PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : papaz büyüsü

iydeli
09-21-2009, 17:06
merhaba arkadaşlar papaz büyüsü olarak geçen ve aybaşı kanı ile yapılan aşk büyüsünü yapmayı bilen varsa yazabilirmi lütfen...

nobleman
09-21-2009, 17:29
büyülerin altında yatan gerçekleri kimse gerçekte ne olduğunu bilmez.size sizde büyü var dendiğğnde ise istesenizde istemesenizde psikolojikman bir rahatsızlık başlıcaktır.buda sizin o rahatsızlığa dahada çok esir olmanız demektir.bakınız şimdi büyüler nasıl yapılıyorlar.1.cinlerle yapılır,2.burçlarla yapılar,3.hem cinlerle hem burçlarla yapılır,4.cinlerin insanlara normalde bulaşmalarıyla olur,5 ses dalgalarıyla yapılır(en güzeli ve kuvvetliside budur.bunu kimse idrak etmez.bir insana Allah size huzur vermesin dediğinizde,ses dalgaları onların yapısallığındadır senin beni gördüğün gibi görürler ve o beddua edilen kişiye yönlenirler)kısaca anlattım.büyünün papazı,domuzu işin entrikasıdır unutmayınız.çünki yapılanlar bu dediğim evrelerden geçmek zorunda.o yüzden asla bir medyuma,bir falcıya,tarotçuya,,rüya yorumcuya,hüddamım var,cinim var diyenler,muska yazan büyü yapanlar gitmeyiniz.mutsuzluğun kol gezdiği bu insanlar ve yerlerde mutluluk aramak sizi ebedi sorun yumağıyla karşı karşıya bırakacaktır(elbette bu yazdıklarımın sebebleri var)o negatif varlıkların alanına beyniniz bir kez girdiğinde onlar açısından ebedi sorunlu olacaksınız.ben yakıyorum,öldürüyorum şunu yapıyorum diyenlerin hepsi boş laf söylüyorlar.o varlıklar asla yekdiğerini asla ele vermezler bunu hiç unutmayınız

iydeli
09-21-2009, 17:48
ilginize teşekkür ederim peki ses dalgası nasıl oluyor siz bunu biliyormusunuz

nobleman
09-21-2009, 17:52
ses dalgası bir frekanstır.yani dalga boyudur.vede insan gözüyle görünmez.cinler yani diğer boyutun varlıkları neydi radyasyonik dalga boyuydu yani aynı yapı taşındanlar.biz ikisinide göremiyoruz ama onlar iki yapı taşı aynı olan frekans dalga boyları sanırım anladınız.siz hava alanlarında ki x ray ışınlarını görebiliyormusunuz hayır dimi,ama bütün bedeninizi tarıyor hamilelerede yasak neden yasak çünki zarar veren rasyasyonik bir dalga olduğundan yasak işte aynısı

SCARRED
09-22-2009, 19:56
Peki, madem içten gelen bir dilek en etkilisi, o zaman diğer yollara (astroloji ve cinler) ne gerek var?

nobleman
09-22-2009, 20:03
Peki, madem içten gelen bir dilek en etkilisi, o zaman diğer yollara (astroloji ve cinler) ne gerek var?iç ses diğer boyutun alemine hitap eder bunu unutmayınız.içinizde ki fısıltı ve ses dalgaları bizce malum ama gözle görülmeyen ses titreşim ve frekans dalgalarıdır ve bu onların bedensellikleriyle aynıdır.her dilek kabul lunacak diye bir kuralda yok.sizin ses dalgalarınızı sadece cinler ve işitecek diyede bir kural yok.onlarında iyileri işitir vede yardım eder.ama sizin bunu farkına varmanız ise güçtür.ben şunu diyorum,içinizin negatiflikten arınmış olmasından emin olmalısınız.topluma bir bakn,ailelere bir bakın ne kadar mutluluk ve huzur vede güven var.psikoloji doktorlarınba bir bakın sıra almanız bile nerdeyse imkansızlaşmaya başladı.siz kova burcusunuz akıllısınız,ama akıllı insan yazdıklarımı iyi analiz eetmeli sırf benim ilmime uymuyor diye karşı çıkmamalı sanırım

SCARRED
09-22-2009, 20:08
Karşı çıktığımı nereden çıkardınız? Örneğin "büyünün papazı,domuzu işin entrikasıdır" sözünüzün altına ben de imzamı atarım. Dalga boyları konusunda da hemfikiriz.

Ama dikkatimi çeken, "pozitif" ve "negatif"e, yani dualiteye fazlasıyla önem vermeniz. Yazışarak birbirimizin inancını, mantığını ve görüşünü anlayamazsak boşuna tartışmış ve sadece kendi fikrimizin propagandasını yapmış olmaz mıyız?

nobleman
09-22-2009, 20:11
Karşı çıktığımı nereden çıkardınız? Örneğin "büyünün papazı,domuzu işin entrikasıdır" sözünüzün altına ben de imzamı atarım. Dalga boyları konusunda da hemfikiriz.

Ama dikkatimi çeken, "pozitif" ve "negatif"e, yani dualiteye fazlasıyla önem vermeniz. Yazışarak birbirimizin inancını, mantığını ve görüşünü anlayamazsak boşuna tartışmış ve sadece kendi fikrimizin propagandasını yapmış olmaz mıyız?ben tartışmıyorum siz dostumsunuz güzel insan

dynamic apnea
09-23-2009, 17:33
uyduruyorum:wiggle:

bir bıçağa kanınla o zavallının adını yazar ebced kadar üzerine ya vedud okursun. Bi güzel kokulu ağacın altına gömersin. Dersin ki bensiz yapamasın kalbine bıçak saplansın bensiz geçirdiği her an..( burasını çok sevdim)

Aslı farklı ama kimseyi o kadar sevmedim ben en iyisi paylaşmıyayım bu tarifi..

SCARRED
09-23-2009, 18:43
Uyduruyorum: yedi kiliseden mum artığı toplanır. Ayın büyüdüğü iki haftadan birinde, bir Cuma gecesi, mümkünse ay ışığı altında, bu mumlardan niyetle iki bebek yapılır. Biri büyüyü yapanın kendine benzer, diğeri büyü yapılacak insana. Bebeklere büyü yapan ve yapılanın saçı, tırnağı, elbisesinden parça, ne varsa eklenir.

Bunlar ve sonra yazılanlar yapılırken çevrede mümkün olduğunca çalışan elektrikli alet, ampul vb. olmamalı.

Bebekler bir yetimin elbisesinden çekilip üzerine her düğümde niyetli ve besmelesiz birer Tebbet okunarak dokuz düğüm atılmış iplikle, birbirleriyle kucaklaşacak şekilde bağlanır. Bağlarken niyet edilir: "filanca bana işte böyle bağlansın, bensiz yetim gibi tek başına kalsın" vb vb...

Sonra mümkünse ay ışığı altında, nefes bebeklerin üzerine gelecek şekilde ve her seferinde niyet tekrarlanarak besmelesiz 41 adet fatiha okunur, ama dikkat:

"Elhamdü lillâhi rabbil'alemin" deyip başa döneceksiniz.
Sonra,"Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim" kısmını okuyacaksınız.
Sonra yine başa dönüp "Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin"e kadar okuyacaksınız... Bu böyle gidecek. Yani uzun bir işlem söz konusu.

Ardından, sabah ezanı okunmadan bir mezarlığa gidip kimin olduğu bellisiz, eski bir mezar seçeceksiniz. (Yetim veya dul mezarı da olur.) Mevta için bir Fatiha okuyacaksınız. Bebekleri o mezarın ayak ucuna gömerken niyetinizi tekrarlayacak, besmelesiz yedi Tebbet daha okuyup mezardan ayrılacaksınız. Ama dikkat: mezarın başından kalktıktan sonra dönüp mezara asla bakmayın. Mezarlığı girdiğiniz kapıdan terketmeyin, başka kapıdan çıkın.

Bütün bunlar ayın büyüdüğü iki haftadan birinde, Cuma gecesi yatsı ve sabah ezanları arasında bitirilmeli. Yetiştiremeyecekseniz mezarı önceden seçin ama yanına gitmeyin. Yine de yetişmez diyorsanız bebeklerin yapımını ve bağlanmalarını ilk Cuma, besmelesiz Fatiha ve gömme kısmını ikinci Cuma yapabilirsiniz.

Ama dikkat edin: bu iki Cuma gecesi arasındaki her gece, nefesiniz bebeklerin üzerine gelecek şekilde, her seferinde niyet ederek besmelesiz 17 Tebbet ve 17 Fatiha okumanız gerekir ki tertip canlı kalsın.

Uzun sürelidir, sağlamdır ve ileride gerekirse helak büyüsüne çevrilmesi kolaydır. (Büyüyle aşkın da fazlası bayar, deneyin görün.)

nobleman
09-23-2009, 20:37
uyduruyorum:wiggle:

bir bıçağa kanınla o zavallının adını yazar ebced kadar üzerine ya vedud okursun. Bi güzel kokulu ağacın altına gömersin. Dersin ki bensiz yapamasın kalbine bıçak saplansın bensiz geçirdiği her an..( burasını çok sevdim)

Aslı farklı ama kimseyi o kadar sevmedim ben en iyisi paylaşmıyayım bu tarifi..Ritüleller son derece tehlikelidir.bakınız size bu yaptığınız büyüdeki zaaf noktanızı anlatayım,sevgi adına yapar sevdiğinizi eldede edebilir evlenebilirsinizde ama unutmayınız ki bu evlilik sizlere hiç bir zaman mutluluk getirmicek,ömrünüz boyunca mutsuzluğu yaşıcaksınız.ona yaptığınız büyü sonucunda ona yönlendirdiğiniz ritüelik şekilli negatif varlıklar ona yönlendirdiğiniz zaman o grubun sevdası ve rahatsızlığıyla başbaşa kalacaktır bunu sakın unutmayınız.

dynamic apnea
10-27-2009, 20:25
büyü tarifi sormuşlar bizde cevaplamışız. Olayın psikolojik boyutu ile pek ilgilenmiyorum.
İstek: Evlenmek
Aşama: Evlenmişler
Sonuç: Mutsuzda olabilirler mutlu da bana ne..Büyü tuttumu tuttu. Ee daha iyisi ne olsun? Bebek mi e tamam oda yapılır, bağlamamı tamam onunda kolayı var. Ay artık gitsin başımdan bebekte yaptım.. Onunda tarifi var..Adam rahatsızlık mı veren olur olabilir bu hepsinde var. Önemli olan ben ne istiyorum odur.

özgür yürek
02-10-2010, 18:08
Büyülerin fizikle bir ilgisi yoktur ses dalgaları x ışınları fizikle alakalı şeyler
Büyüler metafizik konular yani pozitif fizigin kavrayamadıgı şeyler.
Sesleri gözle göremezsin ama kaydedebilirsin ışınlarda öyle.

pentimento
09-06-2010, 00:21
bu papaz büyüsü nasıl yapılır bilen yok mu yardım edin

papaz büyüsü nasıl yapılır bilen var mı cevaplar için teşekkür ederim şimdiden.

Dark-Prince
09-06-2010, 02:25
bu papaz büyüsü nasıl yapılır bilen yok mu yardım edin

papaz büyüsü nasıl yapılır bilen var mı cevaplar için teşekkür ederim şimdiden.

Genel kanı ile bilinen papa büyüsü; bi parça domuz yağını elbise altına saklar ve kiliseye gidip papazdan sizi okumasını istersiniz, bu sayede sizin sinsi ve papazıda aldatarak yaptığınız kötü amacınıza göre domuz yağı okunmuş ve negatif bi yük almış olur.
Bu domuz yağı yıkıma uğratılmak istenen kişinin mekanına gizli koyulur.

Şimdiye kadarki majikal tecrübelerim ve okuduğum kaynak üstadlarının aktardığı bir konuyu ekleyim; yapılan büyüde haksızlık oranı ne kadar fazla ise size geri dönüşü o kadar sert olur,
yaptığınız bir kaybederse siz on kaybedersiniz ve asla engelleyemezsiniz çünkü dönüş ilahi kattandır müdahale edilemez.

pentimento
09-06-2010, 03:52
Genel kanı ile bilinen papa büyüsü; bi parça domuz yağını elbise altına saklar ve kiliseye gidip papazdan sizi okumasını istersiniz, bu sayede sizin sinsi ve papazıda aldatarak yaptığınız kötü amacınıza göre domuz yağı okunmuş ve negatif bi yük almış olur.
Bu domuz yağı yıkıma uğratılmak istenen kişinin mekanına gizli koyulur.

Şimdiye kadarki majikal tecrübelerim ve okuduğum kaynak üstadlarının aktardığı bir konuyu ekleyim; yapılan büyüde haksızlık oranı ne kadar fazla ise size geri dönüşü o kadar sert olur,
yaptığınız bir kaybederse siz on kaybedersiniz ve asla engelleyemezsiniz çünkü dönüş ilahi kattandır müdahale edilemez.

sevgili dark prince öncelikle cevap için çok teşekkür ederim.papaz büyüsü sadece kötü amaçlar için mi yapılır? bağlama için de yapıldığını okumuştum bir yerlerde bu konuda da beni aydınlatırsan sevinirim.

Dark-Prince
09-06-2010, 23:59
sevgili dark prince öncelikle cevap için çok teşekkür ederim.papaz büyüsü sadece kötü amaçlar için mi yapılır? bağlama için de yapıldığını okumuştum bir yerlerde bu konuda da beni aydınlatırsan sevinirim.

Bağlamada tavsiye etmem, istenmeyen durumlar çıkabilir.