kişi birbirinden ayrılamasın gibi. Sonra tatlı su kuyusuna atılır ya da gül ağacı dibine gömülür.
Öncesinde mümkünse 2 rekat nafile namazı bağışlanır. Riyazatlı olarak ehil kişilerce yapılırsa etkili olur. Dikkat edilmesi gereken durum her büyüde varlık çağırıyorsunuz kimin geleceği belli olmaz, elçiye de zeval olmaz ben sadece bilgi veriyorum .

maviay
06-14-2009, 00:53
sevgili dynamic apnea bunu başka bir yerde de okumuştum .oradada senin tarifin gibi yapıyorlar ,yanlız kaşıları mezara gönüyorlarmış ayırmak için . o bilgide doğrumu?

dynamic apnea
06-15-2009, 22:09
ayırmada formül farklıdır..ölüden kefen yırtılır kaşıklar sırtsırta verilir ve okuması yazması farklıdır. Evet bu sefer mezarlığa gömülür arkaya bakmadan terk edilir.

maviay
06-15-2009, 22:25
anam bu ne ya .insanların elinden ne uçan ,ne de kaçan kurtuluyor:)

MeNaD
09-27-2009, 23:03
Ya dynamic apnea dediğin gibi bvunları işinin ehli olan insanlar yapmalı bencede...Bu işi bilmeyenler yaparsa başlarına çok büyük dertte alabilirler değil mi..?

dynamic apnea
10-27-2009, 20:18
Bu iş için büyücüler+majisyenler var ama illa ben yapıcam dersen yaparsın sonuçlarına da razı gelirsin. Maşa varken koru elinle tutmazsın değil mi? Ben tarif veriyorum sadece. Sitede gerekli uyarılar var her konu başlığında uyarmaya gerek duymuyorum.
Evet, Mena D tarifi okuyan herkes yapmaya kalkmasın. Sevgiler,

amora
11-27-2009, 13:54
saol dynamic haklısın bide çarpılmış gelin olmak var :)

pomak
01-13-2010, 02:59
arkadaşlar çok araştırdım ama çiriş ipi ne demek tam anlamıyla cvp alamadım biryerde kedi bağırsağı yazıordu, bağzı yerde koyun bağırsağı hangisi olduğunu bilen varmı???

Dark-Prince
01-13-2010, 05:33
arkadaşlar çok araştırdım ama çiriş ipi ne demek tam anlamıyla cvp alamadım biryerde kedi bağırsağı yazıordu, bağzı yerde koyun bağırsağı hangisi olduğunu bilen varmı???

Sakın bağırsak ile bir şey yapmayın yaptırmayın.

pomak
01-15-2010, 04:00
nedenini öğrenebilirmiyim lütfen. şimdiden teşekkürler.

Dark-Prince
01-15-2010, 04:45
nedenini öğrenebilirmiyim lütfen. şimdiden teşekkürler.
Bana güven yapma..

AriZoNa
02-05-2010, 23:47
ciriş ipi bildiğimiz ok atılan yaylarda ip vardır ya işte o.internetten sipariş vererek satın alınabiliyor

ahileus
02-05-2010, 23:55
hepsini öğrenmeye çalışıyom bakalım nekadar başarıcaz

AriZoNa
02-06-2010, 00:12
uygulama sonuçlarınızı paylaşırsanız seviniriz

Saklıbahçe
04-21-2010, 15:42
Ben de kaşık ile ayrılma büyüsünü öğrenmek istiyorum. Yapılan ve okunacak olan dua nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

beypazarı
04-26-2010, 10:18
bende kaşık ile ayırmayı öğrenmek istiyorum lütfen msj atın bana

ne okunacağı falan yazmıyorki

evrimebru
06-12-2010, 02:24
merhaba bu kaşık büyüsü ilmi bilen tarafından yapılınca ne kadar sürede tutuyor ve kişine hissediyor ???

lolalooo
06-12-2010, 23:03
pekı daha farjkılı sıtelerde mezara gomuluyor 1001 tuncına okunarak o nasıl oluyor bılen varmıı

evrimebru
06-13-2010, 00:34
ben yaptırdım bugun 5. günü ne zaman etkisini gösterir şimdi hala beni istemiyor :( bilen biri bana yardım edermi :?

lolalooo
06-13-2010, 01:49
nasıl yaptırdın pekı bıde su ısımlerın ebced hesabı nasıl olunuyor serhanın hesabı nasıldır bılen varmı:(

evrimebru
06-13-2010, 02:25
para verip yaptırdım sora mezara gömdüm :( gelmesini bekliyorum ama 5. gün aradığım zamman açmıyo :( zaten uzun süre gerekkiyormuş

evrimebru
06-13-2010, 02:26
kendiniz yapmayın bilene yaptırın yoksa sevsin die delirtirsiniz

lolalooo
06-13-2010, 14:55
ben katılmıyorum sana 21 gun ıcerısınde oluyor ama mezara gomulmesı ne kadar dogru bılmıyorum ben tatlı su kuyusu veya gul agacına bılıoyorum ve sunu solım arkadaslar herınsan gucunu kullanabılır bundan 5yıl evel evlenıcekken ayrıldıgım sevgılım benı hıc ıstemıyordu bırvekf var cuma gunu okunuyor yapılıoyor ınu ve cesıtlı dualarla tam 15gun snra benı kendı numarasından aradı kımsenın ıhtımal vermedı ercan asla aramaz kafayı yedı dedıgı kısı benı aradı ondan oncede cok hocaya gıttım hepsı fos valla sonra kendım tum ırademı onun gelıcegını dusunerek aglayarak yaptım ımkansız dıye bırsey yoktur ve allah katında herkes bırdır kımın onlar sadece para ıcın yapıor senın kadar ne kadar odaklanıp ıstıyebılırkı bozu bosuna kımseye para yedırmeyın ınanarak kesınle kendınız yapın cunku ben cok para harcadım olmadıda ama kendım okudugumda oldu cunku kımse benım kadar ıstıyemez acınızı sadece kendınız bılırsınız o alıcagı paraya bakıoo onun ıcın ınanarak ve tam konstre olarak yapın mutlaka sonuc alırsınız 5 gunde aramadı dıye dusunmeyın arıcak gelıcek dıye hep kendınızı kontrol edın sadece paylasmak ıstedım allah herkesın duasını kabuletsın bu arada ebced hesabı bılen varmı yaa:((

evrimebru
06-13-2010, 19:41
21 günmü:air_kiss: yupii 15 gün sora kavuşma var :D ben bu işi bilen birine yaptırdım mezarın sebebi bu büyüyle olusan aşk mezarda bitiyormuş o yüzden sadece dönsün diye değil sonsuza kadar birliktelik için

lolalooo
06-13-2010, 20:12
ıns gelır ınancını sakın kaybetme nası yaptı tam olarak ne okudu canım

evrimebru
06-13-2010, 20:16
bi kadın var ona gittim ilk önce bi siraz tuz verdi 3 e böldüm ve hergün bi parcasını bana dön die kavurdun 3. gün suyla karıştırdım ve balkondaki saksıya döktüm yanlız bildik bi tuz değil bu yağlı oldu kavrulunca sora verdiği suyla yıkandın daha sora verdiği kaşıkları () şeklinde bağlanmış içinde isimlerimiz ve dualar var onu bir mezara gömdüm bekliyorum

lolalooo
06-13-2010, 20:33
saat kac gıbı gomdun hangı gune saate denk geldı benım bıldıım cuma yapılan cok etkılı bırsey var4 gun yapıyorsun benburaya o vekfı gecırmeyı bılmıorum onu yapım burda paylasırım bu cuma selada hazırla aksamları okuyosun

lolalooo
06-13-2010, 20:36
ve sadece bunumu yaptın gelmesı ıcın farklı ıslemlerde yapman sart ben zamanında cok ugrastım tatlım cok hocayada gıttım ama fos tek kendım yaptıklarımla basardım cunku kımse senınkadar ıstıyemez benımkı ımkansız otesı bırseydı ben burdan yazarım sanada sen neler yaptıgını yaz ona gore hareket edelım

Dark-Prince
06-14-2010, 10:18
Bu uygulamanın güvenirliği bence çok tartışılır.

evrimebru
06-14-2010, 20:08
salıya denk geldi akşama doğru

evrimebru
06-14-2010, 20:13
enerjimi almayın inanmıyosarsanız olumsuz düşünceleriniz sizde kalsın lütfen ben yapanlarla bu konuyu tartışmayı tercih ederim çünkü sizin verdiğiniz olumsuz enerji ben yaptığım şeyi etkiliyor.

lolalooo
06-14-2010, 20:48
hadı ıns enkıza zamnda olur bu aradada celb yapmanı tavsıye ederım

evrimebru
06-15-2010, 02:43
celp nasıl yapılır bilmiyorum :( bazen okuyorum ama hiç bişey anlamıyorum

lolalooo
06-17-2010, 01:45
kısıyı getırmek demek celb zaten onun ıcın onları takıpet cnm

Dark-Prince
06-17-2010, 02:16
Bu uygulamanın güvenirliği bence çok tartışılır.

Arkadaşlar bu üstteki mesajı konuları karıştırdığım için yanlış yazmışım bu uygulamanın özü ile alakalı değildir, altta yazılan diğer mesajlar konuyu dağıtmış ondan yanlış yorumladım.

ASKER
06-17-2010, 11:59
Arkadaşlar bu üstteki mesajı konuları karıştırdığım için yanlış yazmışım bu uygulamanın özü ile alakalı değildir, altta yazılan diğer mesajlar konuyu dağıtmış ondan yanlış yorumladım.

Anladım Sayın Süper modum

arzum_x
06-25-2010, 14:35
arkadaşlar hangi dua okunacak yazarsanız sevinirim tşk

Dark-Prince
06-26-2010, 02:52
Sonra Ali İmran 9.ayet bağlanmak istenen kişinin ebcedi kadar okunur.

Denilmiş okuma için tarifte.

makbule2
08-08-2010, 22:06
arkadaşlar bana bu konuda uzman olan arkadaşlardan yardım bekliyorum yuvamı yıkan kadından intikam almak ve hayatımdan cıkması icin

yaralıaşık
11-20-2010, 21:55
Sakın bağırsak ile bir şey yapmayın yaptırmayın.

dark prens neden bağırsak büyüsü risklimi merak ettim bilgilendirirmisiniz?
yapmaya merak salmıştım çünkü çok inatçı sevdiğim adam var.

Dark-Prince
11-20-2010, 22:02
dark prens neden bağırsak büyüsü risklimi merak ettim bilgilendirirmisiniz?
yapmaya merak salmıştım çünkü çok inatçı sevdiğim adam var.

Aslında ben kendi tarzıma göre yazdım bunu ama siz bilirsiniz isterseniz yapın.

yaralıaşık
11-20-2010, 22:34
Aslında ben kendi tarzıma göre yazdım bunu ama siz bilirsiniz isterseniz yapın.

bilmiyorumki acemi cadıyım henüz çok araştırdım ama kimse detaylı vermiyor sevdiğim adam uğruna majisyen olacağım ama majisyen olmak kolay değil en az on yıl bu yapılması mübah değilse bana özelden önereceğiniz yada burdan uygulama varmıdır keçi iradeli birinin inadını kırmak istiyorum.daha doğrusu cinsellik bağlamakta amacım değil bağırsak büyüsünün kendinden başka kimseye bakmaması için diye okudum bu tarz maji istemiyorum meraktan sordum sevdiğim insan beni sevsin yeter.

pelin
11-22-2010, 00:38
nedir bu bagırsak büyüsü merak ettm şahsen detaylı bilen arkadaslar paylaşırsa sevinicem

moriana
12-24-2010, 15:30
meraba canım benimle irtibata geçip yardımcı olurmusun zor duurmdayım

Dark-Prince
12-24-2010, 15:47
meraba canım benimle irtibata geçip yardımcı olurmusun zor duurmdayım

Hangi canıma yazdınız bilemedik.

pmpmpm
08-14-2011, 00:27
merhaba baglama ıcın yapılan kasık buyusu bende cok farklı cumartesı gecesı sabah ezanından once ıyı bır saatte yapılır kasıkların cukur tarafına kısılerın ısımlerı anne adlarıyla beraber arapca yazılır guzel kokulu bı tutsu yapılır kasılar yuz yuze ıpek bır ıple sıkıca baglanır ve tutsuye tutulur ve kurandan deıldır duası tutsuye tutulurken 7 kez duayı okursun ve mezara gomrsın ...

feriha
08-09-2012, 15:08
kaşık büyüsünün çok etkili oldugunu duydum.lütfen bilen tam olarak yazsın ıslahı mümkün olmayan insanları evimizden işimizden nefsimizden uzak tutmak zorunda kalabiliyoruz .bu işlerin kolay olmadığı ortada vicdanıyla hakkı arasında çelişkiye düşmeden yapmak isteyenler olabilir .adaletli olmassa saten kendine dönüceğini bilerek yapmak isteyenler için lüyfen yazın. çaresiz dertlere düşürme rabbim kullanılan sürelerin kuranı kerimden olduğunu biliyordum en azından buna sığınarak sadece bendeki bilginin dogrulugunu öğrenebilmek adına ilim sahibi zatların tam bilgi vermesini rica edicem.

su24
08-09-2012, 22:09
kaşık büyüsünün çok etkili oldugunu duydum.lütfen bilen tam olarak yazsın ıslahı mümkün olmayan insanları evimizden işimizden nefsimizden uzak tutmak zorunda kalabiliyoruz .bu işlerin kolay olmadığı ortada vicdanıyla hakkı arasında çelişkiye düşmeden yapmak isteyenler olabilir .adaletli olmassa saten kendine dönüceğini bilerek yapmak isteyenler için lüyfen yazın. çaresiz dertlere düşürme rabbim kullanılan sürelerin kuranı kerimden olduğunu biliyordum en azından buna sığınarak sadece bendeki bilginin dogrulugunu öğrenebilmek adına ilim sahibi zatların tam bilgi vermesini rica edicem.
kaşık büyüsü bağlamak için sevgiliyi yapılır diye biliyorum ama gömmek işi çok günah gibi geliyo arkadaşım.gerçi bılgım yok sadece hissim buu.derde düşen derman arıyo haklısın ama bi çok uygulama var sitde..olardan bitanesini yapabılırısn bece..

asetinim
08-14-2012, 01:40
Hangi canıma yazdınız bilemedik.

belki yıllar önce yazılmış bir cevap ama gece yarısı beni çok güldürdünüz sizde gülün inşallah konuyla hiç alakalı bir mesaj diil ama yazmadan geçemedim :)

cimcimemmm
03-01-2013, 19:33
riyazatlı olarak ehil kişilerce yapılırsa etkili olur demişsiniz ? ben korumadır şudur budur tüüm şartları yerine getirip yapsam verdiğiniz konuyu aynen yapsam etkili olmaz mı yani? ehil kişi nasıl olunur? bunları öğrenerek yaparak değil mi sonuçta? bu arada çirişi bulmak pek mümkün olmuyor. acaba kırmızı ip bildiğimiz örgü ipi falan olur mu??? buhur gerekli mi? diyelim ki bir saat seçtim güzel kokulu bir buhur yaptım ama o saat farklı bir buhur istiyorsa sorun olur mu? lütfen birileri tüm sorularıma cevap versin artık. o kadar eksiğim var ki öğrenmek istiyorum...

cimcimemmm
03-01-2013, 19:34
ayrıca bu büyü başlığına açılmış havas değil tmm ... ama nasıl ki havas koruması varsa büyü koruması da var mı? yoksa havas korumasını okusak olur mu? aynı şartlar geçerli mi ?

kediburun
12-31-2013, 01:01
Evrimebru merak ettim yaptirdigin kasik buyusu tuttumu?

beyazkelebeğimm
03-30-2014, 15:33
Arkadaşlar bir sıkıntımız var yardımcı olabileceğinizi düşündüğüm icin yazıyorum... benim kuzenim benden büyük bir ablam var 3 çocugu var ve esi baska bir kadınla maddi manevi evine bakmiyor ablam da calisamiyor saglik sorunu var diyalize gidiyor ve esi kararını verdi ayrılacagim diyor . Eşi de zamanında ablama aşık oldu eniştem vermedi oda kaçtı ve dönecek kapısıda yok babası yıllardır konuşmuyor ablamda eşini hala seviyor Sizden ricam kasik büyüsü ayırmak icin olan baktim arastirdim birlestirmek icin olani var ayirmak icin olani yok ben 7 8 yasindaydm komsumzun oglu kendinden 20 yas buyuk bir kadina asik olmustu komsumuzda yapmisti bu buyuyu 1 hafta icerisinde ayrıldılar mahalleden kucukken tasindik sordum ulasamadim teyzeye eger yardimci olursanz inanin cok makbule gecer simdiden tesekkur ederim ilgileneceginizi umut ediyorum...