PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bağlama büyüsü Vefki

AriZoNa
02-07-2010, 20:38
celbi muhabbet arzusu ile tek parça bir kağıda yazılıp arka taraflarına ise -kişilerin isimleri
-anne isimleri
ilave edilir
Beyaz bir beze sarılır sonra uzerinde yine beyaz bezle
beş tane düğüm atılır.
Her düğümde ise

Ali imran suresinin 103
Enfal suresinin 63. ayeti
Ali imran suresinin 108.
ayeti birer kere üzerine okunur

niyet aklıdan geçirilir veya isteğe göre söylenir.. bu işlem bittikten sonra evin biryerinde saklanır...

erkek için yapılacak vefk

[Only Registered Users Can See Links]

kadın için yapılacaksa

[Only Registered Users Can See Links]

dolce donna
05-07-2010, 23:41
artık ne deneyeceiğmi şaşırdım:(

beyazzambak
05-08-2010, 01:43
vekf iyide çalıştırmak mesele ya saatli bomba gibi bunlar

arzum_x
06-24-2010, 16:12
ya bişi sorcam burda yazılanın çıktısını alsak yapsak olurmu lütfen cevap verin tşk

hilal87
06-24-2010, 20:36
arkaaşlar merhaba belki yanlış bıyere yazıyorum ama nereye acıcagımı bılemedım konuyu bır sıkıntım bırısının yapacagı yanlış bi işi engellemek için nasıl bir dua etmem gerek yada o kişiyi yapmasını istemediğim şeyi yapmaması için nası bağlanır bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

sdbr
06-25-2010, 09:38
ya bişi sorcam burda yazılanın çıktısını alsak yapsak olurmu lütfen cevap verin tşk

Olmaz ekmek yoksa vefkte yok çalışmada yok elinizle yazıcaksınız bir yazılış sırası var ona göre yazıcaksınız yani satır satır yazmakla olmaz ve ayrıca yukarda verilen yıldız saati ve gününe uygun yapılması şarttır.

sdbr
06-25-2010, 09:46
arkaaşlar merhaba belki yanlış bıyere yazıyorum ama nereye acıcagımı bılemedım konuyu bır sıkıntım bırısının yapacagı yanlış bi işi engellemek için nasıl bir dua etmem gerek yada o kişiyi yapmasını istemediğim şeyi yapmaması için nası bağlanır bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

Keşke ayrı bir konu olarak açsaydınız her neyse ben yinede cevabınızı veriyim

El Mani ismi ile çalışa bilirsiniz

ebcedi 161 veya 2 yada 3 katı okuna bilir size bağlı

günü cumartesi yani cumartesi sabah namazından 12 dakka sonra okumaya başlaya bilirsiniz. Eğer mani olmak istediğiniz konu her neyse o konuyla ilgili esma seçip kombine ederseniz daha iyi ola bilir.

arzum_x
06-25-2010, 14:31
biraz daha açık yazarmısın sdbr ya bizler acemiyiz anlıcamız şekilde yazarsanız sevinirim
tşk

cuma1974
07-09-2010, 01:57
kardeş yukardaki birinci vefkin il kutucuğundaki harf h değil b olacak yani daha başlamadan güm olur emek sıfır yani

Dark-Prince
07-09-2010, 17:32
kardeş yukardaki birinci vefkin il kutucuğundaki harf h değil b olacak yani daha başlamadan güm olur emek sıfır yani

Evet doğru, dikkatiniz için teşekkürler. İlk harf '' B '' olmalı.

AriZoNa
07-09-2010, 20:52
vefki düzelttim kolay gelsin arkadaşlar

Dark-Prince
07-10-2010, 23:56
vefki düzelttim kolay gelsin arkadaşlar

Teşekkürler sayın arizona_34 hoca efendi :biggrin:
Eski haliyle yapan olduysa geçmiş olsun:))

semih
07-11-2010, 01:15
Arizona sen bunu kendin yaptinmi birisi icin tuttumu yoksa maksat paylasimmi olsun diye koydun?

AriZoNa
07-11-2010, 01:42
buna nette rastlamıştım paylaşım olması için koydum ama uygulamanın etkili olduğuna inanıyorum çünkü biraz araştırma yaparsanız bahsedilen ayetlerin birçok yerde kullanıldığını görürsünüz bunu denemedim ama bu ayetlerle yapılan başka şeyler denedim ve etkisini gördüm özellikle

enfal 63 :Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz'dir, Hakîm'dir.

türkçesinden de ne amaç için kullanabileceğinizi az çok görebilirsiniz.bu ayetin üzerinde çalışmanızı ve araştırma yapmanızı tavsiye ederim

amora
07-14-2010, 14:00
teşekkürler arizona emeğine sağlık

konnek
07-21-2010, 16:30
arizona kardeş burda seni merakla takip ediyorum çok güzel şeyler yazıyorun ama burdakilerin gerçekten bir çogu eksik bunları tam olarak verebilen yokmu rica ediyoum lütfen tam olarak yapsınlarda bi işe yarasın

semih
07-21-2010, 17:20
arizona kardeş burda seni merakla takip ediyorum çok güzel şeyler yazıyorun ama burdakilerin gerçekten bir çogu eksik bunları tam olarak verebilen yokmu rica ediyoum lütfen tam olarak yapsınlarda bi işe yarasın

Eksik olan nedir? Arizonanin vermis oldugu vefk hataliydi onu düzelti o zaman vermis oldugunu dene olup olmadigini ozaman yaz. Bir seyi denemeden eksik veya dogru oldugunu nereden biliyorsun?.

Hurrem Sultan
07-21-2010, 17:39
Bazı bilgilerin eksik verilmesinde yarar vardır

AriZoNa
07-21-2010, 21:47
elimden geldiği kadar tam olarak vermeye çalışıyorum ama sonuçta her bilginin bir kaynağı var ve yararlandığım kaynakların da eksik mi tam mı olduğunu bilemeyiz sonuçta bu 10-15 yıllık değil yüzlerce yıllık bir mesele

Dark-Prince
07-21-2010, 23:44
Daha öncede bahsettiğimiz gibi yayınlanan kitaplarda, forumlarda vs, bilgiler çoğunlukla kısıtlanmış bilgilerdir.

Daha iyisini almak isteyen emek vermelidir.

ASKER
07-22-2010, 00:54
Daha öncede bahsettiğimiz gibi yayınlanan kitaplarda, forumlarda vs, bilgiler çoğunlukla kısıtlanmış bilgilerdir.

Daha iyisini almak isteyen emek vermelidir.

Emek ve Üstad olmadan hiç bir şey olmaz.
Haklısınız Sayın Süper Modum

konnek
07-24-2010, 19:28
teşekkürler çalıma için ama arkadaşlar tam olarak bir vekf verilsede duası ve tarihleri
minnettar olurum,

Dark-Prince
07-24-2010, 19:42
teşekkürler çalıma için ama arkadaşlar tam olarak bir vekf verilsede duası ve tarihleri
minnettar olurum,

Şimdi bi örnekle olayı özetleyim; bi üye çıkıp ebced hesabı nasıl yapılır diye soruyor, aynı üye üç gün sonra sitede müşteri aramaya çıkıyor hocayım diye.
Şimdi bu ortamda kime ne vermeye cesaret edilir vijdanen.

Bazı kitaplar temel bilgileri veriyor, ondan sonrası emek ve yetenek işi.Bi yerden başlamak lazım öğrenmek için.
Şimdiden başarılar dilerim

jademin
08-25-2010, 02:00
arizona_34 benı bu sıtede vefk alanında uzman ısını bılen bırıne yonlendırırmısın bu sıteden bı ısım verırımıısın yazdırmak ıstıyorumda

jademin
08-25-2010, 14:15
yaptın ve sonuc aldın mı

seda
08-25-2010, 14:17
sonuç.... ne peki

tuana2325
08-26-2010, 00:31
doğru ama yanlış yapmamak adına uzman birinden hayrına yapması istenilenemezmi yada yardım karşılığında bu işi ticarete dökmemiş birinden

pentimento
08-26-2010, 04:25
bunu hangi sıraya göre yapacağız ve hangi gün yapmamız lazım benim bu konuda pek tecrübem yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

rex
08-26-2010, 11:31
Ben genelde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum para almadan. Çünkü bu işi profesyonelce yapmıyorum. Belli kurallara göre bakım yapıyorum ve bu bakımlar sonucu oluşan manevi ortamdaki vefkleri-şekilleri ve duaları karşı tarafa gönderiyorum uygulamasını söylüyorum. Yapan yapıo yapmayan yapmıo. Sadece bakım kısmında enerji harcıyorum. O da dualarla geri dönüyor. Havvas konusunda uzman bi kişi bir esma ül hüsnanın vefkini hem dilek için-hem para için-hem bağlama-hem kahır için çok rahat kullanabilir. Bide forumlardaki bilgiler sınırlı bazısının zikri ya rahman dır bazısının zikri ya vedudur. Onun içinde bi formül vereyim esmasının ne olduğunu anlamak için önce abdest alınır ve 99 kez bu esmaül hüsnalar hergün denenir. Eğer kalpte ısınma oluyorsa bilmelidir ki kişi o esma ül hüsna onun zikridir. Vefki de onun anahtarıdır...Bu kadar bilgi yeterli şimdilik sanırım. Kişinin duaları vefkleri kendi yazması ve uygulaması en iyisidir. Bunu da belirtmek isterim. İnsanın kendisi duadır.

tuana2325
08-26-2010, 18:28
rex haklısınız fakat bu duaları bilmeden yapıp ters sonuçlara ulaşan insanlarda olduğunu duyuyorz o yüzden profesyonel birinden yardım almak gerektiğini söyledim

semih
08-26-2010, 18:38
Baslangicta biligisizce huraaaaaaaaaa yapip baslanirsa herseyin terz depmesine yolacariz onun icin ilk önce ögren, bilgi ilerlet daha sonra uygulamaya basla. Nasil olsa isler kötüye gitmis biraz sende yemege fazla tuz atma!

Dark-Prince
08-26-2010, 20:34
Baslangicta biligisizce huraaaaaaaaaa yapip baslanirsa herseyin terz depmesine yolacariz onun icin ilk önce ögren, bilgi ilerlet daha sonra uygulamaya basla. Nasil olsa isler kötüye gitmis biraz sende yemege fazla tuz atma!

Güzel bi açıklama ama işler nasılsa ters gitti diye fazlada gevşek olmamalı, aşırıya kaçmadan en uygun çözüm aranmalı.

ipek1976
08-26-2010, 23:36
enfal 63 ayetini nasıl okuyacağız ve ne zaman okunması uygun olur

AriZoNa
09-02-2010, 21:52
Hem haklısın hemde haksızsın,
Bu işi bilen bi şekilde parayı,aşkı kendine çeker tamam doğru, ama birisi bana vefk yap dese niye onla uğraşıyımki? elalemin derdi benimi gerdi, banane onun kaçan sevgilisinden niye zamanımı ona harcayım?

Ben zamanımı emeğimi harcıyorsam karşılığını alırım, çok yakınlarım haricinde kimseyede parasız iş yapmam çünkü sana ağlayarak gelen işi hallolduktan sonra seni tanımaz.

Ha şu var her yapan aldığı parayı hak ediyormu? o şüpheli işte. Bu işle uğraşan insanların büyük çoğunluğu habis ruhlu kişilerdir, elini veren kolunu kaptırır cinsinden.elbette ki benim demek istediğim de buydu internetteki medyumlardan kaç tanesi gerçekten işini biliyor???gerçekten birşeyler yapmaya çalışıyor??? elbette bu şekilde yok şukadar para ver kesin işini hallererim deyip de sonuçta hiçbirşey veremeyenler var... tabi benim burada taş attıklarım internette çeşitli ilanlarla medyum geçinenler...

yoksa benim rastladığım işini bilen kişilerde şu var: bu işlerde kişi sizin için birşey yaptıysa bir bardak su bile olsa vermek gerek.....karşılıksız olmuyor...

pentimento
09-06-2010, 19:00
bu vefki yaptım ama orada yazılı ayetleri sadece bir kereyemi mahsus okuycaz yoksa arada vefkin üzerine okumamızmı gerekiyor?

AriZoNa
09-07-2010, 20:22
sadece çalışmayı yaparken okuyacaksınız daha sonra okunmasına gerek yoktur

karakız
12-29-2010, 01:51
inanın o kadar çok meded bekleyen kişiler varki (bende dahil ) ama bir türlü yanıt alamıyoruz medyumlar hocalar para isteyince doğru yapmıyorlar işini bilen para söz konusu etmez falan diyoruz ama şuna inanın benim bir arkadaşım öyle paralar harcadıki ama maalesef sonuç yok böyle güzel site ve içinde çok konu var ne mutluki parçaları birleştirip yapanlara Allah yardımcımız olsunda öyle insanlara düşürmesin

dooruks
02-16-2011, 01:06
bu sitedeki insanlar elinden geldiği kadar yardımcı. içinde kötülük hınzırlık olan kendini belli eder. bunu düşünüp bilgileri eksik vermeyin. bence insanın kendi için yaptığı uygulama daha iyi sonuç verir.

AriZoNa
02-16-2011, 01:22
uygulama kaynaktakiyle aynı şekilde verilmiştir eksiklik dediğiniz yer nerede???

majisyen
02-16-2011, 01:23
paket servis eve teslim kısmı eksik

ziyaret
02-16-2011, 12:47
ne zaman yapmamız uygun olur . bilgilendirirmisiniz lütfen..

AriZoNa
02-16-2011, 15:57
yeni arabi ayın ilk 2 haftasında muhabbete uygun bir günde yapabilirsiniz

alaaa
05-17-2011, 14:47
arabi ayları nerden bulabilirim?

AriZoNa
05-17-2011, 16:42
her takvimde hicri takvim olarak yazar

alaaa
05-17-2011, 20:41
peki çok teşekkürler

AriZoNa
07-02-2011, 20:34
hayır vefkler yapılacak iş,esma veya ayet,kişilerin adı,burçları,açılar vb. birçok durum göz önünde bulundurularak özel olarak hazırlanır

peri
07-14-2011, 18:21
vefk yazmak bence isi ehlin e yaptırmek en dogrusu yinde okmayı tercih ederim

AriZoNa
07-30-2011, 20:15
"havva" kullanın o zaman

orkide
08-02-2011, 10:27
tesekurler arızona

nhl
08-06-2011, 15:17
bu tip baglama uygulamalarında erkek baska turlude baglanmaz dımı arızona sadece bıze baglansın yanlıs yapmayalım bıde

AriZoNa
08-06-2011, 15:45
bu kişiye bağlamadır adamı bağlarsanız size de yararı olmaz

nhl
08-06-2011, 15:52
tesekkurler kırıs le yapılan uygulamada adamda baglanır dıyorlar bu konuda ne dıyorsunuz

AriZoNa
08-06-2011, 16:18
adamı kendinize muhabbet bağlamak için de yapabilirsiniz veya kadınlara karşı da bağlayabilirsiniz hepsinin uygulaması çalışması ayrıdır enerji ile ilgili bir durum bu. tabi tecrübbesizlerin kaş yapayım derken göz çıkarması da mümkün.

nhl
08-06-2011, 23:27
anladım tesekkur ederım verdıgın bılgılere emın olmak ıcın sormustum