PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşık Etmek için Muhteşem Bir Azimet

Pagan
12-16-2009, 23:09
Kendinize Aşık Etmek için Muhteşem Bir Azimet (Önerilir!)

Âyehin Ayehin bikitriyâlin bikitriyâlin celişin celişin dimyâlin dimyâlin vehîmin vehîmin zenkatâ zenkatâ hadâyehin hadâyehin tıfyâlin tıfyâlin ecîbû eyyetühel hurûfis semâniyyeti i'tûnî bimâ ekele ve ehîkümüt tâsiuz zâhibü ankün ve hüve harfühül hâ-i anküm ve hüve harful hâ-i bi hakkis sirrillezî ev deuhu fikümül bârit tâhirud dâimüz zekiyyül cevvâdül vedûdül ahadül hayyü illâ mâ heyyectüm XXXXXXXX alâ mehabbeti [Only Registered Users Can See Links] bi hakki hâzihil esmâ-i aleyküm. İnnehü min süleymâne ve innehü Bismillâhirrahmânirrahîm. Ellâ ta'lû aleyye ve'tûnî müslimîn. Müsriîne tâiîne lillâhi rabbil âlemîn.

Dikkat1:

("XXXXXXXX" --> yazılı yerde sevdiğiniz kişinin adı)

("[Only Registered Users Can See Links]" --> yazılı yerde kendi adınız)

Dikkat2:

Azimeti okumadan önce korunma duası olarak 7 defa "Ayet-el kürsi" suresini okuyunuz.

Dikkat3:

Bu uygulama istenilen sonuca ulaşmak için tümüyle beraber 11 defa tekrar edilmelidir.

Hurrem Sultan
12-16-2009, 23:29
Ben 1 kere okudum daha uzununu sonra gölgeler falan görünce devam etmedim
Nedir bu tam olarak bilen varmı

Pagan
12-16-2009, 23:31
İçinde cin isimleri geçiyor.

Hurrem Sultan
12-16-2009, 23:33
Farkettim çok kötü bir elektrik hissettim çevremde
birde yüksek sesle okuyun diyodu bende bağıra bağıra okudum yanii

adana
03-05-2010, 11:39
nasıl yani gölgeler görmek ben biraz tedirgin oldum şimdi,en iyisi yapmayayım,başka bir yöntem deneyim:(

kiriş-ali
03-18-2010, 14:56
ben okudum gölgeler felan görmedim ama sonuç belli değil öğrenince yazarım

Hurrem Sultan
03-18-2010, 18:58
adana o gölgeleri normaldede görüyorum ben ama okumadan sonra hatta o esnada etrafımı sardılar resmen
bi daha okumadım bu değildi daha uzundu o

AriZoNa
03-18-2010, 19:01
bir ara neredeyse akraba olmuştum onlarla.korktukça daha üzerinize gelirler en iyisi aldırmadan okumayı sürdürmek çünkü varlıkların belirmesi uygulamanın işe yaradığının habercisi oluyor genelde...

adana
03-19-2010, 14:34
Ya ne varlık belirsin ne de tutsun diye uğrşayım ben bu uygulama ile,zaten panik atağım ben birde şu an depresyon havası var zaten olan aklımı da kaybetmeyim,beceriksizim zaten bunu da elime yüzüme bulaştırırım ondan sonra da hadiiiii işin yoksa gene psikyatri yolu tut:(( ama yine de paylaşımın için teşekkürler

gosht
07-27-2010, 23:00
arkadaşlar 11 defa okunması gerekli yazıor bu dua üstüste 11 defa mı okunacak yoksa belli bi gün sayısıyla mı okunacak ? açıkcası biraz korkmama rağmen yapmak istiyorum. sitedeki bir kaç çalışmayı yoğun olarak yapıyorum.ve yapmaya başladığımdan beri yanımda farklı farklıklar hissetmeye başladım.sesler duyuyorum.gölgeler geçior . korunmak için bir şey yapmıorum açıkcası sitede korunmak için oldukça fazla yöntem var hangisini daha kolay yapabilirm bilmiorum da .. paylaşım için çok teşekkürler

Dark-Prince
07-28-2010, 00:14
arkadaşlar 11 defa okunması gerekli yazıor bu dua üstüste 11 defa mı okunacak yoksa belli bi gün sayısıyla mı okunacak ? açıkcası biraz korkmama rağmen yapmak istiyorum. sitedeki bir kaç çalışmayı yoğun olarak yapıyorum.ve yapmaya başladığımdan beri yanımda farklı farklıklar hissetmeye başladım.sesler duyuyorum.gölgeler geçior . korunmak için bir şey yapmıorum açıkcası sitede korunmak için oldukça fazla yöntem var hangisini daha kolay yapabilirm bilmiorum da .. paylaşım için çok teşekkürler

11 gün üst üste. korunma ise 7 ayetel kürsi le gayet sağlam olur.

semih
07-28-2010, 00:20
Prince bir oturusta kac kere okuyacagiz azimette eksik bir yeri varmi. Bunun aynisini Almanca olan bir sitetede gördüm sanirim ayniydi.

ipek1976
07-28-2010, 00:23
11 gün üst üste her okumdan önce 7 ayetel kursi okunacak doğrumu anlamışım birde perşembe gecesimi başlamk gerekiyo yoksa herhangi bi gece olabilirmi

gosht
07-28-2010, 01:15
teşekkür ederim dark .

Saklıbahçe
07-28-2010, 10:34
bir ara neredeyse akraba olmuştum onlarla.korktukça daha üzerinize gelirler en iyisi aldırmadan okumayı sürdürmek çünkü varlıkların belirmesi uygulamanın işe yaradığının habercisi oluyor genelde...

Evet başarabilsek de görsek. Korkmak yerine havalara uçarım sevinçten herhalde.

Dark-Prince
07-28-2010, 11:40
Prince bir oturusta kac kere okuyacagiz azimette eksik bir yeri varmi. Bunun aynisini Almanca olan bir sitetede gördüm sanirim ayniydi.

Şimdi bu tür davetli uygulamaları günde bir kez belirtilen süre kadar okumak yeterli.
okuma işini günde bir den fazla yaparsan hem kendi hemde karşı taraf için rahatsız edici olur.
Tertip edn kişi olmadığım için eksikmi değilmi bi şey diyemem ama eksik olduğunu sanmam.

Dark-Prince
07-28-2010, 11:54
Bi hatırlatma yapalım: celbiye yapan arkadaşlar aynı kişiye peşpeşe farklı bir çok uygulama yapmasın ortalık çorbaya döner. Bu sefer gelenide geri çevirirsiniz.

Bi uygulama yapıp onun sonucunu beklemek daha sağlıklı olur.

semih
07-28-2010, 17:07
Bi hatırlatma yapalım: celbiye yapan arkadaşlar aynı kişiye peşpeşe farklı bir çok uygulama yapmasın ortalık çorbaya döner. Bu sefer gelenide geri çevirirsiniz.

Bi uygulama yapıp onun sonucunu beklemek daha sağlıklı olur.

Yapilan islerde karistirdigimza iyi yapacagiz deye isler karistiginda ne yapmamiz lazim? Yada bir daha yapacagimiz zaman nekadar beklememiz gerekiyor.?

gosht
07-29-2010, 00:45
dark ben aynı kişi için bi çok farklı uygulama yaptım ilk uygulamalarım havvasla ilgiliydi en son majisyenin aşk majiisni yaptım şimdi bu uygulamayı yapıcam ve aynı zmanda sevdiğini geri getirme duası okuyucam ortalık fena karışır demişsin ben destekler diye düşündüm yapmasam mı ?

Dark-Prince
07-29-2010, 11:37
Karşı tarafta aşırı yüklenme olduğu kanısındaysanız, O kişi için ya Selam Ya Kuddus isimlerini birlikte 3 gün 100 defa okuyun rahatlatın.
Aşırılıktan her zaman kaçının.

gosht
07-29-2010, 11:56
ters bir şeyler olduğunu fark ettim . her şey yolundayken tanımlayamadığım olumsuz bir hisse kapıldım.bütün enerjim negatifleşti .. haklısın aşırı davranmamak gerek . çok istiyorum olmasını bu yüzden üstüste denedim bir kaç çalışmayı.daha dikkatli olucam . onu rahatlatmam gerek . bilgilendirmen için sağ ol dark prince :)

Dark-Prince
07-29-2010, 12:01
ters bir şeyler olduğunu fark ettim . her şey yolundayken tanımlayamadığım olumsuz bir hisse kapıldım.bütün enerjim negatifleşti .. haklısın aşırı davranmamak gerek . çok istiyorum olmasını bu yüzden üstüste denedim bir kaç çalışmayı.daha dikkatli olucam . onu rahatlatmam gerek . bilgilendirmen için sağ ol dark prince :)

Ya Selam Ya Kuddus rahatlatır sıkıntısı gider.

ruzgar
07-29-2010, 21:45
Karşı tarafta aşırı yüklenme olduğu kanısındaysanız, O kişi için ya Selam Ya Kuddus isimlerini birlikte 3 gün 100 defa okuyun rahatlatın.

yazııııııık. vallahamı. o kişi dönsun bızım olsun diye yaptıgımız seyler onlara sıkıntımı verıyooo :34: (valla ben bişey yapmadım)

AriZoNa
07-29-2010, 23:19
evet celbiyenin zaten ana teması özü budur

gosht
07-29-2010, 23:22
yazııııııık. vallahamı. o kişi dönsun bızım olsun diye yaptıgımız seyler onlara sıkıntımı verıyooo :34: (valla ben bişey yapmadım)

ben bir çok şey yaptım hiç haber yok şu an ters tepti galiba :s ama rahatlaması için dark'ın söylediğini yapıyorum . belki de bana gelicekken ters tepti.. felaket derecede canımı sıkıyor durum .

hilal87
07-30-2010, 16:58
ya arkadaşlar sıteye bakıyorum hep aşık etmek geri getirmek vs uzaklaştırmak için soğuması için dualar yada başka okumalar yokmu ? sitede bikaçtane buldum ama daha etkili bir yöntem bilen arkadaşlar varsa çok rica ediyorum bilgi versinler lütfen 1 seneye yakın ne yaptıysam kurtulamadığım birisi savcılaga verdim asla muhattaplığım yok herşey yaptım ama daha tam gitmiş sayılmaz lütfen bana yardımcı olun konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum ama yeni bir konu açmayıda bimiyorum bekliyorum arkadaşlar

Dark-Prince
07-30-2010, 17:37
ya arkadaşlar sıteye bakıyorum hep aşık etmek geri getirmek vs uzaklaştırmak için soğuması için dualar yada başka okumalar yokmu ? sitede bikaçtane buldum ama daha etkili bir yöntem bilen arkadaşlar varsa çok rica ediyorum bilgi versinler lütfen 1 seneye yakın ne yaptıysam kurtulamadığım birisi savcılaga verdim asla muhattaplığım yok herşey yaptım ama daha tam gitmiş sayılmaz lütfen bana yardımcı olun konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum ama yeni bir konu açmayıda bimiyorum bekliyorum arkadaşlar

:compress:Helak-ı zalim vb gibi başlıklara göz atabilirsiniz.

AriZoNa
07-30-2010, 21:10
ya arkadaşlar sıteye bakıyorum hep aşık etmek geri getirmek vs uzaklaştırmak için soğuması için dualar yada başka okumalar yokmu ? sitede bikaçtane buldum ama daha etkili bir yöntem bilen arkadaşlar varsa çok rica ediyorum bilgi versinler lütfen 1 seneye yakın ne yaptıysam kurtulamadığım birisi savcılaga verdim asla muhattaplığım yok herşey yaptım ama daha tam gitmiş sayılmaz lütfen bana yardımcı olun konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum ama yeni bir konu açmayıda bimiyorum bekliyorum arkadaşlarbence fazla katı yürekli davranmayın

hilal87
07-31-2010, 12:39
ah ah bir bilsen o insanın neler yaptığını eminim böyle düşünmessin gerçekten iğrenç bir insan zaten beni sevdiğinden değil uyuzluk olsun diye yaptıgını soyluyor deniycem helakı zalimi inş faydasını görürüm tsşk bu arada sağol

hilal87
07-31-2010, 12:40
tşk ama kahrolmasından ziyade benden uzak durmasını gitmesini istiyorum helakı zalimle başına bişey gelipte benden bilmesinler sonra çevresi tanıyo çünki beni

semih
07-31-2010, 12:55
tşk ama kahrolmasından ziyade benden uzak durmasını gitmesini istiyorum helakı zalimle başına bişey gelipte benden bilmesinler sonra çevresi tanıyo çünki beni

Bunu sayisiz okuyabilrsin teshirinide en kissa zamanda görürsün insallah

Allahümme ensurna alel adâi bi hurmetil enbiyai vel mürselin ve bi hürmeti ıbadikel fukarai vel muhacirin.

hilal87
07-31-2010, 22:00
Bunu sayisiz okuyabilrsin teshirinide en kissa zamanda görürsün insallah

Allahümme ensurna alel adâi bi hurmetil enbiyai vel mürselin ve bi hürmeti ıbadikel fukarai vel muhacirin.

tşk ederim semih allah razı olsun ama izninle bişi sormak istiyorum anlamı nedir surenin anlamlarını bilerek okumak daha faziletlidir diye biliyorum daha doğrusu suremi bi ayetmi nedir bu dua tekrar tşk

semih
07-31-2010, 23:04
Allahım! Nebi ve Rasuller hürmetine, fakir ve muhacir kulların hürmetine bizi düşmanlara karşı muzaffer eyle..

hilal87
08-01-2010, 14:22
Allahım! Nebi ve Rasuller hürmetine, fakir ve muhacir kulların hürmetine bizi düşmanlara karşı muzaffer eyle..

tşk ederim

oozsoy87
08-04-2010, 17:25
arkadaşlar 3 harfliler bana zaten musallat oldu son 3 hafta dualarla muskalarla okunmuş sularla kurtulmaya çalışıyorum.Ne kadar önlem alsamda rahatsız ederlermi beni...hem yapmak istiyorum hem tedirginim...Eninde sonunda aşık edebilecekmiyim kendime sevdiğimi.İşin kötü tarafı 3 harfliler musallat oldumu hele ki erkekse benim biriyle birlikte olmamı engellerler.

semih
08-04-2010, 18:41
Varliklarla olan okumalari yapma sonra ters depiyor ozaman dahada zor kurtulursun.

araz
08-06-2010, 15:10
belli birgünü varmı yoksa bugün hemen başlayabilirmiyiz cevap yazarmısınız

selim_hm
03-29-2011, 22:09
Azimeti okumadan önce Besmele söylenecekmi? Azimetin icinde besmele geciyor.

eznava
04-14-2011, 03:27
emeğinize sağlık aslında çok güzel bir tertip ama gölgeler falan açıkçası tırstımm......

escada
04-15-2011, 01:43
Evet başarabilsek de görsek. Korkmak yerine havalara uçarım sevinçten herhalde.
Saklıbahçe sende benim gibi göremediğimiz bu varlıkları görmek isteyenlerden birisin sanırım :D ben bunu dile getirdiğimde bana delimisin sen? diyolardı, tek deli olmadıgımı anladım yanlız olmamak güzel :3D Smiles (278):

melike meliha
04-15-2011, 09:21
Saklıbahçe sende benim gibi göremediğimiz bu varlıkları görmek isteyenlerden birisin sanırım :D ben bunu dile getirdiğimde bana delimisin sen? diyolardı, tek deli olmadıgımı anladım yanlız olmamak güzel :3D Smiles (278):

arayan bulurmuş:))mevlasını da belasınıda ben ğörmek istemembu boyuttan memnunum:)

gvbbeiy
04-15-2011, 18:33
biraz abes olacak ama bunun işe yaraması için daha doğrusu havvas kategorisindeki uygulamaların işe yaraması için müslüman olmak, daha doğrusu kalpten iman etmek şart mıdır? başka bi dine mensup olanlarda ya da ateistlerde falan işe yarar mı? yapan kişinin de etkilenmesi gereken kişinin de müslüman olması ve iman etmesi mi gerekmektedir?

Hurrem Sultan
04-15-2011, 22:19
Konu yukari

ASKER
04-15-2011, 22:26
biraz abes olacak ama bunun işe yaraması için daha doğrusu havvas kategorisindeki uygulamaların işe yaraması için müslüman olmak, daha doğrusu kalpten iman etmek şart mıdır? başka bi dine mensup olanlarda ya da ateistlerde falan işe yarar mı? yapan kişinin de etkilenmesi gereken kişinin de müslüman olması ve iman etmesi mi gerekmektedir?
yapılacak çalışmalarda inanıp inanmamak veya aynı dine mensup olmak yada olmamak veyahut hiç inanmamak yani ateist olmak çalışmaları engellemez.Tüm çalışmalar yapılan uygulamalar neticede mevcut enerjiyi bir hedefe yönlendirmektir.Havas yada başka bişey hepsi başarılı olur.Bu çalışmaların başarısız olma sebebleri başkadır.

gvbbeiy
04-16-2011, 20:38
yapılacak çalışmalarda inanıp inanmamak veya aynı dine mensup olmak yada olmamak veyahut hiç inanmamak yani ateist olmak çalışmaları engellemez.Tüm çalışmalar yapılan uygulamalar neticede mevcut enerjiyi bir hedefe yönlendirmektir.Havas yada başka bişey hepsi başarılı olur.Bu çalışmaların başarısız olma sebebleri başkadır.

teşekkür ederim. peki nedir başarısız olma sebepleri?

ASKER
04-16-2011, 22:39
teşekkür ederim. peki nedir başarısız olma sebepleri?
İnsanın kendisiyle alakalı bir konu olmakla birlikte genel olarak bilgi ve tecrübe eksikliğidir

makbule2
04-18-2011, 20:35
bu işlemi yapıp sonuc alan arkadaşlarımız varmı bende yapmak istiyorum

beypazarı
04-18-2011, 21:35
hangisini uygularsan uygula sakın çok fazla işlem yapma. önce bir uygulama yapsonucuna göre hareket et.bir iki gün sonra başka uygulamaya geçme. Seni hep görüyorum uzun zamandır uğraşıyosun. inan ve uygula. hepsi bu. Başkaları da sonuç almışmı diye bakma. Bu kişinin inancı ve gücüyle ilgili. tek yapacağın inanmakk

makbule2
04-18-2011, 23:08
evet arkadaşım siteyye girip konulara bakıyorum ama hiç uygulamadım çunkü buişler ilim ister

alexandra
04-19-2011, 12:23
Bu duayı gerekli şartlar tam olduğu halde bir kimseyi aşık etmek ve celp etmek istenirse, Allahın izniyle yedi kat kalenin dibinde zincirle bağlı olsa gelir. Çok defa denenmiş olup sahihtir...

kaidesi şöyledir:

Ay büyüdüğü zamanda bir yatsı namazından evvelinde bir temiz boy abdesti alınır. Yatsı namazı kılındıktan sonra niyt ederek iki rekat hacet namazı kılarsın. Birinci rekatta Fatihadan sonra amener resuluyu okursun. ikinci rekatta fatihadan sonra üç kuluhuvallahu ahad okurnur. selam verdikten sonra nyetini söylersin.

Sonra 1 ayetel kürsü üç kuluhuvallah ve üç salavat okur Yasin suresini okumaya başlarsın. Birinci mübin'e gelince aşşağıdaki duayı 3 kere okursun ve kaldığın yerden devam edersin. ikinci mübinde yine aynı şekikle aşşağıdaki duayı 3 kez okursun ve kaldığın yerden yasini okumaya devam edersin. Bu şekilde yedi mübin kelimesine kadar okumaya devam eder ve bitirirsin.
Ve buna üçgün devam edersin.

Eğer gelmez ise dördüncü gün ynı şeyi yapmaya devam edersin. Ama bukez aşşağıdaki duayı yedişer defa okuyarak yaparsın.
bunada üçgün devam ettin ve olmadı ise yine aynı şekilde okumaya devam edersin fakat bukez aşşağıdaki duayı 40 kez tekrarlayarak okursan Wallahul azim zincire vurulan olsa dayanamaz gelir. Pek çok kez sınanmış, gayet mücerreptir.

okunacak dua şöyledir.:

Mey yeşfa'şefaaten hasenetey yekül lehu nesiybüm minha ve mey yeşfa'şefaaten seyyietey yekül lehu kiflüm minha ve kanellahü ala külli şey'im mukite. Veiz huyyitüm bi tehiyyetüm ve heyyü bi aysene minha. ervuddu ha innallahe kane ala külli şeyin hasiba. Allahü la ilahe illa hüve la yecme anneküm ila yevmil kıyameti la reybi fihy vi men estek minnallahü hadisa.

bi yerde buldum paylaşmak istedi yalnız şuan ay küçülmeye girdi bilgnize.

ermiş
04-19-2011, 14:26
Ayyy urktum ama varlıklar gelmekle kalmayıp bulaştımıda yandın.. Cunku kendın davet edıyosun... 7 defa ayetel kursı okuyosun ya kesın mı bulaşmazmı .. Bulasma ıhtımalı ne?

Pın@R
04-19-2011, 18:20
Üzerinde musallat olan birisi musallat olan varlık aşık ise böyle tür dualar okunursa gelen veya görünen varlıkların herhangi bir zararı olurmu korunma yapılsa bile?

AriZoNa
04-19-2011, 18:55
beterin de beteri vardır

esnkrklc
06-01-2011, 23:21
yüzüm yanmaya başladı :S nedenki? bana ne etkisi olablir korunma felan okumadım valla cahil cesareti demeyin de :(

zoey
06-17-2011, 20:07
denedim şimdi bakalımolcak mı olcaksa hemn olsa iyi olur durumu haberdar ederim.....

johanna
06-20-2011, 00:16

o kisiye niyet etmemiz gerekiyormu rahatlamasi icin? tskler :)

zoey
06-20-2011, 00:35
bence eğer karşı tarafa aşırı yüklenildiyse rahatlaması için karşı tarafa niyet edilmesi gerekiyor.. birde yanlış hatırlamıyorsam Niyet de de duada da isimler söyleneceği sırada anne adıyla söylenmesi gerekiyor diye biliyorum...

johanna
06-20-2011, 00:48
cok tesekkürler zoey :)

basak90
06-22-2011, 02:56
arkadaslar ya benim anlamadigim sey bu enerjiyi ben nerden bulacagim ki???
bu sitede acaba böyle enerji calismalari var mi acaba???
hersey enerjide mi bitiyo yani enerji yoksa ozaman bu dualar bu majiler tutmuyor mu???

alara26
06-22-2011, 19:03
sitede gördüğüm bütün duaları okuyorum ama olmuyor olmuyorrr nerede yanlış yapıyorum yardım edinnnn:(

AriZoNa
06-22-2011, 20:39
küçük bir çocuk birisini dövmeye çalışıyorsa zaten bunu yapamamasından doğal birşey yok.

sihirli değneğiniz yok öncelikle bunun farkına varın

Cihan2033
07-11-2011, 06:15
yüzüm yanmaya başladı :S nedenki? bana ne etkisi olablir korunma felan okumadım valla cahil cesareti demeyin de :(

:) kardeş adam orda 7 defa ayetel kürsi okuyun diyo sen okumadan duayı okuyosun 1 defa okusan senle beraber 7 mahalleye etki edermil koruması ayatel kürsünün düşün bu sadece senin için 7 defa oku diyor felc olmadıgına duga et

peri
07-13-2011, 08:54
öncelikle merhaab sayin arizona yazılarınız acıklamalrınız ilgiyle izliyorumm tesekkür ederimm bilgileriniz icin. bende elime gecen bir kitapla cok dular okudum zamanında ailevi problemlerinden dolayi ilk zamanlar benimde rüyalarıma bi sekilde giriyolardı korkuyordum zamanla koruma dualrını okudukca bunlar gecti sükür simdi bu dualara devem ediyorum ve rahatım
fakat yazdıklarınızdan okuduklarımın en azından bi sekildeetki ettigini düsünürek rahatladım tesekkürler.

peri
07-14-2011, 19:19
korkmakla beraber denemekte fayda var gibi görüyorum tesekkürler paylasım icin

Cihan2033
07-14-2011, 22:47
şimdi ben günde 1 defa sesli olarak okursam kaç günde etkisini gösterir birde ilk başlarda siyah gölgeler falan gördüm demiş bir arkadaş gerçekten öyle şeyler görünürmü bide benim boylama nuskam var onu çıkarıpmı yapıyım yoksa takılımı kalsın ?

AriZoNa
07-14-2011, 22:58
günde 11 defa okunacak sayı kaç verildiyse o kadar okuyacaksınız görüp görmeme de kişisel birşey muskanızı çıkarmayın

pentimento
07-14-2011, 23:01
aklımı kaçıracam biri bana yardım etsin...

Cihan2033
07-15-2011, 00:43
aklımı kaçıracam biri bana yardım etsin...

ne oldu ? neden kaçırıcan aklını

peri
07-15-2011, 09:13
dün gece okudum saat 12 gibi ayet el kürsi den sonra sıkıntı verecek birsey görmedim icim rahatladı biraz

pentimento
07-15-2011, 13:12
ne oldu ? neden kaçırıcan aklını

Nİşanlım benim hakkımda öğrenmemesi gereken bir şeyi öğrendi ve şimdi ayrılmak için bana buz gibi davranıyor oysaki herşey peri masalı gibiydi...

tgckng
10-28-2011, 21:37
aaayyyy bana biri yardım etsin vallaha öldürecem kendimi :( Allah rızası için yardım benim durumum çok fena yaa yapamıyorum bunları tek yaşıyorum korkuyorum yaa. Hayatımı alt üst edip bırakıp gitti beni :(

hanzade
11-03-2011, 12:08
11 gün devamlımı okuyacaz

CaMiLLa
11-03-2011, 12:37
11 gün devamlımı okuyacaz

11 gün üst üste. korunma ise 7 ayetel kürsi le

Esinali
12-14-2011, 12:57
Nİşanlım benim hakkımda öğrenmemesi gereken bir şeyi öğrendi ve şimdi ayrılmak için bana buz gibi davranıyor oysaki herşey peri masalı gibiydi...

Bende Öğrenmemem Gereken Bişey Öğrendim Sevdiğimin Hakkında . Ne Demek İstediğini Gayet İyi Anlıyorum. Ama Ben Yine de Affettim. Oysa Ben Onu Affettiğim Halde Gün Geldi O Beni Hiç Bişey Yapmadığım Halde Terketti ve Senin Tabirinle Peri Masalıydı. Şimdi Ne mi Yapıyorum ? Onu Kendime Tekrar Bağlamak İçin Burda Uygulama Arıyorum Hiç Suçum Günahım Yokken Bitti. Kısacası Arkadaşım Seviyorsa Seni Affeder. Ben Affettim Affedilmeyecek Bişey Olduğu Halde. Seviyorsa O da Affeder. Ha Sevmiyor Beni Dersen Sitede Bir Çok Uygulama Var. Enerji Yoğunluğunla ve İnanıncınla Bi An Önce İşleme Başla. Hayırlısı Olsun Diyelim.

Esinali
12-14-2011, 13:02
Kendinize Aşık Etmek için Muhteşem Bir Azimet (Önerilir!)

Âyehin Ayehin bikitriyâlin bikitriyâlin celişin celişin dimyâlin dimyâlin vehîmin vehîmin zenkatâ zenkatâ hadâyehin hadâyehin tıfyâlin tıfyâlin ecîbû eyyetühel hurûfis semâniyyeti i'tûnî bimâ ekele ve ehîkümüt tâsiuz zâhibü ankün ve hüve harfühül hâ-i anküm ve hüve harful hâ-i bi hakkis sirrillezî ev deuhu fikümül bârit tâhirud dâimüz zekiyyül cevvâdül vedûdül ahadül hayyü illâ mâ heyyectüm XXXXXXXX alâ mehabbeti [Only Registered Users Can See Links] bi hakki hâzihil esmâ-i aleyküm. İnnehü min süleymâne ve innehü Bismillâhirrahmânirrahîm. Ellâ ta'lû aleyye ve'tûnî müslimîn. Müsriîne tâiîne lillâhi rabbil âlemîn.

Dikkat1:

("XXXXXXXX" --> yazılı yerde sevdiğiniz kişinin adı)

("[Only Registered Users Can See Links]" --> yazılı yerde kendi adınız)

Dikkat2:

Azimeti okumadan önce korunma duası olarak 7 defa "Ayet-el kürsi" suresini okuyunuz.

Dikkat3:

Bu uygulama istenilen sonuca ulaşmak için tümüyle beraber 11 defa tekrar edilmelidir.

Bu Uygulama Yapılırken Anne Adı Kullanılması Gerekirmi ? Ve Bu Uygulamayı Yaparken Enerjiyi Hissetmek ve Sevdiğimize Yoğunlaşmak Gerekiyormu ? bi de Korunma Yaptıktan Sonra Bu Varlıklar Bize Ne Gibi Zararlar Verebilir ? Ayrıca Uygulamada Eksik Bi Yazı Varmı ?Teşekkürler

CaMiLLa
12-14-2011, 16:23
Bu Uygulama Yapılırken Anne Adı Kullanılması Gerekirmi ? Ve Bu Uygulamayı Yaparken Enerjiyi Hissetmek ve Sevdiğimize Yoğunlaşmak Gerekiyormu ? bi de Korunma Yaptıktan Sonra Bu Varlıklar Bize Ne Gibi Zararlar Verebilir ? Ayrıca Uygulamada Eksik Bi Yazı Varmı ?Teşekkürler

anne ismini elbette kullanın bilmiyorsanız havva kızı/oğlu diye niyetlenin ayrıca her çalışmada tabiki yoğunlaşarak ve inanarak yapmanız daha başarılı olmanızı sağlar ....

Esinali
12-14-2011, 16:29
anne ismini elbette kullanın bilmiyorsanız havva kızı/oğlu diye niyetlenin ayrıca her çalışmada tabiki yoğunlaşarak ve inanarak yapmanız daha başarılı olmanızı sağlar ....

Peki Duada Eksik Bi Yer Yok Değilmi ? Teşekkürler

Ea
12-14-2011, 16:40
Peki Duada Eksik Bi Yer Yok Değilmi ? Teşekkürler
Sevgili Esinali,
Bilinçaltın ters işliyor. Bence uğraşma bir süre. İşi oluruna bırak. Rahatlamaya, kafanı boşaltmaya çalış. Belki uğraşmaya değmediğini göreceksin zamanla...

MeNtAlisT
12-14-2011, 16:49
sayın esinali bende Ea arkadaşımıza katılıyorum biraz zamana ihtiyacın var düşüncelerini kontrol edemiyorsun senin şu anki durumunu çok iyi anlıyoruz fakat biraz kendini toparlamaya bak sağlıklı düşün pişman olacağın şeyler yapma daha fazla acı çekersin.

Esinali
12-14-2011, 18:14
sayın esinali bende Ea arkadaşımıza katılıyorum biraz zamana ihtiyacın var düşüncelerini kontrol edemiyorsun senin şu anki durumunu çok iyi anlıyoruz fakat biraz kendini toparlamaya bak sağlıklı düşün pişman olacağın şeyler yapma daha fazla acı çekersin.

Anlayamadım ? Bu Dediklerinizi Biraz Daha Açarmısınız ? Neden Daha Fazla Acı Çekerim ?

Ea
12-14-2011, 19:00
Anlayamadım ? Bu Dediklerinizi Biraz Daha Açarmısınız ? Neden Daha Fazla Acı Çekerim ?
Aslında bu konuda en güzel cevabı supernaturel verebilir.
4 yıldır evliyim kocamın zulmünden gün yüzü göremedim.hergün şiddet,tehditler,küfür aileme bana hakaret.morluklar,şişlikler geçmeden yenisi oluyor.Manevi yaralardan bahsetmiyorum bile!.3yasindaki kizimda bu psikopat adamdan etkilenip dengesiz davranışlarda bulunuyor.Sizlerden ricam bu adamın beni kendiliğinden birakmasi ayrilmasi için tesirli bir dua tavsiye etmeniz.boşanmaıyorilafını bile ettirmiyor bana.Can güvenliğim.Kimseyede gidemiyorum tehditlerinden ki hukuksal haklarımı kullansam kızımı bana vermez ve benide öldürür.Allah rızası için yardım edin
supernaturel, kendisini terk eden adamı döndürmek için uygulama yapmış. Adam dönmüş. İşte sonuç. Gözüne olumsuzluk gibi görünen her şeyin kötü olduğunu düşünmemen gerekiyor.

Esinali
12-14-2011, 19:08
Aslında bu konuda en güzel cevabı supernaturel verebilir.

supernaturel, kendisini terk eden adamı döndürmek için uygulama yapmış. Adam dönmüş. İşte sonuç. Gözüne olumsuzluk gibi görünen her şeyin kötü olduğunu düşünmemen gerekiyor.

Beni Düşündüğünüze Dair Hiç Şüphem Yok. Allah Sizden 1000 kez Razı Olsun. Öyle Sıcak İnsanlarsınız ki Sizin Yanınızda Olmaktan Mutluluk Duyuyorum Allah'ım Sizi Her Türlü Sıkıntıdan Korusun İnşallah. Ama Her Ne Olursa Olsun Ben Onu Öyle Çok Seviyorum ki Bunu Anlatmam Mümkün Değil. Sadece O Gelsin Yeter. Ölüme Bile Razıyım Ne Olursa Olsun. Sevgiden Aşktan Daha Büyük Bende ki Duygular. Yine de Sağolun Ama Kararlıyım. Yapmak İstiyorum. Onsuz Bi Hayat Asla Düşünemiyorum. Çok Teşekkürler.

katu
12-27-2011, 17:38
ya şimdi ben bi ya kadir ya allah ya rahman ya allah ya rahim ya allah ya kerim ya alllah çektim 1000 kere falan sonra 512 tane okunacak bi dua namazla vardı onu yaptım sonra bunu bi günde 11 defa yaptım çünkü ben bi günde 11 yapılacak sanıyodum çok etkilenmiştir demi
?

hanzade
01-06-2012, 17:35
11 gün 11 defamı okuyacaz şimdi

CaMiLLa
01-06-2012, 18:43
Evet 11 gün üst üste. korunma ise 7 ayetel kürsi le

biryazgecesi
01-14-2012, 15:40
Arkadaşlar,

Siteye yeni üye oldum. Dolaşırken bu konuya bi bakayım dedim ve yazılan tüm mesajları üşenmedim okudum.
Konu 2009'da açılmış. Deneyenlerden hiçkimse, olumlu ya da olumsuz bir sonuç yazmamış. Bu zamana kadar tecrübe eden olmadı mı; olduysa da nasıl neticeler aldınız acaba ?

Herkes sadece korktuğuyla mı kaldı yoksa :)

(Ayrıca, anlamını bilmediğiniz (kelimelerden) uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.)

CaMiLLa
01-14-2012, 19:40
Arkadaşlar,

Siteye yeni üye oldum. Dolaşırken bu konuya bi bakayım dedim ve yazılan tüm mesajları üşenmedim okudum.
Konu 2009'da açılmış. Deneyenlerden hiçkimse, olumlu ya da olumsuz bir sonuç yazmamış. Bu zamana kadar tecrübe eden olmadı mı; olduysa da nasıl neticeler aldınız acaba ?

Herkes sadece korktuğuyla mı kaldı yoksa :)

(Ayrıca, anlamını bilmediğiniz (kelimelerden) uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.)

sn biryazgecesi bilgiler burada paylaşılır yapıp sonucunu yazmak kişilere kalmıştır fakat uygulamalrda genelde sonuçlar paylaşılmaz etkili olabilmesi için "sır" olarak kalması gereklidir...

C0nte-BLeu
01-17-2012, 18:52
dun gece denedım bişey görmedım ama fazlasıyla ınanarak okudum bakalım sonuc ne olucak

kasemi
01-20-2012, 21:55
selamlar herkese,havas ilmiyle ehli olan ilgilenmeli,,bilmeyenler musallat edinyorlar durduk yere,,o ki kaldi azimete hakikaten de muhtesem azimet xxx ve www harflerinin yerine sevdiginiz isimle anne ismide onemli,,ben yapdim faydasini gordum,,,ama yapmadan once ayetul kursi okumak sart,,

kasemi
01-20-2012, 21:56
bende ehli diyilim havas ilminin,,arkadaslar cin cagirma olaylarina sakin takilmasinlar,merak faciyaya yol aca bilir,mazallah

ocean-dry
01-23-2012, 22:01
karşı tarafa aşırı yükleme yapıldığında ters teper diye yazmışsınız ama ben bir konuyu anlayamadım. sn arizona celb okumalarının asıl amacının sıkıntı vermek olduğunu söylemiş, gelmesi için bu kişiyi sıkıntıya sokuyoruz okuyarak sanırım. o zaman aşırı yüklemenin neden ters teptiğini anlayamadım? ne kadar çok sıkıntı duyarsa o kadar çabuk gelmez mi? rahatlatma okuyun denilmiş, rahatı yerinde olan adam neden gelsin?? bu çelişkiyi çözemedim. açıklama yapabilir misiniz?
teşekkürler

AriZoNa
01-23-2012, 22:08
celblerde kişi psikolojik baskı altına alınır. matlubu yani çalışmayı yapanı görmediği sürece rahat edemez vb. şayet kişi çeşitli nedenlerle gelebilecek durumda değilse ve bu şekilde baskı altına alınırsa o zaman olumsuz durumlar ortaya çıkar.

ocean-dry
01-24-2012, 03:24
teşekkürler bence bi mahsuru yok boğulsun dursun gelene kadar rahat yüzü yok :))

casparagas
02-15-2012, 17:42
Bu akşam başlıyorum buna inşallah..

mahide
03-09-2012, 03:34
casparagas sonucu bildirmeni rica edicem.

fancy
03-29-2012, 10:51
Arkadaşlar 11 gun peşpeşe ve gunde 11defamı? Nolur bı acıklık getıerebılrımısınız?

murat
04-01-2012, 01:02
ben okudum gölge yada herangi bir şey görmedim ama bir ara transa geçer gibi oldum sanırım 7 kere ayetel kürsiyi okumuşttum baştan koruma olarak yazıldığı gibi belki o yüzden de görmemiş olabilirim ama etkili ve güçlü bir dua olduğu belli farklı bir enerji hissettirdi önemli olan bir şeyi anlamak için anlayana kadar tekrarlayıp okumak yani yanlış yapmamak için birde bir şey yaparkene buna gerçekten inanarak yapmak ve de o anı hissedebilmek önemli ben de bir umut peşindeyim inşallah herkes istediğini elde eder hayrlı ise beriye hayırsız ise öteye diyerek umutlarımızı yıkmayalım ben umudum var bazen şeytan aklıma girsede gitti diye ona kulak vermiyorum ....

fancy
04-01-2012, 17:54
lutfen gunde kac kere ve kac gun okunacagi konusunda yardimci olurmusunuz?

*elifözge*
04-01-2012, 18:57
Yazılı yer neresi yani anlamadım :S

umutyarinlarda
04-01-2012, 20:06
yapan arkadaşlar sonuçları yazarsanız bizim için çok iyi olur...

*elifözge*
04-01-2012, 20:19
Ya ne varlık belirsin ne de tutsun diye uğrşayım ben bu uygulama ile,zaten panik atağım ben birde şu an depresyon havası var zaten olan aklımı da kaybetmeyim,beceriksizim zaten bunu da elime yüzüme bulaştırırım ondan sonra da hadiiiii işin yoksa gene psikyatri yolu tut:(( ama yine de paylaşımın için teşekkürler

Evet bende depresyondayım ve panik atağım var biraz. Yavaş yavaş geçmeye başladı belki yaparsam yeniden başlar diye korkuyorum . Bidaha o günleri yaşamak istemiyorum :(

umutyarinlarda
04-02-2012, 12:26
Dün akşam denedim.7 ayetel kürsi okudum arkasından 11 defa değil ama 4 defa bu duayı okudum.o sırada hiçbir şey olmadı.gece yatarken fatiha okudum.zikir ettim.gece çok korkunç kabus gördüm.belki psikolojiktir ama uzun süreden beri ilk defa bu kadar sıkıntılı uyku uyumuştum.

peri
04-02-2012, 15:35
üst üste cok uygulama yaparsanız ve korumayı da tam yapmaszssanız sıkıntılı gece gecireblirsiniz...... her uygulama arası en az üc hafta vermeniz en iisidir

umutyarinlarda
04-02-2012, 16:58
üst üste cok uygulama yaparsanız ve korumayı da tam yapmaszssanız sıkıntılı gece gecireblirsiniz...... her uygulama arası en az üc hafta vermeniz en iisidir
uyarın için teşekkürler peri

fancy
04-02-2012, 20:31
Peri lutfen yardimci olurmusun :( gunde kac kere ve kac gun okunacak?

senorita
10-18-2012, 00:33
Ben okumalara pazartesi başladım bugün 3.günüm ama ben her gün okumaya başlamadan önce 7 ayetel kursi okuyorum ardındanda 11 kez peşpeşe bunu okuyorum ve 11 gün bu şekilde devam edeceğiz diye anlamışım her nedense, yani günde sadece 1 defa okunup toplamdamı 11 defa olmuş olması gerekiyordu? günde 11 kere fazla olmuş o zaman bir zararı olur mu?

senorita
10-18-2012, 00:38
Afedersiniz fazla okumanın zararı önceki mesajlarda belirtilmiş o kısmı okumamıştım, peki 3.günümdeyim sizce ne yapmalıyım? Kaldığım yerden günde birer kez okumaya devammı edeyim yoksa bir süre bekleyip en baştan mı başlayayım?

eflin
10-31-2012, 19:44
bende bu uygulamayı yapmayı düşünüyorum ama önce diğer uygulamamın sonucunu görüp aradan 2 hafta geçmesini beklemem lazım

wace
01-02-2013, 00:01
sık sık sureklı olmadı dıye bırını bırakıp dıgerıne gecmeyın ben bunların hepsını yapmıs ugrasmıs bırı olarak hepınıze seslenıyorum ıcten ve ısteyerek yapın bır tane yapın olmuyorsa ıse dgerını 1 hafta sonra yada ıkı hafta sonra yapmaya baslayın ben sık sık bı bırını bı dıgerını hatta aynı gun ıcınde uc degısık ıslem uyguladıgım bıle oldu sonucmu?ıfrıt geldı ve benle ılıskıye gırmek ıstıyormus yanı gelen ıfrıt benı ıstedıgı ıcın hem sevdıgım ınsan gerı gelmedı dogal olarak hmde basıma ıs actım ugras ugras 2 ay oldu hala gıtmedı ıfrıtı yakmaasamasındayım suan bakalım 1 hafta suresı var umarım gıder...

Ea
01-02-2013, 12:06
sık sık sureklı olmadı dıye bırını bırakıp dıgerıne gecmeyın ben bunların hepsını yapmıs ugrasmıs bırı olarak hepınıze seslenıyorum ıcten ve ısteyerek yapın bır tane yapın olmuyorsa ıse dgerını 1 hafta sonra yada ıkı hafta sonra yapmaya baslayın ben sık sık bı bırını bı dıgerını hatta aynı gun ıcınde uc degısık ıslem uyguladıgım bıle oldu sonucmu?ıfrıt geldı ve benle ılıskıye gırmek ıstıyormus yanı gelen ıfrıt benı ıstedıgı ıcın hem sevdıgım ınsan gerı gelmedı dogal olarak hmde basıma ıs actım ugras ugras 2 ay oldu hala gıtmedı ıfrıtı yakmaasamasındayım suan bakalım 1 hafta suresı var umarım gıder...
Çok geçmiş olsun wace. Umarım yaşadıkların arkadaşlara ders olur...

Cantus
01-06-2013, 19:42
Ben de deniyorum üç gündür. korunmak için ayetel kürsi okuyorum 7 kere. Gölgeler falan görmedim ama duayı bitirdikten sonra hafif bi baş ağrısı oluyo her seferinde. İşe yaradığının göstergesi olabilir mi?

AfƦođit
01-17-2013, 18:31
Varlıklar falan diyince korktum ya .

yarenn
04-29-2013, 19:22
bilen biri cevaplayabilir mi acaba bu tür uygulamalar kadınların özel günlerine denk geldiği zaman tekrar başlarken en baştanmı yoksa kaldığımız günden mi devam edilmesi gerekir 11 güne tamamlamak için

mistery34
04-30-2013, 20:21
içinde geçenler müslüman cin ismi değil sanırım. müslüman cinleri beyaz gölge olarak görürsünüz

mynet
05-01-2013, 10:58
ben bir seferde 11 kere okudum...sakıncası var mıdır?