PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : anadolu büyüleri

amora
12-08-2009, 14:33
Anadoluda yapılan Aşk büyüleri
Kuru üzümle yapılan aşk büyüsü
Yirmibir adet kuru üzüm alınır,her bir kuru üzüm üzerine bir kere Yasin Suresi okunur.Sonra bu üzümler bir tavaya konularak yavaş yavaş kavrulur.Üzümler kavrulurken bir kara dut dalı ve bir beyaz dut dalından çubuklarla bu tavadaki üzümler karıştırılır.Karıştırma işlemi yapılırken bir yandan da filanın kızı veya filanın oğlu aşkından ak dut gibi sararsın kara dut gibi kararsın,yemesin içmesin hep beni düşünsün beni görmeden huzur bulamasın diye tekrarlanır.Üzümler kavrulduktan sonra aşık olması istenen kimse üzüm büyüsü yapan kişiye aşık olarak koşa koşa gelir yanından ayrılmak istemez.

Bakla ile yapılan aşk büyüsü.
Kırkbir tane bakla alınır.Bunların üzerine birer kere esma okunur.Sonra baklalar bir yere kaldırılır,her gece buradan bir bakla alınarak ateşe atılır bakla tanesi ateşe atılırken falanca benim aşkımdan yanıp tutuşsun bu bakla nasıl yanıyorsa falan da benim aşkımdan öyle yansın hemen yanıma gelsin denir.Kırbir gece içinde arzulanan kişi büyüyü yapan kişiye koşa koşa gelir.Şayet kırkbir günden önce gelirse geriye kalan baklalar atılmaz her gece yine bir bakla ateşe atılarak aynı sözler tekrarlanır yoksa büyünün etkisi olmaz ve gelen aşık aşkından vaz geçip büyüyü yapandan soğuyabilir.

Bakır ile yapılan aşk duası,
Bir bakır levha alınır.Bakır levhanın üzerine Allahın 99 ismi yazılır.Bu levha yüksek bir yere asılır.Her gün seher vakti kalkıp bu bakır levhaya bakarak sevilen kişi düşünülür onun helal sevgisi istenir Allaha dua edilir.İstenen kişi kısa sürede oraya gelir bakır levha orada durdukça oda sevdiğinin yanından ayrılmaz.

Kurşunla yapılan aşk büyüsü.
Bir levha kurşun alınır.Bu kurşun levhanın üzerine sivri bir aletle istenen kişinin adı ve istenen kişinin annesinin adı kazınarak yazılır.Sonra bu levha üzerine Tuncina duası okunur.Kurşun levha ateşe atılır,levhayı ateşe atarken bu kurşunun eridiği gibi falanca da benim için erisin koşa koşa bana gelsin denir.Kurşun eridiğinde o kimse dayanamayarak koşa koşa gelir.
ps.kurşunla yapılan kişinin ebced tutarı kadar tuncina okunması gerekdiği ve ömür boyu kalıcı olduğu not düşülmüş eklemek istedi

alıntıdır

dolce donna
05-01-2010, 23:31
bide nohutla yapılan var...

dooruks
02-10-2011, 02:02
bu büyüler çok güzel

farja
03-25-2011, 21:43
Ben bir kitapta bakla büyüsünün 41 baklaya okunduğunu bir seferde hepsini ateşe atmamız gerektiğini duydum.Hangisi doğru bilirkişi varsa yardımcı olabilir mi?

ASKER
03-25-2011, 21:46
Ben bir kitapta bakla büyüsünün 41 baklaya okunduğunu bir seferde hepsini ateşe atmamız gerektiğini duydum.Hangisi doğru bilirkişi varsa yardımcı olabilir mi?
uygulamalar değişebilir sayın farja bu ugulama doğru bu yanlış denilmez
sadece yapanın yani üstadın gücü ve enerjisi önemlidir

farja
03-25-2011, 22:23
Teşekkür ederim,bir de zamanı nasıl olmalı?Gece mi?Veya örneğin nisan başı ayın biri ile 15 i arası mı?Zaman da enerji kadar önemli mi?

farja
04-02-2011, 23:57
ZAMANÇOK ÖNEMLİ Mİ DEĞİL Mİ* zamanı nasıl olmalı?Gece mi?Veya örneğin nisan başı ayın biri ile 15 i arası mı?Zaman da enerji kadar önemli mi?

ArchAngel
04-03-2011, 01:01
en etkilisi sarımsak büyüsü çok etkili ben denedim.

farja
04-03-2011, 22:36
Bir kaç uygulamayı aynı anda yapmak olumsuz bir durum yaratır mı?ah bir de cevap bulabilsem:3D Smiles (96)::3D Smiles (96):

amora
08-06-2011, 18:05
Bir kaç uygulamayı aynı anda yapmak olumsuz bir durum yaratır mı?ah bir de cevap bulabilsem:3D Smiles (96)::3D Smiles (96):

muhtemelen enerjiyi düşürücekdir belki birbirine uygun tertipleri birarada sıkıştırmak için yapabilirsin ama kara büyülerde en ıyısı 15 yada 20 günlük aralıklar yapmak etkisine göre devam etmekdir :)

peri
08-17-2011, 09:07
Dilediğin kimseyi kendine ram edersin. yani bağlarsın. Cuma günü yada Cuma gecesi müşteri ve güneş saatinde okunur. 66tane karabibere okunup yakılır. Biberlere tek tek okunur. En cebbar erkeği bile itaat ettirir, boyun eğdirir diyor Mustafa İloğlu Gizli ilimler 1-2-3-4 << Kaf ha ya ayn sad, Ha mim ayn sin kaf >> bu kadar. Ben normal okuyup havale ettim yinede tesirli arkadaşlar. Bu kelimeler çevirgel duasındada geçiyor! NOt: dualarınızı okumadan önce mutlaka 7defa israf-ı imarı okuyalım, ortamı cin ve ruhlardan temizlemek şartmış. Günlük tütsüsünüde ihmal etmeyelim. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum

peri
08-17-2011, 09:08
Kurşunla yapılan aşk büyüsü.
Bir levha kurşun alınır.Bu kurşun levhanın üzerine sivri bir aletle istenen kişinin adı ve istenen kişinin annesinin adı kazınarak yazılır.Sonra bu levha üzerine Tuncina duası okunur.Kurşun levha ateşe atılır,levhayı ateşe atarken bu kurşunun eridiği gibi falanca da benim için erisin koşa koşa bana gelsin denir.Kurşun eridiğinde o kimse dayanamayarak koşa koşa gelir.
ps.kurşunla yapılan kişinin ebced tutarı kadar tuncina okunması gerekdiği ve ömür boyu kalıcı olduğu not düşülmüş eklemek istedi bunu tuttum müsait bir zamanda deneyeyim bana kalıcı birsey lazim

munecim
08-18-2011, 08:50
Tewekkurler cok iyi paylasmissin

cameron
08-24-2011, 02:29
benim daha önce denediğim bi uygulama var ve etkisini kısa bi sürede görmüştüm ama çok uzun zaman oldu ve tam olarak hatırlayamıyorum bilen varsa yardım edebilir mi bir tane kuzu yüreği almıştım üzerinede 41 tane tebbet yada kevser duası okumuştum duanın hangisi olduğunu hatırlayamıyorum her okumada bi tane iğne batırmıştım ve okuma bitince yakmıştım bi haftaya kalmadan bana geri dönmüştü