PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : büyü yapanı rüyada görmek için

gecce1
06-24-2009, 22:11
arkadaşlar size büyü yapıldıgından şüphe ediyorsanız
gece yatmadan önce niyet ederek
ben ......oğlu/kızı.....rüyamda büyü yapanı gösterin diye niyet edilir
sonra euzu Billahi Mineşşeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim denir
1 kere kevser suresi okunur kimseyle konuşmadan sağ tarafa yatılır

İnnâ e’taynâkelkevser. Fesalli lirabbike venhar. İnne şânieke hüvel’ebter.
amin denir

rüyanızda yapan kişiyi nasıl yapıldığı şuan nerede olduğu açıkca gösterilir
eyer öylebi durum yoksa ve bütün arkadaşlar tanıdıklar v.s görünürse nazar alıyosunuz demektir

gecce1
07-08-2009, 17:20
vede buraya deneyen arkadaşların ne sonuçla karşılaştıklarını yazmalarını talep ediyorum

kuzu
07-08-2009, 22:21
bir keremi yapılcak kızım deniycek bu gece görürse yazarım buraya

maviay
07-08-2009, 22:24
evet ilk fırsatta bende yaparım .görürsem yazarım:)

kalkan313
07-10-2009, 22:23
Adam onbinlerle çekiyor zar zor birşeyler yaşıyor , 1 kere okuyunca ne olacak ki ?

Kaynak nedir ?

SCARRED
07-11-2009, 00:49
Bu tarz uygulamaların sevdiğim yanı da inanmayınca hiçbir halt olmamasıdır. :HDude:

kalkan313
07-11-2009, 01:05
Kardeşim inanmayınca tamam birşey olmuyor...
1. Şart İMANdır...

Fakat potansiyel olarak enerjisi olmayan bir uygulamayı da sen inanarak gerçekleştiremezsinki...

HERŞEY İNANÇTAN İBARETSE NE GEREK VARMIŞ DA O ZMN "TON"LA TERTİP YAZILMIŞ ÇİZİLMİŞ ZAMANINDAN GÜNÜMÜZE ALİMLERCE ?

Gerçekten fikrinizi almak için soruyorum şu soruyu ;

Sizce bu ve bunun gibi uygulamalar ne kadar etkili ve gerçek ?
Siz , bunu inanarak 1 defa okuyunca rüyada bazı şeyleri müşahede edebiliyormusunuz ?

İsterseniz herkes bu akşam denesin...O KADAR İMAN VARMI BİZDE YA...

Şu forumda 1 adam ya çıkar ya çıkmaz...

BUNU YAPACAK İMAN ÖRNEĞİ VEREYİM SİZE...

Peygamberimizin damadı , Ali k.v efendimiz....

1 Fatiha okuyuşta elindeki kumu ALTINA çevirerek bedeviye veriyor..Bedevi şaşırıyor tekrar yap ya ali diyor..Tekrar alıyor okuyor...Bedevi diyorki ; tamam ya ali öğrendim bu işi...Adam okuyor fatihayı 1-2-3....ı ııı olmuyor...Ya ali bundan başka birşey okudun mu ben neden yapamıyrum diyor ? o da OKUNAN ŞEYLER TIPATIP AYNI fakat OKUYAN AĞIZ FARKLI....

Varmı Ali (kv) imanı ?

Varsa Amenna...Onlara sözümüz yok zaten...:

Hayırlı akşamlar....

SCARRED
07-11-2009, 01:39
Bu forumda bir kez okuyup başaracak bir tek insan çıkarsa daha ne isteriz...

Benim derdim hafiften tartışma başlatıp bu konuları deşmekti zaten. Bazı uygulamaların çalışması için ruhanilerle, cinlerle, varlıklarla - artık adına ne denirse densin - işbirliği yapmak gerekirken bazılarının da (neye inanırsa inansın) insanın kendi enerjisi ile başarıya ulaştığını savunuyorum. Bence basitçe "beyin gücü" veya "iman gücü" denen güç gerçektir. Kontrol altına almak son derece zor olduğu için, onu yaşayanların çoğunda ancak travmatik durumlarda, kriz anlarında ortaya çıkar. "Kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş" sözü de büyük ölçüde budur: "sen atmadın, O attı" kadar "o yapmadı, sen yaptın" da doğrudur.

Alimlerin tonlarca tertip bıraktıklrı da doğrudur, ama genelgeçer tertip çok çok azdır; eldekiler vaktiyle "şahsa mahsus" çalışan tertiplerdir. Olmasalardı hayatımız çok daha kolay olurdu herhalde: rızık için bir tertip, birleşme için bir tertip, kahır için bir tertip, sevilme-beğenilme-saygı görme için bir tertip ve ruhanilerle görüşme için bir tertip... Yeter de artar bile, değil mi?

Dediğin gibi, okuyan ağız, yazan el farklı işte.

Bu arada birçok tertibin yukarıdaki iki nedenden, birçok tertibin zaten fasafiso/dolandırıcılık olmasından, birçoğunun zamanında hasbelkader tutması üzerine kabul görmesinden, birçoğununsa sadece miadları dolduğu, dünyanın değişen ve artan titreşiminde, birbirine yaklaşan boyutlarda geçerlilikleri kalmadığından çalışmayacağını düşünüyorum.

Son ukalalığım da şu olsun: niyet çağı geldi çattı artık. Eski formüller işlemez kolay kolay.

gecce1
07-11-2009, 02:14
konuyu ben açtım bende bişiler söylim ozaman evet mutlak itikat yani inanma olmayınca hiçbirşey olmaz kaynak belirtme ye gelince çok zor ağır ruhanilerle bağlantı uygulaması deyil bir niyer bir dua okuyacağız sadece ama kanıt olarak yakın çevremde saksı içinde yatak altında büyüyü bulan arkadaşlarım var nederece inanırsınız bilemem ama uygulayıp bulan arkadaşlar olursa ozaman kanıt olur bence sakıncası olmayan bi uygulama lütfen önce uygulayalım zaten mesajıma uygulayan arkadaşların fikirlerini yazmalarını rica edecek kadarda açığm yapın deneyin sonra eleştirin lütfen

beyza56
08-11-2009, 21:33
ben bu gece deneyecegim

maviay
08-12-2009, 01:09
inanmak konusunu destekliyorum

ben yıllar önce büyüden çok korkuyordum. ve benide tutmuştu. yapanda baba yapmıştı yani. hakkını yememek lazım .vallahi ölümlerden döndün gerçekten .sonra biraz kendini toplayıp ''bana hiç kimse büyü yapamaz ,yapsada asla bana tesir etmez.çünkü ben buna izin vermiyorum ve kabul etmiyorum .kim bu tür birşeyi bana yaparsa aynen otomotikman kendisine faiziyle iade ediyorum yapana ve yaprırana geri yolluyorum.'' diyorum. bunu her şüpelendiğimde yapıyorum ve hiçte birşey olmuyor bana allah koruyor. demekki korkan insana her türlü nusübet tesir ediyo. yinede allah böylelerine fırsat vermesin elleri okolları kalkmasın aminnnnnnnn.

beyza56
08-21-2009, 13:40
arkadaslar ben sihire inaniyorum beni nerdeyse öldürüyorlardi ben bu duayi okudum yattim gördüm ama inanamiyorum cümkü oinsana cok güveniyordum

beyza56
08-21-2009, 13:43
ben ilk gece gördüm ama 7 gece ypilacak

sunyata
10-02-2009, 22:42
merhaba bunu yaparken abdesli olmak gerekirmi aydınlatırsanız sevinirim.

hüzün
10-03-2009, 15:35
arkadaşlar size büyü yapıldıgından şüphe ediyorsanız
gece yatmadan önce niyet ederek
ben ......oğlu/kızı.....rüyamda büyü yapanı gösterin diye niyet edilir
sonra euzu Billahi Mineşşeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim denir
1 kere kevser suresi okunur kimseyle konuşmadan sağ tarafa yatılır

İnnâ e’taynâkelkevser. Fesalli lirabbike venhar. İnne şânieke hüvel’ebter.
amin denir

rüyanızda yapan kişiyi nasıl yapıldığı şuan nerede olduğu açıkca gösterilir
eyer öylebi durum yoksa ve bütün arkadaşlar tanıdıklar v.s görünürse nazar alıyosunuz demektir

tesekurler arkadasim ben üc defa kevser suresinin okundugunu duymustum bu sekil yapan arkadaslar var faydasinida görmus

nobleman
10-03-2009, 20:51
böyle bir hataya düşmeyiniz.cinlerin en büyük özelliği sizi en sevdiklerinizle aranızı bozömak ve huzursuz etmektir.biliniz ki size o rüyayıda o varlıklar göstereceklerdir.size hayatı zindan eden ve içinize gelen o varlıklar neden doğruyu söylesinler ki.büyüyü kimin yaptığını söyleyecekelrine bedeninizden çıksınlar ki büyü son bulsun.büyünün ne ile yapıldığını zaten yazmıştım ki"5 türde yapılır"

Hurrem Sultan
11-21-2009, 15:39
Konuyla alakalı değil ama soruma cevap veren olursa sevinirim
Ben 7 yaşındaydım babamı kaybettiğimde ve hiç rüyamda görmedim onu
Onu görebilmem için tavsiye edeceğiniz bir uygulama varmı

Demet
11-21-2009, 17:59
Konuyla alakalı değil ama soruma cevap veren olursa sevinirim
Ben 7 yaşındaydım babamı kaybettiğimde ve hiç rüyamda görmedim onu
Onu görebilmem için tavsiye edeceğiniz bir uygulama varmı

başın sağolsun canım benim. ya üzülürsen rüyanda görüp :(

Hurrem Sultan
11-21-2009, 18:06
Sağol demetcim.Üzülmem ya artık aştım küçükken çok yaraladı şimdi kabuk bağladı.Yüzünü unuttum babacığımın ya.

adnan_07
11-21-2009, 18:08
başın sağolsun vuslat çok üzüldüm bende.

Demet
11-21-2009, 18:09
Sağol demetcim.Üzülmem ya artık aştım küçükken çok yaraladı şimdi kabuk bağladı.Yüzünü unuttum babacığımın ya.

canım ya çok küçükmüşsün. allah kimseye vermesin böyle acı :(

Hurrem Sultan
11-21-2009, 18:10
Teşekkürler Adnan mukadderat işte demetcim

cru
11-21-2009, 18:12
Başın sağolsun vuslat, aynı acıyı ben de yaşadım. Kaç yaşına gelirsen gel bir tarafın eksik sanki, atlatması zor. Tekrar başın sağolsun.

Hurrem Sultan
11-21-2009, 23:36
Teşekkürler cru seninde başın sağolsun
yaşayan bilir bu acıyı

MeNaD
11-21-2009, 23:43
Allah kimseye yaşatmasın arkadaşlar böyle acıları..Başınız sağolsun..

ecen erkan
07-25-2010, 10:34
sadece kendimize yapılanımı görebiliyoruz?ya aileden birine yapılmıs ve hepimizi etkiliyorsa? en kısa zamanda deneyecegim
tesekkürler

hilalk64
04-30-2011, 19:16
bi defa yapmak yeteri mi yoksa 7 gece üst üste mi yapmalıyız....

semih
04-30-2011, 20:05
bi defa yapmak yeteri mi yoksa 7 gece üst üste mi yapmalıyız....

7 gece üstüste yapacaksin. rüyalarini hatirlamiyorsan dahada uzun yaparsin.

hilalk64
04-30-2011, 20:41
teşekkür ederim semih...

esrarr
04-30-2011, 21:44
benim başıma 4 yıl önce geldi büyü olayı. Bunu bir tavsiye ile yapmıştım. Yapan kişiyi gördüm rüyamda. Sonra helallik istedi 2 yıl sonra itiraf etti vicdani varmış gibi...

Abrax
05-01-2011, 17:18
bence bu kadar kolay olmamalı

semih
05-01-2011, 18:00
bence bu kadar kolay olmamalı

maksat mazeret aramaksa zor birseyde verirlmis olsa bu sefer bu cok zor yapilmaz okmaz dersin.

Abrax
05-01-2011, 18:13
maksat mazeret aramaksa zor birseyde verirlmis olsa bu sefer bu cok zor yapilmaz okmaz dersin.

anlatmak istediğim o değil görüntüyü getirenler var. ben bir çok kez bardaktan bakmıştım. bence bu çalışmada riyazatta olmalı.

hazır kıta
01-02-2014, 02:49
anlatmak istediğim o değil görüntüyü getirenler var. ben bir çok kez bardaktan bakmıştım. bence bu çalışmada riyazatta olmalı.
nasıl bardaktan bakmıstınız acaba anlatırmısınız

f2012
01-03-2014, 03:50
ne olur ne olmaz her gece yapılabilecek bir şey bence :)

kocero6666
01-08-2014, 13:09
çok teşekkürler hemen deneyeceğim