PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

MeNaD
12-23-2009, 00:32
Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsüİnsan beyninin sırları henüz çözülememiştir,insan beynindeki güç o kadar muazzamdır ki kişi sadece zihnini kullanarak düşüncesiyle madenleri bile eğip bükebilmekte,eşyaları sadece bakışlarını yönelterek ve zihnini odaklayarak yerinden havaya kaldırabilmektedir.Böyle muazzam bir güç ve yeteneğe sahip bir beynin diğer bir beyne odaklanarak diğer kişinin beynini kendi istediklerini yapmaya şartlandırması çok kolay olsa gerekir.Sadece bu işlemi yapmak için nasıl davranmak gerektiğini bilmek kafi gelecektir.Burada insanın beyninde mevcut olan telepati gücü devreye giriyor.Telepatiyle yapılabilen şeylerin arasında kişilerin kişilere ilgi duymasını sağlamak da vardır ve bu çok zor bir iş değildir,biraz sabır,biraz özveri ve zihin gücünün bir araya gelmesi yeter.Telapatik aşk büyüsü tarifiTelapatik aşk büyüsüne başlarken önce şöyle bir çalışma metodu düzenlenir.a-Büyü yapılacak kişi büyü esnasında size uzak mesafedemi yoksa yakınınızda veya yüz yüze olabilecek kadar yakın mı.Telapatik aşk büyüsünde mesafeler çok önemli olmasa da yakın mesafe etkiyi daha da arttırıp aşk büyüsünün gerçekleşme zamanını kısaltır.Aşk büyüsü yapacağınız kişiyle yüz yüze görüşebiliyorsanız onunla iki kaşının ortasının bir cm kadar yukarısına bakarak konuşun veya içinizden ona olan duygularınızı ve onunda sizi sevmesi gerektiği mesajını telapatik olarak iletin.b-Aşk büyüsü yapılacak kişinin elinizde bir fotoğrafı varmı? Aşk büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı elinizde olursa aşk büyüsünün gerçekleşme sürati ve etkisi yüzde elli oranında artar.Önce sakin,sessiz,rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam ve rahat edebileceğiniz bir koltuk gerekir.Aşk büyüsü yapacağınız kişinin fotoğrafını göz hizanıza getirin 30 cm. kadar mesafeden fotoğraftaki kişinin iki kaşının az yukarısına doğru bakışlarınızı sabitleyerek o kişiye sizi sevmesi gerektiğini yalnızca sizinle mutlu olabileceğini düşüncenizi kullanarak söyleyin.Ona telapatik olarak hakkınızda olumlu mesajlar yollayın.c-Aşk büyüsü yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz,onu yakından tanıyor,sempati duyduğu şeyleri biliyormusunuz.d-Aşk büyüsünün c şıkkına evet yanıtı verebiliyorsanız işiniz daha da kolaylaştı demektir.Şimdi yapmanız gereken zihin gücünüzle kendinize bir göz bağcı oluşturmak,bu göz bağcı aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiye gidecek ve onu sizi sevmeye ikna edecek.Göz bağcı nasıl oluşturulur.Göz bağcı zihin gücünüzü kullanarak oluşturduğunuz size hizmet edecek olan bir görevlidir.Göz bağcı adı gibi göz bağlar sizin istediğiniz kişinin gözü sizden başkasını görmez olur, anlayacağınız size karşı bir alakası olmayan istediğiniz bir kişinin gözlerinin sadece sizi görmesini fakat sizden başkalarını da görmemesini sağlar.Gözüm senden başkasını görmüyor ,aşk gözünü kör etmiş sözleri hep bu göz bağcının yaptıklarının halk dilindeki söylemidir.Göz bağcısının neye benzeyeceğini siz seçersiniz ister bir spor araba hayal edin ister bir insan ister bir hayvan,tercih size kalmış.Burada c şıkkının önemi ortaya çıkıyor.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişi örneğin kedi yavrularından çok hoşlanıyor.Öyleyse oluşturacağınız göz bağcı şirin bir kedi yavrusudur.Sessiz, sakin bir ortam seçin herhalde en uygun ortam yatak odanızdır.Yatağınıza uzanın gözlerinizi kapatıp şirin bir kedi yavrusu hayal edin ona bir isim takın ve onunla konuşmaya başlayın.Senin görevin (aşk büyüsü yapılacak kişinin ismi X diyelim) X'e beni sevdirmek.Onun yanına git ve beni sevmesi için güzel şeyler söyle,git onu gör ve tekrar yanıma gel deyin.Gönderdiğiniz kediyi X'in beyni görecek ve o görüntü ve hisleri şuur altına yerleştirecek X'in bunlardan hiç haberi olmasa da her gün kediniz aracılığıyla gönderdiğiniz telepatik mesajlar X'in şuur altında depolanmaya devam edecek. Kedinizin vazifesini tamamlayp size geri geldiğini düşündüğünüzde hep omuzuma çık ,orada otur orada uyu deyin.Yolda yürürken omuzunuzda kedinizin oturduğunu,nereye giderseniz gidin o kedinin hep orada olacağını düşleyin.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiyle karşılaştığınızda X'in beyni omuzunuzda oturan kediyi algılayacak ve X size sempati duymaya başlayacak.Belki ilk anda size saçma gibi gelsede etkilerini gördükçe sizde hayretler içinde kalacaksınız,hiç üşenmeyin olumlu etkisini görecek ve çok şaşıracaksınız.Tabii burada aşk büyüsü yapılacak kişiyi yakından tanımanızın önemi ortaya çıkıyor.Herhalde kedi yavrusunu sever,şirin bir kedi yavrusunu kim sevmez ki diyerek aşk büyüsü yapacağınız kişiye yavru kediyi gönderip ters etkide alabilirsiniz çünki tahmin değil elinizde kesin bilgi olmalıdır.Bakarsınız aşk büyüsü yapacağınız kişi kedilere karşı fobisi olan biridir.Böyle bir durumda kendi elinizle her şeyi bozmuş olursunuz.

-alıntı-

Hurrem Sultan
12-23-2009, 13:18
Ben bunu yapıyorum Menad geçen gün oldukça başarılı olduğumu farkettim :-)
Şimdi vazgeçtim ama her gece rüyama geliyo yaa:devil:

ankam87
12-23-2009, 13:35
vuslat nasıl bi etkisini gördn bende yapmak istyorumm.....acaba başarabilirmiyim uzak cünki benmki :(

zeytin_dali
12-23-2009, 13:37
Bu tarz çalışmalara çok ihtiyacım var. :crap:

ankam87
12-23-2009, 13:47
Benimde :( yardimci olcak biri varmiii bizeeeeeee

Hurrem Sultan
12-23-2009, 17:00
Ben mesafe sorunu yaşamıyorum burnumun dibinde
Araba parkederken asnasörde heryerde karşımda :-)
Mesafe sorun olmaz sanırım sonuçta telepati

MeNaD
12-23-2009, 18:17
Ben mesafe sorunu yaşamıyorum burnumun dibinde
Araba parkederken asnasörde heryerde karşımda :-)
Mesafe sorun olmaz sanırım sonuçta telepati

Mesafe sorunu yok bu uygulamada herkes yapabilir..Nerde olduğu farketmez..

ankam87
12-23-2009, 18:23
ben bugün resmine odaklandım dedğin gibide yaptım...olmusmudur...????

MeNaD
12-23-2009, 18:58
ben bugün resmine odaklandım dedğin gibide yaptım...olmusmudur...????

Ya ilk başta olmuş mudur demeyi bırakmamız lazım ki olsun:)Çalışmaya olumlu bakın her zaman olmuş mudur,olmamış mıdır diye düşünmeden sadece olacak deyin ve kesin bir dille niyetinizi belirtin..Sonrası kendiliğinden olacaktır zaten..

natilyus
12-23-2009, 18:59
Bu kadar sabırsız olmak zorunda mısın? İlk önce yaptığın çalışmadan ve kendinde emin ol ve inan.Olup olmadığını düşünme, unut gitsin.Ve tabiki çalışmaya devam et, yani tekrarla.

Hurrem Sultan
12-24-2009, 00:41
Gerçekten olacakmı diye değil olmuş gibi düşünmek anahtar bence

ankam87
12-24-2009, 01:16
tesekkkür ederim tamam bundan sonra olmusmu olcakmı die düşünmek yok :)
yapıp akışına bırakıyorumnmmm :D ve iki kere yaptımm hergnde yapıcam devamlı peki başka ne var etkili arkadaslar....????

MeNaD
12-24-2009, 01:31
tesekkkür ederim tamam bundan sonra olmusmu olcakmı die düşünmek yok :)
yapıp akışına bırakıyorumnmmm :D ve iki kere yaptımm hergnde yapıcam devamlı peki başka ne var etkili arkadaslar....????

Valla 1 hafta bi uygula bakalım sonra bekle biraz..arkasından aynı şekilde tekrarlayabilirsin..

ankam87
12-24-2009, 14:27
teskkür ederim menadcım dedğin gibi 1 hafta deniyorummm..ama bişi paylaşmak istyrm...dün ben bunu yaptktan sonnra 2kere özelden biri arayıp sesimi dinledi kapattı ben çok şaşırdım :)))))

Hurrem Sultan
12-24-2009, 14:32
ankam87 hadi hayırlısı bakalım

KARASEVDA
12-24-2009, 14:44
ben bunu bi bebek düşünerek yapacağım bebekleri kim sevmez dimi onunda sevdiğini biliyorum zaten bu büyü gibi bişe değl telapati kuruyorsun beyin gücüyle onu istediğini sevdiğini yolluyorsun onun beynine

ankam87
12-24-2009, 14:47
ya ben bişi yollamadım sadece resmine baktm odaklandm...bende gece yaptgmda bebek düşündm bebnmkide kız bebekleri cok sevr...bebek olurmu olmaz mı die yapmadm olurmu acaba....???

Hurrem Sultan
12-24-2009, 15:23
Sevdiği bişey demiş neden olmasın
Ben bağcık kullanmıyorum direk gözünün içine bakıyorum konuşurken ve o anlatırken ben olumlamaları ona gönderiyorum telepatik olarak
Uzaktaykende sessiz bir ortama çekilip yine aynı uygulamayı yapıyorum daha doğrusu yapıyordum şimdi bıraktım

ankam87
12-24-2009, 17:17
nasıl sonuclar alıyorsun vuslat.......uzkatayken yaptığında ????

ogretmen__1
12-25-2009, 16:05
Menad ben de çok teşekkür ederim emeğin için.

Benim yıllardır kavuşamadığım bi aşkım var...Ben de bu yöntemi ona uyguluyorum mümkün olduğunca....

Fotoğrafa bakarken fotoğraf bulanıyor,buğulanıyor.Bazı mimikleri hareket edermişçesine seyiriyor.Düşünürken O'nun başının içinde beynini ve ben düşündükçe beyninin hareketlendiğini hissedebiliyorum ama şu an müthiş bir baş ağrısı çekiyorum :(..

Fotoğrafa yoğunlaşma sırasında yaşadıklarım olağan mı sizce?..Gerçekten O'nunla telepati kurmayı başarabiliyor muyum?

Fazla sorgulayıcı yaklaşmanın yöntemi güçsüzleştirdiğini duydum ama yine de spontane gelişen olaylar doğru yolda olduğumun bir işareti olabilir mi sizce?

Hurrem Sultan
12-25-2009, 16:31

Benim yıllardır kavuşamadığım bi aşkım var...Ben de bu yöntemi ona uyguluyorum mümkün olduğunca....

Fotoğrafa bakarken fotoğraf bulanıyor,buğulanıyor.Bazı mimikleri hareket edermişçesine seyiriyor.Düşünürken O'nun başının içinde beynini ve ben düşündükçe beyninin hareketlendiğini hissedebiliyorum ama şu an müthiş bir baş ağrısı çekiyorum :(..

Fotoğrafa yoğunlaşma sırasında yaşadıklarım olağan mı sizce?..Gerçekten O'nunla telepati kurmayı başarabiliyor muyum?

Fazla sorgulayıcı yaklaşmanın yöntemi güçsüzleştirdiğini duydum ama yine de spontane gelişen olaylar doğru yolda olduğumun bir işareti olabilir mi sizce?
Aynı olaylar bendede oluyor özellikle Psi-whell tekniğini uygularken
Bence çokta kasma belli bir zamandan sonra bekle olacakları

mayda
01-27-2010, 03:05
guzel bi yontem.. buyu oldugunu dusunmuyorum.. adamın antenleri bana karsı acıksa ben ne yapayım yahu :D

MeNaD
01-27-2010, 16:11

evet gayet başarılı bir çalışma yapmışsın baş ağrının nedeni de bu yani enerjiyi belli bir yere kanalize ettiğin için normal başağrısı yaşaman..

MeNaD
01-27-2010, 16:13
nasıl sonuclar alıyorsun vuslat.......uzkatayken yaptığında ????
Sen bu işi inanarak yap çok iyi sonuçlar alacağına eminim..Kesinlikle oluyor emin ol inanmak önemli en başta olur mu olmaz mı şüphesi olmamalı kafanda..Denenmiştir..

ankam87
01-27-2010, 17:09
ya yaptm ve unuttm gercekten güsel sonçlar aldm beni aldatmıs :) msnden silmiş...ama şimdi tekrar ekledi :D devam ediyrm telepatiye :)

kzmk
01-28-2010, 13:33
Butür uygulamaların daha fazlasını istiyosanız tabi öteside :) Beynin Gizli Güçleri kitabını tavsiye ederim.

ümreya
01-28-2010, 14:45
ben yapmıyorum ama adam yaptığına eminim.. Çünkü beyin dalgaları o kadar güçlü ki

mayda
01-29-2010, 00:44
ben goz bagcıgı olarak cocuklugunda sevdigi oyuncagını yapmak istiyorum ya da err jackdaniels x)

miracle
01-29-2010, 00:45
Harika, Hemen yarın bende deniyorum, umarım işe yarar.. paylaşımın için teşekkürler Menad

hüzünlü
01-29-2010, 11:50
bu çalışmayı yapmıştım ama bende olumsuzluk çok olduğu için olmadı sanırım..çünki aklımda sürekli olmuşmudur acabaları vardı..

mayda
01-29-2010, 16:21
bu çalışmayı yapmıştım ama bende olumsuzluk çok olduğu için olmadı sanırım..çünki aklımda sürekli olmuşmudur acabaları vardı..
arınma cok onemli daha basarılı olursunuz sevdigin bi medi muzigi dinleyin baslamadan once hatta ılık bi dus alın..sona bi kac dakika konsantre olabilirsiniz..adamın beynine beynine..:)) her gun belli saatlerde yapabilirsiniz bi iki gun yapıp bırakmayın bi hafta devam edin bi ark.ın dedigi gibi o zaman sonuc alcagınıza inanıyorum..inanmalısınız

Dark-Prince
01-29-2010, 16:59
arınma cok onemli daha basarılı olursunuz sevdigin bi medi muzigi dinleyin baslamadan once hatta ılık bi dus alın..sona bi kac dakika konsantre olabilirsiniz..adamın beynine beynine..:)) her gun belli saatlerde yapabilirsiniz bi iki gun yapıp bırakmayın bi hafta devam edin bi ark.ın dedigi gibi o zaman sonuc alcagınıza inanıyorum..inanmalısınız

[Only Registered Users Can See Links] mayda telepati sence günahmıdır [Only Registered Users Can See Links] Hani başlıkta büyü felan diyo o açıdan sordum.[Only Registered Users Can See Links]

hüzünlü
01-29-2010, 17:02
[QUOTE=mayda;27229]arınma cok onemli daha basarılı olursunuz sevdigin bi medi muzigi dinleyin baslamadan once hatta ılık bi dus alın..sona bi kac dakika konsantre olabilirsiniz..adamın beynine beynine..:)) her gun belli saatlerde yapabilirsiniz bi iki gun yapıp bırakmayın bi hafta devam edin bi ark.ın dedigi gibi o zaman sonuc alcagınıza inanıyorum..inanmalısınız

/QUOTE]

teşekkürler bilgiler için...yakın zamanda tekrar başlayacağım bakalım neler olacak..

mayda
01-29-2010, 19:39
[Only Registered Users Can See Links] mayda telepati sence günahmıdır [Only Registered Users Can See Links] Hani başlıkta büyü felan diyo o açıdan sordum.[Only Registered Users Can See Links]

baslık belki alıntıdan dolayı oyledir...bence degildir cunku dedigim gibi o kisinin zaten antenleri size karsı acıksa oyle bi isliyo ki..bi de insanlar farkında olmadan zaten bu yetenigini kullanıyorlar..bilincli olursa dumen sizde olmus olur :) ve kuranda telepati buyudur diye gecen bi ayet yok..yani netce..nasıl sarhosluk veren hersey haramdır gibi...fakat buyu oldugunu ifade edicek bi ayet varmıdır bilmiyorum...ayrıca resmine odaklanırken yumusak sesle telkin verin ve tebesumle biliyorum biraz komik :) sizin fikriniz nedir acaba?

huzunlu bisey degil kolay gele..beyin cok gizemli unutma.. nikini degistirmeye ne dersin daha pozitife bisey :).. mutlu..cokmutlu..asırımutlu gibi bisey x)..huh..nasıl arzu edersen

Mawilim
01-29-2010, 20:09
Çok güzel bir uygulamadır bu bizzat bende yaptım gerçekten düzenli bir şekilde yapıldığında işe yaramama ihtimali çok düşük..

Dark-Prince
01-30-2010, 01:16
baslık belki alıntıdan dolayı oyledir...bence degildir cunku dedigim gibi o kisinin zaten antenleri size karsı acıksa oyle bi isliyo ki..bi de insanlar farkında olmadan zaten bu yetenigini kullanıyorlar..bilincli olursa dumen sizde olmus olur :) ve kuranda telepati buyudur diye gecen bi ayet yok..yani netce..nasıl sarhosluk veren hersey haramdır gibi...fakat buyu oldugunu ifade edicek bi ayet varmıdır bilmiyorum...ayrıca resmine odaklanırken yumusak sesle telkin verin ve tebesumle biliyorum biraz komik :) sizin fikriniz nedir acaba?

huzunlu bisey degil kolay gele..beyin cok gizemli unutma.. nikini degistirmeye ne dersin daha pozitife bisey :).. mutlu..cokmutlu..asırımutlu gibi bisey x)..huh..nasıl arzu edersen

Teşekkürler mayda nasıl aydınlandım bi bilsen
ama mavi harflerle yazdığın yeri okuyunca gene şuurum kaboldu.

mayda
01-30-2010, 02:34
Teşekkürler mayda nasıl aydınlandım bi bilsen
ama mavi harflerle yazdığın yeri okuyunca gene şuurum kaboldu.

:) :) siz komiksiniz..suurunuz neden kayboldu ben bilmiyorum..kafamdaki sorulara cvp bulamayınca benimde suurum kayboluyor bazen..

Dark-Prince
01-30-2010, 03:05
:) :) siz komiksiniz..suurunuz neden kayboldu ben bilmiyorum..kafamdaki sorulara cvp bulamayınca benimde suurum kayboluyor bazen..

Yoo aslında komik değilim aynı avatar resmimdeki gibi ( ki zaten o normal vesikalık fotoğrafım) dolaşırım hep. Beni gören korkudan altına yapar, bana komiksin diyen ilk kişisin çok mutlu oldum.:angel22:

minas60
07-26-2010, 19:46
bu telepatik aşk büyüsünü ben sevdiğim bayanın internetten aldığım bir resmini cep telefonuma aktardım ordan yapıyorum.Bunda bir sakınca varmıdır.Bir de arkadaşlar,böyle bir telepati seansı için herbir seans kaç dakika olmalıdır.:angel2:

minas60
07-27-2010, 13:08
bu telepatik aşk büyüsünü resmi cep telefonumda olduğu için o resmine bakarak (Vesikalık resimdir) yapıyorum ve çok inanarak yapıyorum.

ipek1976
07-29-2010, 12:17
ben ilk kez dün gece denedim ... bunu sadece gecemi yapmmaız gerekiyor ... günde bir kaç kez yapsak ters birşey olurmu ...çünkisabah işe gelirken yaptım ve iş yerindede uyguladım göz bağlayıcımı gönderdim ... ama her defasında baş dönmesi yaşıyorum bu normalmi ...

Dark-Prince
07-29-2010, 12:46
ben ilk kez dün gece denedim ... bunu sadece gecemi yapmmaız gerekiyor ... günde bir kaç kez yapsak ters birşey olurmu ...çünkisabah işe gelirken yaptım ve iş yerindede uyguladım göz bağlayıcımı gönderdim ... ama her defasında baş dönmesi yaşıyorum bu normalmi ...

Baş dönmesi yolladığın enerjiden kaynaklanır, demekki iyi konsantre olmuşsun. Gece şartı olduğunu sanmıyorum.

sneppah
10-24-2010, 22:47
çok güzel birşey bu ya:D

miyoş
10-26-2010, 13:01
herşeyden önce zaten nickin "hüzünlü" bunu değiştirmeni şiddetle tavsiye ederim. bende olumsuzluk çok diyeceğin yerde olumlu düşünce ve tavırlarım sayesinde her anımı mükemmel yaşıyorum demen lazım. kilit noktası burda.

gülümse-odaklan-değiştir. altın kuraldır.(yazar-oyuncu :aykut oğut)

lemanika
10-29-2010, 13:29
slm bende bugun basladım yapmaya kısa bi süre yaptım resmine bakark sankı gözlerıı oynyrmuş gibi gercekten kardmada knşckmış gibi oldu..szce bu iyimi ve ben kedi olarak dşndum bunu degtrme snsı olblrmı ne dşndysek onunle mı devam edicez

Dark-Prince
10-29-2010, 15:23
slm bende bugun basladım yapmaya kısa bi süre yaptım resmine bakark sankı gözlerıı oynyrmuş gibi gercekten kardmada knşckmış gibi oldu..szce bu iyimi ve ben kedi olarak dşndum bunu degtrme snsı olblrmı ne dşndysek onunle mı devam edicez

Mesaj tam anlaşılmıyor ama anladığım kadarıyla doğru yapmışsın.

lemanika
10-29-2010, 15:33
tskler inş etkili olur

ilgin
10-31-2010, 03:29
Arkadaşlar paylaşımda kaç dakika olacağı konusunda bir soru vardı ona cevap yazılmamış bende öğrenebilrmiyim lütfen.Mümkünse hangi sözlerle imgeleme yapıyorsunuz belli kurallar var mı? Teşekkür ederim.

lacrimoxsa
01-18-2011, 23:27
deneyen var mı kızlaaaar

citos
02-21-2011, 18:40
Bende yapmaya çalıştım bu uygulamayı..Onun uykuda olduğu geç saatlerde yaptım.4 gün üst üste denedim..Her sabah rüyama girdi..Zaten sürekli rüyamda görüyorum..Yapsamda yapmasamda..Aramızda bir bağ olduğunu hissediyorum...Bu kadar rüyada görmek nasıl açıklanır? Bilen varsa açıklayabilir mi?

AriZoNa
02-21-2011, 22:28
bilinçaltı...

SONSUZ21
02-21-2011, 23:19
bu güzel paylaşım için teşekkürler ah düşünce gücü biz farkında olmadan neler yapıyor yaramaz şey;)

farja
03-25-2011, 23:10
Hiç karşılaşmazsak( yani bizdeki o varsaydığımız nesneyi görmezse doğal olarak) bu uygulama gerçekleşmez mi?

MeNaD
03-26-2011, 09:27
Hiç karşılaşmazsak( yani bizdeki o varsaydığımız nesneyi görmezse doğal olarak) bu uygulama gerçekleşmez mi?
Ugulamayı tam yapıyorsanız ve yaptığınız uygulama etkili olmuşsa görmeme gibi bir ihtimali yok.

farja
03-26-2011, 10:30
Bu nesne cep telefonu ya da kamera olabilir mi?

MeNaD
03-26-2011, 10:38
Bu nesne cep telefonu ya da kamera olabilir mi?
Karşı tarafın sevdiği her şey olabilir.

farja
03-26-2011, 10:55
Yardımlarınız için çoook teşekkkür ederim.Çok soru sordum.)))) ama...... bir de süre en az ne kadar olmalı..Sabah işe giderken yaptım demiş bir arkadaş ;yani çok konsantre olmamız mı süreyi belirliyor?Gece daha etkili olmaz mı?

MeNaD
03-26-2011, 10:58
Yardımlarınız için çoook teşekkkür ederim.Çok soru sordum.)))) ama...... bir de süre en az ne kadar olmalı..Sabah işe giderken yaptım demiş bir arkadaş ;yani çok konsantre olmamız mı süreyi belirliyor?Gece daha etkili olmaz mı?
Gece yapılması daha makbul olur.Konsantrasyon sürenizi ne kadar uzun tutabilirseniz o kadar yapın yani en uzun ne kadar yapabiliyorsanız.

farja
03-26-2011, 11:01
Çok teşekkür ederim.Ben dün gece denedim 45 dakika falan ..Mutfakta hiç yerinden oynamayacak tabaklar yerinden kaydı;))))sanırım enerji bu:)tEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.

khemall
05-17-2011, 15:16
Deneyeceğim şimdi umarım işe yarar. Çünkü çok seviyorum onu ve çok özledim...

alaaa
05-17-2011, 20:42
bende deneyeceğim hatta bugün başlamalıyım:) peki hergün farklı saatlerde farklı sürelerde yapsak olur mu?

bir de mesafe önemli değil demişsiniz ama benimki dünyanın öbür ucunda yinede önemli değil mi?

CaMiLLa
05-17-2011, 21:19
Ayni saatte yapmaniz iyi olur mesafe onemli degil....

alaaa
05-18-2011, 10:13
Ben dün akşam denedim bu uygulamayı ve uzun süre sabit biyere baktığım için sanırım ağzı gözü yüzü sürekli oynuyodu korktum o derece:) şimdi birde gündüz denemeyi düşünüyorum çünkü şuan orda gece.

ilgin
10-10-2011, 03:28
uygulamayı düzenli yaparsanız işe yarıyor arkadaşlar :)

MUCİZEDİR
10-10-2011, 11:41
sonuç alan arkadaşlar en azında oldu yada olmadı die yazsalar yeter....fikrimiz olsun bende bu akşam yapmaya başlıycam umarım güzel gelişmeler olur....

derinmavi
10-25-2011, 14:06
ben kısa ve net cümlelerle aktarım yapılmalı diye duymuştum. fikrinizi almak istiyorum bu konuda. cümleyi içinizdenmi geçiriyosunuz yoksa seslimi ifade ediyosunuz. tşkler..

peri
11-17-2011, 12:38
bende denedim.... oldu .... nasıl oldu derseniz... gözbagcı olarak annemi araya koydum( annemi sever ve sözüne deger veriri) o gün annemi aramıs ve dertlesmis annem teli zor kapatmıs( ki kimseyi kolay kolay kolay aramaz aileden olanları yani)

saykosahan
11-19-2011, 10:20
Vakti zamanında bu uygulama sayesinde ne çok kız arkadaşım olmuştu :) artık bıraktım yapmayı ama olsun yani. Alnı dumanlanan resimler, paranormal kızlara yollanan cin veya demon göz bağcılar, müthiş baş ağrıları bunların akabinde mesaj yazmaktan tuşları silinen cep telefonları vs vs. Özlemişim bugün birini seçip yine yapayım bari :) olumla yap, olumla yap güzel yöntemdi yaa.

Aski
12-28-2011, 19:38
Arkadaslar anlamadigim sey , hergun resime bakip hem resimdeki kisiyle hem gozbagciylami konusmak , bunu bana izah edermisiniz ?

tesekkurler

Esinali
12-30-2011, 11:42
Göz Bağcığı ve Fotoğrafı aynı Anda Kullanabilmemiz Mümkünmü ? Ayrıca Sesli Olarakmı İfade Etmemiz Gerekir ?

peri
12-30-2011, 17:44
Önce sakin,sessiz,rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam ve rahat edebileceğiniz bir koltuk gerekir.Aşk büyüsü yapacağınız kişinin fotoğrafını göz hizanıza getirin 30 cm. kadar mesafeden fotoğraftaki kişinin iki kaşının az yukarısına doğru bakışlarınızı sabitleyerek o kişiye sizi sevmesi gerektiğini yalnızca sizinle mutlu olabileceğini düşüncenizi kullanarak söyleyin.Ona telapatik olarak hakkınızda olumlu mesajlar yollayın.

Şimdi yapmanız gereken zihin gücünüzle kendinize bir göz bağcı oluşturmak,bu göz bağcı aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiye gidecek ve onu sizi sevmeye ikna edecek.Göz bağcı nasıl oluşturulur.Göz bağcı zihin gücünüzü kullanarak oluşturduğunuz size hizmet edecek olan bir görevlidir.Göz bağcı adı gibi göz bağlar sizin istediğiniz kişinin gözü sizden başkasını görmez olur,

göz bagcınıda kendiniz imajene edip (karsınızdaki kişinin sevdigi deger verdigi biri olursa ..daha ii olur..)..... ona sevdinizn sizn hakkınızda düsnmesi gerekneleri söyleyip yolluyorsunuz .....

resimle telapati kurup... göz bagcını yolluyorsun ( hergün yapablirisn kanımca)

Esinali
12-30-2011, 18:44
Tamam da Göz Bağcını Bi İnsan Olarak Oluşturursak '' Omzuma Otur Orda Uyu'' mu Diyecez :3D Smiles (148):

peri
12-30-2011, 21:22
Tamam da Göz Bağcını Bi İnsan Olarak Oluşturursak '' Omzuma Otur Orda Uyu'' mu Diyecez :3D Smiles (148):
evet diyeblirsin ...

isara
12-31-2011, 14:25
wuhuuu inanılmaz :)

C0nte-BLeu
02-08-2012, 20:54
gecen yıl denemiştim ve inanarak yapmıştım ve o gece sevdiğim çocuk bana msj atmıştı gecenin bir yarısı gerçekten inanılarak yapılırsa oluyor :)

hokucu
02-08-2012, 21:20
gecen yıl denemiştim ve inanarak yapmıştım ve o gece sevdiğim çocuk bana msj atmıştı gecenin bir yarısı gerçekten inanılarak yapılırsa oluyor :)

darısı benim başıma..bende 1-2 haftadır haftadır deniyorum(tam anlamıyla yoğunlaşamadan).biraz önceki yazdığım sorulara cevap bulamadığım için tam anlamıyla yapamıyorum..ama daha bir sonuç alamadım.kız bana hala uzak.:((

omg
02-20-2012, 04:17
peki beni sev mi dememiz lazım yoksa ben yerine adımızı mı söylersek etkili oluyor

ve biz bunu yaparken uyuyorsa işe yarar mı yaramaz mı?

ANGELBJK
02-20-2012, 15:10
Ben denedim bu uygulamayı, gerçekten beni çok üzen ve sevdiğim biri için. Resimine bakarak yaptım ve ona bana söylemesi ve yapması gerekenleri ilettim telepatik olarak. Yaklaşık her akşam odamda mum yakarak ve meditasyon müziğimi açarak resmine bakıp içinin yanmasını canının çok yanmasını ve pişmanlıkdan acı çekmesini ve bunu benim bilmem gerektiğini söyledim. Sonrasında 3 haftanın sonunda msjı geldi. İçim yanıyor, canım acıyor, pişmanım die :) Kelimesi kelimesine aynı şeyleri yazmış ve bana göndermişti. Büyü gibi bişiy bu :3D Smiles (176):

omg
02-20-2012, 18:51
sabreden derviş muradına ermiş

günde ne kadar süre yaptın bir saat filan mı ?

ANGELBJK
02-20-2012, 21:07
Akşamları eve geldiğimde yaptım, süre tutmadım ama bazen 1 saat bazen de belki daha fazla. O zamanlarda beni rahatlatıyordu onunla bu şekilde konuşmak aslında. Bir nevi rahatlama şekli. Kırgınım kızgınım ve karşımdaki resmine bunları söylemek nebiliyim bi şekil meditasyon gibi bişiydi :) Bi de şu var ki inanarak yaptım yani karşımda o varmışcasına konuştum belki de bundan etkili olmuştur.

sami1916
02-22-2012, 13:16
ben bu uygulamayı yapmaya başladım.yaptıktan sonra baş ağrısı ve sersemlik oluyor ve göz bağcı geri geldiğinde beni kabul et artık dermiş gibi gözümün önünden gitmiyor. sizce bu normal mi?

pasaklı tanrıça
05-14-2012, 13:34
Wow, Harika ..! :)

juturne
05-14-2012, 14:11
Çok etkileyiciiiiiiii:)))

Fatos16
05-17-2012, 17:31
Ben yaptım ama uyuyorum bunla alakalı mı acaba yapanların fıkrını alabılırmıyım.basagrısı falan olmuyor

Fatos16
05-17-2012, 17:33
bıde 1 saat degılde daha az yapsak gunde 2 3 kez yapsak olurmu?

emyrs
05-18-2012, 15:39
ya ben kedi imajine ettim ama kedi sevmezmiş şimdide yüzüme bakmıyor ne yapmam gerek sayın Menad ? .s

xxgusta
05-18-2012, 22:35
arkadaşlar bende kalbimi bir bayana kaptırdım kurtaramıyorum ya görüşmeyi reddediyor konuşmak istemiyor mesajlarıma cevap vermiyor fakat boğazıma çökmüş durumda zaman zaman öldürücü hisler bile yaşatıyor bana bazende çok güzel hisler yaşatabiliyor en önemliside benimle istediği zaman telepati ile sevişebiliyor o bundan hiç şikayetçi değil ve bu konu hakkında kesinlikle konuşmuyor tanrım yardıma ihtiyacım var sanki ruhumu ele geçirmiş gibi bişeyler bilen varsa yardım etsin lütfen kurtulamıyorum ne zaman kendimle baş başa kalsan biraz rahatlasam içimde işlerim bozuldu tüm dünyam altüst oldu 1 yılda 5 yıl yaşlandım sanki sevgiler

Fatos16
05-19-2012, 16:16
Arkadaslar ben yapinca cok uzun olmuyor .20 dk falan yqpabiliyorum ve gozlerim aciyor uyumak istiyorum.size de oluyormuydu bu tarz seyler.basarili olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim

xxgusta
05-20-2012, 18:43
20 dakika sürdürebiliyorsan süper dikkat etmeni öneririm ağer böyle devam edersen kesin delirtirsin adamı :)

Fatos16
05-20-2012, 20:11
20 dakika sürdürebiliyorsan süper dikkat etmeni öneririm ağer böyle devam edersen kesin delirtirsin adamı :)

Arkadasim 1saat yapmak gerek

emyrs
05-21-2012, 17:44
1 saat boyunca ne söyleyebilirsin ki ?

Fatos16
05-21-2012, 18:13
1 saat boyunca ne söyleyebilirsin ki ?

Bilmiyorum 1saat yapanlara sormak gerek.zaten o kadar uzun yapamam.ama basarili olan arkadaslar o sekil yapmis

xxgusta
05-21-2012, 23:43
bir saate gerek yok arkadaşlar önemli olan hergün yapmak aylar sürebilir yani elde edene kadar yapmak (tabii işin bide karma boyutu var ne ekersen onu bğiçersin ona göre )bir yerde okumuştum güzel bir eş ve güzel bir yaşam için yani herkesin hayrına olursa kesin istediğini alırmışsın:)) tam gaz devam ama olana kadar:)ben daha bulamadım:(

su24
05-22-2012, 16:08
Bilmiyorum 1saat yapanlara sormak gerek.zaten o kadar uzun yapamam.ama basarili olan arkadaslar o sekil yapmis
arkadaşlar ben bunu aylardır yapıyodum fakat burdaa okuduktann sonraa gun ıcersınde bı akc kezz yapmaya basladım.öle 1 saate falanda gerek yok bencee bı akc dakıka bılee yeterlı bence..

Fatos16
05-22-2012, 17:41
arkadaşlar ben bunu aylardır yapıyodum fakat burdaa okuduktann sonraa gun ıcersınde bı akc kezz yapmaya basladım.öle 1 saate falanda gerek yok bencee bı akc dakıka bılee yeterlı bence..
işe yaradı mı kardeşim

su24
05-22-2012, 18:02
işe yaradı mı kardeşim
evet..devamlı yapıyorum ayrıcaa.sizde öle yapın:)

farjad
12-28-2012, 16:18
Merhaba,zaman olarak ayın 15iden sonra mı ya da ayın ilk günleri mi yapmak gerekiyor

Pery
01-04-2013, 22:04
Simdi ben dogrumu anladim acaba...fotografla kendim hakkinda olumlu konusuyorum bu 1.sonra onuda sevebilecegi birsey hayal ediyorum( bmw x5 yada kopek yavrusu olur heralde:) sonra hayal ettigim seye git o ne yapiyor..vs seyler soyluyorum.ee peki sonraaa oturup beklicekmiyim gelmesini...yoksa is falanda yaparken. Hayal ettigim seymi gelicek..peki karsimdaki beni nasil sevicek onu anlamadim:/

Pery
01-04-2013, 22:39
Haa bide sevdigi seyi hayal ettim resimle konustum 5 dk gozler kapattim git dedim hayal ettigim seye actim gozumu..birden acayip basim agrimaya basladi ne yapicam simdi
Ben

Fairy Wolf
01-06-2013, 01:48
Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsüİnsan beyninin sırları henüz çözülememiştir,insan beynindeki güç o kadar muazzamdır ki kişi sadece zihnini kullanarak düşüncesiyle madenleri bile eğip bükebilmekte,eşyaları sadece bakışlarını yönelterek ve zihnini odaklayarak yerinden havaya kaldırabilmektedir.Böyle muazzam bir güç ve yeteneğe sahip bir beynin diğer bir beyne odaklanarak diğer kişinin beynini kendi istediklerini yapmaya şartlandırması çok kolay olsa gerekir.Sadece bu işlemi yapmak için nasıl davranmak gerektiğini bilmek kafi gelecektir.Burada insanın beyninde mevcut olan telepati gücü devreye giriyor.Telepatiyle yapılabilen şeylerin arasında kişilerin kişilere ilgi duymasını sağlamak da vardır ve bu çok zor bir iş değildir,biraz sabır,biraz özveri ve zihin gücünün bir araya gelmesi yeter.Telapatik aşk büyüsü tarifiTelapatik aşk büyüsüne başlarken önce şöyle bir çalışma metodu düzenlenir.a-Büyü yapılacak kişi büyü esnasında size uzak mesafedemi yoksa yakınınızda veya yüz yüze olabilecek kadar yakın mı.Telapatik aşk büyüsünde mesafeler çok önemli olmasa da yakın mesafe etkiyi daha da arttırıp aşk büyüsünün gerçekleşme zamanını kısaltır.Aşk büyüsü yapacağınız kişiyle yüz yüze görüşebiliyorsanız onunla iki kaşının ortasının bir cm kadar yukarısına bakarak konuşun veya içinizden ona olan duygularınızı ve onunda sizi sevmesi gerektiği mesajını telapatik olarak iletin.b-Aşk büyüsü yapılacak kişinin elinizde bir fotoğrafı varmı? Aşk büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı elinizde olursa aşk büyüsünün gerçekleşme sürati ve etkisi yüzde elli oranında artar.Önce sakin,sessiz,rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam ve rahat edebileceğiniz bir koltuk gerekir.Aşk büyüsü yapacağınız kişinin fotoğrafını göz hizanıza getirin 30 cm. kadar mesafeden fotoğraftaki kişinin iki kaşının az yukarısına doğru bakışlarınızı sabitleyerek o kişiye sizi sevmesi gerektiğini yalnızca sizinle mutlu olabileceğini düşüncenizi kullanarak söyleyin.Ona telapatik olarak hakkınızda olumlu mesajlar yollayın.c-Aşk büyüsü yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz,onu yakından tanıyor,sempati duyduğu şeyleri biliyormusunuz.d-Aşk büyüsünün c şıkkına evet yanıtı verebiliyorsanız işiniz daha da kolaylaştı demektir.Şimdi yapmanız gereken zihin gücünüzle kendinize bir göz bağcı oluşturmak,bu göz bağcı aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiye gidecek ve onu sizi sevmeye ikna edecek.Göz bağcı nasıl oluşturulur.Göz bağcı zihin gücünüzü kullanarak oluşturduğunuz size hizmet edecek olan bir görevlidir.Göz bağcı adı gibi göz bağlar sizin istediğiniz kişinin gözü sizden başkasını görmez olur, anlayacağınız size karşı bir alakası olmayan istediğiniz bir kişinin gözlerinin sadece sizi görmesini fakat sizden başkalarını da görmemesini sağlar.Gözüm senden başkasını görmüyor ,aşk gözünü kör etmiş sözleri hep bu göz bağcının yaptıklarının halk dilindeki söylemidir.Göz bağcısının neye benzeyeceğini siz seçersiniz ister bir spor araba hayal edin ister bir insan ister bir hayvan,tercih size kalmış.Burada c şıkkının önemi ortaya çıkıyor.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişi örneğin kedi yavrularından çok hoşlanıyor.Öyleyse oluşturacağınız göz bağcı şirin bir kedi yavrusudur.Sessiz, sakin bir ortam seçin herhalde en uygun ortam yatak odanızdır.Yatağınıza uzanın gözlerinizi kapatıp şirin bir kedi yavrusu hayal edin ona bir isim takın ve onunla konuşmaya başlayın.Senin görevin (aşk büyüsü yapılacak kişinin ismi X diyelim) X'e beni sevdirmek.Onun yanına git ve beni sevmesi için güzel şeyler söyle,git onu gör ve tekrar yanıma gel deyin.Gönderdiğiniz kediyi X'in beyni görecek ve o görüntü ve hisleri şuur altına yerleştirecek X'in bunlardan hiç haberi olmasa da her gün kediniz aracılığıyla gönderdiğiniz telepatik mesajlar X'in şuur altında depolanmaya devam edecek. Kedinizin vazifesini tamamlayp size geri geldiğini düşündüğünüzde hep omuzuma çık ,orada otur orada uyu deyin.Yolda yürürken omuzunuzda kedinizin oturduğunu,nereye giderseniz gidin o kedinin hep orada olacağını düşleyin.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiyle karşılaştığınızda X'in beyni omuzunuzda oturan kediyi algılayacak ve X size sempati duymaya başlayacak.Belki ilk anda size saçma gibi gelsede etkilerini gördükçe sizde hayretler içinde kalacaksınız,hiç üşenmeyin olumlu etkisini görecek ve çok şaşıracaksınız.Tabii burada aşk büyüsü yapılacak kişiyi yakından tanımanızın önemi ortaya çıkıyor.Herhalde kedi yavrusunu sever,şirin bir kedi yavrusunu kim sevmez ki diyerek aşk büyüsü yapacağınız kişiye yavru kediyi gönderip ters etkide alabilirsiniz çünki tahmin değil elinizde kesin bilgi olmalıdır.Bakarsınız aşk büyüsü yapacağınız kişi kedilere karşı fobisi olan biridir.Böyle bir durumda kendi elinizle her şeyi bozmuş olursunuz.

-alıntı-

Peki bu karsi tarafi gorme imkani yoksa..yani yolda karsilasma durumu imkansiz ise eger o kisi nasil ulasicak bana

Fairy Wolf
01-07-2013, 10:24
Yaaa biri yardim etsin lutfen...anlamadim ben gozbagci gidecek sonra gozlerimi acicak beklicekmiyim yoksa direk trans gecip gidip gelmesinimi beklicem..olumlu seyler oldugunu nerden anlicam

Fairy Wolf
01-14-2013, 01:05
Kimse birsey demeyecekmi bana

candybird
01-16-2013, 02:04
benimki en çok kendini seviyor başka kimseyi de sevmez sempatik bulmaz bağcı olarak kendisini hayal etsem olmaz mı :D

AfƦođit
01-17-2013, 18:24
Güzelmiş bende yapmayı düşünüyorum inşallah başarılı olurum.

yarenn
04-22-2013, 15:20
olacağına inanarak yapmaya karar verdim.dün gece uyguladım hatta çok iyi konsantre olarak yarım saat fotoğrafa yoğunlaşarak telkinlerde bulundum .daha sonra göz bağcığı olarak arabasını seçmiştim onu gönderdim ve bi zaman sonra uyumuşun .iki saat sonra falan uyandım rüyamda arabasını görmdüm yanıma gelmişti gerçektende inanılarak yapılan şeyler her zamnn sonuç veriyor.inş bende istediğim sonucu alıcam .sayın menad paylaşımınız için çok teşekkür ederim .

Dejavuu
04-24-2013, 06:27
bende yaptim tam sona geldik pirt yaptim de konsantre oldum :)

MeNaD
04-24-2013, 21:00
Sürekli değiştirmek sağlıklı olmaz.Ama bir kereliğine değiştirip çalışmayı baştan başlatabilirsiniz.

farjad
06-23-2013, 23:40
Merhaba gözbağcıyı sadece bir kere mi onun yanına gönderdiğimizi farzedeceğiz ya da sık sık mı?Yani bu işlemi hergün yapıyorsam gözbağcıyı da hergün onun yanına göndermeli miyim?

Buketozsoy
11-03-2013, 09:10
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum şimdi ben bu göz bagcını oluşturdum ya mesela gözlerimi kapatıyorum göz bagcıya onun beni sevmesini falan söylüyorum sonra x kişisinin yanına gönderiyorum ve orda goz bagcı x kisisiyle konuşuyormuş gibi hayal ediyorum.dogru mu yapıyorum yoksa göz bagcıyı x kisisiyle konusturmadan sadece ben ve göz bagcımı konuşacaz ?

AriZoNa
11-04-2013, 00:01
yaptığınız doğru.

soyut
11-04-2013, 05:16
ben bunu denedim ama galiba beceremedim

soyut
11-04-2013, 05:16
konsantrasyon konusunda fikri olan varmı

soyut
11-04-2013, 05:17
yada bu konuda yapılabilecek daha farklı birşey

soyut
11-04-2013, 05:19
bana asıl lazım olan konsantrasyonu sağlamam konusunda yardım galiba çünkü her konuda ilgim çabuk dağılıyor ve bu beni özellikle ders çalışmakta çok zorluyor

AriZoNa
11-04-2013, 23:00
bu zaten hemen olacak şey değil. sitede zihin susturma ile ilgili yazılara bakın.

lousalome
11-10-2013, 12:29
Yazılanlara teker teker baktım ama aynı soru sorulmuşsa dikkatimden kaçmış olabilir, biz bunu aşk dışında da kullanabilir miyiz? İşe girmek için ya da iş sırasında ilişkilerde ya da arkadaşlık ilişkilerinde?

AriZoNa
11-11-2013, 12:59
bunu başka telkinler vermek için de kullanabilirsiniz.fakat bu çalışma biraz zaman isteyen bir çalışma.ve mümkünse kişiyle ne kadar aynı ortamda olursanız o kadar iyi. iş ve arkadaşlık ilişkilerinde kullanabilirsiniz fakat işe girmek için dediğiniz, ayak üstü telkin vermede başka yöntemler var.

lousalome
11-12-2013, 09:52
teşekkür ederim, o zaman aslında aşk içinde arkadaşlık ve iş ilişkileri içinde olsa aynı yerde bulunulması daha mı güçlendiriyor? doğal olarak mesafeler olan ve iletişiminde sorun olan görüşme imkanı olmayanlar için uygulanması daha zor oluyor sanırım? görüşmenin mümkün olmadığı bir ilişkide daha uzun zaman ve daha yüksek enerji seviyesine sahip olunmalı o zaman anladığım kadarıyla?

AriZoNa
11-12-2013, 12:29
mesafelerden ziyade yöntem farklılığı. gözbağcıyı aynı ortamda bulunduğunuz kişiye uygulayabilirsiniz fakat uzaktan uygulama yapacağınızda kişinin fotoğrafına da çalışabilirsiniz, veya kişiyi imajine ederek de çalışabilirsiniz. enerji boyutunda mesafeler önemli değildir fakat o aşamaya gelmek için de dediğiniz gibi enerji seviyenizi yükseltmeniz lazım.tabi bu da çok uzun bir çalışma demek. bu seviyeye gelene kadar, kişisel görüşüm, kişiyle yüz yüze aynı ortamda bu işlemleri yapmanız daha etkili.

lousalome
11-12-2013, 12:36
teşekkürler o zaman bir heves başlanmadan önce varlık enerjisine ulaşmak lazım tabi.

Buketozsoy
11-14-2013, 07:48
Şimdi x kişisi ( telepati yaptigim kisi ) benim ona soylediklerimi ben yerine baska bir kisi icin algiliyabilir mi ? Ben yapiyorum mesela telepatiyi ama x in beyni y kisisini sevmeye calisabilir mi ?

AriZoNa
11-16-2013, 00:15
Şimdi x kişisi ( telepati yaptigim kisi ) benim ona soylediklerimi ben yerine baska bir kisi icin algiliyabilir mi ? Ben yapiyorum mesela telepatiyi ama x in beyni y kisisini sevmeye calisabilir mi ?neden olmasın :) herkes çalışma olmadan isteyen istediğine sihirli değnek kullanır gibi etki etseydi ne önemi olurdu emeğin?

Buketozsoy
11-27-2013, 22:21
Yani beni algılayabilmesi için çok mu çalışma yapmam lazım ? Daha çok mu ugraşmam gerekir ?

AriZoNa
11-27-2013, 22:27
tabi ki tekamül zaten başlı başına bir süreç.

Buketozsoy
11-27-2013, 22:30
Telepati yaparken odaklanmada çok zorluk çekiyorum peki bunun için ne yapmam gerekir ?bir süre sonra dikkatim dagiliyor baska bir şey düşünürken buluyorum kendimi

AriZoNa
11-27-2013, 22:43
zihin susturma ve nefes egzersizi yapmalısınız. bunun için sitede ilgili yazıla mevcut.

cıblakkral
11-29-2013, 01:56
İnsan bir noktaya gelir çaresizdir ve ne olursa dener kişiler isimler ve hatta cisimler yitirir tüm değerini ama nasıl bir çaresizlik insanın kendisini kandırmasına yol açar düşünmeden edemiyorum..

Kırmızıruj
12-01-2013, 11:40
Her gece yaptığım kişiyi rüyamda görüyorum sizce normal mi?

AriZoNa
12-01-2013, 13:10
bilinçaltından dolayı.

Kırmızıruj
12-01-2013, 16:32
Anladım teşekkürler :) peki bir şey daha sormak istiyorum eskiden çok sevdiğim karşı cinsi artık yılda 7-8 kez görüyorum ve her görmeden önceki gece onu rüyamda görüyorum ve bu rüyaları sadece onu görcegim gün göruyorum başka zaman onla ilgili rüya görmüyorum bu nasıl açıklanabilir ki ? İlk zamanlar tesadüf sanırdım 2 yıldır hala devam ettiginden tesaduf diyemiyorum sizin bunla ilgili bi fikriniz veya bilginiz var mi ?

Kırmızıruj
12-04-2013, 07:46
Ben telepati yaptıkça o benden önceki eski sevgilisine dönüyor off off ne yapmalıyım?

AriZoNa
12-04-2013, 12:14
bir süre hiçbirşey yapmayın.

Kırmızıruj
12-04-2013, 17:18
Peki tesekkurler :) sizle özel konusmak istiyorum ama mesaj atamiyorum:/ bana yardimci olur musunuz ?

AriZoNa
12-04-2013, 19:47
Peki tesekkurler :) sizle özel konusmak istiyorum ama mesaj atamiyorum:/ bana yardimci olur musunuz ?
25 mesaj sayısı doldurduktan sonra özelden yazabilirsiniz.

Kırmızıruj
12-04-2013, 20:21
Öyle yapayim o zaman teşekkürler :)

beyazkelebeğimm
12-07-2013, 00:46
Bunu ilk okuduğumda da şaşırmıştım ilginç

serapbal
12-16-2013, 23:13
Özellikle sabahları eski sevgilimi odaklanarak düşündüğümde hemen beni arardı telepati diye bir şey var...

srp
12-16-2013, 23:18
bunu başka telkinler vermek için de kullanabilirsiniz.fakat bu çalışma biraz zaman isteyen bir çalışma.ve mümkünse kişiyle ne kadar aynı ortamda olursanız o kadar iyi. iş ve arkadaşlık ilişkilerinde kullanabilirsiniz fakat işe girmek için dediğiniz, ayak üstü telkin vermede başka yöntemler var.

nedir bu yöntemler.sitede mevcut mu?

endf
02-07-2014, 22:19
arkadaşlar birşey sorucam . ben bunu yaptım fakat onunla karşılaşma ihtimalim çok düşük çünkü başka şehirde . yinede oluyor değil mi .

Shea1987
02-08-2014, 03:05
Tamamen odaklanıyor hissediyoruz ama karşı taraftan bilgi alamıyorsak dönüş olmuyorsa yapamadığımız anlamınamı gelir ?

lenad
02-08-2014, 14:26
vefk yaptiran AMA suresi dolmayan da yapabilirmi ))

endf
02-08-2014, 18:46
ben yaptım ama olumsuz oldu yani faceden silmişti ekle dedim ekledi mesaj at dedim attı ama yani kötü davrandı soğuk davrandı

umay umay
02-10-2014, 00:21
Benimki bana aşık ama nasıl evlenmeye ikna edecem orasını bilmiyorum ?

moon2
02-10-2014, 21:37
Dün akşam yaptim 1 saat sonra oldu yemin ederim şok oldum

lenad
02-10-2014, 21:52
Adina sevindim o zaman Ben beceremiyom (((

moon2
02-11-2014, 00:33
Fotografla denedim 10 dakika kadar odamda karanlikta telefondaki fotograftan hatta sabah bir uyandim ki gece mesaj göndermiş faceden şok oldum

dee.niz
02-12-2014, 13:45
benim bu konuda büyüye ihtiyacım yok. birisini düşündüğüm vakit beyin gücü ile onu etkileyebiliyorum kendiliğinden oluyor... bu neden kaynaklanır sizce ?

özne_hayat
05-16-2014, 10:29
merhaba arkadaşlar ben bu iletişimi beni sevmesini istediğim birine yapabilirmiyim?

AriZoNa
05-17-2014, 00:35
yapılabilir

özne_hayat
05-17-2014, 10:45
yapılabilir

nasıl yapmalıyım tam olarak

AriZoNa
05-17-2014, 17:05
açıklamaları yapılmış zaten neyi anlamadınız ?

özne_hayat
05-20-2014, 10:09
açıklamaları yapılmış zaten neyi anlamadınız ?

bu kelimenin ve negatif konuşmanın yerine orada yazanlarda seni sevmesini istediğin kişiyi düşünmelisin yazsaydınız da karşınızda hiç tanımadığınız birini kırma saydınız olmaz mıydı?

Blackk.Pearll
05-30-2014, 14:54
:) tatlılar...gerekli tılsımda uygulyabilirsinz yalnız dogru kişi doğru tılsımı seçimde dikkat....araştırmalara devam....

afroditt
06-28-2014, 20:51
Arkadaşlar 1 aydır bu konuya mesaj atılmamış fakat benim birkaç sorum olacaktı . Sevdiğim erkekle iki hafta önce çok fena bir şekilde ayrıldık bir kız yüzünden ve ben çok kıskancım araya annem de girdi baya çıkmazdayım yani bunu yapmayı düşünüyorum fakat çözüme ulaşanlar nasıl bir yol izledi biraz bahsedebilir mi ?

AriZoNa
06-28-2014, 22:37
Arkadaşlar 1 aydır bu konuya mesaj atılmamış fakat benim birkaç sorum olacaktı . Sevdiğim erkekle iki hafta önce çok fena bir şekilde ayrıldık bir kız yüzünden ve ben çok kıskancım araya annem de girdi baya çıkmazdayım yani bunu yapmayı düşünüyorum fakat çözüme ulaşanlar nasıl bir yol izledi biraz bahsedebilir mi ?öncelikle duygularınızın yatışmasını bekleyin. ruhsal olarak kendinizi güçlü hissettiğinizde çalışmaya başlayabilirsiniz.

afroditt
06-28-2014, 23:58
öncelikle duygularınızın yatışmasını bekleyin. ruhsal olarak kendinizi güçlü hissettiğinizde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Pekala :) deneyeceğim fakat kafamda oluşan bazı sorular var o benden şu anda uzakta ve ben oluşturduğum göz bağcıyı onun görmesini nasıl sağlayacağım olumlu veya olumsuz hissettiğini nerden bileceğim ve fotoğrafla , gözbağcıyla konuşurken içimden mi geçiricem yoksa sesli olarak mı söyleyeceğim ? çok fazla soru sordum kusura bakmayın :(

Nazlı3434
08-29-2014, 16:11
merakım var ama ben hiç yapamıyorum telepati :( çok üzgünüm