PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kahve Falı-Neyse Halin Çıksın Falın...

Sayfa : [1] 2

cru
11-16-2009, 03:13
-iyi günler ben fal için gelmiştim.
-iyi günler efendim, randevunuz var mıydı?
-ne randevusu ya? bilmiyor mu geleceğimi, nasıl falcı bu?

[Only Registered Users Can See Links]

Şaka bir yana arkadaşlar, biliyorsunuz Tatlıcadı baktığı fallar ve müthiş yorumlarıyla uzun zamandır bizimle beraber. Şimdi en az onun kadar yetenekli ve öngörüsü yüksek biri daha katılıyor aramıza. "Efsunlu" -ilk etapta- her hafta bir üyemizin kahve falına bakacak. Ancak kişilerin kahvelerini kendi içip resmini buraya eklemesini tercih ediyoruz. Belki bu biraz zor gelebilir sonuçta herkesin evinde fotoğraf makinesi vs. olmayabilir. Ama belirttiğim gibi biz çok zorda kalmadıkça bir başkasının niyetine fincan kapatmaktansa kişinin kendisinin kapatmasını öneriyoruz. Fincanın ve tabağın görüntüsünün olabildiğince net olmasında fayda var.

Falına bakılacak kişi her hafta farklı yollarla belirlenecek. Kriter her hafta değişebilir bu yüzden "bana asla sıra gelmez" gibi olumsuz düşünceleri kafanızdan atın. Ayrıca arzu edenler her ihtimale karşı fincanlarının resimlerini buraya ekleyebilirler. Bakarsınız arada sırada sürpriz promosyonlarımız olur :friends:

Haftanın şanslı üyesi söz konusu haftanın bitiminde Efsunlu tarafından belirlenecek.

Bu haftanın kriteri;

İlk haftanın kriterini tamamen Efsunlu arkadaşımıza bıraktık, önümüzdeki hafta boyunca en etkileyici, ilginç konunun sahibi kahve falına bakılacak ilk üyemiz olacaktır. İlerleyen zamanda herkes tarafından takip edilebilen, somut kriterler tercih edeceğiz. Şimdiden bol şans diliyoruz..

Saygılarımızla,

zeytin_dali
11-16-2009, 03:31
Çok güzelmiş bende baktırmak isterim.

efsunlu
11-16-2009, 03:34
Bir kahin çok önemli olduğunu söylediği bir yazıyı zarfa koyar ve mühürler. Öldükten sonra açılıp okunmasını vasiyet eder. Kahin öldüğünde zarf açılır ve içinden şöyle bir yazı çıkar:

"Bir gün öleceğim.."

Tabiki gaybı yani geleceği Allah'tan başka hiç kimse bilemez. Bizimki fala inanma falsız kalma tadında bir paylaşım olacaktır. Az da olsa sizlere yardımcı olabilirsem ne mutlu bana. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

AtMaCa
11-16-2009, 03:37
Ne güzel ya yeniliklerde bitmiyor burda.
Bende adayım lütfen duyun sesimi heryere adayım.
Hem burada hem grubunuzda benide alın elimden tutun.

Demet
11-16-2009, 03:42
bende istiyorum lütfennnnn efsunlu. konu açmaya başlıyorum. Ama yinede ekleyebilirmiyim şimdiden falımı. fincanımı yani.

cru
11-16-2009, 03:45
Yukarıda yazdım arkadaşlar, arzu eden fincanının resmini ekleyebilir. Bakılmayacak veya illaki şanslı üyeye bakılacak diye bir şey yok. Siz istekli ve ısrarlı olduktan sonra bir hal çaresi bulunur elbet.

cru
11-16-2009, 03:47
Bu arada ben de aday adayıyım tabi :heh:

adnan_07
11-16-2009, 04:08
tamam güzelde, çok güzel bişey olmuş site için ama ben hiç anlamıyorum bu fal olayını. hiç tanımadığım biri kahve fincanından hayatımla ilgili şeyler biliyor, söylüyor. Nedense bana hiç nandırıcı gelmiyor hiç. sadece biraz merak edior insan o kadar .eğlencesine oda.

efsunlu
11-16-2009, 04:14
Sevgili adnan kardeşim, tabiki amacımız gelecekten haber vermek değil. Haşa. Bizim ki sohbet, paylaşım olsun.

Hadi gel sen beni kırma bir kahve iç ve kapat. Sonra da resmini buraya ekle, falan inanmayan biri olarak falsız kalma. Haftanın talihlisi belirlenene kadar senin falına bakacağım. Seni için de uygunsa bekliyorum.

adnan_07
11-16-2009, 04:16
şaşırdım şimdi. sağolun. deneyelim o zaman nasıl birşeymiş bu kahve falı. ekleyeceğim mutlaka. tekrar sağolun.

3.göz
11-16-2009, 04:20
keşke bizde inanmadığımız söyleseydik :)
hayırlı olsun efsunlu, hoşgeldiniz. İnşallah banada bakarsınız.

Ea
11-16-2009, 05:14
Çok güzel düşünmüşsünüz. Ben de ilk fırsatta fincan veya tabak fotoğrafıyla katılmak isterim. Peki nasıl ekleyeceğiz fotoğrafı? Biri bana yol gösterebilir mi? :jump:

Ea
11-16-2009, 05:20
Aslında bu uygulama, bir çok kişi için çok faydalı olabilir. Mesela, tabaktaki resimleri çok net olarak görebiliyorum. Fakat nasıl yorumlayacağımı bilemiyorum. İster misiniz bir süre sonra çenebaz bir falcı olup çıkayım... :grin_1:

Ea
11-16-2009, 05:26
Tam ortada, Notre Dame'ın Kamburuna benzer bir şey var. Bunu Demon'a da benzettim aslında. Bu görüntünün sağında ise sol tarafa bakan ve kafasında şapka olan biri var. Sanki elinde bir şey var ve bunu birine sunuyor. Tabağın solunda ise dizlerini kırmış, her an hamle yapmaya hazır biri var. Onun sağ tarafında ne olduğunu tam olarak çözemedim... Efsunlu, ben de umut var mı dersin... :-)

AtMaCa
11-16-2009, 07:00
Bakılmak için inanmamak lazım gibi bi yapıya girmiyorum.
Ben yinede fala inanıyorum ve sıramın geleceğine teşekkür ediyorum.

badem
11-16-2009, 11:37
Hoş geldiniz aramıza efsunlu arkadaş.Bir fincan kahvenin kırk yıl hatrı varmış derler bu işler hatır gönül işi inşallah memnun kalırsın aramızda olmaktan

efsunlu
11-16-2009, 12:13
Tam ortada, Notre Dame'ın Kamburuna benzer bir şey var. Bunu Demon'a da benzettim aslında. Bu görüntünün sağında ise sol tarafa bakan ve kafasında şapka olan biri var. Sanki elinde bir şey var ve bunu birine sunuyor. Tabağın solunda ise dizlerini kırmış, her an hamle yapmaya hazır biri var. Onun sağ tarafında ne olduğunu tam olarak çözemedim... Efsunlu, ben de umut var mı dersin... :-)

Tebrik ederim. Bende kahvemi içip falıma bakman için buraya eklemeliyim en yakın zamanda :)

emelcyr
11-16-2009, 16:15
Kökserek de fena değil galiba:)Alternatif kahve falcısı olarak öneriyorum.

kuzu
11-16-2009, 16:27
ben kahvemi içtimde buraya nasıl resmini ekliycem????kahve falı baktırmayıda çok severim her gün bakılsa . ben her sabah kahvemi içiyorum eklerdim resmini))))

MeNaD
11-16-2009, 17:23
Kambersiz düğün olmaz ki Cruuu:heh::heh:Bende isterim..

periliçe
11-16-2009, 19:13
Bende burdayım:smileysex:

Demet
11-16-2009, 23:26
ben kahvemi içtimde buraya nasıl resmini ekliycem????kahve falı baktırmayıda çok severim her gün bakılsa . ben her sabah kahvemi içiyorum eklerdim resmini))))

fotoğrafını çekip koy bence ben öyle yapıcam :giggle:

majisyen
11-17-2009, 01:06
Hayırlı uğurlu olsun çok güzel düşünmüssünüz çok güzel bi bölüm açmışsınız başarılar dilerim.

cru
11-17-2009, 01:11
Çok teşekkürler majisyen.

adnan_07
11-17-2009, 02:33
şimdiden teşekkür ederim.

efsunlu
11-17-2009, 03:19
Sevgili adnan_07

Sanırım annen ve sen beraber yaşıyorsunuz. Evde bir bayan daha varmış muhtemelen abla ama o şu an uzakta. Evli ve başka bir şehirde yaşıyor olabilir. Çocukla ilgili problemi yoluna girecek merak etmeyin. Bir iki sıkıntı dışında sağlıklı bir doğum onu bekliyor.

Hanenizden bir erkeğin, muhtemelen babanın hane dışına çıkması maddi manevi zor günler yaşamanıza neden olmuş. özellikle 4 yıl önce büyük sıkıntılar atlatmışsınız. Henüz gençsin, bu yüzden karamsar olmaman gerekir. Bu günler geçecektir. iş yada okul olabilir ama ben okul diyorum. Okulunla ilgili değişiklik, ilerleme düşüncesini bir süre daha ertelemek zorunda kalacaksın.

Şu dönemde annenin belden aşağı, özellikle de bacak kısmıyla ilgili yaşadığı sıkıntı senin yükünü çoğaltmış ama sıkıntı da geride kalacak. Ameliyat falan gerekmeyecek.

Güzel haberleriniz var. Önümüzdeki iki ay içinde şimdiye kadar çözüme kavuşmamış bir evin el değiştirmesi ve satışı gerçekleşecek. İsminde i harfi geçen (ismail, ibrahim gibi bir isim) biri size yardımcı olacak. Bu mülk ağaçlık bir alanda, muhtemelen memleketiniz olabilir. Bu, maddi olarak sizi büyük ölçüde rahatlatacak.

Ayrıca gireceğiniz bir kalabalıkta annen ve babanın yüzyüze gelerek bir görüşmesi olacak. Sizin için hayırlı ve temiz bir görüşme. Dediğim gibi özellikle iki temiz haberiniz var ve bu haberin ilkinin ardından temiz bir yol. Hiç üzülme, kısmetler arka arkaya geliyor. Ancak annenin özellikle meme bölgesi kontrolü yaptırmasını öneririm. İleriki zamanda bir sıkıntı yaşamaması için. Sen de evlilik düşüncelerini kafandan at, çok gençsin daha.

Allah yolunuzu açık etsin.

Bu arada inanın resimden fal bakmak çok zormuş. Hem net bir görüntü yok hemde kişiyle yüzyüze olmadığından sabit düşüncelere sahip olamıyorsun. Sezgileri çözmek zorlaşıyor. Herhalde hoşgörürsünüz beni.

Sevgiler.

adnan_07
11-17-2009, 03:32
ben şuan bişey söyleyemiyorum size. şoktayım. yemin ediyorum şoktayım.

adnan_07
11-17-2009, 03:33
ben inanamıyorum şuan bu söylediklerinize. babam ablam annem hatta amcam inanamıyorum.

hilal87
11-17-2009, 13:12
merhba efsunlu bende fal baktırmak ıstıyorum kahva fıncan resmı koymam mumkun degıl baska bı yolu yokmu bıkere fıncanı benım adıma sen kapasan olmazmı

Ea
11-17-2009, 15:17
Ben hala resmi nasıl koyacağımı anlayamadım... :-)

cru
11-17-2009, 15:22
Arkadaşlar, içtikten sonra kapattığınız fincanı kapatın ve sonra kendinize odaklanıp açın. Ardından fincanın ve tabağın fotoğrafını çekin. Fotoğraf mak. yada cep telefonuyla. Fotoğrafları bilgisayarınıza aktarıp buraya ekleyeceksiniz. (Mesaj yazarken resim ekle, link ekle vs. olan kısımda eklenti ekle var, oradan eleyeceksiniz. Siz fotoğrafları çekin gerisi kolay yani :)

cru
11-17-2009, 15:22
Valla ben de bugün halledebilirsem iyi olacak :))

cru
11-17-2009, 15:23
merhba efsunlu bende fal baktırmak ıstıyorum kahva fıncan resmı koymam mumkun degıl baska bı yolu yokmu bıkere fıncanı benım adıma sen kapasan olmazmı

Neden mümkün değil? Efsunlu mümkün olduğunca sizlerin eklemesini tercih ediyor. Eğer denersen bir yolunu bulursun muhakkak sen :)

Ea
11-17-2009, 18:54
Bunlar da benim resimlerim, sanırım bu sefer oldu... :-)

efsunlu
11-18-2009, 01:11
Sevgili kokserek,

işyerinizde yalnız çalışmıyorsunuz, özellikle isminin içinde e harfi olan bir bayanla vereceğiniz karar üzerine taşınma, yerinizi değiştirme söz konusu olacak. Hayırlı bir karar olacağını söyleyebilirim.
Böyle bir fırsat yada durum ortaya çıkarsa değerlendirebilirsiniz. Zaten siz ileride işinizde de olumlu bazı değişiklikler yaşayacaksınız. Bir kürsüdesiniz.
Geçmişte meslekdaşınız bir beyle yaşadığınız sorun tekrar gün yüzüne çıkacak ama bu durumdan yine bir beyin yardımıyla sıyrılacaksınız.

Eşinizin beli yada yakın bölgedeki bazı sağlık sorunları ilerleyen zamanda yine bazı sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Ne kadar doğru bilemiyorum ama evliliğiniz yeni olduğu için, şimdiye kadar çocuk sahibi olmamış olabilirsiniz. Ama biraz sıkıntılı bir süreç olmakla beraber bir hamilelik söz konusu olacak. Kısmetli olaylar sizi bekliyor.

Şu sıralar ağır bir yükü kaldırmaya çalışıyorsunuz yada yakın zamanda böyle bir olayla karşılaşacaksınız. Bu sizin kendi haneniz değil ama sizin yada eşinizin ailesinin hanesinden kaynaklanıyor olabilir. Sizin (erkek kardeşiniz, varsa kızkardeşinizin eşi) yada eşinizin ailesinden bir erkeğin özellikle işiyle ilgili (maddi) sıkıntısı, sizi etkileyebilir. Sağlığınıza çok dikkat ediyorsunuz maşallah. Ne sigara ne içki ama yine de midenizle küçük bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ama dediğim gibi çok önemli olmayacak. Ayrıca sağ kolunuz, eliniz sanırım, dikkat edin. Özellikle de geçmişte bu konuyla ilgili bir sorun yaşadıysanız.

Eğer sattıysanız araba alıyor veya mevcut arabanızı değiştiriyorsunuz. Ayrıca bir ev anahtarı görüyorum. ve muhtemelen site içinde bulunan bir eve sahip olacaksınız. ve bu ev muhtemelen deniz kenarı bir yerde.
Yılbaşından sonra bu tür istekleriniz yavaş yavaş yoluna girecek.

Sevgiler,

hilal87
11-18-2009, 13:03
CRU NIYE MUMKUN DEGIL CUNKI SUAN FOTO MAKINE YOK TELDEN CEKSEM CEKEBILIRIM AMA BU SEFERDE PCYE ATMAM GEREK FOTOLARI TELDEN PCYE KABLO LAZIM O KABLO YOK YANI ZOR BIRAZ KULFET O YUZDEN SOLEDIM NEYSE KISMET BELKI YAPAR :d BU ARADA SENDE SAGOL

Ea
11-18-2009, 13:35
Ağzına sağlık efsunlu. Hani 12'den vurmak derler ya. Aynen öyle olmuş. Hanımla birlikte okudum yorumu. Hanım'ın ağzı bir karış açık kaldı. Ne diyeyim. Her şey için çok teşekkürler.

emelcyr
11-18-2009, 15:22
Kökserek in yorumunu okudum ve çok şaşırdım.İnnaılmaz şeyler söölemişsinz .Çünkü kendisini tanıyorum.)Benimkileri de yorumlarsanız sevinirim çnkü kökserekle aynı gün aynı anda içtik kahveleri:)

ümreya
11-18-2009, 15:57
Merhaba cru bende baktırmak isterim ama buraya kahve resimlerini koyma imkanım yok.. Başka ne yapabilirim adım yeterli olurmu?

badem
11-18-2009, 17:10
banada bakarmısınız teşekkürler

scafer
11-18-2009, 17:22
kahve falına baktırabilmemiz için yapmamız gereken işlemleri sırası ile yazabilirmisşniz teşekürler Scafer.

MeNaD
11-18-2009, 17:25
kahve falına baktırabilmemiz için yapmamız gereken işlemleri sırası ile yazabilirmisşniz teşekürler Scafer.

Konunun başını eğer okursanız orda yazıyor...Oradan bilgi sahibi olabilirsiniz..

cru
11-19-2009, 16:59
Merhaba cru bende baktırmak isterim ama buraya kahve resimlerini koyma imkanım yok.. Başka ne yapabilirim adım yeterli olurmu?

Ümreyacım gerekli açıklama yapılmış zaten, efsunlu bize isteklerini belirtti biz de buraya ekledik. Bu bölüm kahve falı bölümü, kahve fincanı olmadan kahve falı bakılabilir mi sence?

Ancak Tatlıcadı isim hatta nickten gayet isabetli fallar bakabiliyor seni o bölüme yönlendireyim ben.

efsunlu
11-19-2009, 18:46
Ben hepinize fal bakmak istiyorum ama biliyorsunuz falına bakılacak ilk kişi en ilginç konunun sahibi olacaktı. Yolumuzdan şaştık biraz sanki, site yöneticilerine de mahcup olacağız.

Sizden ricam biraz gayret gösterip, yeni konular açmaya çalışsanız. En azından ilk hafta için bana bu şekilde destek verseniz. Böylelikle ne ben sizi ne de siz beni kırmamış olursunuz. Zaten ben her birinizin falına bakmak istiyorum. Özellikle de bana inanan, emek harcayıp kahve fincanlarını buraya ekleyen arkadaşları nasıl geri çeviririm. Çeviremem elbet. Siz biraz gayret gösterirseniz biz de birkaç kişiyi haftanın talihlisi ilan ederiz olur biter :)

Sevgiler.

badem
11-24-2009, 00:19
haftanın talihli üyesi seçildimi acaba kaçırdımmı fincanımın resmi tozlandı oracıklarda bakılmayı bekliyor arada çıkarı versen efsunlu kardeş

Ea
11-24-2009, 00:50
Bademcim. Madem Efsunlu sana fal bakmadı, ben bakayım o zaman. Kahve fincanımın orta yerinde gördüğüm diz çökmüş dua eden bir fare yorumu faciasından sonra, umarım seninkini elime yüzüme bulaştırmam... :-)
En soldaki resimde, fincanın sol üst kısmında üç kişi var. Bir alevden ibaret bir erkek yüzü, hafif toplu, permalı uzun saçlı bir kadın ve bunların solunda saçını topuz (veya kısa at kuyruğu) yapmış ve başını öne eğmiş hüzünlü daha genç bir bayan var. Ortadaki kadın, sağdaki erkek ve soldaki kadın arasındaki irtibatı kesmiş gibi görünüyor.Tabii senin boyunu posunu bilemediğim için, bu kişilerin kim olduğu konusunda biraz tereddüte düştüm. Fakat benim yorumum şu:
Yukarıda tarif ettiğim kişi (Bu, aile büyüklerinden biri de, başka bir kadın da olabilir) sebebiyle bir erkekle arana kara kedi girmiş. Bir hayli üzülmüşsün ve çaresizlik içine düşmüşsün. Bu umutsuzluk seni derinden etkilemiş. Fakat aynı resmin sol tarafında bir "37" rakamı çıkmış. Bunu 37 gün olarak yorumladım. Sabrettiğin takdirde bu sürenin sonunda seni büyük bir zafer bekliyor. Zira tabağının ortasında, Nemrut Dağı'nda heykellerini gördüğün Kommagene Krallarından birinin "Ben kazandım" dercesine ellerini yumruk yapıp ellerini havaya kaldırdığını görüyorum. Yalnız bu zaferi bir birliktelikten ziyade bir intikam almaya veya birini yenilgiye uğratmaya yorumladım. Fakat her şeyden önemlisi sabır gerekiyor. Her sıkıntıya dayanıp, tıpkı o heykellerin bu güne ulaşması gibi senin de o güne ulaşman gerekiyor. Fevri hareketlerden kaçın. Söyleyebileceklerim sanırım bu kadar... :-)

badem
11-24-2009, 01:17
Bademcim. Madem Efsunlu sana fal bakmadı, ben bakayım o zaman. Kahve fincanımın orta yerinde gördüğüm diz çökmüş dua eden bir fare yorumu faciasından sonra, umarım seninkini elime yüzüme bulaştırmam... :-)
En soldaki resimde, fincanın sol üst kısmında üç kişi var. Bir alevden ibaret bir erkek yüzü, hafif toplu, permalı uzun saçlı bir kadın ve bunların solunda saçını topuz (veya kısa at kuyruğu) yapmış ve başını öne eğmiş hüzünlü daha genç bir bayan var. Ortadaki kadın, sağdaki erkek ve soldaki kadın arasındaki irtibatı kesmiş gibi görünüyor.Tabii senin boyunu posunu bilemediğim için, bu kişilerin kim olduğu konusunda biraz tereddüte düştüm. Fakat benim yorumum şu:
Yukarıda tarif ettiğim kişi (Bu, aile büyüklerinden biri de, başka bir kadın da olabilir) sebebiyle bir erkekle arana kara kedi girmiş. Bir hayli üzülmüşsün ve çaresizlik içine düşmüşsün. Bu umutsuzluk seni derinden etkilemiş. Fakat aynı resmin sol tarafında bir "37" rakamı çıkmış. Bunu 37 gün olarak yorumladım. Sabrettiğin takdirde bu sürenin sonunda seni büyük bir zafer bekliyor. Zira tabağının ortasında, Nemrut Dağı'nda heykellerini gördüğün Kommagene Krallarından birinin "Ben kazandım" dercesine ellerini yumruk yapıp ellerini havaya kaldırdığını görüyorum. Yalnız bu zaferi bir birliktelikten ziyade bir intikam almaya veya birini yenilgiye uğratmaya yorumladım. Fakat her şeyden önemlisi sabır gerekiyor. Her sıkıntıya dayanıp, tıpkı o heykellerin bu güne ulaşması gibi senin de o güne ulaşman gerekiyor. Fevri hareketlerden kaçın. Söyleyebileceklerim sanırım bu kadar... :-)

benim saçlarım uzun ve permalı değil kin intikamda duymam gelip geçicidir benim sinirim falımı güzel yorumladınız benim açımdan inşallah acık sabırla güzel şeyler olacak diyorsunuz ağzınıza emeğinize yüreğinize sağlık teşekkür ederim

badem
11-24-2009, 01:18
ayyy acaba işmi bulcammm

cru
11-24-2009, 01:53
Efsunlu bir süredir forumda olamadı badem ama yarın gelecek. Hem haftanın üyesini açıklar hemde seni ve emelcyr yi aradan çıkarır herhalde :)

cru
11-24-2009, 01:54

hahaha süper ya, ağzına sağlık :)))

Ea
11-24-2009, 02:13
Rica ederim... :-)

Ea
11-24-2009, 02:34
hahaha süper ya, ağzına sağlık :)))
Bu işler düşe kalka be cru. Bakarsın bizde de yetenek vardır. Kim bilir...:basketball:

cru
11-24-2009, 02:41
Bu işler düşe kalka be cru. Bakarsın bizde de yetenek vardır. Kim bilir...:basketball:

Olmazmı, dedim ya süper!! :) Acaba bu köşeyle ilgili böyle bir şey yapsak mı? Senin bir önerin vardı bir ara; mesela kahve fincanını en iyi yorumlayan kişiye fal baksın efsunlu. Öyle bir fikrin vardı değil mi? :)

efsunlu
11-24-2009, 02:44
Amanda aman gitti bizim iş elden :-)

Ağzına sağlık Ea gerçekten süper olmuş. Bekliyorum devamını, buraya fincanı ekliyorum yarın. Vallahide ekliyorum.

badem
11-24-2009, 02:49
Güzel fikirmiş aslında ilgi alanına giren kişiler için hem eğlencelide olur.Burası efsunlu arkadaşımızın olsun kendi bölümünü takip eder ortalık karışmaz yeni açılan bölümdende bizlr yorum yaparız bende sallarım bir şeyler ea gibi okadar yorum ysapamasamda az çok bakarım

cru
11-24-2009, 02:51
Tamam o zaman bir an önce çözelim biz bu durumu. Bana sen ve Ea bakacaksınız öyleyse :)

badem
11-24-2009, 02:53
olur bakarız ea gibi bakamam ama yolun var kuşun var bende öyle :-))

Ea
11-24-2009, 12:50
Olmazmı, dedim ya süper!! :) Acaba bu köşeyle ilgili böyle bir şey yapsak mı? Senin bir önerin vardı bir ara; mesela kahve fincanını en iyi yorumlayan kişiye fal baksın efsunlu. Öyle bir fikrin vardı değil mi? :)
Aslında çok iyi olur. Hem bu sayede insanların kendilerindeki yetenekleri keşfetmelerini sağlayabiliriz. Dur bakalım Efsunlu bu işe ne diyecek... :-)

Ea
11-24-2009, 12:52
Amanda aman gitti bizim iş elden :-)

Ağzına sağlık Ea gerçekten süper olmuş. Bekliyorum devamını, buraya fincanı ekliyorum yarın. Vallahide ekliyorum.
Sen ekle, ben sana şöyle güzel bir yorum yapayım. Bakalım beğenecek misin...

sdbr
11-24-2009, 13:04
Bir kahin çok önemli olduğunu söylediği bir yazıyı zarfa koyar ve mühürler. Öldükten sonra açılıp okunmasını vasiyet eder. Kahin öldüğünde zarf açılır ve içinden şöyle bir yazı çıkar:

"Bir gün öleceğim.."

Tabiki gaybı yani geleceği Allah'tan başka hiç kimse bilemez. Bizimki fala inanma falsız kalma tadında bir paylaşım olacaktır. Az da olsa sizlere yardımcı olabilirsem ne mutlu bana. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Haklısınız başarılar dilerim.. Bazen gerçekten çıka biliyor fallar nerde okudum bilmiyorum ama sanırım ya incil yada kuran olması lazım şöyle diyordu Geleceği Bir tek Allah bilir ama bazılarınada önceden sezdirir... her keze iyi fallar dilerim.

KARASEVDA
11-24-2009, 13:50
Arkadaşlar buraya geçen hafta sonu üye oldum güzel bir siteye benziyor ama kuralları falan yazmıyor ben buraya nasıl fal baktıracağım nasıl kahve fincanı resmi gönderceğim bilgilendirirseniz sevinirim sizleri tanıdığıma sevindim aranızda olmak güzel

efsunlu
11-24-2009, 14:03
Sevgili emelcyr,

Yer değiştiriyorsunuz. Belki de özel hayatınızda yakalayamadığınız mutluluğu bu vesileyle yakalayacaksınız.Tebdili mekanda ferahlık vardır diye boşa demiyorlar. Özellikle sizi yıpratan iki ilişkinin izleri kısa zamanda silinecek. Sancılı iki ayrılık sizi yormuş, üzmüş. Hepsi geçecek, geride kalacak sakın üzülme. Malesef bir aile büyüğünüz ile ilgili sıkıntılı bir durum görüyorum. Bu haber yolun ardından gelecek. Bir yolunuzu ertelemenizi öneririm. Zaten belki ileriki zamanda tahmin ettiğiniz bir programı ertelemek yada değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Geçtiğimiz yakın zamanda hayatınızda bir dönüm noktası geçirmişsiniz sanki, duygusal anlamda. Ancak sizi iyi günler bekliyor, bir şekilde üzerinizden bu yükü atmışsınız aslında. Kendinize dönmüşsünüz, iyide olmuş. Çok ilginç gelecek belki ama sanki bileklerinizdeki zincirleri atmış gibi. Bunu yorumlamakta zorlandım ama bunun size güç vereceğini ve hayırlı olaylara gebe olacağını söylemeliyim. Sanırım evli değilsiniz. Mesela bu yıl içinde güzel bir beraberlik, hatta bir yüzük kararı gördüğümü söyleyebilirim. Hatta bu kişi halihazırda tanıdığınız ancak sorunlar yaşayıp bir süre uzak kaldığınız biri bile olabilir. Güzel değişiklikler bekliyor sizi, şimdiden hayırlı olsun.

Sizin de bir yolun sonunda çok temiz bir anahtarınız var. yeni bir işyeri, ev yada ev-iş taşınma olabilir. Ama hayırlı bir başlangıç olacak. Ayrıca bir miras vs. öncelikle iki kişiyi ilgilendiren bir işinizin hallolduğunu söyleyebilirim. Haberiniz yoksa da er geç gelir, bekleyin. Ailenizden genç birinin (kız kardeşiniz, kuzeniniz vs.) işyeriyle, işiyle ilgili sorunu çözülecek inşallah. Ayın 9'u 9 gün bir haber yada karar sizi etkileyecek. Fikir yürütmeden, karar vermeden İyi düşünün derim.

Bu falla ilgili fazla da bir şey söylemeye gerek yok zaten. Gerçekten iyi günler, iyi haberler bekliyor sizi sevgili emelcyr.

Sevgiler..

efsunlu
11-24-2009, 14:06
Aslında çok iyi olur. Hem bu sayede insanların kendilerindeki yetenekleri keşfetmelerini sağlayabiliriz. Dur bakalım Efsunlu bu işe ne diyecek... :-)

çok da güzel olur diyorum, hemen yapalım bence.

Ben zaten bugün ekliyorum kendi fincanımı. Sen bakacaksın bana :-)

KARASEVDA
11-24-2009, 19:07
fal nasıl bakıyorsunuz bilmiyorum siteyi araştırdım ama kurallarınızı bulamadım bende baktırmak istiyorum bugün kahvemi içtim niyetimi tuttum bakarsanız çok sevinirim eğer bakamazsanızda kuralınız varsa açıklarsanız çok sevinirim bende ona göre sitenizi kullanırım . şimdiden teşekkürler

cru
11-24-2009, 20:36
Sevgili karasevda, bu başlığın ilk mesajında konuyla ilgili detaylı bilgi verilmişti aslında, herhalde gözünden kaçmış. Normalde haftada bir üyenin falına bakılıyor (konu açan, mesaj yazan vs. gibi) ama efsunlu fırsat buldukça diğer üyelerimizi de kırmıyor. Eminim seni de göz ardı etmez. İlgin için teşekkürler.

emelcyr
11-25-2009, 16:59
Çok teşk ederim efsunlu:)gerçekten harika yorumlar.Çok şaşırıdm okuyunca ama zaten kokserek teki yorumunzdan belliydi gerçekten bu konuda başarılı olduğunuz.Devamını dilerim.

cru
12-02-2009, 01:57
Evet ben de ekledim sonunda.. Sevgili efsunlu ve Ea sizleri bekliyorum efendim :)

Ea
12-02-2009, 18:55
Akşama, kafamın sakin olduğu bir anda yorum yapayım. Muhtemelen saat 23.00 gibi hazır olur.

Ea
12-03-2009, 00:00
Sevgili Cru,
İki kişinin arasına kara kedi girmiş gibi görünüyor. Öyle böyle değil, bayağı bir küslük girmiş araya. Fakat arada iki kişi görüyorum. Bir şeyler konuşuyorlar, ardından da her iki tarafa bir şeyler söylüyorlar. Her iki tarafa da etki ediyorlar ve fakat yaptıkları ve söyledikleri, işi, içinden iyice çıkılmaz bir duruma sokuyor.
Koltuğa oturmuş, kendinden emin bir tavırla hareket eden bir erkek görüyorum. Bu kişiyle bir inatlaşma içine girmişsin. Bu kişi biraz rahatına düşkün biri gibi.. Bu özelliği seni fena halde rahatsız ediyor. Sesini çıkarmaya başlamışsın, geri adım atmıyorsun. Bu mücadelenin sonunda ne olduğunu aslında pek de umursamıyorsun.
Fincanın ortasında kocaman bir balık çıkmış. Ben bunu, verdiğin mücadeleden veya yaşanan psikolojik savaştan senin karlı çıkacağın şeklinde yorumladım. Bu illa ki karşı tarafı yenilgiye uğratma anlamına gelmemelidir. İki tarafın da bazı şeyleri anlayarak hizaya gelmesi, en azından tarafların ne yaptıklarının farkına varması veya ipin inceldiği yerden kopması ve senin huzura kavuşman olarak düşündüm bunu.
Yaşanan sorunların kaynağında başkaları var. Bir sürü göz görüyorum tabağında. Özellikle bir bayan gözlerini açmış, olanı biteni meraklı şekilde izliyor. Sen de bunun farkındasın ve buna karşı bir hamle yapma gayreti içine girmişsin. Fazlaca yüzgöz olduğun insanların arasından kendini biraz geriye çekme vaktin gelmiş sanırım. Onun bunun ne dediğinden ziyade senin isteklerinin önemli olduğunu fark ettiğinde, çok daha rahatladığını hissedeceksin. Art arda üç tane haber alacaksın. Yaptığın tercihlerin sonuçlarına ilişkin olan bu haberler, seni sevindirecek. Seninle doğrudan ilgisi olmasa da, çevrende olan bitenler, tercihlerinin doğru olduğunu düşünmeni sağlayacak…

majisyen
12-03-2009, 00:05
maşallah Ea farklı gizli yetenekleri ortaya dökmüşsün.

natilyus
12-03-2009, 00:05
Ea yarın bende ekleyeceğim.Hazırlıklı ol lütfen : )

MeNaD
12-03-2009, 00:10
Valla herkes döktürüyor helal olsun..:))

secemmSe
12-03-2009, 00:19
Ben de mi döktürsem ne?*:gap:

kuzu
12-03-2009, 00:19
bende ekliycemde pc nin kamerasıyla eklesem olmazmı

cru
12-03-2009, 00:32
İnanılmaz.. sen herkesi sollayacaksın bu gidişle :) çok teşekkür ederim..

cru
12-03-2009, 00:32
bende ekliycemde pc nin kamerasıyla eklesem olmazmı

evet pc kamerasıyla çekip ekle, neden olmasın.

natilyus
12-03-2009, 00:36
İnanılmaz.. sen herkesi sollayacaksın bu gidişle :) çok teşekkür ederim..

Hayatının yarısını dökmüş : )

MeNaD
12-03-2009, 00:40
Ulu orta da pek olmuyor ama:heh:Tüm kirli çamaşırlar ortada..:heh::heh:

cru
12-03-2009, 01:09
hahahah valla kirli çamaşırlar döküldü ortaya ama öyle yada böyle zafer benim gördüğünüz gibi :jump:

MeNaD
12-03-2009, 01:30
hahahah valla kirli çamaşırlar döküldü ortaya ama öyle yada böyle zafer benim gördüğünüz gibi :jump:
Aman allah bozmasın:goatee:

MeNaD
12-03-2009, 16:22
Evett bekliyorum yorumlarıı efsunlu ve Ea arkadaşlarımdan:))

emelcyr
12-03-2009, 16:33
Oh oh maşallah menad nasıl bir kahve bu böle:)destan yazılır yorumla...

MeNaD
12-03-2009, 16:50
Oh oh maşallah menad nasıl bir kahve bu böle:)destan yazılır yorumla...
Aynen ee o kadar bekledik falımızda böyle destansı oldu tabi :happysaddance:sabırsılıkla bekliyorum yorumları:))

periliçe
12-03-2009, 17:13
Ben yorum yapayım istersen...Döktürürüm sana ne var ne yok..:giggle:

MeNaD
12-03-2009, 17:17
Ben yorum yapayım istersen...Döktürürüm sana ne var ne yok..:giggle:
Hehe olur tabi niye olmasın duymak isterim herkesin yorumunu..Gözüm doymuyo:heh:

MeNaD
12-03-2009, 17:58
Buda ablamın bunuda yorumlarsanız sevinirim..Coştum ben bugün:)))

Ea
12-03-2009, 19:59
Evett bekliyorum yorumlarıı efsunlu ve Ea arkadaşlarımdan:))
Falın güzel çıkmışa benziyor. Yalnız, kafamı dağıtıp yoğunlaşmam lazım. Bu akşam bakayım. Ablanınkini de yarına bırakayım... :-)

MeNaD
12-03-2009, 20:02
Falın güzel çıkmışa benziyor. Yalnız, kafamı dağıtıp yoğunlaşmam lazım. Bu akşam bakayım. Ablanınkini de yarına bırakayım... :-)
Sağolasın Ea'cım..Bekliyorum o zaman sen kafanı rahat ettir yoğunlaş:)))

KARASEVDA
12-03-2009, 20:42
sevgili EA ve EFSUNLU sizlerden rica ediyorum benim falımada bakabilirmisiniz çok ihtiyacım var başkalarına bakıyorum tutuuruyorumda işin kötüsü kendime bakamıyorum bakarsanız çok sevinirim kendimi iyi hissettiğim zaman içimden bakmak geldiği zaman bende sizlere bakarım

efsunlu
12-03-2009, 21:22
Tamam karasevda bakarız tabi.

efsunlu
12-03-2009, 21:22
Ea cım süpersin valla. ağzına,emeğine sağlık.

Ea
12-04-2009, 02:07
Sevgili MenaD,
Öncelikle şunu söyleyeyim, biraz sıkılmışsın. Yalnız, bu sıkıntı, olumsuz bir olaydan değil, monotonluktan kaynaklanıyor. Sürekli aynı şeyleri yapmak, aynı yerlere gitmek, aynı yüzleri görmek seni sıkmış. Değişiklik istiyorsun, fakat hayatında yapacağın bir değişikliğin, huzurunu bozacağından endişe ediyorsun. Bu sebeple, yapmayı düşündüğün şeyleri ertelemeyi tercih ediyorsun. Bu da sende biraz stres yaratıyor.
Bir erkek görüyorum. 1.80 boylarında, hafif göbekli biri. Düşünce olarak muhafazakar bir insan. Sanırım milliyetçi camiaya yakın bir isim. En azından çevrede öyle biliniyor.
Bu kişiyle bir bağlantın var, ama bu kişiyi tam olarak tanıyamamışsın. İnsanların bu kişiyi yanlış tanıdığını düşünüyor gibisin. İkizler burcunun karakteristik özelliklerini taşıyor bu kişi. Bir yanı çılgın, bir yanı oturaklı.
Birini daha görüyorum. Senin bu kişiye yaklaşmandan fazlasıyla rahatsız olmuş. Bu kişiyi geri çekmeye çalışıyor.
Sen ise bu kişinin, hayatında gerek iş bakımından olsun, gerekse insan ilişkileri açısından olsun, hayatında bir fark yaratacağını düşünüyorsun. Fakat yukarıda da bahsettiğim gibi, tercihler arasında sıkışmış kalmışsın. Rahatının bozulmasından endişe ediyorsun.
Kocaman bir hörgücü olan deve çıkmış falında. Sana, devlet kapısından güzel bir haber görüyorum. Bu haber, isminde B ve E harfleri olan biri tarafından getirilebileceği gibi, içinde bu harfleri barındıran bir yer ile de ilgili olabilir. Aklıma gelen ilk yer Balıkesir oldu ama, bu haber yer değiştirme anlamına gelmeyebilir.
Bir adağın var. Bir şeyi çok istemişsin. 13 gün içinde veya ayın 13’ünde, bununla ilgili olarak olumlu bir haber alacaksın.
Çocuklara, özellikle de bebeklere karşı özel bir ilgin var. Zira tabağında, kucağına bir bebek almış olarak görüyorum seni. Bebeği severken bir hayli mutlu görünüyorsun. Çocukla ilgili planların var. Ama şu an sadece düşünüyorsun. Şayet evli değilsen, evliliği, çocuk için istiyor bile olabilirsin...

MeNaD
12-04-2009, 02:50
Valla ağzına sağlık şuan psikolojim bu kadar net şekilde çözümlenemezdi..Şaşırdım gerçekten.Çok teşekkürler....Şekilleri yormanı anladımda düşünceler???nasıl oluyor da söylüyorsun ilginç...Bu kadar şey şu telvelerden mi çıktı yani:)

periliçe
12-04-2009, 19:24
Bende rica etsem:blush:

Ea
12-05-2009, 00:53
Bu akşam sıra MenaD'ın ablasında. Kafamı toparlayabilirsem, bu akşam ona bakarım. Bu arada, Efsunlu, neredesin yahu? Sen değil miydin bu sitenin medyumu... :coolthumb:

MeNaD
12-05-2009, 01:02
Bu akşam sıra MenaD'ın ablasında. Kafamı toparlayabilirsem, bu akşam ona bakarım. Bu arada, Efsunlu, neredesin yahu? Sen değil miydin bu sitenin medyumu... :coolthumb:
Efsunlu yok oldu sana devretti tüm işleri..Yandın sen çekeceğin var bizim elimizden..Allah kolaylık versin:gathering:

periliçe
12-05-2009, 01:03
Tamam ben sıramı bekliyorum:beerchug1:

Ea
12-05-2009, 01:06
Efsunlu yok oldu sana devretti tüm işleri..Yandın sen çekeceğin var bizim elimizden..Allah kolaylık versin:gathering:
Öyle oldu vallahi... :-)

MeNaD
12-05-2009, 01:08
Öyle oldu vallahi... :-)
Eee sende o kadar iyi bakmasaydın olacağı buydu:heh:

badem
12-05-2009, 03:07
Kime nasip kime kısmet efsunluya açıldı ea devam ediyor Hayırlı olsun hadi bakalım....

cru
12-05-2009, 16:26
Böyle süper bence. içimizde saklı yetenekler gün yüzüne çıkıyor :))

efsunlu
12-05-2009, 16:51
Sevgili Karasevda,

Genel olarak bakıldığında çok ferah, temiz bir fal olmuş bu. Ancak kafanı kurcalayan iki sıkıntı seni biraz bunaltmış son zamanlarda. Ailenden yaşlı olmayan bir kadının desteği ve önerileriyle esmer erkekle ilgili olan sorununa çözüm bulabileceksin ancak bu da geçici bir dönem olacak.

Seni bu konuda cesaretlendirmek isterdim ama beraber olsanız bile ayrılığın tekrar sizi bulma ihtimali çok yüksek. Çünkü bu kişinin kendisiyle ilgili de sıkıntıları da oldukça fazla. Nasıl davranırsa davransın seni düşünmediğini, değer vermediğini söyleyemem ama sevgi herşeye yeterli değil maalesef.

İşyeriyle ilgili sorununa ve isteklerine gelince yeni yılın üçüncü ayından itibaren çözülmeye başlayacak. Bir erkeğin desteğiyle yerini değiştirebilir, zam alabilir, bir hedefini gerçekleştirebilirsin. Ama bu kişiye o kadar yoğunlaşmışsınki çevrendeki herşey silik sanki.

Sana nacizane önerim özellikle önümüzdeki aylarda bu kişiye odaklanmayı bırakıp ailenden kişilerin sağlık sorunları ve ihtiyaçlarına dikkat et biraz. Çünkü bir yolun ardından sizi biraz üzecek haber alacaksınız. Kısa sürecek bir gözyaşı görüyorum, ayrıca hane içinde bazı rahatsızlıklar olabilir. Ama dediğim gibi senin için genel olarak ferah bir fal bu, özel hayatın kendiliğinden yoluna girecek merak etme.

Önemli bir hatırlatma: Bu senin önceki falın karasevda, şimdi git kendine bir kahve yap ve bu insandan ziyade kendi yaşamına odaklanarak kapat lütfen. Sonra tekrar konuşalım.

Sevgiler..

efsunlu
12-05-2009, 16:53
Bende eklemek istiyorum Ea'nın bana bakması için ama fotoğraf çekme işini halledemedim henüz. Yakında eklerim, yoğunluğu geçsin sıra bana geliyor :)

Ea
12-05-2009, 22:39
Buda ablamın bunuda yorumlarsanız sevinirim..Coştum ben bugün:)))

Fincanında bir sürü göz görüyorum. Ne tür bir işle uğraştığını göremedim ama, son dönemde yaptığın bir iş veya bir olay karşısında sergilediğin tavır, bir çok kişinin tepkisini çekmiş. Sana karşı düşmanca olmasa da haset dolu tavırları var. Sen yaptığın işin doğru olduğuna inanıyorsun, insanlara yapıcı şekilde yaklaşıyorsun ama insanlar seni anlamakta güçlük çekiyorlar. İnsanlara elini uzatırken dikkatli olman gerekiyor.
Üzerindeki olumsuz etkiler sebebiyle sağlık sorunu yaşayabilirsin. Özellikle gribe çok dikkat etmen gerekiyor, zira bu hastalığı ağır şekilde geçirebilirsin.
2. resimde, uzun etekli, saçlarını geriye doğru taramış hafif şekilde eğilmiş bir kız çıkmış. Bu kişinin de dikkat etmesi gerekiyor zira çok ağır bir travmaya sebep olmasa da, birinin olumsuz bir davranışı sebebiyle üzülmesi muhtemel. Olanın bitenin farkında değil, ama yılan tırmanmaya başlamış bile.
Yüklüce bir mal görüyorum. Miras veya paylı bir mal olabilir. Ama henüz buna erişebilmiş değilsin. İki erkek arasındaki fikir ayrılığı yüzünden sıkıntı çıkmış. Bu iki kişiden birinin ayak diremesi sonucu iş çıkmaza girmiş gibi görünüyor. Diğer kişi hamle yapmak için fırsat kolluyor. İradeli şekilde hareket etmesi halinde sıkıntının ortadan kalkması mümkün görünüyor.
18 gün sonra veya ayın 18’inde, bebekle ilgili bir haber alabilir veya ayrılma düşüncesinde olan iki kişinin, bebek yüzünden bu kararlarını yeniden gözden geçirdiklerine şahit olabilirsin.
Yapılı bir adam görüyorum. Biraz takıntılı biri. Bir karar verme aşamasında olmasına rağmen başkalarının telkinleriyle veya toplum baskısıyla bir türlü istediği hamleyi yapamıyor. Bir elini kaptırmış durumda. Bir tarafa “Bekle, şimdi geliyorum.” diye bağırırken, diğer taraftaki (Sol) elini bir türlü bırakamıyor. İki arada kalmış. Bir şeylerden vazgeçmedikçe, bir şeyleri göze almadıkça, istediği hamleyi yapamayacak.
Her kafadan bir ses çıktığına ve hayatının karman çorman olduğuna dair hisse kapılmışsın. Bu düşünceleri kafandan atmaya çalışıyorsun, fakat bir türlü beceremiyorsun. Yapacağın birkaç basit hamleyle tüm bu karışıklığı giderebileceğinin farkına varamamışsın. Karışıklığın üzerinde güzel beyaz bir kuşak çıkmış. Bardağın boş kısmını bırakıp dolu kısmını görmen, hayatını çok daha olumlu etkileyecek. Şu an göremediğin ışığı, olumlu düşünmeye başladığında çok daha net görmeye başlayacaksın…

MeNaD
12-05-2009, 23:14
Ya inan abrtmıyorum çok iyidsin bu konuda..Daha yen ilerde grip oldu yatıyor şuanda..10 gün sonrada bir doğum var aileye yeni üye katılacak..:groupwave:Tek kelimeyle süpersinn..

periliçe
12-05-2009, 23:22
Ya inan abrtmıyorum çok iyidsin bu konuda..Daha yen ilerde grip oldu yatıyor şuanda..10 gün sonrada bir doğum var aileye yeni üye katılacak..:groupwave:Tek kelimeyle süpersinn..
Ya arkadaşlar yorumları duydukça sabırsızlanıyorum..Biliyorum işiniz gücünüz var ama..Lütfen en kısa zaömanda bende bekliyorum:blush:

Ea
12-06-2009, 02:00
Kısmet olursa, yarın da sana bakarım periliçe. Majisyen'e sordum, çalışmalara devam edersem, bir gün içinde daha fazla fala bakabileceğimi söyledi. Yavaş yavaş olacakmış. Öyle dedi...:happysaddance:

MeNaD
12-06-2009, 02:03
Kısmet olursa, yarın da sana bakarım periliçe. Majisyen'e sordum, çalışmalara devam edersem, bir gün içinde daha fazla fala bakabileceğimi söyledi. Yavaş yavaş olacakmış. Öyle dedi...:happysaddance:
Yaşadık o zaman desene:coolthumb:

periliçe
12-06-2009, 02:05
Heyecanla bekliyorum bunca yorumdan sanra acaip meraklandım..Şimdiden minnetarım size..:angel22:

periliçe
12-07-2009, 21:58
Dündü,bugün bugün ben hala bekliyorum.üzgün üzgün:heh:

Ea
12-07-2009, 23:32
Sevgili periliçe.
Nihayet falına bakabildim...:-)
Falında bir erkek ve bir kadın çıkmış. Muhtemelen bu kadın sensin. Bir hayli düşünceli bir halin var. Kararsızlık içinde kalmışsın. Bir adım daha atıp gemileri yakmayı ciddi ciddi düşünüyorsun. Fazla yaklaştığın bu adamın çok da masumane duyguları olmadığını sen de biliyorsun. Fakat sana şunu söyleyebilirim ki adam akrep gibi. Her an canını yakabilir. Senin aklına şeytanlıklar geliyor, ama bu konuda kendini biraz geri çekmen gerekiyor. Bu adamı biraz daha iyi tanıdığında, hiç de senin beklediğin gibi biri olmadığını, en azından senin beklentilerini boşa çıkarabileceğini anlayacaksın.
Falında tek hörgüçlü güzel bir deve çıkmış. Muhtemelen devlet kapısından bir haber alacaksın veya tayin gibi bir sebeple yer değiştireceksin.
Uzun süredir uzakta olan bir erkek gördüm. Yola çıkmış geliyor. Bir hayli yorulmuş. Uzun süredir görmediğin biriyle, muhtemelen aileden biriyle karşılaşacaksın.
Bir kadın görüyorum. Sözü geçen bir kadın. Bu kadına karşı derin bir sevgi ve saygı besliyorsun. Mistik güçleri gelişmiş. Ona hayranlıkla bakıyorsun. Bu kişinin düşüncelerinden faydalanmayı ihmal etme. Zira bu kişi, öngörüsü yüksek bir insan...

periliçe
12-07-2009, 23:35
Çok teşekkür ediyorum..Ağzına sağlık..Geç olsunda güç olmasın demişler:happysaddance:

Ea
12-08-2009, 15:18
Çok teşekkür ediyorum..Ağzına sağlık..Geç olsunda güç olmasın demişler:happysaddance:
Bu günlerde fazlasıyla bir yoğunluk var. Bir türlü fırsat bulup da yoğunlaşamadım fala. O yüzden kusura bakma...

KARASEVDA
12-08-2009, 20:46
valla inşallah yükleyebilimiişimdir EFSUNLU ağzına sağlık çok güzel yorumladın birde EA senden rica edebilirmiyim yorumlayabilirmisin müsait olduğunda

periliçe
12-08-2009, 21:14
Bu günlerde fazlasıyla bir yoğunluk var. Bir türlü fırsat bulup da yoğunlaşamadım fala. O yüzden kusura bakma...
Yorumlar mükemmel..Teşekkür ediyorum tekrar tekrar o yüzden..Yorgunsanda çaktırmamışsın emin ol:clapping:

Ea
12-10-2009, 21:10
Sevgili Karasevda.
Bu sayfada patron, Efsunlu. Efsunlu'nun falının üstüne fal olmaz diye düşünüyorum. Haksız mıyım? :-)

KARASEVDA
12-11-2009, 00:36
Sevgili Karasevda.
Bu sayfada patron, Efsunlu. Efsunlu'nun falının üstüne fal olmaz diye düşünüyorum. Haksız mıyım? :-)

Haklısınız Ea EFSUNLU ya baktırdım çok güzel yorumladı çoğunu bildi burada sizinde güzel yorumladığınızı okudum birde sizin yorumlamanızı rica etmiştim. ama bir yanlışlık yaptıysam sayfaya kusura bakmayın. EA ve EFSUNLU

Ea
12-15-2009, 20:49
Haklısınız Ea EFSUNLU ya baktırdım çok güzel yorumladı çoğunu bildi burada sizinde güzel yorumladığınızı okudum birde sizin yorumlamanızı rica etmiştim. ama bir yanlışlık yaptıysam sayfaya kusura bakmayın. EA ve EFSUNLU
Sevgili Karasevda,
Efsunlu'nun affına sığınarak ufak bir yorum yapayım.
Falın genel olarak temiz çıkmış, hayata olumlu bakmaya çalışan, olumsuz yönleri görmekten kaçınan bir yapın var. Yakınında bir erkek görüyorum. Senin için önemli biri zira tek başına koca falı dolduruyor gibi. Bu kişinin düşünceleri seni fazlasıyla etkiliyor. Sen bile farkında değilsin bunun. Hayatında ters giden bir çok şeyin, bu kişinin bilinçaltından kaynaklanan olumsuz etkilerden dolayı varolduğunu yavaş yavaş anlayacaksın. Fakat kendini kurtarman kolay olmayacak.
Falında bariz şekilde 4 rakamı çıkmış. Ve üzerinde de sen varsın. Yürüyorsun. Başın yukarıda, "Allah'ım, neydi günahım." der gibisin. 4 ayın sonunda, muhtemelen ayrılık veya sert bir tartışma yüzünden yaşayacağın üzüntüye hazırlıklı olman gerekiyor. Bu üzüntü, olayın sonunda feraha erdiğini görmeni bile engelleyecek düzeyde. Algı şeklini biraz daha değiştirmen gerekiyor.
Yakın zamanda olmasa da, büyük bir kısmet, muhtemelen para geliyor sana. Fakat ne hikmetse, senin bu sevincinden ötürü karalar bağlamış bir kadın da çıkmış falında. Çevrendeki bayanlara dikkat etmen gerekiyor. Mutluluğunu kimsenin bozmasına izin verme. İnsanların olumsuz enerjilerinden korunmanın yollarını ara.
Her ne kadar seni hiç görmemişsem de, insanları kırmaktan kaçınan, yumuşak başlı bir kişiliğe sahip olduğunu hissettim. Sanırım başına ne geliyorsa bundan geliyor. Daha güzel bir yaşam için, "Hayır" demeyi bilmek de gerekiyor. 2010 yılının 3. ayından itibaren çok daha güzel bir yaşantın olacağını hissediyorum. Umarım hep mutlu olursun...

cru
12-15-2009, 21:40
Bu harika valla. Ea ve Efsunlu, ikinizin de ağzına sağlık :)

KARASEVDA
12-15-2009, 23:09
Sevgili Karasevda,
Efsunlu'nun affına sığınarak ufak bir yorum yapayım.
Falın genel olarak temiz çıkmış, hayata olumlu bakmaya çalışan, olumsuz yönleri görmekten kaçınan bir yapın var. Yakınında bir erkek görüyorum. Senin için önemli biri zira tek başına koca falı dolduruyor gibi. Bu kişinin düşünceleri seni fazlasıyla etkiliyor. Sen bile farkında değilsin bunun. Hayatında ters giden bir çok şeyin, bu kişinin bilinçaltından kaynaklanan olumsuz etkilerden dolayı varolduğunu yavaş yavaş anlayacaksın. Fakat kendini kurtarman kolay olmayacak.
Falında bariz şekilde 4 rakamı çıkmış. Ve üzerinde de sen varsın. Yürüyorsun. Başın yukarıda, "Allah'ım, neydi günahım." der gibisin. 4 ayın sonunda, muhtemelen ayrılık veya sert bir tartışma yüzünden yaşayacağın üzüntüye hazırlıklı olman gerekiyor. Bu üzüntü, olayın sonunda feraha erdiğini görmeni bile engelleyecek düzeyde. Algı şeklini biraz daha değiştirmen gerekiyor.
Yakın zamanda olmasa da, büyük bir kısmet, muhtemelen para geliyor sana. Fakat ne hikmetse, senin bu sevincinden ötürü karalar bağlamış bir kadın da çıkmış falında. Çevrendeki bayanlara dikkat etmen gerekiyor. Mutluluğunu kimsenin bozmasına izin verme. İnsanların olumsuz enerjilerinden korunmanın yollarını ara.
Her ne kadar seni hiç görmemişsem de, insanları kırmaktan kaçınan, yumuşak başlı bir kişiliğe sahip olduğunu hissettim. Sanırım başına ne geliyorsa bundan geliyor. Daha güzel bir yaşam için, "Hayır" demeyi bilmek de gerekiyor. 2010 yılının 3. ayından itibaren çok daha güzel bir yaşantın olacağını hissediyorum. Umarım hep mutlu olursun...

Teşekkürler EA ağzına sağlık evet eski erkek arkadaşım benim için çok önemli biriydi hala bişeler hissediyorum biz 4 üncü ayda ayrıldık ama sanki dün gibi sadece acısına alışıyorum. Tekrar birleşebilirmiyiz bilmiyorum. evet dediğin gibi biriyim beni anlatmışsın doğru hissetmişsin ne olursa olsun Allaha şükrediyorum daha kötüsüde olabilirdi diye Allahım banada kimseyede daha kötüsünü göstermesin şeytanın şerrinden bizi korusun. Benim maddi ve manevi anlamda mutlu olmamı istemeyen çevremde birkaç kişi var bayan biliyorum elimden geldiği kadar dikkat ediyorum. Tekrar ağzına yüreğine sağlık

Ea
12-17-2009, 20:36
Millet bir anda çekildi yahu. Falkoliklere kıran girdi galiba... :heh:

bencem
12-17-2009, 22:05

Ben ekleyebilirmiyim fincanımı?

Ea
12-18-2009, 01:40
Gerçi bunu Efsunlu'ya sormak lazım ama, şayet eklersen, uygun bir vaktimde falına bakarım...

KARASEVDA
12-18-2009, 12:43
Gerçi bunu Efsunlu'ya sormak lazım ama, şayet eklersen, uygun bir vaktimde falına bakarım...

EA biliyorum çok oluyorum ama bende eklersem bakabilirmisin uygun bi zamaında bugün çok ihtiyacım var çünkü öyle şeyler oluyoki hayatımda kalbimde

cru
12-18-2009, 13:48
Sevgili karasevda, henüz yeni baktırdın kahve falına.

Ea
12-18-2009, 15:57
EA biliyorum çok oluyorum ama bende eklersem bakabilirmisin uygun bi zamaında bugün çok ihtiyacım var çünkü öyle şeyler oluyoki hayatımda kalbimde
Tabii, neden olmasın. Yalnız, kahveyi içerken ve falı kapatırken, hangi olaylara ilişkin yorum istediğini düşün. İsteklerini fala yansıtmaya çalış. Olaylar o zaman çok daha net ortaya çıkabilir.
Önceki falında, olayların bir hayli gerisinden geldiğimi farkettim. Ama şunu anladım ki, eski erkek arkadaşınla yaşadıklarınızı, ayrılığı unutamamışsın. Belki etkileri, belki de senin geçmişe takılman sebebiyle bunlar sürekli kafanda dönüp duruyor. "Ya şöyle olsaydı, acaba daha mı iyi olurdu? Acaba şöyle davransaydım farklı mı olurdu? Acaba ona haksızlık mı ettim?" Tarzındaki düşünceleri atamıyorsun kafandan. Ayrılıktan sonraki hayatını da, bu ilişkide yaşadıkların sebebiyle oluşan korkular, çekinceler şekillendirmiş. Önündeki yollardan hangisine gideceğine karar verememişsin. "Ya başıma tekrar aynısı gelirse? şeklindeki düşünceden sıyırman gerekiyor kendini.
Dün, uzun bir süredir bir köşede duran zen tarot kartlarımı aldım elime. Bir açılım yaptım ve kartlara baktım. Her ne kadar sırasını hatırlamasam şu kartlar açıldı masaya:
Farkındalık
Geçmişte yaşamak
Yük
Akıntıyla gitmek
Değişim
Kartları kendime yormak istemiştim ama, pek de bağlantı kuramamıştım. Belki de farkında değildim, sana bakıyordum. Sanki sana bakıyormuşum gibi kartlara yorum yapayım. Belki hoşuna gider.
Açılımın "Konu" kısmında, "Yük" isimli bir kart çıkmış.
Bu kartta, sırtında, sürekli emir veren bir zorbayı ve buyurgan bir horozu taşıyan, yokuş yukarı tırmanmaya çalışan, üstü başı perişan bir adam gösterilir. Başkaları tarafından sırtımıza yüklenmiş olan ve bizi çok zorlayan, bizi canımızdan bezdiren yükü ifade eder.
Muhtemelen sen de taşımaktan yorulduğun bir yükle çöktüğünü, hissediyorsun. Anlaman gereken şey, bu yüklerin sana başkaları tarafından yüklenmiş olduğu. Bu yük, sorumluluk olabilir, vicdan azabı olabilir. Karşı taraf veya bu işte sorumluluğu olan kişi veya kişiler, sorumluluğu sana atarak, sütten çıkmış ak kaşık rolüne soyunmuşlar. Sağdan soldan sürekli başının etini yiyorlar ve senin kendi kendini yemeni zevkle izliyorlar.
Bir şeylerin farkına varıyorsun. Bazı şeyleri kafandan silip atmak ve kendine yeni bir sayfa açmanın gerekliliğinin sen de farkındasın. Atacaksın bu yükü, kurtulacaksın vicdan azabından ama maalesef geçmişte yaşananlar, peşini bırakmıyor. Geçmişine o kadar gömülmüşsün ki, arkanda duran güzellikleri (Kartta, içi köpüklü şampanya dolu kadeh olarak tasvir edilir.) göremiyordun. Artık geçmişin olumsuz etkisinden kurtulup etrafına bakınma vakti gelmiş. Bazı şeyleri oluruna bırakman gerekiyor. Yaşananların sana bağlı olmadığını, sen istesen de istemesen de bazı şeylerin bir vesileyle yaşanacağını, yaşananları olduğu gibi kabul edip kendini veya başkasını suçlamaman gerektiğini anlaman lazım.
Kendini hayatın akışına bıraktığında, kendindeki olumlu yöndeki değişimi de gözlemleme şansını bulacaksın. Belki bu değişime sen bile inanamayacaksın.
Sevgili Karasevda, tarot konusunda çok acemi olduğuım için ancak bu kadarını görebildim. Umarım memnun kalmışsındır...

cru
12-18-2009, 18:21
Harika olmuş bu yorum.. Tarot kartlarının kendiliğinden şekillenmesi ve sezgi müthiş. Hiçbir şey rastlantı değil elbet. Şimdiye kadar okuduğum en güzel fal yorumu hatta psikanalizdi, ağzına sağlık :)

KARASEVDA
12-18-2009, 19:25
Tabii, neden olmasın. Yalnız, kahveyi içerken ve falı kapatırken, hangi olaylara ilişkin yorum istediğini düşün. İsteklerini fala yansıtmaya çalış. Olaylar o zaman çok daha net ortaya çıkabilir.
Önceki falında, olayların bir hayli gerisinden geldiğimi farkettim. Ama şunu anladım ki, eski erkek arkadaşınla yaşadıklarınızı, ayrılığı unutamamışsın. Belki etkileri, belki de senin geçmişe takılman sebebiyle bunlar sürekli kafanda dönüp duruyor. "Ya şöyle olsaydı, acaba daha mı iyi olurdu? Acaba şöyle davransaydım farklı mı olurdu? Acaba ona haksızlık mı ettim?" Tarzındaki düşünceleri atamıyorsun kafandan. Ayrılıktan sonraki hayatını da, bu ilişkide yaşadıkların sebebiyle oluşan korkular, çekinceler şekillendirmiş. Önündeki yollardan hangisine gideceğine karar verememişsin. "Ya başıma tekrar aynısı gelirse? şeklindeki düşünceden sıyırman gerekiyor kendini.
Dün, uzun bir süredir bir köşede duran zen tarot kartlarımı aldım elime. Bir açılım yaptım ve kartlara baktım. Her ne kadar sırasını hatırlamasam şu kartlar açıldı masaya:
Farkındalık
Geçmişte yaşamak
Yük
Akıntıyla gitmek
Değişim
Kartları kendime yormak istemiştim ama, pek de bağlantı kuramamıştım. Belki de farkında değildim, sana bakıyordum. Sanki sana bakıyormuşum gibi kartlara yorum yapayım. Belki hoşuna gider.
Açılımın "Konu" kısmında, "Yük" isimli bir kart çıkmış.
Bu kartta, sırtında, sürekli emir veren bir zorbayı ve buyurgan bir horozu taşıyan, yokuş yukarı tırmanmaya çalışan, üstü başı perişan bir adam gösterilir. Başkaları tarafından sırtımıza yüklenmiş olan ve bizi çok zorlayan, bizi canımızdan bezdiren yükü ifade eder.
Muhtemelen sen de taşımaktan yorulduğun bir yükle çöktüğünü, hissediyorsun. Anlaman gereken şey, bu yüklerin sana başkaları tarafından yüklenmiş olduğu. Bu yük, sorumluluk olabilir, vicdan azabı olabilir. Karşı taraf veya bu işte sorumluluğu olan kişi veya kişiler, sorumluluğu sana atarak, sütten çıkmış ak kaşık rolüne soyunmuşlar. Sağdan soldan sürekli başının etini yiyorlar ve senin kendi kendini yemeni zevkle izliyorlar.
Bir şeylerin farkına varıyorsun. Bazı şeyleri kafandan silip atmak ve kendine yeni bir sayfa açmanın gerekliliğinin sen de farkındasın. Atacaksın bu yükü, kurtulacaksın vicdan azabından ama maalesef geçmişte yaşananlar, peşini bırakmıyor. Geçmişine o kadar gömülmüşsün ki, arkanda duran güzellikleri (Kartta, içi köpüklü şampanya dolu kadeh olarak tasvir edilir.) göremiyordun. Artık geçmişin olumsuz etkisinden kurtulup etrafına bakınma vakti gelmiş. Bazı şeyleri oluruna bırakman gerekiyor. Yaşananların sana bağlı olmadığını, sen istesen de istemesen de bazı şeylerin bir vesileyle yaşanacağını, yaşananları olduğu gibi kabul edip kendini veya başkasını suçlamaman gerektiğini anlaman lazım.
Kendini hayatın akışına bıraktığında, kendindeki olumlu yöndeki değişimi de gözlemleme şansını bulacaksın. Belki bu değişime sen bile inanamayacaksın.
Sevgili Karasevda, tarot konusunda çok acemi olduğuım için ancak bu kadarını görebildim. Umarım memnun kalmışsındır...

ÇOk çok çok teşekkürler EA ağzına yüreğine sağlık baktığın için evet sorumlulk dediğin eski erkek arkadaşımlayken yaşıyordum 2 yıl boyunca yaşadım eski erkek arkadaşım epilepsi hastasıydı evlenmek istiyordum ama ailem izin vermiyordu ayrılmakta istemiyordum ailemide kırmakta istemiyordum ayrılırsam onun kötü olacağınıda biliyordum kıyamıyordum ama öyle olaylar olduki bu fedakarlığı yapmaya değmeyen bir insan olduğunu anladım ama kalbime söz geçiremiyorum geçmişte takıldı kaldı ayrıldık ama aklım hala onda malesef ne yapacağımı bilmiorum tam unuttum diyorum en ufak bişe oluyor yaram yine kanıyor. Dediğin gibi yapmaya çalışacağım tekrar EA hayatı akışına bırakacağım umudumu kesmeyeceğim ben gerçekten sevdiğim ve beni seven insanla evlenmek istiyorum ve bulacağımada inanıyorum. TAROT AÇILIMINI ÇOK BEĞENDİM AYRIYETTEN TEKRAR TEŞEKKÜRLER

Ea
12-18-2009, 21:22
ÇOk çok çok teşekkürler EA ağzına yüreğine sağlık baktığın için evet sorumlulk dediğin eski erkek arkadaşımlayken yaşıyordum 2 yıl boyunca yaşadım eski erkek arkadaşım epilepsi hastasıydı evlenmek istiyordum ama ailem izin vermiyordu ayrılmakta istemiyordum ailemide kırmakta istemiyordum ayrılırsam onun kötü olacağınıda biliyordum kıyamıyordum ama öyle olaylar olduki bu fedakarlığı yapmaya değmeyen bir insan olduğunu anladım ama kalbime söz geçiremiyorum geçmişte takıldı kaldı ayrıldık ama aklım hala onda malesef ne yapacağımı bilmiorum tam unuttum diyorum en ufak bişe oluyor yaram yine kanıyor. Dediğin gibi yapmaya çalışacağım tekrar EA hayatı akışına bırakacağım umudumu kesmeyeceğim ben gerçekten sevdiğim ve beni seven insanla evlenmek istiyorum ve bulacağımada inanıyorum. TAROT AÇILIMINI ÇOK BEĞENDİM AYRIYETTEN TEKRAR TEŞEKKÜRLER
Rica ederim...

majisyen
12-18-2009, 21:53
tebrikler Ea

Ea
12-18-2009, 22:25
Sevgili Kuzu,
Başka kimseye bakmamak kaydıyla, sana da bir tarot yorumu yapacağım. Ama daha önce de yazdığım gibi, tarot konusunda acemiyim. Ne çıkarsa bahtına. Bir saat sonra geliyorum...

bencem
12-18-2009, 23:19

Ea
12-18-2009, 23:22
KARASEVDA'ya elmas açılımı yapmıştım. Sana Kelt haçı açılımı yaptım. Yorum geliyor birazdan... :-)

cru
12-18-2009, 23:26
Ben de heyecanlandım valla, bekliyorum :)

Ea
12-19-2009, 00:06
KARASEVDA'ya elmas açılımı yapmıştım. Sana Kelt haçı açılımı yaptım. Yorum geliyor birazdan... :-)
Sevgili kuzu,
Konu kısmında "Cimri" kartı çıkmış.
Anladığım kadarıyla duygusal problemlerden çok maddi konulara yoğunlaşmışsın. Maddi bakımdan çok da rahat bir dönem geçirmiyorsun. Birileriyle, mal konusunda ayrılığa düşmüşsün. Cimri kartındaki taş bloklardan mıdır bilemiyorum, bu ayrılığın bir gayrimenkul veya bir paylı mülkiyetten kaynaklandığını düşünüyorum. Bu kişiler sana gerçek yüzlerini göstermemişler. Muhtemelen seni oyuna getirme amacındalar. Hatta seni oyuna getirmiş bile olabilirler. Sol taraftaki farkındalık kartın ters çıkmış. Bu da gösteriyor ki sen, olan bitenin hala farkında değilsin. Bu kişilerden yana bir ümit içindesin ama bu muhtemelen boş bir ümit.
Maddi sıkıntılarının bir sebebi de senin iş beğenmemen veya iş yapmaya pek hevesli olmaman. Bu atalet, olgun tavır sergileme imkanını da elinden alıyor. Silkelenmenin vakti gelmiş ve fakat sen oralı bile olmuyorsun.
Yaşın kaç bilemiyorum. Ama şunu görüyorum ki çevrendeki insanların çabalarına katkı sağlamaktan kaçınıyorsun. Bunun sebebini aslında sen de bilmiyorsun. Bu da insanları rahatsız ediyor. Fakat, anladığım kadarıyla sen bunun da farkında değilsin. Bir beklenti içindesin, hayaller kuruyorsun, fakat gerekli adımı bir türlü atamıyorsun. Bir düzen kurmuşsun ve bunu devam ettiriyorsun. Muhtemelen geçimini sağlayan kişiler (Kocan, abin veya yaşına göre annen baban) çok sıkılmışlar. Bir kıvılcımla büyük bir patlama olabilir, her şey tepetaklak olabilir. Bu konuda bir şeyler hissediyor olabilirsin ama gözünü kapamış bir şekilde yaşantına devam ediyorsun.
Aşk yaşadığın veya birliktelik hayali kurduğun biri var. Maalesef bu birlikteliğin bir geleceği yok. Bu birlikteliğin seni felakete sürüklemesi olası. O yüzden, birlikteliğe başlamadan önce ince eleyip sık dokumalı, kendini garantiye almalısın.
Sağ üst köşed ise değişim kartı çıkmış. Daha önce de söylediğim gibi, senin için değişim şart olmuş. Üzerindeki ölü toprağını silkeleyip hamle yaptığında, sana oyun oynayanlarla mücadele ettiğinde, senin için çalışanlara aktif olarak (İş bulmak, onların işinde yardım etmek, şayet yaşın küçükse masraflardan kaçınmak vs.) destek verdiğinde, bu karamsar tablonun değiştiğini göreceksin.
Biraz karamsar bir fal oldu ama, artık kusuruma bakma. Önümüzdeki aylarda kartların anlamını öğrenebilirsem, resimlere bakıp yorum yapmaktan vazgeçer, daha güzel yorumlar sunabilirim... :-)

MeNaD
12-19-2009, 00:21

Bende istiyorum Tarot:)

Ea
12-19-2009, 00:36
Bende istiyorum Tarot:)
Katiyen olmaz. :-) Önce öğrenmem lazım. Yoksa olmadık bir yorum yaparım, tarot hayatım başlamadan biter:roflmao:
Hem, tarot konusunda majisyene danışamadım. Onun olurunu alamadım. Yorum yaparken bir hayli zorlanıyorum. Kahve falı gibi değil bu. Orada şekiller çıkıyor ama, burada kartlara bağımlısın. Aynı kartı farklı şekilde yorumlamak, yetenek istiyor.
Zaten kuzu'ya yaptığım yorum sondu. Onu da özellikle belirttim. Günün birinde tarotu adam gibi öğrenebilirsem, haber veririm size. İlk olarak senin ve cru'nun falına bakarım...

Ea
12-19-2009, 00:40
Sevgili bencem.
Bu günkü fal istihkakımı fazlasıyla doldurdum sanırım. Sana, bakabilirse efsunlu baksın. Olmadı yarın da sana bakarım..

cru
12-19-2009, 00:42
Katiyen olmaz. :-) Önce öğrenmem lazım. Yoksa olmadık bir yorum yaparım, tarot hayatım başlamadan biter:roflmao:
Hem, tarot konusunda majisyene danışamadım. Onun olurunu alamadım. Yorum yaparken bir hayli zorlanıyorum. Kahve falı gibi değil bu. Orada şekiller çıkıyor ama, burada kartlara bağımlısın. Aynı kartı farklı şekilde yorumlamak, yetenek istiyor.
Zaten kuzu'ya yaptığım yorum sondu. Onu da özellikle belirttim. Günün birinde tarotu adam gibi öğrenebilirsem, haber veririm size. İlk olarak senin ve cru'nun falına bakarım...

Siz ne zaman uygun görürseniz efendim. Ben şimdiden merakla bekliyor ve teşekkür ediyorum :)

MeNaD
12-19-2009, 00:52

Aynen Cru ya katılıyurm..Ama ben senin bu işinde hakkını vereceğini düşünüyıorum..Sonuçta sezgi işi o da sende bolca var :)

3.göz
12-19-2009, 00:52
Eeee daha ben bakın demeden falcımız işi mi bıraktı..::D

kuzu
12-22-2009, 01:21
[QUOTE=Ea;23564]Sevgili kuzu,
Konu kısmında "Cimri" kartı çıkmış.
Anladığım kadarıyla duygusal problemlerden çok maddi konulara yoğunlaşmışsın. Maddi bakımdan çok da rahat bir dönem geçirmiyorsun. Birileriyle, mal konusunda ayrılığa düşmüşsün. Cimri kartındaki taş bloklardan mıdır bilemiyorum, bu ayrılığın bir gayrimenkul veya bir paylı mülkiyetten kaynaklandığını düşünüyorum. Bu kişiler sana gerçek yüzlerini göstermemişler. Muhtemelen seni oyuna getirme amacındalar. Hatta seni oyuna getirmiş bile olabilirler. Sol taraftaki farkındalık kartın ters çıkmış. Bu da gösteriyor ki sen, olan bitenin hala farkında değilsin. Bu kişilerden yana bir ümit içindesin ama bu muhtemelen boş bir ümit.
Maddi sıkıntılarının bir sebebi de senin iş beğenmemen veya iş yapmaya pek hevesli olmaman. Bu atalet, olgun tavır sergileme imkanını da elinden alıyor. Silkelenmenin vakti gelmiş ve fakat sen oralı bile olmuyorsun.
Yaşın kaç bilemiyorum. Ama şunu görüyorum ki çevrendeki insanların çabalarına katkı sağlamaktan kaçınıyorsun. Bunun sebebini aslında sen de bilmiyorsun. Bu da insanları rahatsız ediyor. Fakat, anladığım kadarıyla sen bunun da farkında değilsin. Bir beklenti içindesin, hayaller kuruyorsun, fakat gerekli adımı bir türlü atamıyorsun. Bir düzen kurmuşsun ve bunu devam ettiriyorsun. Muhtemelen geçimini sağlayan kişiler (Kocan, abin veya yaşına göre annen baban) çok sıkılmışlar. Bir kıvılcımla büyük bir patlama olabilir, her şey tepetaklak olabilir. Bu konuda bir şeyler hissediyor olabilirsin ama gözünü kapamış bir şekilde yaşantına devam ediyorsun.
Aşk yaşadığın veya birliktelik hayali kurduğun biri var. Maalesef bu birlikteliğin bir geleceği yok. Bu birlikteliğin seni felakete sürüklemesi olası. O yüzden, birlikteliğe başlamadan önce ince eleyip sık dokumalı, kendini garantiye almalısın.
Sağ üst köşed ise değişim kartı çıkmış. Daha önce de söylediğim gibi, senin için değişim şart olmuş. Üzerindeki ölü toprağını silkeleyip hamle yaptığında, sana oyun oynayanlarla mücadele ettiğinde, senin için çalışanlara aktif olarak (İş bulmak, onların işinde yardım etmek, şayet yaşın küçükse masraflardan kaçınmak vs.) destek verdiğinde, bu karamsar tablonun değiştiğini göreceksin.
Biraz karamsar bir fal oldu ama, artık kusuruma bakma. Önümüzdeki aylarda kartların anlamını öğrenebilirsem, resimlere bakıp yorum yapmaktan vazgeçer, daha güzel yorumlar sunabilirim... :-)[/QUOT
süper ötesi bakmışsın tşler tarotu sana devretme zamanı)))

secemmSe
12-22-2009, 18:13
Efsunlu ben de fincan eklemek istiyorum. Eklersem bakar mısın?:give_rose:

secemmSe
12-23-2009, 03:32
Umarım olmuştur...Maalesef resim ekleyemiyorum. Nasıl ekleniyor? biri yardımcı olursa sevinirim..

MeNaD
12-23-2009, 09:25
Mesajı yollarken gelişmişten yolla..Orada eklenti ekle var oradan resimleri yükleyebilirsin..

ankam87
12-23-2009, 14:31
yaaa bende bendeeeeeeeeeeeee fal istyorum lütfennnnn cok ihtiyacvım varrrrrrr :((((

KARASEVDA
12-23-2009, 16:21
Selam EFSUNLU ve EA naslısınız ben bugün nedense kendimi bi garip hissediyorum içimi garip bir mutlluk kapladı bişede olmadı ama öle hissediyorum belki falıma bakarsanız ne olduğunu çözebiliriz. bakarsanız falıma çok sevinirim ( EA sözün vardı hatırlatırım ) kısmetime bakalım hanginiz bakacaksınız. hanginiz bakarsanız bakın süper bakıyorsunuz şimdiden ağzınıza yüreğinize sağlık

354

355

356

357

358

359

360

361

ankam87
12-23-2009, 20:20
yaaa bende bendeeeeeeeeeeeee fal istyorum lütfennnnn cok ihtiyacvım varrrrrrr :((((

369

benmde fincanımda cıkanlar bunlar...merakla bekliyroum :)

secemmSe
12-23-2009, 21:59
:giggle1: Teşekkür ederim Menad.. Sürekli benimle uğraşıyorsun, dilerim bıktırmam seni... Şu fal işini bi halledeyim, ilk senin falına bakacagım..

MeNaD
12-23-2009, 22:28
:giggle1: Teşekkür ederim Menad.. Sürekli benimle uğraşıyorsun, dilerim bıktırmam seni... Şu fal işini bi halledeyim, ilk senin falına bakacagım..

:))Bekliyorum o zaman en kısa zamanda..Elimden geldiğince memnuniyetle yardımcı olurum her zaman..

Ea
12-24-2009, 20:32
ankam, fotoğrafların çok küçük çıkmış, maalesef ayrıntıları göremedim.
Sevgili Karasevda, aslında çektiğin sıkıntının sebebini sen kendin vermişsin. Tabağa bakınca görünüyor. Birazdan geliyorum...

Ea
12-24-2009, 21:58
Karasevda,
Fena halde kurma huyun var. Çok kötümsersin. Sürekli şekilde kafanda bir şeyleri kuruyorsun, bu kurguladıkların da karşına bir süre sonra gerçek olarak çıkıyor. Düşüncelerini olumlu yönde değiştirmeye gayret göster.
Bir soruna odaklanmışsın. Bir sorunun çözülemeyeceğini düşünüyorsun. Bu sorunun çözümünün basit olduğunu farkedememişsin. (Anahtar çıkmış falında. Ama bu gayet basit bir anahtar. Benzeri rahatlıkla yapılabilecek bir anahtar.)
Üzerinde göz var. İnsanların seninle derdi nedir bilemiyorum ama bir sürü göz çıkıyor fallarında. Sana karşı içten içe bir haset olduğunu hissettim. Üzgünsün. Tabağına uzaktan baktığında bunu sen de göreceksin. Bir türlü düzeltememişsin ruh halini.
Tabağının sol tarafında 3 kişi çıkmış. Öndekinin sen olduğunu düşünüyorum.
Hemen arkanda da senden küçük erkek kardeşin veya yakın akraban var. İyi niyetli bir şekilde sana destek oluyor gibi görünüyor.
Takip altındasın. Bir erkeğin gözü sürekli üzerinde. Muhtemelen sana karşı bir şeyler hissediyor, ama karşına çıkıp da bunu ifade etme cesareti gösterememiş. Görüntüsüne pek güvenen biri değil.
Sağ tarafta da, elinde tütsüye benzer bir şey tutan bir kadın çıkmış. Sana iyi yüzünü göstermiş gibi. Sırtından bir yılan çıkmış. Aslında sen de bu kötü düşünceyi, düşmanlığı hissetmişsin, bunu belli etmemişsin.
İkinizin arasında sana doğru ilerleyen yaratığı görüyor musun? Dikkatli olman gerek.
Belki, arkanda duran senden küçük kişiyi bu kadına karşı koruyorsun, belki de kötü etkilere maruz kalmak üzeresiniz. Anlaşmazlık, para konusuna ilişkin olabilir. Sendeki bir paradan kaynaklanıyor olabilir.
Nazar veya büyü konusu uzmanlık alanıma girmediği için maalesef sana yardımcı olamıyorum. Kusuruma bakma. Kadına dikkat...

KARASEVDA
12-25-2009, 00:40
Karasevda,
Fena halde kurma huyun var. Çok kötümsersin. Sürekli şekilde kafanda bir şeyleri kuruyorsun, bu kurguladıkların da karşına bir süre sonra gerçek olarak çıkıyor. Düşüncelerini olumlu yönde değiştirmeye gayret göster.
Bir soruna odaklanmışsın. Bir sorunun çözülemeyeceğini düşünüyorsun. Bu sorunun çözümünün basit olduğunu farkedememişsin. (Anahtar çıkmış falında. Ama bu gayet basit bir anahtar. Benzeri rahatlıkla yapılabilecek bir anahtar.)
Üzerinde göz var. İnsanların seninle derdi nedir bilemiyorum ama bir sürü göz çıkıyor fallarında. Sana karşı içten içe bir haset olduğunu hissettim. Üzgünsün. Tabağına uzaktan baktığında bunu sen de göreceksin. Bir türlü düzeltememişsin ruh halini.
Tabağının sol tarafında 3 kişi çıkmış. Öndekinin sen olduğunu düşünüyorum.
Hemen arkanda da senden küçük erkek kardeşin veya yakın akraban var. İyi niyetli bir şekilde sana destek oluyor gibi görünüyor.
Takip altındasın. Bir erkeğin gözü sürekli üzerinde. Muhtemelen sana karşı bir şeyler hissediyor, ama karşına çıkıp da bunu ifade etme cesareti gösterememiş. Görüntüsüne pek güvenen biri değil.
Sağ tarafta da, elinde tütsüye benzer bir şey tutan bir kadın çıkmış. Sana iyi yüzünü göstermiş gibi. Sırtından bir yılan çıkmış. Aslında sen de bu kötü düşünceyi, düşmanlığı hissetmişsin, bunu belli etmemişsin.
İkinizin arasında sana doğru ilerleyen yaratığı görüyor musun? Dikkatli olman gerek.
Belki, arkanda duran senden küçük kişiyi bu kadına karşı koruyorsun, belki de kötü etkilere maruz kalmak üzeresiniz. Anlaşmazlık, para konusuna ilişkin olabilir. Sendeki bir paradan kaynaklanıyor olabilir.
Nazar veya büyü konusu uzmanlık alanıma girmediği için maalesef sana yardımcı olamıyorum. Kusuruma bakma. Kadına dikkat...

Çok teşekkürler EA ağzına yüreğine sağlık :flowers:benimle ne uğraşırlarki bilmem hele o kadın dediğin hemcinslerim nedense kadınlar beni sevmez halbuki ben kimsenin kötlüğünü istemem anlamıyorlarki. Evet para konusunda bu hafta büyük bir sıkıntı yaşadım haksızlığa uğradım biri tarafından ama ispat edemiyorum canım bütün hafta ona sıkıldı haksızlığa uğramak zoruma gitti beni eski erkek arkadaşımdan başka gözleyenyok ayrıldıktan sonra bakışıyoruz sadece :) buda güzel :roflmao: başka birisi gözlüyorsada artık çıksın karşıma yani dimi EA

ankam87
12-25-2009, 04:36
ama kabul etmiooozamnda bana özelden mailını atrrsan yollım :S

ankam87
12-25-2009, 13:07
374

375

376

377

378

379

380

canım inşallah bunlar olur :(((

Ea
12-26-2009, 23:07
374

375

376

377

378

379

380

canım inşallah bunlar olur :(((
Sevgili ankam,
Gönderdiğin fotoğraflar biraz garip çıkmış ama, sanırım yine yorumlayabilirim. Madem önce tabağını ekledin, ondan başlayalım.
Tabağın sağ tarafında bir erkek ve arkasında da bir kadın var. Sol tarafta biri daha çıkmış.
Sağ tarafta önde duran erkeğin başında, çok gariptir, bir ruh halesi çıkmış. Hani "Melek gibi" derler ya, öyle bir adam işte. Bu kişinin baban olduğunu düşünüyorum. Sanki farklı dünyalardaymışsınız da aranızda kopmaz bir bağ var gibi. Hayır dualarını üzerinden hiç eksik etmiyor.
Yakın zamanda bir telefon alacaksın. Muhtemelen adının baş harfi E olan birinden hiç beklemediğin bir telefon olacaksın. Biraz sıkılacaksın ama alacağın haber seni çok da sarsmayacak.
Karasevda'nın falında olduğu gibi hatta ondan da fazla göz çıkmış falında. Belki ışık yansıması da olabilir, bilemiyorum, tabağın üst kısmında bariz şekilde çıkmış bir yüzün dışında, alt kısımda da bir sürü göz var. Resmi biraz büyütürsen sen de görürsün.
Kalabalık bir ortamda yaşamını sürdürüyorsun ve ister dersle ilgili olsun, isterse işle ilgili olsun, bir mücadele içindesin. Bir şeyler başarmak, birilerinden daha yukarılara tırmanmak için çaba sarfediyorsun ve bu çaban, insanların gözüne batıyor.
İşlerin en olmadık zamanlarında aksiliklerin seni bulduğunu düşünüyorsun. İşlerin yolunda gitmemesi seni sıkmış ama bu durum, çevrendeki insanlardan kaynaklanıyor. Arkadaşlık kurduğun insanlara dikkat etmen gerekecek. Çekememezlik sebebiyle arkandan iş çevrilmesi olası.
Sevdiğin biri var gibi. Bir açılım yapmak niyetindesin, fakat bunun, AKP'nin açılımının akıbetine uğramasından korkuyorsun. Bu kişiyle ilgili olarak sana çok da fazla ümit veremeyeceğim maalesef. Zira kafanda çok fazla soru işareti var bu kişiyle ilgili. Kahkülleri önüne dökülmüş olarak gözümün önüne gelen bu adamın doğru kişi olduğunu pek zannetmiyorum.
Fincanları yine düzgün çekememişsin. :hahaha: Hatta en alttaki resimde telvenin bir kısmının halen düşmediğini gördüm.
Aslında bunu, üzerinde bir sıkıntı olduğuna ve bu sıkıntıdan yakın zamanda kurtulacağına yordum. Tabii bu farklı algılanabilir bir durum, senin sıkıntı ve üzüntü olarak görebileceğin bazı şeylerin (Ayrılık-Reddedilme vs.) senin için hayırlı olabileceğini de düşünmen lazım.

ankam87
12-27-2009, 02:54
canım ben cok saol emeğine sağlık.....sevdiğim kişiden ümit yokmu diosun :(((( sana ben daha sonra tekrar baktırabilrmiym lütfen resimleri daha net bi şeklde çekip sana mail atsam olur mu :(((((

lalezar
12-27-2009, 03:17
resim yüklemeden bana bakamazsınız dimii:)

cru
12-27-2009, 04:45
Resim yüklemeden kahve falına nasıl bakılabilir ki? :)

lalezar
12-27-2009, 04:48
niyetime içer belkimm :):) umut işte :)

Ea
12-27-2009, 04:53
Resim yüklemeden kahve falına nasıl bakılabilir ki? :)
Biz, resimlerin yüklendiğini imajine ederiz, o da bizim fal baktığımızı imajine eder...:gathering:Ama bu durumda, onun imajinasyonunda bizim söylemiş olduğumuz şeyleri yazmak da ona düşer. Bu işte bir terslik var ama... :confuse1:

Ea
12-27-2009, 04:56
niyetime içer belkimm :):) umut işte :)
Sevgili lalezar,
İnşaallah o da olur... :-)

lalezar
12-27-2009, 04:56
çok karışık olmuşş :)

cru
12-27-2009, 05:05
Biz, resimlerin yüklendiğini imajine ederiz, o da bizim fal baktığımızı imajine eder...:gathering:Ama bu durumda, onun imajinasyonunda bizim söylemiş olduğumuz şeyleri yazmak da ona düşer. Bu işte bir terslik var ama... :confuse1:

:)))) bu inanılmaz iyi geldi

hazır kıta
12-28-2009, 22:27
Ea rıca etsem benım ıcın kart acarmısın genel olarak:kisses:lutfen

badem
01-03-2010, 00:46
banada bakabilirmisiniz.....

Ea
01-03-2010, 03:36
Fırsatını bulursam bakayım. Falında bir adam ve bu adama kollarını açmış şekilde koşan bir çocuk var. Baktığımda ilk olarak bunu gördüm. Hayırlısı...

hazır kıta
01-03-2010, 03:39
bana tarot bakmanızı rıca etmıstım ea

badem
01-03-2010, 23:32
Fırsatını bulursam bakayım. Falında bir adam ve bu adama kollarını açmış şekilde koşan bir çocuk var. Baktığımda ilk olarak bunu gördüm. Hayırlısı...
Hayırlısı merak ettim bak şimdi

cru
01-04-2010, 00:29
bana tarot bakmanızı rıca etmıstım ea

Şimdi ben Ea adına konuşmak istemem elbette ama dikkatli okursanız tarot falı bakmadığını anlayabilirsiniz. O özel bir durumdu, bizlere de belki ilerleyen zamanlarda olabileceğini belirtmişti. Hem belli bir mesaj sayısını dolduralım lütfen fal için. (Sadece sizin için belirtmiyorum, bu vesileyle genel bir bilgilendirme diyelim.) En az 50 mesaj diyoruz. Buna teşekkür, hoş bulduk vs. gibi mesajlar dahil değildir.

Ayrıca bir ricam olacak, lütfen ilgilendiğimiz konunun içindeki mesajları okuyalım arkadaşlar, en azından ilgilendiğimiz konudaki mesajları ya.

cru
01-04-2010, 00:30

Gelecek çünkü, geleceeekkk... :)

badem
01-04-2010, 01:28
Gelecek çünkü, geleceeekkk... :)
:tanke:eeee zorlamış gibi olmayalımdaaa cru cum gelecek yazan parmakların zeval görmesin bal akıyo ballll

secemmSe
01-07-2010, 22:24
Efsunlu, bana da bakabilir misin rica etsem?

Ea
01-07-2010, 23:03
Hayırlısı merak ettim bak şimdi
Sevgili Badem,
Fotoğraflarından bazısı pek net çıkmadığı için ancak görebildiğim kadar yorum yapayım sana.
Daha önce de söylediğim gibi, çocuğunun babasına doğru kollarını açmış şekilde koşturduğu net şekilde görülüyor. Çocuğun ardında da bir kadın var. Bunun sen olduğunu düşünüyorum.
Her ne kadar zor bir durum içinde olduğunu biliyorsam da, bu görüntüyü bir aile birlikteliğine yordum. Zira İlk resmin sol tarafında bir erkek ve bir kadın yakın şekilde çıkmış. Öpüşüyorlar gibi... :pash:Tam anlamıyle olmasa da eşinin, eve biraz daha sık gelip gitmeye başladığına, sizinle daha fazla ilgilendiğine şahit olabilirsin.
Eşindeki değişikliğin sebebi sen olmayabilirsin. Bir adam görüyorum. Herkesin saydığı, sözü geçen biri. Karşısına 4 kişiyi almış. Üçü bayan biri erkek gibi geldi bana. Bu adam, bu 4 kişi üzerinde bir hayli etkili. Hepsini karşısına alıp nasihat ediyor. Hatta nasihatten öte biraz sert bir uyarı da olabilir. Bunun neticesinde hayatında bazı değişiklikler görebilirsin.
Yanlış anlama ama, tabağında, sigara içen bir travesti gördüm. Bunu niye bu şekilde gördüm hiç bilmiyorum.
Belki de, erkeksi yönleri ağır basan bir kadındır. Sağ tarafına doğru dönmüş, sigara içiyor. Pek de mutlu değil. Bir münakaşadan ötürü sıkıntı yaşamış. Bir hayli stresli. Yolun sonuna geldiğine dair bir his oluşmuş içinde.
Öteki kadın olduğunu düşündüğüm bu kişi için işler hiç de iyi gitmiyor. Bundan sonra senin hamle sıran geliyor sanırım...

badem
01-07-2010, 23:19
Sevgili Badem,
Fotoğraflarından bazısı pek net çıkmadığı için ancak görebildiğim kadar yorum yapayım sana.
Daha önce de söylediğim gibi, çocuğunun babasına doğru kollarını açmış şekilde koşturduğu net şekilde görülüyor. Çocuğun ardında da bir kadın var. Bunun sen olduğunu düşünüyorum.
Her ne kadar zor bir durum içinde olduğunu biliyorsam da, bu görüntüyü bir aile birlikteliğine yordum. Zira İlk resmin sol tarafında bir erkek ve bir kadın yakın şekilde çıkmış. Öpüşüyorlar gibi... :pash:Tam anlamıyle olmasa da eşinin, eve biraz daha sık gelip gitmeye başladığına, sizinle daha fazla ilgilendiğine şahit olabilirsin.
Eşindeki değişikliğin sebebi sen olmayabilirsin. Bir adam görüyorum. Herkesin saydığı, sözü geçen biri. Karşısına 4 kişiyi almış. Üçü bayan biri erkek gibi geldi bana. Bu adam, bu 4 kişi üzerinde bir hayli etkili. Hepsini karşısına alıp nasihat ediyor. Hatta nasihatten öte biraz sert bir uyarı da olabilir. Bunun neticesinde hayatında bazı değişiklikler görebilirsin.
Yanlış anlama ama, tabağında, sigara içen bir travesti gördüm. Bunu niye bu şekilde gördüm hiç bilmiyorum.
Belki de, erkeksi yönleri ağır basan bir kadındır. Sağ tarafına doğru dönmüş, sigara içiyor. Pek de mutlu değil. Bir münakaşadan ötürü sıkıntı yaşamış. Bir hayli stresli. Yolun sonuna geldiğine dair bir his oluşmuş içinde.
Öteki kadın olduğunu düşündüğüm bu kişi için işler hiç de iyi gitmiyor. Bundan sonra senin hamle sıran geliyor sanırım...
Ağzına sağlık teşekkür ederim inş hane içinde düzelmeler olur ama travesli korkuttu açıkcası sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim ne falmış her birşey var :-) Ne rengarenk hayatım var ortada hatun kalmadı tabiii farklı yöne gitti benimki şaka bir yere teşekkür ederim .Emeğine sağlık

Ea
01-07-2010, 23:23
Ağzına sağlık teşekkür ederim inş hane içinde düzelmeler olur ama travesli korkuttu açıkcası sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim ne falmış her birşey var :-) Ne rengarenk hayatım var ortada hatun kalmadı tabiii farklı yöne gitti benimki şaka bir yere teşekkür ederim .Emeğine sağlık
Rica ederim.

zombilibom
01-25-2010, 02:52
merhaba..bende istiyorum fal baktırmakk..randevu fln mı almak gerekiyo :)

cru
01-25-2010, 13:56
merhaba..bende istiyorum fal baktırmakk..randevu fln mı almak gerekiyo :)

Hoşgeldiniz. Siz bu arada biraz alışın foruma ve bizlere, katılımınız, paylaşımınız arttıkça fal baktırma şansınız da artar.

Dark-Prince
01-25-2010, 14:11
Hoşgeldiniz. Siz bu arada biraz alışın foruma ve bizlere, katılımınız, paylaşımınız arttıkça fal baktırma şansınız da artar.

Yani 50 mesaj sayısını doldurmalısınız ;)

cru
01-25-2010, 15:49
Yani 50 mesaj sayısını doldurmalısınız ;)

:)) evet :biggrin:

KARASEVDA1981
01-26-2010, 15:21
Selam ben geldim uzun zamandır giremiyordum buraya sorun vardı galiba daha yeni yeni girmeye başladım ama evdekinden gireiliyordum takip ediyordum işyerinden ki internetten bir türlü açılmadığı için giremedim deli oldum

kahvemi ictim kapattım niyet ettim bakabilirmisiniz Efsunlu veya EA kısmetime hanginiz bakarsanız artık şimdiden ağzınıza yüreğinize sağlık :bigarmhug:

KARASEVDA1981
01-26-2010, 15:24
iyide anlamadım ben buranın eski üyesiyim
mesaj sayım çoktu neden kayboldu anlayamadım :(((

KARASEVDA1981
01-26-2010, 15:34
ya efsunlu ve Ea beni iyi hatırlar mesajlarım nereye kayboldu 100 yakın mesaj sayım vardı yaklaşık iki aydır üyeyim ben hatırlayın beni lütfennn

KARASEVDA
01-26-2010, 15:46
iyide ben KARASEVDA olarak üye olmuştum anlayamadım benim diğer KARASEVDA1981 olarak ta kabul ediyo anlamadım

cru
01-26-2010, 18:21
Tabiki seni hatırlıyoruz ama neden böyle oldu ki anlamadım?? İki üyeliğin mi var senin? İki üyeliğin varsa ve şifreleri aynıysa değiştirip denesene bir. İlginç ya allah allah..

KARASEVDA
01-26-2010, 18:29
Tabiki seni hatırlıyoruz ama neden böyle oldu ki anlamadım?? İki üyeliğin mi var senin? İki üyeliğin varsa ve şifreleri aynıysa değiştirip denesene bir. İlginç ya allah allah..

Galiba diğer nikimlede üye oldum hatırladım şimdi :) :confuse1: olsn ikiside benim aramızda mesaj sayısının önemi mi varki canım yani dimi birbirimizi tanıyoruz karasevda1981 de benim karasevda da benim

mira
01-27-2010, 05:01
falda yola bağlı bir adak var ve o adaktan sonra sıkıntıların açılacağını, yakında bulunan 3 kişinin bu adakla ilgili sözleri olacak canınızı sıkabilir ama fazlaca üstünde durmayın. eğer dileğinizi tuttuysanız isminin içinde L harfi olan birinin yardımıyla olma olasılığı yüksek bir dilek gibi gözüküyor.

ama tabi efsunlu yada ea işe el atarsa daha iyi olur sanırım. ben daha yeni yeni bakmaya başladığım için zamanla oturur sanırım..

cru
01-27-2010, 12:34
Galiba diğer nikimlede üye oldum hatırladım şimdi :) :confuse1: olsn ikiside benim aramızda mesaj sayısının önemi mi varki canım yani dimi birbirimizi tanıyoruz karasevda1981 de benim karasevda da benim

Efsunlu bir süredir internete giremiyor, yakında gelecek. Ea ise biraz yoğun son günlerde, sık sık giremiyor siteye ama mutlaka görecektir mesajını ama mira bakmış zatn falına. Bence sen öncelikle nick sorununu hallet sevgili karasevda :)

cru
01-27-2010, 12:37
falda yola bağlı bir adak var ve o adaktan sonra sıkıntıların açılacağını, yakında bulunan 3 kişinin bu adakla ilgili sözleri olacak canınızı sıkabilir ama fazlaca üstünde durmayın. eğer dileğinizi tuttuysanız isminin içinde L harfi olan birinin yardımıyla olma olasılığı yüksek bir dilek gibi gözüküyor.

ama tabi efsunlu yada ea işe el atarsa daha iyi olur sanırım. ben daha yeni yeni bakmaya başladığım için zamanla oturur sanırım..

Teşekkürler. Aslında bizim de arzuladığımız şey tam olarak buydu; bilindik fal köşesinden ziyade hepimizin fikirlerini dile getirebileceği, paylaşabileceği bir köşe. Diğer arkadaşlarımız da bu şekilde katkıda bulunabilirler bu başlığa.

MeNaD
01-27-2010, 15:46
Adminlerimiz açıklama yapmıştı bu konuyla ilgili eski şifreler ve avatarlar silinmiş diye sen şimdilerde bi dene bakalım girecektir eskisiyle..

mira
01-28-2010, 01:40
Teşekkürler. Aslında bizim de arzuladığımız şey tam olarak buydu; bilindik fal köşesinden ziyade hepimizin fikirlerini dile getirebileceği, paylaşabileceği bir köşe. Diğer arkadaşlarımız da bu şekilde katkıda bulunabilirler bu başlığa.

ben fal konusunda gördüklerim ve hissettiklerim doğrultusunda her zaman yardımcı olabilirim o zaman :)

hüzünlü
01-29-2010, 12:30
mira beninkine bakarsada çok sevinirim..aslında güzel şeyler duymaya ihtiyacım var..kapatırkende yaza nişanlanıymıyım diye kapattım..yorumlarsan çok memnun olurum...

cru
01-29-2010, 13:06
mira beninkine bakarsada çok sevinirim..aslında güzel şeyler duymaya ihtiyacım var..kapatırkende yaza nişanlanıymıyım diye kapattım..yorumlarsan çok memnun olurum...

Arkadaşlar, ilgi duyduğunuz konuya yazmadan önce en azından o konudaki mesajlara bir göz gezdirin. Belki bir fikriniz olur.

hüzünlü
01-29-2010, 13:17
konuyu başından beri okudum.hatta siz ilk başta arzu eden resimlerini yükleyebilir demişsiniz.sonra arkadaşta "ben fal konusunda gördüklerim ve hissettiklerim doğrultusunda her zaman yardımcı olabilirim o zaman :)" dediği için ona rica ettim..eğer sizin için sorun oluşturuyorsa bakılmasın.ben yazılanlara istinaden resimlerimi ekledim..gerisi size kalmış artık..

Ea
01-29-2010, 20:40
konuyu başından beri okudum.hatta siz ilk başta arzu eden resimlerini yükleyebilir demişsiniz.sonra arkadaşta "ben fal konusunda gördüklerim ve hissettiklerim doğrultusunda her zaman yardımcı olabilirim o zaman :)" dediği için ona rica ettim..eğer sizin için sorun oluşturuyorsa bakılmasın.ben yazılanlara istinaden resimlerimi ekledim..gerisi size kalmış artık..
İlginç bir fal. Keşke biraz daha net olabilseymiş.
Bir mücadele gördüm düzgün olan resimlerin birinde. Bir şeyin üzerine binmişsin, bir erkekle karşı karşıyasın. Bir şeylerin desteğiyle, -bu para olabilir veya birinin yardımı olabilir yahut elindeki bir koz olabilir-Bu kişiyi çok zor duruma düşürmüşsün veya -eli kulağında- düşüreceksin. Bu kişiye boyun eğdireceksin. Bu kişiden kaynaklı sıkıntıların var ise de, tüm bunları bertaraf edebilecek durumdasın. Elinden çıkan bir ışık, koyu bir sıkıntıyı uzaklaştırmış gibi görünüyor. Yüksek bir enerjin var. Bunu olumlu yönde kullanmalısın.
Gördüklerimi, genellikle olumlu yönde yorumlarım. Kötü şeyler söylemek adetim değildir. Lakin, tabağının sağ tarafında gördüğüm kişinin olumsuz enerjisinden veya büyü çalışmalarından ötürü bir olumsuzluk yaşayabilir, ölümü yanı başında bulabilirsin. Çevrene dikkat etmen gerekiyor.

nobleman
01-29-2010, 20:48
hiç birimizde keramet olmadığına göre,bizler evliyada olmadığımıza göre,fallarda,tarotlarda,rüya yorumlarında doğru çıkan yorumlarımızın ardında yatanın ne olduğunu gerçekte bilmeyiz.altında yatanın zaman sonra bizlerin beynini mahveden ve bizleri bazı şeylere esir eden diğer boyutun varlıkları olduğunu göreceksiniz.irdelemelisiniz kimsede keramet yok unutmayınız

Ea
01-29-2010, 21:34
hiç birimizde keramet olmadığına göre,bizler evliyada olmadığımıza göre,fallarda,tarotlarda,rüya yorumlarında doğru çıkan yorumlarımızın ardında yatanın ne olduğunu gerçekte bilmeyiz.altında yatanın zaman sonra bizlerin beynini mahveden ve bizleri bazı şeylere esir eden diğer boyutun varlıkları olduğunu göreceksiniz.irdelemelisiniz kimsede keramet yok unutmayınız

Kerametten kastın ne ola ki? Bu günün televizyonunu 1000 sene öncesine götürsen, keramet sahibi olur musun mesela? Bu gün keramet olarak gördüğün şeylerin gelecekte gerçek olmayacağını, hatta tıpkı televizyon gibi çok doğal karşılanmayacağını nereden biliyorsun?

cru
01-29-2010, 22:55
Elbette gaybı Allah'tan başka hiç kimse bilemez diyebiliriz. Ancak bu ifadeyi iyi anlamak gerek. "Gaybı sadece Allah bilir" demek, gaybı kimseye bildirmez demek değildir. Farklılıkları olmak kaydıyla bazı insanların gözlerini açar, onlara, başkalarının göremedikleri noktaları gösterir. Zaten bazı insanların fıtratlarında bu mevcuttur. Bu şekilde bahsi geçen insanlar, geleceğe dair durumları hissedebilirler. Tabiki bunların hiçbiri mutlak geleceği bilmek değildir sevgili nobleman.

Ama yaşadığımız süre boyunca herhangi bir olayı önceden hissetme ve buna benzer -adlandırılamayan- birçok hadise yaşanmaya devam edecektir. Olaya senin açıklaman çerçevesinde bakarsak açıklamam bu şekilde olur ve o zaman da ben derim ki bunun altında yatan sebep bizleri esir etmiş varlıklar değil yaratanın ta kendisidir. (*) Önseziyle ilgili binlerce olay yaşayan insanlar var etrafımızda.

*"Gaybı bilen O'dur. Gizli bilgisini kimseye göstermez. Ancak razı olduğu elçiye gösterir. O elçinin önüne ve arkasına gözetleyiciler koyar." (Cin, 72/25-26)

Ea
01-30-2010, 00:06
O gaybı bilendir. Hiç kimseye gaybını bildirmez. (Cin-26)
Ancak resuller başka. (Onlara bildirir.) (Cin 27)
De ki: “Göktekiler ve yerdekiler gaybı bilemezler, ancak Allah bilir. (Neml 65)
Gayb ancak Allah’ındır. Bekleyin, şüphesiz ben de sizinle birlikte bekleyenlerdenim!” (Yunus 20)
İşte bunlar, sana vahyettiğimiz gayb haberlerindendir. (Hûd 49)
İşte bu (kıssa), gayb haberlerindendir. Onu sana biz vahiy yolu ile bildiriyoruz. (Yûsuf 102)
(Ey Muhammed!) Bunlar sana vahyettiğimiz gayb haberlerindendir (Ali İmran 44)
Allah size gaybı bildirecek de değildir. Fakat Allah, peygamberlerinden dilediğini seçer (gaybı ona bildirir) (Ali İmran 179)
O, gayb hakkında cimri değildir. (Tekvir 24)

Seçin beğenin alın. Hatta çıkarımlarda bulunun. Nostradamus'u, Vanga'yı nereye koyarsınız, siz düşünün...

cru
01-30-2010, 00:38
Tabi, Kuran'da gayb ile ilgili 40'a yakın ayet geçer. Tekvir suresi de güzel bir örnek gerçekten, teşekkürler.

O bütün gaybı bilir. Fakat gaybını hiç kimseye açmaz. (Cin-26)
O, gayb hakkında cimri de değildir.(Tekvir-24)

Ayrıca; Kuran-ı Kerim'i ele aldığımızda zaten nobleman arkadaşımızın ileri sürdüğü fikir tamamen asılsız kalmaktadır. Çünkü Kuran'a göre gaybı cinler de bilmez (artık adına cin mi dersiniz, diğer boyutun varlıkları yada ayşe fatma mı bilemem ama..):
"Böylece onun (Süleymanın) ölümüne karar verdiğimiz zaman, ölümünü, onlara, asasını yemekte olan bir ağaç kurdundan başkası haber vermedi. Artık o, yere yıkılıp-düşünce, açıkça ortaya çıktı ki, şayet cinler gaybı bilmiş olsalardı böylesine aşağılanıcı bir azap içinde kalıp-yaşamazlardı." [Sebe 14]

Ea
01-30-2010, 01:07
KEHF SURESİ

65.
Derken kullarımızdan bir kul buldular ki, biz ona katımızdan bir rahmet vermiş, kendisine tarafımızdan bir ilim öğretmiştik.7 ([Only Registered Users Can See Links])
66.
Mûsâ ona, “Sana öğretilen bilgilerden bana, doğruya iletici bir bilgi öğretmen için sana tabi olayım mı?” dedi.
74.
Yine yola koyuldular. Nihayet bir erkek çocukla karşılaştıklarında adam (hemen) onu öldürdü. Mûsâ, “Bir cana karşılık olmaksızın suçsuz birini mi öldürdün? Andolsun çok kötü bir iş yaptın!” dedi.
80.
“Çocuğa gelince, anası babası mü’min insanlardı. Onları azgınlığa ve küfre sürüklemesinden korktuk.”

Şayet Allah, gaybı kimseye bildirmemiş olsaydı, çocuğu öldüren adam, çocuğun ana babasını azgınlığa sürükleyeceğini nereden bilecekti?

mira
01-30-2010, 01:56
merhaba hüzünlü öncelikle çok fazla net çıkmadığı için fazla
bi yorum yapamıcam ama var olan sıkıntıların var seni gerçekten
yormuş yada çok üzmüş ama bu sıkıntıların açılması isminin içinde A olan biri
yada bir olay sayesinde olacak. işin özet kısmı asıl sıkıntı yaratan olay açılacak :)
Ea nın dediği gibi bir kişiye boyun eğdirmen veya bir intikam alma olayın var ( yaşasın kötülük :P )
ben bir lale gördüm lale nin anlamını bilmiyorum ama bana İstanbul'u çağrıştırdı. İstanbulla ilgili
güzel bi haber var sana bir kişi bir olay olabilir. gitmek istediğin 2 yol var gibi biri kapalı diğeri
içinse biraz daha zaman var gibi. dilek tuttuysan dileğinle ilgili olarak da içindeki karamsarlıklardan kurtulursan
çok güzel bir haberle herşey istediğin yönde ilerliyecek gibi duruyor. bence herşey senin elinde :)

hüzünlü
02-01-2010, 11:13
İlginç bir fal. Keşke biraz daha net olabilseymiş.
Bir mücadele gördüm düzgün olan resimlerin birinde. Bir şeyin üzerine binmişsin, bir erkekle karşı karşıyasın. Bir şeylerin desteğiyle, -bu para olabilir veya birinin yardımı olabilir yahut elindeki bir koz olabilir-Bu kişiyi çok zor duruma düşürmüşsün veya -eli kulağında- düşüreceksin. Bu kişiye boyun eğdireceksin. Bu kişiden kaynaklı sıkıntıların var ise de, tüm bunları bertaraf edebilecek durumdasın. Elinden çıkan bir ışık, koyu bir sıkıntıyı uzaklaştırmış gibi görünüyor. Yüksek bir enerjin var. Bunu olumlu yönde kullanmalısın.
Gördüklerimi, genellikle olumlu yönde yorumlarım. Kötü şeyler söylemek adetim değildir. Lakin, tabağının sağ tarafında gördüğüm kişinin olumsuz enerjisinden veya büyü çalışmalarından ötürü bir olumsuzluk yaşayabilir, ölümü yanı başında bulabilirsin. Çevrene dikkat etmen gerekiyor.

teşekkürler emeğine sağlık.

hüzünlü
02-01-2010, 11:14
merhaba hüzünlü öncelikle çok fazla net çıkmadığı için fazla
bi yorum yapamıcam ama var olan sıkıntıların var seni gerçekten
yormuş yada çok üzmüş ama bu sıkıntıların açılması isminin içinde A olan biri
yada bir olay sayesinde olacak. işin özet kısmı asıl sıkıntı yaratan olay açılacak :)
Ea nın dediği gibi bir kişiye boyun eğdirmen veya bir intikam alma olayın var ( yaşasın kötülük :P )
ben bir lale gördüm lale nin anlamını bilmiyorum ama bana İstanbul'u çağrıştırdı. İstanbulla ilgili
güzel bi haber var sana bir kişi bir olay olabilir. gitmek istediğin 2 yol var gibi biri kapalı diğeri
içinse biraz daha zaman var gibi. dilek tuttuysan dileğinle ilgili olarak da içindeki karamsarlıklardan kurtulursan
çok güzel bir haberle herşey istediğin yönde ilerliyecek gibi duruyor. bence herşey senin elinde :)

sanada çok teşekkür ederim.çok sağolun emeğinize sağlık..

KARASEVDA
02-02-2010, 16:53
Herkese merhaba nasılsınız uzun zamandır fal baktırmıyordum resim çekiyim yolluyum dedim inşallah Ea veya efsunlu bakarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Ea
02-03-2010, 18:02
Herkese merhaba nasılsınız uzun zamandır fal baktırmıyordum resim çekiyim yolluyum dedim inşallah Ea veya efsunlu bakarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Yine çok ilginç bir fal. Hayatın, veya hayata dair düşüncelerin bir hayli hareketli anlaşılan.
Aynı kişiye bir kaç kez bakınca ister istemez bilinçaltım devreye giriyor sevgili Karasevda. Cevaplanmasını istediğin konunun açıkça belirtilmesi müstesna, öncekilere benzer şeyler şeyler geliyor zihnime.
Ancak, sana şu konuda yardıncı olabilirim. Gördüklerimi yazar, yorumu sana bırakırım, Olur mu?
İlk resmin tam ortasında, ayakta durmuş sakallı bir adam var. (1) Sağ tarafa doğru bakıyor. Ayaklar iskelet haline dönmüş, kollar yok gibi. Bu adamın göbek kısmından beyaz renkte bir insan silüeti çıkıyor. (2) Bu beyaz adamın hemen alt kısmında ise 3 kişi var. Biri sağa, diğer ikisi sola bakıyor. Sol taraftaki kişinin diğer iki kadına karşı olumsuz bir etkisi var gibi görünüyor. Bu etki gelen olumsuz bir haberle birlikte ortaya çıkmış olabilir. (3 numarada bir kuş var) Sopasını kaldırmış olan bu adamın, ceza verir gibi bir hali var. Sanırım kadınların arkasında da bir bebek veya çocuk duruyor.
Sol tarafta uçurumun kenarına gelmiş ve atlamayı düşünen bir kız var. Umutsuzluğa düşmüş gibi. (4) Atlamayı düşündüğünü söyledim, çünkü görüntünün hemen altında, kızın aşağı atlamış hali var. Tam ters tarafa bakıyor. (5) Bu görüntünün hemen solunda da, sihirli değneğini sallayan, poposu dik, ince belli, şeytani düşünceli bir kadının görüntüsü var.(6) Bir de şekilsiz bir yüz çıkmış. (7) Bu, kem göze işaret edebileceği gibi, yaşanan bir olaydan ötürü mutsuz olmayı da ifade edebilir.
Ne niyetle kapattığını bilmediğim için ancak bu kadar oldu, kusura bakma...

KARASEVDA
02-04-2010, 11:38
Yine çok ilginç bir fal. Hayatın, veya hayata dair düşüncelerin bir hayli hareketli anlaşılan.
Aynı kişiye bir kaç kez bakınca ister istemez bilinçaltım devreye giriyor sevgili Karasevda. Cevaplanmasını istediğin konunun açıkça belirtilmesi müstesna, öncekilere benzer şeyler şeyler geliyor zihnime.
Ancak, sana şu konuda yardıncı olabilirim. Gördüklerimi yazar, yorumu sana bırakırım, Olur mu?
İlk resmin tam ortasında, ayakta durmuş sakallı bir adam var. (1) Sağ tarafa doğru bakıyor. Ayaklar iskelet haline dönmüş, kollar yok gibi. Bu adamın göbek kısmından beyaz renkte bir insan silüeti çıkıyor. (2) Bu beyaz adamın hemen alt kısmında ise 3 kişi var. Biri sağa, diğer ikisi sola bakıyor. Sol taraftaki kişinin diğer iki kadına karşı olumsuz bir etkisi var gibi görünüyor. Bu etki gelen olumsuz bir haberle birlikte ortaya çıkmış olabilir. (3 numarada bir kuş var) Sopasını kaldırmış olan bu adamın, ceza verir gibi bir hali var. Sanırım kadınların arkasında da bir bebek veya çocuk duruyor.
Sol tarafta uçurumun kenarına gelmiş ve atlamayı düşünen bir kız var. Umutsuzluğa düşmüş gibi. (4) Atlamayı düşündüğünü söyledim, çünkü görüntünün hemen altında, kızın aşağı atlamış hali var. Tam ters tarafa bakıyor. (5) Bu görüntünün hemen solunda da, sihirli değneğini sallayan, poposu dik, ince belli, şeytani düşünceli bir kadının görüntüsü var.(6) Bir de şekilsiz bir yüz çıkmış. (7) Bu, kem göze işaret edebileceği gibi, yaşanan bir olaydan ötürü mutsuz olmayı da ifade edebilir.
Ne niyetle kapattığını bilmediğim için ancak bu kadar oldu, kusura bakma...

ağzına sağlık ea teşekkür ederim haklısın ne niyetle kapattığımı sölemedim aşk hayatımı ve iş hayatımı merak ediyordum

KARASEVDA
02-11-2010, 18:30
:angel22:Merhaba Ea arkadaşım nasılsın seninde beni özlediğini düşünerekten yeni fal yolluyorum baktım kimse kahve içip resmini göndermiyor ben göndereyim dedim tekrar. İçimden bir ses senin fal bakmak istediğini söyledi bende oyüzden gönderdim bi bakarmısın bu sıralar iş hayatımı merak ediyorum aşk hayatımı zaten merak ediyordumda iş hayatımıda merak eder oldum bi ikisine bakarmısın neler var sevgililer gününde bişe olacakmı benim odunda kazmada mı desem ne desem hareket gözüküyormu yoksa başkasımı var ?
iş hayatımda neler oluyor gözüküyormu

şimdiden çok çok teşekkür ederim:angel22:

natilyus
02-11-2010, 20:38
Burası da sana hizmet veriyor zaten KARASEVDA.Canın sıkıldıkça ekle hatta abart saat başı fincan resmi yolla, arada fincanını değiştir...bize de manzara resmi gibi geliyor zaten,şahsım adına ben bu zevkten mahrum kalmak istemem.

KARASEVDA
02-12-2010, 10:37
Aşk hayatında seni büyük bir tehlike bekliyor.
Bu tehlike senin gönlünü kaptırdığın kişi ile alakalı.
Sana tavsiyem bir kez daha düşün yada hiç düşünmeden uzaklaş bu senin için daha hayırlı olur.
Sevgililer gününde bence evinde yanlız otur daha iyi. çok çok çok dikkat.
karşındaki tehlikeli birisi. Ne yap et bu kişiden bir an evvel kurtul.
Hatta bu kişi seni bi ihtimal evlilik vadi ile mayıştırmaya çalışabilir ama sakın ha sakın hiç bir şekilde yanaşma bu kişiye.

Eğer bu tavsiyeyi dinlemezsen korkarım seni yolcu grubu istek bölümünde görmeye başlarız.

Ea dan istemişsin ama bunu görünce söylemek istedim kusura bakma dost acı söylermiş.

kusura bakma dark prince sana teşekkür edemeyeceğim çünkü o kadar kötü şeyler sölemişsinki senin çekim yasasından haberin yok galiba söz uçar gider yazılanlar kalır ve ne düşünürsen sölersen yazarsan başkası hakkında ve kendin hakkında o ilerde gerçekleşir. lütfen kötü bişe gördüğün zaman söleme başkasına fal bakacaksan senin için kararmış aşktan nefret ediyorsun herhalde kötü bir deneyim yaşadın oyüzden kötü şeyler görüyorsun

Yöneticiden rica ediyorum bu falı silsin beni rahatsız etti EA ve EFSUNLU dışında bana kimsenin yorm yapmasını istemiyorum

Dark-Prince
02-12-2010, 11:04
Ben sanki sana beddua etmişim gibi sana döner diye sitem etmişsin, yada sen mutsuz ol diye bi şeyler yapmışım.
Madem çok rahatsız etti sildim mesajı ama sana kasıt olsun rahatsız etsin diye değil uyarı amacı ile yazmıştım.
Bu yazdıklarım gelecekte olacak değil şu an olup da senin haberin olmayan şeylerdi ama.....Neyse sildim...

Benim ne içim kararmış ne de aşktan nefret ediyorum..
İçim gayet aydınlıktır aşk'ı ise eskiden'de şimdide doya doya yaşıyorum..

KARASEVDA
02-12-2010, 11:44
Ben sanki sana beddua etmişim gibi sana döner diye sitem etmişsin, yada sen mutsuz ol diye bi şeyler yapmışım.
Madem çok rahatsız etti sildim mesajı ama sana kasıt olsun rahatsız etsin diye değil uyarı amacı ile yazmıştım.
Bu yazdıklarım gelecekte olacak değil şu an olup da senin haberin olmayan şeylerdi ama.....Neyse sildim...

Benim ne içim kararmış ne de aşktan nefret ediyorum..
İçim gayet aydınlıktır aşk'ı ise eskiden'de şimdide doya doya yaşıyorum..

senin adına sevindim Dark-pirince kusura bakma yazını okuyunca çok çok rahatsız oldum benim mutsuzluğunuz istiyorsunuz beddua ediyorsunuz demek istemedim bu tür siteyle ilgilendiğinize göre çekim yasasından haberiniz var demektir. şu anda erkek arkadaşım yok ayrılalı 9 ay oluyor oyüzden geleceğe yordum. Bu aralar biraz gerginim işte olan olaylardan dolayı Biraz sert çıktıysam üzgünüm

KARASEVDA
02-12-2010, 11:47
Burası da sana hizmet veriyor zaten KARASEVDA.Canın sıkıldıkça ekle hatta abart saat başı fincan resmi yolla, arada fincanını değiştir...bize de manzara resmi gibi geliyor zaten,şahsım adına ben bu zevkten mahrum kalmak istemem.

valla natilyus ne yapayım bakıyorum kimse ekleyip koymuyor bari ben kahve içip resmini koyuyum dedim Zaten bir an içimden EAnın fal bakmak istedğini hissettim:cheese1:başka kahve fincanım yokkki olsa dükkan senin en büyükleri bunlar nescafe fincanıyla içiyorumki şekiller daha net anlaşılsın. Aştım kendimi anlayacağın:)

şebboy
02-13-2010, 15:25
Niyete fal bakılmazmı ben yolllamayı bilmiyorum.....................

Ea
02-13-2010, 21:17
valla natilyus ne yapayım bakıyorum kimse ekleyip koymuyor bari ben kahve içip resmini koyuyum dedim Zaten bir an içimden EAnın fal bakmak istedğini hissettim:cheese1:başka kahve fincanım yokkki olsa dükkan senin en büyükleri bunlar nescafe fincanıyla içiyorumki şekiller daha net anlaşılsın. Aştım kendimi anlayacağın:)
Sevgili Karasevda,
Aslında fala bakacaktım ama ne olduysa bilgisayar kilitlendi. Ondan sonra da iş yoğunluğu yüzünden fırsat bulamadım yazmaya.
Öncelikle şunu söyleyeyim. İkiniz de birbirinizi düşünüyorsunuz. Ama birbirinize açılamıyorsunuz. "Hayallerde buluşuruz" tabiri var ya, işte tam da o durum söz konusu.
2. resimde, saçları ensesinde kesilmiş melek gibi bir kız var. Birinin önünde eğilmiş ve çok ağır bir yükü kaldırmaya çalışıyor. Hatta saçlarının kesimi de pek düzgün değil. Çile çeker gibi bir hali var. Karşısında da bir erkek var, iyi düşünceli biri olduğunu pek zannetmiyorum. Bu kıza eziyet çektirmesi, köle gibi davranması muhtemel.
Dark Prince bunu olumsuz bir ilişkiye yormuş. Aslına bakarsan benim de aklıma ilk o geldi. Bu doğru olabilir. Fakat bunu, gireceğin işte seni fena halde yoracak bir işverene de yormak mümkün.
Aslında çok kısmetli bir birisin, fakat kendini bir yerde sıkıştırmışsın. Alternatifinin olmadığını düşünüyor gibisin.
Çekim yasasından bahsediyorsun ama endişelerinden bir türlü kurtulamıyorsun. Kafanın bir yerinde "Ya.... olursa" şeklinde bir düşünce var. Bu şekilde düşündükçe ve tek yönde baktıkça, iç huzuruna kavuşman zor gözüküyor.
Tabağında baktığımda, birinin sana bir takım haberler getireceğini ve bu haberlerin seni bir hayli sinirlendireceğini gördüm. Bu kişiye çok fazla güvenmeni tavsiye etmem ama sen bu adamın dolduruşuna gelerek isyan bayrağını açacak gibisin. Tabağının sağ tarafında, Saçları sırtına kadar gelen bir kız çıkmış. Kızın duruşu, içindeki fırtınaları anlatır gibi.
Dışarıdan haneye biri geliyor. Tahminim o ki senin için geliyor. Fakat sen kendini haneye kapatmış vaziyettesin. Dışarı çıkıp yüzünü göstersen, her şey farklı olabilir.

Hurrem Sultan
02-13-2010, 23:29
Bi dönem bende amatörce bakardım sonra herkes ne kadar isabetli baktığımdan bahsetmeye başladı ve ben abarttım yani kimseyi kıramıyordum
Sonra bir gece acayip korkutuldum dedimki psikoljıktir devam ettim dostlarıma bakmaya ve toplam 3 gece korkutulup baş ağrılarım dayanılmaz hal alınca kestim.Şimdi şöyle bi göz gezdirdimde Ea yorumların çok güzel ve şu kısa küt saçlı bayan arkadaşın iş yaşantısıyla bağlantılı gibi

ruzgar
02-14-2010, 00:28
evet E.A arkadaşımızın yorumları gayet güzel. hatta o kadar beğenıyorum kı ben de bu yorumlrdan nasiplenmek istiyorum kısmetse :)

cru
02-15-2010, 04:24
kusura bakma dark prince sana teşekkür edemeyeceğim çünkü o kadar kötü şeyler sölemişsinki senin çekim yasasından haberin yok galiba söz uçar gider yazılanlar kalır ve ne düşünürsen sölersen yazarsan başkası hakkında ve kendin hakkında o ilerde gerçekleşir. lütfen kötü bişe gördüğün zaman söleme başkasına fal bakacaksan senin için kararmış aşktan nefret ediyorsun herhalde kötü bir deneyim yaşadın oyüzden kötü şeyler görüyorsun

Yöneticiden rica ediyorum bu falı silsin beni rahatsız etti EA ve EFSUNLU dışında bana kimsenin yorm yapmasını istemiyorum

"Teşekkürler. Aslında bizim de arzuladığımız şey tam olarak buydu; bilindik fal köşesinden ziyade hepimizin fikirlerini dile getirebileceği, paylaşabileceği bir köşe. Diğer arkadaşlarımız da bu şekilde katkıda bulunabilirler bu başlığa."

Daha önce özellikle kırmızıyla yazdığın konuyla ilgili yukarıdaki açıklama yapılmıştı, sen gözden kaçırdın herhalde karasevda. Yada gerçekten sinirli bir anına denk geldi. Yine de Dark-Prince hoşgörülü ve nazik davranmış, mesajını silmiş. Eğer kahve fincanımıza yorum yapılması yada hoşumuza gitmeyen şeyleri duymak istemiyorsak buraya eklemeyiz olur biter. Dark-Prince, mira, vuslat yada diğer arkadaşların tümü kahve fincanlarına istedikleri şekilde yorum yapabilir. Ea ve Efsunlu da yorumlarını gönüllü olarak yapıyor zaten, kimse bu sitenin kadrolu falcısı değil. Burası bir paylaşım sitesi, neden anlamakta zorlanıyoruz ben de bunu anlamıyorum.

şebboy
02-15-2010, 19:27
Birisi benim niyetime fal bakamazmı acaba..

Ea
02-15-2010, 19:37
Birisi benim niyetime fal bakamazmı acaba..
Sevgili Şebboy,
Yorum yapabilmek için, fal baktığım kişiye ait, onun düşüncelerinden, enerjisinden etkilenmiş bir şeylere ihtiyaç duyuyorum. Aslına bakarsan benim yaptığım işte keramet, fal baktıran kişide. Eğer kişi, enerjisini falına aktarabilmişse, görüntüler ardı ardına geliyor.
Senin bahsettiğin şekilde fal bakabilecek tek kişi, bildiğim kadarıyla Efsunlu. Ama tabii onun adına da konuşmak istemem. Sonuçta onun da fal bakmak için aradığı bazı ön şartlar olabilir.

KARASEVDA
02-16-2010, 11:25
Sevgili Karasevda,
Aslında fala bakacaktım ama ne olduysa bilgisayar kilitlendi. Ondan sonra da iş yoğunluğu yüzünden fırsat bulamadım yazmaya.
Öncelikle şunu söyleyeyim. İkiniz de birbirinizi düşünüyorsunuz. Ama birbirinize açılamıyorsunuz. "Hayallerde buluşuruz" tabiri var ya, işte tam da o durum söz konusu.
2. resimde, saçları ensesinde kesilmiş melek gibi bir kız var. Birinin önünde eğilmiş ve çok ağır bir yükü kaldırmaya çalışıyor. Hatta saçlarının kesimi de pek düzgün değil. Çile çeker gibi bir hali var. Karşısında da bir erkek var, iyi düşünceli biri olduğunu pek zannetmiyorum. Bu kıza eziyet çektirmesi, köle gibi davranması muhtemel.
Dark Prince bunu olumsuz bir ilişkiye yormuş. Aslına bakarsan benim de aklıma ilk o geldi. Bu doğru olabilir. Fakat bunu, gireceğin işte seni fena halde yoracak bir işverene de yormak mümkün.
Aslında çok kısmetli bir birisin, fakat kendini bir yerde sıkıştırmışsın. Alternatifinin olmadığını düşünüyor gibisin.
Çekim yasasından bahsediyorsun ama endişelerinden bir türlü kurtulamıyorsun. Kafanın bir yerinde "Ya.... olursa" şeklinde bir düşünce var. Bu şekilde düşündükçe ve tek yönde baktıkça, iç huzuruna kavuşman zor gözüküyor.
Tabağında baktığımda, birinin sana bir takım haberler getireceğini ve bu haberlerin seni bir hayli sinirlendireceğini gördüm. Bu kişiye çok fazla güvenmeni tavsiye etmem ama sen bu adamın dolduruşuna gelerek isyan bayrağını açacak gibisin. Tabağının sağ tarafında, Saçları sırtına kadar gelen bir kız çıkmış. Kızın duruşu, içindeki fırtınaları anlatır gibi.
Dışarıdan haneye biri geliyor. Tahminim o ki senin için geliyor. Fakat sen kendini haneye kapatmış vaziyettesin. Dışarı çıkıp yüzünü göstersen, her şey farklı olabilir.

Ağzına sağlık EA çok teşekkür ederim benimle iletişime geçmesini okadar çok istiyorumki düşüncede kalmasada konuşsa ona söyleyeceğim okadar çok şey varki içimi boşaltmam lazım beni kızdıracak okadar çok şey yaptıki neden hala onu düşünürüm bilmem evet tabakta gördüğün geçen hafta oldu arkadaşım bana eski erkek arkadaşım hakkında birkaç şey söledi hem canım yandı hem çok üzüldüm hem kızdım bunları bi şekilde onada bildirmeliyim. kısa saçlı bir kız hakkında hiçbir fikrim yok sadece annem var kısa saçlı ama ona anlam getiremedim çekim yasasına yeni başladım Ea inşalah öğrenerek hayatıma geçirebilirim herneyse çok çok iyi bakmışsın tekrar çok teşekkür ederim ağzına yüreğine sağlık

KARASEVDA
02-16-2010, 11:31
"Teşekkürler. Aslında bizim de arzuladığımız şey tam olarak buydu; bilindik fal köşesinden ziyade hepimizin fikirlerini dile getirebileceği, paylaşabileceği bir köşe. Diğer arkadaşlarımız da bu şekilde katkıda bulunabilirler bu başlığa."

Daha önce özellikle kırmızıyla yazdığın konuyla ilgili yukarıdaki açıklama yapılmıştı, sen gözden kaçırdın herhalde karasevda. Yada gerçekten sinirli bir anına denk geldi. Yine de Dark-Prince hoşgörülü ve nazik davranmış, mesajını silmiş. Eğer kahve fincanımıza yorum yapılması yada hoşumuza gitmeyen şeyleri duymak istemiyorsak buraya eklemeyiz olur biter. Dark-Prince, mira, vuslat yada diğer arkadaşların tümü kahve fincanlarına istedikleri şekilde yorum yapabilir. Ea ve Efsunlu da yorumlarını gönüllü olarak yapıyor zaten, kimse bu sitenin kadrolu falcısı değil. Burası bir paylaşım sitesi, neden anlamakta zorlanıyoruz ben de bunu anlamıyorum.

Cru evet ben ogün baya sinirli ve gergin bir durumdaydım buda Dark pirinceye patladı ondanda özür diledim zaten EA ve EFsunlundan istememin rica etmemin sebebi onların yorumları hoşuma gidiyor ve bir çoğu doğru çıkıyor oyüzden
site kurallarına herhangi bir saygısızılık yapmak istemem. öyle bir niyetimde olmaz zaten bilginiz olsun sitenizi severek zevk alarak okuyorum takip ediyorum

Ea
02-16-2010, 12:33
Ağzına sağlık EA çok teşekkür ederim benimle iletişime geçmesini okadar çok istiyorumki düşüncede kalmasada konuşsa ona söyleyeceğim okadar çok şey varki içimi boşaltmam lazım beni kızdıracak okadar çok şey yaptıki neden hala onu düşünürüm bilmem evet tabakta gördüğün geçen hafta oldu arkadaşım bana eski erkek arkadaşım hakkında birkaç şey söledi hem canım yandı hem çok üzüldüm hem kızdım bunları bi şekilde onada bildirmeliyim. kısa saçlı bir kız hakkında hiçbir fikrim yok sadece annem var kısa saçlı ama ona anlam getiremedim çekim yasasına yeni başladım Ea inşalah öğrenerek hayatıma geçirebilirim herneyse çok çok iyi bakmışsın tekrar çok teşekkür ederim ağzına yüreğine sağlık
O, bütün bunları zaten seni kızdırmak için yapıyor. Sakın bu ucuz intikam oyununa gelme. Adamın ayağına gidip de onun ekmeğine yağ sürme. Ona bağırıp çağırıp, onu önemsediğini hissettirme. Kimisi, çekilen acılardan nemalanır. Bu da onlardan biri. Bazan tepkisizlik ve hatta unutmak, çok büyük bir cezadır. Bunu aklından çıkarma. Onu defterden sil. Düşünme. Bir süre sonra kendi ayağıyla gelecek sana.

cru
02-16-2010, 12:56
O, bütün bunları zaten seni kızdırmak için yapıyor. Sakın bu ucuz intikam oyununa gelme. Adamın ayağına gidip de onun ekmeğine yağ sürme. Ona bağırıp çağırıp, onu önemsediğini hissettirme. Kimisi, çekilen acılardan nemalanır. Bu da onlardan biri. Bazan tepkisizlik ve hatta unutmak, çok büyük bir cezadır. Bunu aklından çıkarma. Onu defterden sil. Düşünme. Bir süre sonra kendi ayağıyla gelecek sana.

Yoruma bak ya, işte budur :)

hüzünlü
02-16-2010, 18:19
merhaba..uzun zamandır kafamı meşgul eden bi konu için kapattım fincanımı...1 yıldır görüşmediğim eski sevdiğim insanı sürekli rüyalarımda görüyorum..acaba benimle ilgili düşünceleri değiştimi..acaba ondan bana bir adım varmı yüzyüze bi karşılaşma yada görüşmemiz olucakmı?bu niyetlerle kapattım...yorumlarsanız çok sevinirimm.şimdiden yorumlayan arkadaşa yada arkadaşlara çok teşekkürler...

Dark-Prince
02-16-2010, 18:40
merhaba..uzun zamandır kafamı meşgul eden bi konu için kapattım fincanımı...1 yıldır görüşmediğim eski sevdiğim insanı sürekli rüyalarımda görüyorum..acaba benimle ilgili düşünceleri değiştimi..acaba ondan bana bir adım varmı yüzyüze bi karşılaşma yada görüşmemiz olucakmı?bu niyetlerle kapattım...yorumlarsanız çok sevinirimm.şimdiden yorumlayan arkadaşa yada arkadaşlara çok teşekkürler...

Sanki bu kişi ile evlilik eşiğinden dönmüş gibisiniz ama şu an için durum benim gördüğüm kadarıyla umutsuz değil. Karşı taraf galiba ani bi kararla evlilikten dönmüş sebebi ise korku.

Bir adım atılsa yuva kurmayla sonuçlanacak gibi görünüyor.
Görüşme bence olacak gibi ve ikinizinde tanıdığı iyi niyetli bir erkek aracılığı ile olacak gibi görünüyor.
Ben fincandada tabaktada evliliği görüyorum. Taraflarda art niyet yok ama adım atılıp tamama erdirilmeli. Bu adımda bence gelecek.

şebboy
02-16-2010, 19:39
[QUOTE=Ea;29653]Sevgili Şebboy,
Yorum yapabilmek için, fal baktığım kişiye ait, onun düşüncelerinden, enerjisinden etkilenmiş bir şeylere ihtiyaç duyuyorum. Aslına bakarsan benim yaptığım işte keramet, fal baktıran kişide. Eğer kişi, enerjisini falına aktarabilmişse, görüntüler ardı ardına geliyor.
Senin bahsettiğin şekilde fal bakabilecek tek kişi, bildiğim kadarıyla Efsunlu. Ama tabii onun adına da konuşmak istemem. Sonuçta onun da fal bakmak için aradığı bazı ön şartlar olabilir.[/QUOTE
Benimki sadece bi ümitti şansımı denemek istedim ama olmadı en kısa zamanda öğrenip bende yollamak istiyorum. Yorumunuz için çok teşekkürler...

efsunlu
02-16-2010, 19:48
Hüzünlü, sanıyorum senin yada ailenin bazı sıkıntıları var; maddi manevi zorluklar bitmek bilmiyor sanki. Ve bunlar sadece doğal nedenler yüzünden değil maalesef. Ayrıca düşündüğün kişi zaten bir başkasıyla beraber. Tamam, onunla bir karşılaşma yada görüşme olacak ama sonucun değişmesi biraz da senin elinde. Sen daha önce bir ayrılık mı yaşadın yada o kişi evli yada eşinden mi ayrılmış?? Bazı karışık olaylar yaşanmış sanki sizin ilişkiniz sırasında. Ben de analiz edemedim şu an. Bir ara tekrar bakmak gerek belkide. Lütfen sen kendi hayatındaki maddi ve manevi sorunları çözmeye çalış önce. Eğer biraz rahatlayıp gününe odaklanmaya çalışırsan maddi, manevi sorunlar da geride kalacak çünkü. Haziran sana güzel geliyor, bir yüzük konusu geçebilir ama bu bir başkası sanırım. Hayırlısı bakalım, bir ara gözden geçiririz tekrar..

efsunlu
02-16-2010, 19:53
Şebboycum, kahve fincanını eklemeye çalış, çok zor değil. Fotoğrafı çekip bilgisayarına yükle gerisi kolay zaten.

ruzgar
02-16-2010, 21:49
Arkadaşlarım, bu benım ilk kahve falım :) Ögleden beri yüklemekle uğrasıyorum. beni kırmaz falıma bakarsanız, benı çok mutlu edersınız. nıyetım geneldi, aşk-iş-para.

mira
02-17-2010, 05:43
içinde bir sıkıntı var bu ama aydınlanma evresine girmeye başlamış. bir savaşın var biriyle ve bu savaştan galibiyetle ayrılacaksın. tüm sıkıntılarının çözümü o zaman olacak buna yaklaşık 4 hafta yada 4 ay var. masa başı bir işte çalışıyorsun yada öle bir işe gireceksin. eğer çalışıyorsun bir terfi etme durumun olabilir. ilişkin varsa bu kişiyle bir konu hakkında tartışman olacak bu tartışmanın ardından bir karar vermen gerekecek. kararını göremiyorum ama sonrası senin için aydınlık. uzak bir yoldan gelecek de bir haberin var bu maddi bir şey. maddi yönden gelen bu şey senin biraz rahatlamana neden olacak. bir düşmanın var ama sana zarar vermesini de engelleyen bir koruyucu meleğin var. o yüzden sana fazalaca zarar veremiyecek. isminin için y harfi olan yakın birinden alacağın bir haber canını sıkabilir. ama ufak tefek sıkıntılar. çok fazla takılmaya gerek olmayacak türden. bunun dışında güzel aydınlık bir fal. eğer bir dilek tuttuysan olacak.

benim gördüklerim bu kadar :)

hüzünlü
02-17-2010, 10:17
Sanki bu kişi ile evlilik eşiğinden dönmüş gibisiniz ama şu an için durum benim gördüğüm kadarıyla umutsuz değil. Karşı taraf galiba ani bi kararla evlilikten dönmüş sebebi ise korku.

Bir adım atılsa yuva kurmayla sonuçlanacak gibi görünüyor.
Görüşme bence olacak gibi ve ikinizinde tanıdığı iyi niyetli bir erkek aracılığı ile olacak gibi görünüyor.
Ben fincandada tabaktada evliliği görüyorum. Taraflarda art niyet yok ama adım atılıp tamama erdirilmeli. Bu adımda bence gelecek.

çok teşekkür ederim yorumun için....

hüzünlü
02-17-2010, 10:21
Hüzünlü, sanıyorum senin yada ailenin bazı sıkıntıları var; maddi manevi zorluklar bitmek bilmiyor sanki. Ve bunlar sadece doğal nedenler yüzünden değil maalesef. Ayrıca düşündüğün kişi zaten bir başkasıyla beraber. Tamam, onunla bir karşılaşma yada görüşme olacak ama sonucun değişmesi biraz da senin elinde. Sen daha önce bir ayrılık mı yaşadın yada o kişi evli yada eşinden mi ayrılmış?? Bazı karışık olaylar yaşanmış sanki sizin ilişkiniz sırasında. Ben de analiz edemedim şu an. Bir ara tekrar bakmak gerek belkide. Lütfen sen kendi hayatındaki maddi ve manevi sorunları çözmeye çalış önce. Eğer biraz rahatlayıp gününe odaklanmaya çalışırsan maddi, manevi sorunlar da geride kalacak çünkü. Haziran sana güzel geliyor, bir yüzük konusu geçebilir ama bu bir başkası sanırım. Hayırlısı bakalım, bir ara gözden geçiririz tekrar..

çok sağol efsunlu..aynen dediğin gibi ailede maddi sıkıntılar fazlaca var ve ne kadar uğraşsakta bi düze çıkamıyoruz..evet ilişkimiz fazlaca karmaşalıydı..hayatında hep birileri vardı zaten..nedense hiçç şaşırmadım..inşallah dediğin gibi maddi manevi sorunlar geride kalır..çok sağol tekrar..bi ara yine rahatsız ederim seni..

ruzgar
02-17-2010, 15:40
içinde bir sıkıntı var bu ama aydınlanma evresine girmeye başlamış. bir savaşın var biriyle ve bu savaştan galibiyetle ayrılacaksın. tüm sıkıntılarının çözümü o zaman olacak buna yaklaşık 4 hafta yada 4 ay var. masa başı bir işte çalışıyorsun yada öle bir işe gireceksin. eğer çalışıyorsun bir terfi etme durumun olabilir. ilişkin varsa bu kişiyle bir konu hakkında tartışman olacak bu tartışmanın ardından bir karar vermen gerekecek. kararını göremiyorum ama sonrası senin için aydınlık. uzak bir yoldan gelecek de bir haberin var bu maddi bir şey. maddi yönden gelen bu şey senin biraz rahatlamana neden olacak. bir düşmanın var ama sana zarar vermesini de engelleyen bir koruyucu meleğin var. o yüzden sana fazalaca zarar veremiyecek. isminin için y harfi olan yakın birinden alacağın bir haber canını sıkabilir. ama ufak tefek sıkıntılar. çok fazla takılmaya gerek olmayacak türden. bunun dışında güzel aydınlık bir fal. eğer bir dilek tuttuysan olacak.

benim gördüklerim bu kadar :)

Miraaa, ağzına sağlık, çok teşekkür ederim, Allah razı olsun, çok mutlu ettin beni :60:

özrdileyerek bişey sorabilirmiyim, yazmışsın ya
"uzak bir yoldan gelecek de bir haberin var bu maddi bir şey. maddi yönden gelen bu şey senin biraz rahatlamana neden olacak." bu o 4 ay yada haftadan öncesinde İnsaallah gerçekleşicekk birsey degılmı.

açıkcası net bir şekilde dilek tutmadım ama o an kalbimden hayatımdaki insanı geçirmiştim, bir evlilik olabilir mi diye.

mira
02-18-2010, 02:04
evet rüzgarcım o süreden sonra maddi manevi herşeyin açılacak. buda önce geleceği anlamına geliyor :) herşeyin gönlünce olmasını dilerim.

zombilibom
02-18-2010, 17:27
herkeze merhaba...bende falımı ekliyorum müsait olduğunuz bir zamanda bana da bakarsanız sevinirim..şimdiden teşekkürler..kolay gelsn :)

ruzgar
02-18-2010, 18:55
evet rüzgarcım o süreden sonra maddi manevi herşeyin açılacak. buda önce geleceği anlamına geliyor :) herşeyin gönlünce olmasını dilerim.

Mira sabrin icin ictenligin icin cok cok tesekkur ederim, beni cook mutlu ettin.
Evet daha iyi anladim simdi. İnsaallah hersey seninde gonlunce olur. Sen hep mutlu ol. Allah razi olsun senden, sitede emegi gecen herkesden, uyelerin kahrini ceken herkesden :2dance:

mira
02-19-2010, 04:21
zombicim senin eklediklerin bende gözükmüyor canım :(
rüzgarcım çok teşekkür ederim

zombilibom
02-19-2010, 14:18
hadi ya:S
neden gözükmüyorki acaba..bu foruma girern arkadaşlar benm kahve resmlerimi görüyomusunuz..neyse ben yine eklerim..çok teşekkürler mira...

zombilibom
02-19-2010, 15:04
ben tekrardan link olarak koyuyorum o zaman miracım..bu fal çok öenmli benm için o yüzden çok uğraşıyorum ehehhe:D tekrardan teşekkürler..müsait olduğunda azcık ucundan bakarsan sevinirim :)

sneppah
02-19-2010, 15:16
canım,zombili arkadasım lınklerdekı resımler bıraz bulanık...

ruzgar
02-19-2010, 23:43
Mira, iyi niyetini suistimal ettiğimi lütfen sakın düşünme ama nolur bu rıcamı da kabul et nolur nolur nolur!!!! :angel22:
ablam var o da benım gıbı kısmetsız :( onun nıyetıne de bakarmısın :blush1:
valla bir kaç ay benden böyle bır istek duymıcaksın, izci sözüüüü :60:

zombilibom
02-19-2010, 23:46
ehehhe herkez sırayaa girmiş:P
ammmaa illk ben varım rüzgarrr uleynnn:P
ehehhehe herkeze kolay geleee herkeziin falı güzell çıkaa inşallahhh (:

ruzgar
02-20-2010, 00:11
söylenecekler güzel olsunda varsın sırada beklemekten ayaklarımıza kara sular insin zombilibom! buyur ne demek sıra senın :)

zombilibom
02-20-2010, 00:16
ehehhe:)
bencede güsel şeyler çıksında..bide resimleri ilk yükledimm hata verdi sonra birdaha yükledim bu sefer de mira resimleri göremedi..sora link olark attım hata verdi sora birdaha atmak zorunda kaldım en sonunda oldu ehehhehe:D
yani baya tahlihsizlklerl oldu o yüzden ne çıkacak merak da ediorm çok :))

ruzgar
02-20-2010, 02:03
evet yaa zombilibom, çok uğraştın, talihsizlik işte. umarım istediklerini duyarsın ve bütün güzellikler bir bir gerçeğe dönüşür. yanlız benı itme, anladım ayakların şişti ama benım günahım ne eheheh

mira
02-20-2010, 02:30
kötü bir şey görünürse bakmam zaten o fala arkadaşlar. sözlerin gücüne inandığım için sölememeyi tercih ediyorum :)
gecenin ilerleyen saatlerinde hallederim merak etmeyin siz.

zombilibom
02-20-2010, 02:33
kötü bir şey görünürse bakmam zaten o fala arkadaşlar. sözlerin gücüne inandığım için sölememeyi tercih ediyorum :)
gecenin ilerleyen saatlerinde hallederim merak etmeyin siz.

tmm miracımm..saol...ben buralardayım ve bekliyorum sabırsızlıkla..senin yorrumlarına güveniormm...(:

mira
02-20-2010, 04:09
zombicim bu senin falın canım :)

yakınında bulunan iki kişinin senin hakkındaki konuşmalarını ya kulağına gelip seni rahatsız edecek yada nazar değecek. ama bundan bir rahatsızlığın olacak. bu iki kişi senin etrafında fazla esmer olmamakla beraber koyu kumral kişiler. biri senden birz uzun diğeriyle hemen hemen aynı boydasınız. dikkatli olmanda fayda var. bir deniz aşırı yol gözüküyor. 6 tane haber ardı arkasına gelecek falı içerken düşündüğün konuyla ilgili. güzel haberler. iilkinde biraz kararsız kalabilirsin ama önündeki seni kararsız bırakacak 2 seçenekte gayet hayırlı. senin bu haberlerini engellemeye çalışacakta bir düşmen var uzun boylu ve uzun saçlı bir kız ama pek başarı olamıyacak. büyük beklenmedik yerden gelen de bir kısmetin var. ama o kısmet nasıl bir sonuç verecek göremiyorum. bu sana bağlı sanırım. tabağına gelince çok ilginç iki kişinin karşılıklı hararetli bir tartışması var gibi duruyor ama etrafta balıklar var. güzel bir konu hakkında heyecanlı konuşmaya yorabiliriz bence. dilek tutuysan hiç beklemediğin bir zamanda gerçekleşek diyebilirim. özetlemek gerekirse gayet aydınlık bir fal.

zombilibom
02-20-2010, 04:11
zombicim bu senin falın canım :)

yakınında bulunan iki kişinin senin hakkındaki konuşmalarını ya kulağına gelip seni rahatsız edecek yada nazar değecek. ama bundan bir rahatsızlığın olacak. bu iki kişi senin etrafında fazla esmer olmamakla beraber koyu kumral kişiler. biri senden birz uzun diğeriyle hemen hemen aynı boydasınız. dikkatli olmanda fayda var. bir deniz aşırı yol gözüküyor. 6 tane haber ardı arkasına gelecek falı içerken düşündüğün konuyla ilgili. güzel haberler. iilkinde biraz kararsız kalabilirsin ama önündeki seni kararsız bırakacak 2 seçenekte gayet hayırlı. senin bu haberlerini engellemeye çalışacakta bir düşmen var uzun boylu ve uzun saçlı bir kız ama pek başarı olamıyacak. büyük beklenmedik yerden gelen de bir kısmetin var. ama o kısmet nasıl bir sonuç verecek göremiyorum. bu sana bağlı sanırım. tabağına gelince çok ilginç iki kişinin karşılıklı hararetli bir tartışması var gibi duruyor ama etrafta balıklar var. güzel bir konu hakkında heyecanlı konuşmaya yorabiliriz bence. dilek tutuysan hiç beklemediğin bir zamanda gerçekleşek diyebilirim. özetlemek gerekirse gayet aydınlık bir fal.
oooo miraa süpersin..süper yorum..çok teşekkürlerr gerçektende..yorumuna ağzına eline sağlık canım :)