PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peşinden Koşturmak İçin Çingene Büyüsü

MeNaD
11-05-2009, 20:23
Elma Büyüsü

Aşağıdaki duayı 3 defa kırmızı bir elma cuma saat akşam 19:00 da üstüne oku ve istediğine yedir senin peşinden koşacak

Munus Sigsigga Agbara Ye
innin Aggish Xaşxur Gisşnu Urma
Şaziga Bara Ye
Zigaşubba Na Durre Eşakki
Ugu Agba Andagub!

ocean083
12-26-2009, 05:12
ayrı şehirdeyiz
yapılabilecek başka bişey yokmu

lalezar
12-26-2009, 23:07
ben aşk çayı büyüsünü öneririm... venüs saatine denk getiriliyordu..o güzel bir uygulamaydı.

AkŞaman
12-29-2009, 20:35
Yedirmek mesele.. Bi de "Xaşxur" bunu nasıl telafuz ederiz

hydrokinezi
02-04-2010, 16:01
"iksaşiksur" olmalı bece. ama hangi dil olduuna bağlı

menad paylaşım süper. çok kuvvetli ben denedim oldu . saol

Mawilim
02-05-2010, 00:49

Ciddi mi??Bende denemeliyim o zaman teşekkürler..

MeNaD
02-05-2010, 00:50

Sevindim senin adına ve teşekkür ediyorum deneyimini bizimle paylaştığın için..

afra
02-05-2010, 12:32
Herşey kısmet..Ben öyle düşünüyorum zorlamamak lazım bazı şeyleri eğer olmuyorsa..

periliçe
02-05-2010, 13:22
Çok basit bir yöntemmiş..Bende bvir deneyeyim sonuçları yazarım:)

Hurrem Sultan
02-05-2010, 14:12
Ay dur bende deniyim sonucu yazarım

MeNaD
02-05-2010, 14:14
Ay dur bende deniyim sonucu yazarım
Kimin üstünde deneyeceksin bakalım Vuslat he??:))

duyguuu
02-05-2010, 14:15
Bende deneyeyim bi olmadı..

Hurrem Sultan
Elmayı yedirmek zor olcak ama sonuca ulaşmak için her yol mübahtır derler menad

MeNaD
Senin denemene gerek var mı ki ehuehu:))

MeNaD
02-05-2010, 14:16
Elmayı yedirmek zor olcak ama sonuca ulaşmak için her yol mübahtır derler menad
Valla senden korkulur :))Öle diyorsan öyledir..:)

duyguuu
02-05-2010, 14:16
Senin denemene gerek var mı ki ehuehu:))

Olsun ben yinede deneyeceğim=))

Hurrem Sultan
02-05-2010, 14:17
Konu sulanıcaka ama duygu cidden senin ihtiyacın yok:birgits_salute01:(tek smile bu çalışan)

MeNaD
02-05-2010, 14:18
Konu sulanıcaka ama duygu cidden senin ihtiyacın yok:birgits_salute01:(tek smile bu çalışan)
Neyse ters teperse karışmam bak sonra zaten deli divane allah allah neyine yapacaksa bu çalışmayı:))

duyguuu
02-05-2010, 14:19
Neyse ters teperse karışmam bak sonra zaten deli divane allah allah neyine yapacaksa bu çalışmayı:))

=) yok tepmez bişicik olmaz

duyguuu
02-05-2010, 14:20

Amaç işi sağlama almak Vuslatcığım=D

Hurrem Sultan
02-05-2010, 14:21
Bak bu iyi hatırlatma menadcım ters tepme olayı kulağa küpe olsun:birgits_salute01:

AtMaCa
02-05-2010, 14:23

Sizde bide bunu denerseniz benim halim nice olur? Hiç gerek yok denemeyin efendim.

duyguuu
02-05-2010, 14:25
Sizde bide bunu denerseniz benim halim nice olur? Hiç gerek yok denemeyin efendim.

Çok hoşsunuz=)Denemem tamam..

MeNaD
02-05-2010, 14:26
Tamam yeter bu kadar bak adminlerimiz kızıyor..

ahileus
02-06-2010, 00:11
herkese lazım ama doğru kişiye uygulamak lazım :)

hydrokinezi
02-06-2010, 15:11
Herşey kısmet..Ben öyle düşünüyorum zorlamamak lazım bazı şeyleri eğer olmuyorsa..

ama doğal yöntemlerle olmuyorsa ya seve seve yada seve seve :)

badehan
02-14-2010, 13:25
menad lütfen ayrı şehirlerde olanlar için bir uygulama yazırmısınız.ayrı şehirlerdeyiz.sevgi var çok seviyor ama evlilikten ödü patlıyor.tırsıyor. ayrıldık sonuç itibarıyla kaç defa.ben yapamam diyor evliliği.çok korkuyor.yaşıda 37 amaaaaaaa.lütfen banada bir yol gösterin.

MeNaD
02-14-2010, 15:11
menad lütfen ayrı şehirlerde olanlar için bir uygulama yazırmısınız.ayrı şehirlerdeyiz.sevgi var çok seviyor ama evlilikten ödü patlıyor.tırsıyor. ayrıldık sonuç itibarıyla kaç defa.ben yapamam diyor evliliği.çok korkuyor.yaşıda 37 amaaaaaaa.lütfen banada bir yol gösterin.
Sitede birçok yöntem var zaten..Araştırabilirsiniz..

badehan
02-15-2010, 11:19
araştırdım.geri döndürme var.sizin konunularınızdan bulduğum.mübin ayetine gelince okunacak dua mesela.lütfen ayrı şehirlerde olanlar için bir yöntem yazın.evlenmek için canı gönülden isteyecek.bir razı oluyor bir cayıyor.yaşlı bir annesi var.onunla yaşıyor sadece.ben ömürmün sonunu kadar evlenmiycem diyor.bazen razı oluyor.gel git yaşıyor.ayrı şehirdeyiz.onun bu gelgitlerine son vericek. evliliği sıcak göstericek bir dua.lütfen.37 yaşında.küçükte değilki.ayrılılıklarımız hep bu yüzden oluyor.şu an yine ayrıyız.ona baskı yapmaktan bıktım artık.oda bıktı baskılarımdan.sevgide gidiyor bu sefer .çok üzgünüm.içim açıyor.çok seviyorum.

cru
02-15-2010, 15:11
Evlilik bazı insanlara göre olmayabilir bu kadar zorlama bence. Sonra dediğin gibi elindeki sevgiyi de yitirirsin. Sevgi illa evlilik demek değil ki, belkide gerçekten istemiyor yada hazır değil evliliğe. Bence baskı yapma, zamana bırak.

badehan
02-15-2010, 15:21
haklsınız dediklerinizde.benim aklıma evlilik fikrini sokan kendisiydi.ne zamanki ilişkimizi annesine anlattı istanbula gelicekti annesi ve halasıyla o hafta aramız açıldı ve uzaklaştı bu fikirden.aradan bayağı zaman geçti.ben soğudum bu sefer.tekrar bu baskı yaptı evlilik için.yine kafama girdi ama planladığımız hiç bir şey olmuyor.bazen diyorum annesininmi gözü değiyor.çünkü yıllardır ikisi beraber yaşıyorlar ana oğul.benimle olduğu zaman naz yapıyormuş hastalık numarası filan.kadının diğer oğluda 19 yaşında iken yurtdışına gitti orda düzenini kurmuş.hoş annesi o evliliğide istememiş ya.yabancıyla evlenme diye.ama ağbisi yurt dışında olduğu için baskı yapamamış.evlenmiş istediğiyle.hazır omayan bir insan neden 2 kere yuva kurma hayallerine kapılsın.çok seviyorum.göz göre elimden gitmesi içimi açıtıyor benim.

cru
02-15-2010, 15:24
Madem anne oğul birbirlerinden ayrılamıyorlar ve sen de çok seviyorsun git annesiyle yaşa o zaman . Belki böyle bir teklif bekliyordur :)

Belki de senin için hayırlı değil bu evlilik..

cru
02-15-2010, 15:27
Badehan, yapacağın uygulamaların ardından başarılı olamaz da tamamen keybedersen beraber olduğun insanı. Örnekleri var maalesef.

badehan
02-15-2010, 15:50
peki.tşk ederim.benim aklıma ilk gelen annesi soğutma dualarımı okuyor oldu.çünkü çok yaşlı kadın ve ne varsa eskilerde var derler ya.öyle düşündüm.rum göçmeni kendileri.belki özel duaları var onlara ait.

cru
02-15-2010, 16:00
Belli ki annesiyle yaşamaya alışmış, onu yalnız bırakamayan ve evlilikten korkan bir insan var karşında. Soğutma duası vs gibi olumsuz düşünceleri sokma kafana ve esmaları oku bol bol. Semi, Fettah zikret.

badehan
02-15-2010, 16:22
cru teşekkür ederim yanıtların için.burda vedudül kaviül cami esmasını buldum.onu zikretmeye karar vredim.yemim ederim sana evliliğe istekli görmeseydim onu zaten kaptırmazdım kendimi.bu yüzden üzülüyorum.tam kendimi hazırlayorum herşeye pat diye vazgeçiyor.arkadaşlarıda beynine giriyor.bir arkadaşı 10 senelik evli.ve buna dediği laf 10 sene aynı kadınla aynı ev çekilmiyor.diğer arkadaşıda bekar.evli bayanlarla düşüp kalkıyor.önceleri inanmıyordum dedi arkadaşıma ama arkadaşımı kadın benim yanımda arayınca inandım dedi bana . bunları bana anlattığı zaman çok sinir olmuştum.senin kafana giricek bunlar düşüncelerini değiştirice demiştim.kızmıştı bana.ama bak ben haklı çıktım.off offfff cru ben napim şimdi.birde yalovada o ben burda.kafayı yiyicem cru.

semi ve fettah esmasının getirdiği olumlu açılımlar nedir.ben yengeç o akrep burcu.bu esmalar sınırszmı zikredilicek cru

majisyenin yazdığı bazı dualarıda not aldım.çok seviyorum sevgilimi.Allah yardımcım olsun benim. amin.

cru
02-15-2010, 19:46
Tamam o zaman. Onun, senin ve bu esmaların ebcedini al topla, her akşam oku.

Fettah, zorlukları çözen anlamını taşır ve evlilik çalışmaları için kullanılabilir. Semi de Vedud gibi aşk,sevgi vs. için kullanılabilir. Ya Vedudül Kaviül Cami kombinasyonu da sevgi,aşk, cinsel baştan çıkarma vs için kullanılır zaten ama bu şekilde kişiyi evliliğe zorlayamayabilirsin. Kendi kombinasyonunu yarat yada buna başla bence. Hayırlısı olsun..

umutsuz
02-15-2010, 21:29
cru arkadaşım bana hangi duaları önerebilirsin ayrıldığım eşimle birleşmek için. Allah için bana da yardımcı olurmusunuz?

cru
02-15-2010, 21:38
cru arkadaşım bana hangi duaları önerebilirsin ayrıldığım eşimle birleşmek için. Allah için bana da yardımcı olurmusunuz?

Siteyi incelediniz mi ilk mesajınızdan sonra? Sizin kendinize uygun gördüğünüz, tercih ettiğiniz uygulama hangisi?

badehan
02-15-2010, 22:37
tşk ederim cru kardeş.majisyenin sayfasından not aldığım duaları yapıcam.birde bana tavsiye ettiğin esmaları yapıcam.sonuçlarını sana yazarım.sevgi olmasa evliliğe razı olmasa inan uğraşmam.ama bu insan evlilik planları yapan ;bana çocuklarımın annesi cümlesini kullanan bir insan.ben anasından şüphelenmiştim ilk başta.çünkü benimle çıktığını öğrendiğinde hastalanıyor naz yapıyor.başka kimsesi yok çünkü.hemen şimdi okumaya başlıcam.ya fettah ya semi diyemi okiyim.çünkü kombinasyon yapmayı bilmiyorum.ya ekinin ebced değerini bilmiyorum.kendi adımın onun adının ve sadece fettah semi isminin ebced değerlerinimi toplayim?

cru
02-15-2010, 22:55
Arzu ettiğin kişiye yönşlendirerek ya fettah ya semi diye oku gün içinde. Ya vedudül kaviül cami yi ise her gece oku. Ya 11, Ül 31 hesaplanır. Aslında bu iki kere iki dört diye yada hangi duayı okursam döner gibi basit bir mesele değil ama yine de yazayım.

Vedud:20
Kavi:116
Cami:114
toplamını üçle çarp, çıkan rakama isimlerinizin değerini ve Ya ile Ül (2) sözlerini ekle.

badehan
02-16-2010, 12:59
cru sana çok çok tşk ederim.beni aydınlattığın için.cami 114 ebced değeri yazıyor sitede.ben 113 mi hesaplasam 114 mü kafam karıştı.dediğin gibi yaptım dün ben.kendi adımı onun adınıda ekledim toplama ve okudum.
fettah ile semiyide konbine yapamadım. ya fettah ya semi okudum. YA FETTAHÜL KAVİYÜL SEMİ şeklindemi olucak.yoksa ya fettah ya semimi olucak.fettah :489 semi :180 bunları toplayıp kendi adım ve onun adının ebcedini ekledim.senden Allah bin kere razı olsun.yol gösterdiğin için bana. sabah namazını kıldıktan sonra yattım.dediğin gibi ya fettah ya semi çektim.yattım tekrar.olumlu rüyalar gördüm.üzerimde gelinlik vardı.tanımadığım bir erkek yüzük takıyor bana.ama ten rengi sevdiğimin ten rengi gibi.yüzüklerde anahtarlığa takılan halkalar varya işte onlardanmış.bir demet çicek verdi elime.karşık.pembe güller ;yeşil çicekler.maşallah sübhanallah.tekrar çok tşk ederim cru.tek kafama takılan ya fettah ya seminin kombinasyonu.Allah a emanet ol

cru
02-16-2010, 13:04
Haır 113 değil 114 cami nin ebcedi. Çok özür dilerim ya ben 113 yazmışım tabi.

cru
02-16-2010, 13:06
Kombinasyon yapma öyle oku gün içinde. Gece de diğer kombinasyona devam edersin. Rüyan da güzelmiş gerçekten umarım hayırlısı olur.

badehan
02-16-2010, 13:12
amin.yine çok çok tşk ederim.Allah bin kere razı olsun.tmm fetah ve semiyi dediğin gibi okuycam onun ve benim isimlerimim toplamını ekleyip.ben o kdar dua etttim.ilk kez böyle gördüm.bilnç altı değil bu rüya bunu biliyorum.ilk kez gördüm.dediğin fettah semi tertibini yapınca MAŞALLAH SÜBHANALLAH.MAŞALLAH SÜBHANALLAH.MAŞALLAH SÜBHANALLAH. .önceden barıştığımızı görürdüm eski tertiplerde.ve barışırdık ama o kadar.sonra tekrar ayrılırdık..demekki yanlış uygulama yapıyormuşum.bu siteyi yapan majisyenede teşekkür ederim.sizin gibi yol gösterici kişilerden faydalanmamızı sağladığı için.gelişmleri özelden yazmak istedim size ama mesaj hakkım dolmamış.tekrar tşk ederim.iyi günler

umutsuz
02-16-2010, 21:18
cru siteyi inceledim fakat yanlış bir şey yapmak istemediğimden dolayı sizden yardımcı olmanızı istedim. Ayrıldığım eşimi ve ailesiin kendime çevirmem gerekli. Ayrıca ayrıldığım eşim şu anki bayan arkadaşına sürekli benden bahsediyormuş. O yüzden araları bozukmuş. Daha öncede bahsetmiştim ama bazı arkadaşlar bana biraz tepki göstermişlerdi. Görüldüğü gibi hala beni seviyor unutamıyor. Bir yol gösterin onu tamamen kendime çevirmem için. Ne yapabilirim hangi duaları okumam gerekli

badehan
02-17-2010, 14:38
sevgili cru bir şey sormak istiyorum *** bin*** ile evlenmek istiyorum demek istiyorum arapça.*** bin***** buraya kadar tamam ama((** ile evlenmek istiyorum )) u arapça nasıl söylerim?

cru
02-17-2010, 15:10
Anlamadım, neden Arapça bir şey söylemen gerekiyor ki?? Yazmak için istesen tamam da Allah Türkçe söylediğinde anlayamıyor mu yani :)

badehan
02-17-2010, 15:46
duama daha konsantre olmak için öğrenmek istiyorum.atıyorum dilek kısmına gelince ( sadık bin lale ile evlenmek istiyorum )diyorum ben ama eksik hissediyorum.(sadık bin lale ARAPÇA ŞÖYLENİŞİ DİLEĞİMİN ) şeklinde demeyi istiyorum.tşk ederim .

badehan
02-18-2010, 00:50
cru lütfen .nasıl söylenir arapça *** bin *** ile evlenmek istiyorum. öğrenmek istiyorum.

beyza56
05-02-2010, 17:12
elinize saglik

semih
05-23-2010, 22:29
Havvas okumalarini beceremiyoruzki bunu nasil yapacagiz

MeNaD
05-23-2010, 23:36
Havvas okumalarini beceremiyoruzki bunu nasil yapacagiz
Havvası bilmeyen biri yapamaz zaten..

SCARRED
05-24-2010, 16:28
Dikkat: ilk mesajdaki "dua"nın aslı şudur, ve Doğu Avrupa Çingene dilindedir. Yani doğru telaffuzu Roman mahallelerinde bile zor öğrenebilirsiniz. :)

Munus Sigsigga Agbara Ye
innin Aggish Xašhur Gisšnu Urma
Šaziga Bara Ye
Zigašubba Na Durre Ešakki
Ugu Agba Andagub!

Ama aklınızda bulunsun: š bizim ş gibi, x ise Kürt alfabesindeki x gibi, yani gırtlaktan h olarak okunmalı. Aggish'teki "sh" ise ş falan değildir, İngilizce değil bu!

Bu büyünün Türkiye kökenli olduğunu da belirteyim.

ümitsiz
05-25-2010, 16:28
bunları resmine bakıp da söylesek olmaz mı acaba?

SCARRED
05-25-2010, 20:25
bunları resmine bakıp da söylesek olmaz mı acaba?

Olur, ama unutma: buradaki elma bir simgedir. Havva da Adem'i bir elmayla baştan çıkardığı için kullanılmıştır. Üstelik kırmızı olması senin duygularını harekete geçirip işini kolaylaştırır.

Ama onun yerine kafaya taktığın insanı baştan çıkaracak başka bir nesne kullanabilirsin tabii, sonra da ona niyetini ve enerjini yükler, onu verirsin.

Bu büyü neden işler? Çünkü, o nesneye yüklediğin enerji ve istek kuvvetlidir. Hepsi bu. Bu yüzden de benim önerim şu olur:

1- Eğer istediğin insanla görüşebilecek durumdaysan ona daha kolay yedirebileceğin, veya cebinde, odasında bulunabilecek bir nesne seçmen.

2- Eğer uzaksanız, o zaman da ya ona bir "hediye" yollaman, ya da (sorduğun gibi) elmayı melmayı boşverip resmine bakarak çalışman.

Duanın dilimizdeki anlamını bilmiyorum ama genellikle şu ikisinden biridir: ya "ben istiyorum kiii..." ya da "yardım edin bana ey...".

Eğer ilki ise, o zaman bu niyeti Türkçe olarak oluşturmakta hiçbir mahsur yoktur çünkü amacı zaten enerjini toplamak ve yönlendirmektir, bunu da kendi kelimelerinle, hissederek yapman çok daha kolaydır.

Eğer ikincisi ise, o zaman da çok çabalamaya gerek yok. Atıyorum: Kuzey'in ruhları, ezoterik rehberler, aydınlanmış ustalar, cinler vb. neden "merhaba ben geldim, bir ricam olacaktı" çağrısına yanıt versinler ki? Örnekle açıklayayım: bir banka bir iş adamına kredi verebilir, ama sokaktan geçerken içeri dalan adama vermez... Anlatabildim mi?

Özet: bu paylaşımı bir format olarak kabul edip kendine göre değiştirerek kullanman çok daha iyi.

gap
08-10-2010, 17:40
vala yedirmek zor hemde 3 elma

enigma_tkgm
08-11-2010, 00:49
Yedirmem mümkün değil başka nasıl sonuç alabilirim okusam olur mu?

jademin
08-25-2010, 13:32
bu gıbı durumlarda yedırmek mesele

tuana2325
08-25-2010, 14:03
yedirmeden okuyarak deneyen varmı o tarzda bi enerji yüklemesiyle olurmu acaba beni aramasını istiorum sadece

seda
08-25-2010, 14:19
sanırım yedirmeden o dualar ona ulaşmadan olmuyor :(

tuana2325
08-26-2010, 00:01
bi dua olsa okusak hemen arasaa :))

MeNaD
10-18-2010, 21:44
sanırım yedirmeden o dualar ona ulaşmadan olmuyor :(
Bu tarif yedirilerek yapılıyor siz yedirmeden olanlara bir bakın.

UmutMina
12-16-2010, 19:30
DiyeLim eLmayı aLdık Okuduk Verdik Yerken Dedi Sende Ye. Bizde Yerken Ters Bi Etki yapar mı bize? Yada Hepsini Yemese..

BununLa Sarımsak Büyüsünü Denemek İstiyorum. 2'sini Aynı Anda yapsam ters etki yapar mı ?

MeNaD
01-06-2011, 00:49
BununLa Sarımsak Büyüsünü Denemek İstiyorum. 2'sini Aynı Anda yapsam ters etki yapar mı ?
Evet yapar.Bir çalışmayı yapıyorsanız sadece ona odaklanın.İki ayrı çalışma yarar yerine ancak zarar sağlar.

AYDER
01-07-2011, 17:25
teşekkürler

anqelical
02-11-2011, 21:31
denemek lazım :)

erk
03-24-2011, 14:23
merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim ve bir maruzatım var.
bu büyüyü yapacağım fakat olay şundan ibaret.

benim aşırı kıskançlığım sebebiyle sağlam bir kavga yaptık ve benden düşünmek için zaman istedi ve üstüne 1-2-3 ay zaman istedi fakat ben dayanamıyorum.
bedensel ve ruhsal olarak çöktüm anlayacağınız.
bunu okuduk diyelim herhangi bir niyet yok mu niyet yapılmayacakmı ve ben resmi için kullanacağım bunu.
acilen bana yardım edermisiniz?
sevdiğini söylüyor özledimde diyor fakat ne ettimse belli değil diyor dönmem belki diyor.
yardımcı olursanız sevinirim.

saygılar

Pixie
05-06-2013, 00:36
zaten iş yedirmekte bitiyor yedirebilsem neler olcak :)

cimcimemmm
05-08-2013, 22:27
Tamam o zaman. Onun, senin ve bu esmaların ebcedini al topla, her akşam oku.

Fettah, zorlukları çözen anlamını taşır ve evlilik çalışmaları için kullanılabilir. Semi de Vedud gibi aşk,sevgi vs. için kullanılabilir. Ya Vedudül Kaviül Cami kombinasyonu da sevgi,aşk, cinsel baştan çıkarma vs için kullanılır zaten ama bu şekilde kişiyi evliliğe zorlayamayabilirsin. Kendi kombinasyonunu yarat yada buna başla bence. Hayırlısı olsun..

harika ötesi bir açıklama. Allah açıklamayı yapandan razı olsun. esma kombinasyonlarına çok inanıyorum... daha çok tartışılması gereken konu :)

seydi
05-23-2013, 23:22
Aggish Xaşxur Gisşnu Urma bu kısım nasıl telaffüz edliyor yazarmısınız arkadaşlar bilen uygulayan varsa yazarmı rica etsem???:confuse1:

AriZoNa
05-24-2013, 19:23
aggiş haşhur gisşnu urma x i arapçadaki "hı" harfinin telaffızı gibi okuyacaksınız boğazdan hırıltılı gelecek

bhr1990
06-09-2013, 22:53
Nasıl yedircez bunu ye desek yemez ki :D

AkuJuk
06-12-2013, 10:59
Hayır şu var.Yazıldığı gibi mi okunacak?

woo
11-28-2013, 12:19
Elmaya duayı 19:00'da mı okumak gerek yani daha erken bir saatte okunup o saatte yedirilse mesela olmaz mı?

AriZoNa
11-28-2013, 13:13
önemli olan okuma saati zaten.