PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Kimsenin Kalbini Sıkıştırmak İçin

AriZoNa
02-28-2010, 23:28
Kötülük gördüğünüz , sizinle uğraşan ve iftiraya maruz kaldığınız kişiden intikam almak için vereceğim duaları okumak ve 1 hafta devam etmek kişinin kalbini sıkıştırır ruhunu daraltır ve sizi aklına getirir. Kesinlikle dikkatli yapılması lazımdır. Yani kalkıp zararsız ve iyi bir insanda denemeyin.. size bir şekilde zarar vermiş olsun veya hakkınıza girmiş olsun. İlk gündende etki etmeye başladığı görülmüştür. İlk günlerde veya dua boyunca kötü ruyalar ve korkutmalar yapan kişiye görünür. Buna aldırış etmemek lazımdır.

660 defa ''YA ŞEDİDEL BATŞİ''

Ve üzerine 1 defa : Fi kulubihim meradun fe zede hümüllahü meradan ve lehüm azebün elim.

ruzgar
03-03-2010, 00:30
teşekkürler arizona. o ayeti kerimenin adı mı "Ya şedidel batşi".

cru
03-03-2010, 00:39
Önce 660 defa "Ya şedidel batşi" okuyacaksın, ardından Fi kulubihim meradun fe zadehümüllahü meradan ve lehüm azebün elim.

ruzgar
03-03-2010, 01:00
tamam teşekkür ederim :)

cru
03-03-2010, 01:01
Aslında kısa bir açıklama yapmak isterim, hiçbir ayeti ezbere okumamak adına.

"Ya şedidel batşi", Büruç suresinin 12. ayetidir. Şedidel, şiddetli, sert Batşi ise kıskıvrak yakalayan anlamına gelmektedir. Ayetin Türkçe açıklaması ise "Doğrusu, Rabbinin yakalayışı şiddetlidir" şeklindedir.

"Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun" ise (tamamı bu şekildedir.) Bakara suresinin 10. ayetidir. Anlamı ise " Kalplerinde hastalık vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır."

ruzgar
03-03-2010, 01:05
derin bir mesaj verdin cru. şüphesizki en doğrusu Allaha havale etmek :)

badem
03-03-2010, 02:02
Öylde bazen acık titretmek gerekiyor bazılarını belki o şekilde birşeyleri anlarlar.Küçük dağları ben yarattım edasında mileete zulüm yapan kendini yüksekte görenler varya Allahın varlığını unutuyolar taaki acnları yanınca hatırlıyolar bazıları hak ediyor.

istanbul
03-03-2010, 23:57
Öylde bazen acık titretmek gerekiyor bazılarını belki o şekilde birşeyleri anlarlar.Küçük dağları ben yarattım edasında mileete zulüm yapan kendini yüksekte görenler varya Allahın varlığını unutuyolar taaki acnları yanınca hatırlıyolar bazıları hak ediyor.
aynen.....

wampirella
03-09-2010, 21:15
badem aynen dediğin gibi hak edene hakkını vereceksin

karakız
01-10-2011, 17:15
ters tepki yaptı bende iki gün okudum kalp sıkışmasını ben yaşadım çok kötü oluyor benden söylemesi neden öyle oldu bende anlamadım ama hemen bıraktım :(

AYDER
01-10-2011, 17:26
Durumunun ciddiyetini anlıyorum ama böyle çalışmalar yapmadan önce bir bilene danış derim.Ayrıca korunma için herhangi bişey yapmadınmı?

karakız
01-10-2011, 18:06
hayır yapmamıştım hatta ve hatta ekranın karşısında konuyu okudum direk iki gün baktımki benim kalbim çıkacak bıraktım devam etmedim nerde yanlışlık yaptım acaba korunma duası yapmadığım içinmi bana oldu:?

Hurrem Sultan
01-10-2011, 18:43
Kesinlikle katılıyorum ve ayakta alkışlıyorum:050103lv_prv1:

semih
01-10-2011, 19:42
hayır yapmamıştım hatta ve hatta ekranın karşısında konuyu okudum direk iki gün baktımki benim kalbim çıkacak bıraktım devam etmedim nerde yanlışlık yaptım acaba korunma duası yapmadığım içinmi bana oldu:?

Acaba haksiz yeremi yaptin???? Kedinin hakli görüpte haksiz oldugunu hic düsündünmü?

karakız
01-10-2011, 19:46
hayır asla ve asla haksız olduğum konudan uzak dururum gerçekten hakeden biri içindi ama eksikliğimi bulamadım asyaasyanın dediği gibi korunma duasız olduğundan olabilir yoksa haketmeyene ekmek bile vermiyorlar bilirsinizki

bedzüm
01-10-2011, 20:24
ben yapmıştım 4 gün
korunma olarak 7 ayetel kürsi okuyordum
etkisini de gördüm diyebilirim

AYDER
01-10-2011, 20:26
Evet söylediğim gibi karakız korunma olmadığı için etkilenmiş olabilrsin daha kosantre ol.Belkide olmaması hayırlıdı bilemezsin...

Darkscream
01-10-2011, 20:48
bu hakedip haketmeme mevzuuna hep şüpheyle bakmışımdır.bazı bayanlar için terkedilmek her türlü kötülüğü yapmak için haklı bir sebep,bazı derken de nadir değil önemli bir kısmı.sitenin çoğu da bayan tabii:)

bu arada kalp sıkışması dediğine göre formül eksik herhalde,zararlı şeyleri açıkça vermiyordunuz sanırım.bu arada kenzül havastan mı bu?

semih
01-10-2011, 23:09
hayır asla ve asla haksız olduğum konudan uzak dururum gerçekten hakeden biri içindi ama eksikliğimi bulamadım asyaasyanın dediği gibi korunma duasız olduğundan olabilir yoksa haketmeyene ekmek bile vermiyorlar bilirsinizki

Hak edip edmedigini allah cc bilir. Hak etmeyene yapilirsa geri döner size etki eder olay bu kadar basittir.

bu hakedip haketmeme mevzuuna hep şüpheyle bakmışımdır.bazı bayanlar için terkedilmek her türlü kötülüğü yapmak için haklı bir sebep,bazı derken de nadir değil önemli bir kısmı.sitenin çoğu da bayan tabii:)

bu arada kalp sıkışması dediğine göre formül eksik herhalde,zararlı şeyleri açıkça vermiyordunuz sanırım.bu arada kenzül havastan mı bu?

Bayanlara kalsaydik büdünya nasil bir mekan olurdu dersinz Amozonlarla dolu bir dünya Erkeklerde köleleri. Arti basi dogruda bir defa okunan duasini ek geliyor belki ondan olabilir.

Peral
01-10-2011, 23:39
Ben bu siteye üye olduğum zaman sadece sevgi uzerine, öz benligimiz uzerine, pozitif enerjilerimizle birbirimize iyi yönde sifa verme adina ve Tanri'nin oz kanali olan saf enerjileri insanlara uyumlayarak aciga cikarmanizi ve insanlarin iyilikleri adina emek verdiginiz bir site olarak gordum. Yaptığınız veya burada paylaştığınız bu ve buna benzer bir cok konu başlıkları hic doğru değil ve insanlık dışı bir hareket.

Allah "Öz Sevgidir" arkadaşlar!!.. Bunu unutmayın hiçbir zaman. Allah'in birer parçalarıyız biz... Nasıl olur da yarattigi bir canlı veya canlılar için böyle duygular besleyip, bunun üstüne tarifler verebiliyorsunuz?? Bu hic doğru değil ve insanlık dışı bir hareket. Büyünün veya adına her nediyorsanız yaptığınız ve sonucunu aldığınız her şey KARŞILIKSIZ SEVGİ adına olmalıdır. Esas sınav budur!... Bunlarla insan evladına zarar vermek değil.

Hicbir insan'a hicbir Tanrı kuluna, kotuye kullanılacak, onun sagligini bozacak, onun ailesine zarar verecek, bir annenin yuregini, evladina gelebilecek zarardan alabilecek ŞOK'u yasatmama adina bu tur buyulere, tavsiyelere, formüllere izin vermemenizi ve buna goz yummamanizi rica ediyorum. Lütfen!.. Ben inanın ççokk üzüldüm.

AriZoNa
01-11-2011, 01:57
peki bu sevgi tanrısı niye bunlara engel olmuyor siz bu kadar sevginizle niye engel olmuyorsunuz...

Peral
01-11-2011, 11:35
Cünkü Tanrı bizlere Özgür İrade verdi. Ve Özgür Irademizle "Öz Sevgiyi" deneyimlememizi istedi. One cikan negatif sorunlar, kotu enerjiler veya Sevgi'yi barındırmayan her turlu hal ve davranışlar kisinin özgür iradesine bırakıldı. Ama Tanrı hicbir zaman demedi ki yarattıgıma zarar ver. Yarattığımı SEV dedi. O hicbir seye karsi koyamaz cunku Tanri dediginiz sey gorup gorebileceginiz her canli turunun parcasıdır. O yuzden her parca toplamda bir araya gelerek Tanrı'nin butununu olusturur ve "O" olur. Yani bizler, yani hayvanlar, yani bitkiler, yani nefes alan, koklayan ve varolan tum canlılar bütünde "O" oluruz!!... Yani Tanrının tamamı ÖZ SEVGI oluruz. Tanrı dediğimiz olgu o yuzdendir ki cikipta bunları durdurmaz işte. Onun parcaları olan bizler biraraya gelerek bunları durdurabiliriz arizona_34. O yuzden de bizler yani "Oz Sevgi" ler biraraya gelmedigimiz surece, sevgiler ve öz benlikler bulusmadigi surece, on yargilari olan, sevgisiz buyuyen, kiskanc olan, sevdigine zarar vermek isteyen, ici karanlık olmus sevgisiz kisileri, kotu dusunceleri ve negatif duyguları icinde barındıran kisilere elimizi uzatip ona OZ SEVGI yi ogretmezsek ve bunu kendi iclerinde kesfetmesine izin vermezsek bence o zaman Tanrı'nın bir parcası olamayız. O zaman bu intikam duyguları ve bu negatif dusunceler etrafimizda hep dolasacaktır ve olacaktır da.. Dur demedikce, bir araya gelmedikce veya sevgiyi ogretmedikce....!!!...

heaven
01-11-2011, 14:27
tebrikler peral bu yorumuna yürekten katılıyor ve seni alkışlıyorum:angel22:

neill
01-11-2011, 14:35
iş yerinde iftiralar atılıp, türlü oyunlar oynanıp sonucunda işten çıkartılıp, yerimede bana oyunlar oynayan altımdaki kişi getirtilirse ben bana bunu yapanlara karşı okurum, her ne kadar insanlara karşı iyi niyetli ve sevgi dolu bir insan olsamda bana bunu yapmış olanlara karşı okumamak için kendimi tutamıyorum, çünkü bu insanların bana işten çıkartarak sadece maddi zararı olmadı, oynadıkları oyunlar yüzünden bunalıma dahi girdim, 7 ay oldu ben hala atlatamadım yaşadıklarımı. ben bu insanlara karşı onlarla çalışıyorken hiç bir kötü niyet beslemiyordum bundan dolayı haksız yere okumuyacağımı düşünüyorum.

AriZoNa
01-11-2011, 14:40
Cünkü Tanrı bizlere Özgür İrade verdi. Ve Özgür Irademizle "Öz Sevgiyi" deneyimlememizi istedi. One cikan negatif sorunlar, kotu enerjiler veya Sevgi'yi barındırmayan her turlu hal ve davranışlar kisinin özgür iradesine bırakıldı. Ama Tanrı hicbir zaman demedi ki yarattıgıma zarar ver. Yarattığımı SEV dedi. O hicbir seye karsi koyamaz cunku Tanri dediginiz sey gorup gorebileceginiz her canli turunun parcasıdır. O yuzden her parca toplamda bir araya gelerek Tanrı'nin butununu olusturur ve "O" olur. Yani bizler, yani hayvanlar, yani bitkiler, yani nefes alan, koklayan ve varolan tum canlılar bütünde "O" oluruz!!... Yani Tanrının tamamı ÖZ SEVGI oluruz. Tanrı dediğimiz olgu o yuzdendir ki cikipta bunları durdurmaz işte. Onun parcaları olan bizler biraraya gelerek bunları durdurabiliriz arizona_34. O yuzden de bizler yani "Oz Sevgi" ler biraraya gelmedigimiz surece, sevgiler ve öz benlikler bulusmadigi surece, on yargilari olan, sevgisiz buyuyen, kiskanc olan, sevdigine zarar vermek isteyen, ici karanlık olmus sevgisiz kisileri, kotu dusunceleri ve negatif duyguları icinde barındıran kisilere elimizi uzatip ona OZ SEVGI yi ogretmezsek ve bunu kendi iclerinde kesfetmesine izin vermezsek bence o zaman Tanrı'nın bir parcası olamayız. O zaman bu intikam duyguları ve bu negatif dusunceler etrafimizda hep dolasacaktır ve olacaktır da.. Dur demedikce, bir araya gelmedikce veya sevgiyi ogretmedikce....!!!...

siz şimdi birçoğu gibi O'nu çözdüğünüzü sanıyorsunuz fakat yanılıyorsunuz...yazdıklarınız bile çelişkili.. O hiçbirşeye karşı koyamaz derken bile bilginizin ne kadar yarım ve yanlış olduğunun farkında değilsiniz...insandan gelene karışmıyor diyelim, yoksa O kötüyü iyiden daha mı çok seviyor.. bunu da geçin insan iradesini falan O'ndan gelene de diyeceksiniz...yoksa sizin kafanızdaki O başka bir O mu???...yoksa siriusta mı yaşıyorsunuz...sizden güzel edebiyatçı olur diycem ama yazım stilinizi hala benimseyemedim...

AYDER
01-11-2011, 15:09
sevgili neill aynı yaşamış olmamıza hayret ettim.Yazını okudum ve gerçekten aa beni anlatıyor sanki dedim.Bende işten ayrılalı 4 ay oldu ve bunun bunalımındayım üstelik maddi manevi...

Peral
01-11-2011, 15:11
İs yerindeki insanlarin size davrandiklari gibi sizinde onlar gibi davranmaniz sizi ne kadar yuceltir ki. Sonucta sizde onlar gibi oluyorsunuz bu yaptiginizla bir dusunun. Kotuluge karsilik kotu davranmak kimseyi yuceltmez ve onu onurlu yapmaz. Bu zihniyetteki insanlar küçük insanlardır hep boyle hatırlayın. Unutmayin ki dunyada basimiza her ne geliyorsa bunlari kendimize yine kendimiz cekiyoruz. İyi olsun, kotu olsun. Gercekten. Kendi iç dunyanizin yonunu sevgiyle degistirmediginiz surece, benliginizi negatif duygulardan uzaklastirmadiginiz muddetce, içiniz hep karsiliga karsilik o halde dedikce, iyi olan, guzel olan, yolu ışık olan, yolu sevgi olan, yolu huzur olan, yolu bolluk, yolu aşk olan, yolu neşe olan hic bir seyide cekemezsiniz. Zaten en zor olan şey affetmektir unutmayın. Hayatimizda, gecmisimizi, simdiyi affedemedigimiz surece bu dongu dolasip duracaktır hayatımızda isterseniz takip edin. Ne zamanki, Hayatım iyiye gidiyor, ne zaman ki, sevgi insanıyım ve herkesi seviyorum, ne zaman ki, her sey olumlu yonde degisiyor, ne zaman ki, yolum aydınlanıyor ve aydınlık insanlar cikiyor, ne zaman ki guzel bir işim oluyor olumlamaları yapmadıkça bunlarda gelmeyecektir inanın. Dusunce seklinizi lutfen olumlamalar yaparak degistirin. Surekli ama surekli bu cumleleri tekrarlayın. Belki ilk zamanlar inanmayacaksınız. Belki size kendi soyledikleriniz ilk zamanlar sacma gelecek, ama soylemeye devam edin. Her gun ama her gun tekrarlamaya devam edin. 21 gun diyetini surdurun. 21 gun boyunca bunlari hep tekrarlayın. Sonra 21 gunu de aşın devam edin. Bakın hayatınızda ne mucizeler olacak gorun ;)

bedzüm
01-11-2011, 15:11
siz şimdi birçoğu gibi O'nu çözdüğünüzü sanıyorsunuz fakat yanılıyorsunuz...yazdıklarınız bile çelişkili.. O hiçbirşeye karşı koyamaz derken bile bilginizin ne kadar yarım ve yanlış olduğunun farkında değilsiniz...insandan gelene karışmıyor diyelim, yoksa O kötüyü iyiden daha mı çok seviyor.. bunu da geçin insan iradesini falan O'ndan gelene de diyeceksiniz...yoksa sizin kafanızdaki O başka bir O mu???...yoksa siriusta mı yaşıyorsunuz...sizden güzel edebiyatçı olur diycem ama yazım stilinizi hala benimseyemedim...
:clap::clap::clap:

Peral
01-11-2011, 15:17
Her sabah kalktiginizda yuzunuzu yikamaya gittiginiz anda aynaya baktiginizda, gulumseyin ve "Seni Seviyorum" deyin. Bunu 5 kere soyleyin. Sonra her sabah bunu yapın. Çok komik gelecek, hatta gulebilirsiniz. Ben manyakmıyım diyebilir siniz :) Delirdim sonunda da diyebilirsiniz :) Olsun soyleyin. Ama devam edin;) Pes etmeyin;) Her sabah kalktiginizda aynaya bakıp "Seni Seviyorum" deyin surekli. Ve yukarıda Soyledigim olumlamaları gun icinde hep tekrar edin, edin, edin...

Sonra gelismeleri konu basligi acarak yazın. Mucizelerinizi dinleyelim sizden ;)

Hep Sevgiyle Kalın...

AriZoNa
01-11-2011, 15:17
İs yerindeki insanlarin size davrandiklari gibi sizinde onlar gibi davranmaniz sizi ne kadar yuceltir ki. Sonucta sizde onlar gibi oluyorsunuz bu yaptiginizla bir dusunun. Kotuluge karsilik kotu davranmak kimseyi yuceltmez ve onu onurlu yapmaz. Bu zihniyetteki insanlar küçük insanlardır hep boyle hatırlayın. Unutmayin ki dunyada basimiza her ne geliyorsa bunlari kendimize yine kendimiz cekiyoruz. İyi olsun, kotu olsun. Gercekten. Kendi iç dunyanizin yonunu sevgiyle degistirmediginiz surece, benliginizi negatif duygulardan uzaklastirmadiginiz muddetce, içiniz hep karsiliga karsilik o halde dedikce, iyi olan, guzel olan, yolu ışık olan, yolu sevgi olan, yolu huzur olan, yolu bolluk, yolu aşk olan, yolu neşe olan hic bir seyide cekemezsiniz. Zaten en zor olan şey affetmektir unutmayın. Hayatimizda, gecmisimizi, simdiyi affedemedigimiz surece bu dongu dolasip duracaktır hayatımızda isterseniz takip edin. Ne zamanki, Hayatım iyiye gidiyor, ne zaman ki, sevgi insanıyım ve herkesi seviyorum, ne zaman ki, her sey olumlu yonde degisiyor, ne zaman ki, yolum aydınlanıyor ve aydınlık insanlar cikiyor, ne zaman ki guzel bir işim oluyor olumlamaları yapmadıkça bunlarda gelmeyecektir inanın. Dusunce seklinizi lutfen olumlamalar yaparak degistirin. Surekli ama surekli bu cumleleri tekrarlayın. Belki ilk zamanlar inanmayacaksınız. Belki size kendi soyledikleriniz ilk zamanlar sacma gelecek, ama soylemeye devam edin. Her gun ama her gun tekrarlamaya devam edin. 21 gun diyetini surdurun. 21 gun boyunca bunlari hep tekrarlayın. Sonra 21 gunu de aşın devam edin. Bakın hayatınızda ne mucizeler olacak gorun ;)hayat tozpembe değildir...damdan düşenin halinden yine onun gibi birisi anlar ...

heaven
01-11-2011, 15:20
bunu deneyip sonuçları yazarım peral:3D Smiles (356):

bedzüm
01-11-2011, 15:22
bence siz her sabah kalkıp aynaya bakıp şunu söyleyin 5 kere
ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN
görün bakın içinizde neler olacak

Peral
01-11-2011, 15:24
İyi kotu diye bir sey yok arizona. Kotuyu yaratan insanlar olmsutur. İyiligi de oyle... Hayatta sadece "OZ SEVGI" vardır. Ondan otesi sevginin açılımları olan iyi- kotu olmustur. Bunları da insanlar icat etmislerdir. Her seyin kanalı "ÖZ" dür unutmayın. "Karşılıksız sevgi" Allahın kanalıdır. Burada bile ustatlar enerji uyumlamalari yaparken niyetinizde hep en yuksek hayrınıza, Allah'in enerji kanalına, sevgi kanalına açılım yapıyorsunuz. Demek ki Allah kanalı sadece "OZ SEVGI" d

Darkscream
01-11-2011, 15:26
kimse kimseyi parmağını sallayıp çok ayıp diyen ilkokul öğretmeni üslubuyla yolundan döndüremez,hatta gayet itici olan bu tutum ters etki bile yapabilir.Kendi adıma da ortaya atılıp ahlak dersi veren mesihler görmekten sıkıldım.tamam gardaşım tamam siz bizden fazla aydınlanmışsınız hade kapatma dükkanın önünü diyesim geliyor.

AriZoNa
01-11-2011, 15:28
Demek ki Allah kanalı sadece "OZ SEVGI" ddikkat ederseniz eleştirdiğim konu bu değildi...

Peral
01-11-2011, 15:29
bence siz her sabah kalkıp aynaya bakıp şunu söyleyin 5 kere
ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN
görün bakın içinizde neler olacak

Niye Turk dilim ve Türkcem varken bunları telaffuz ediyim ki!? Ben arap veya arap dili kullanan bir kul degilim ki...

Kendini sevmek Allah'i sevmektir unutma lutfen!!. Aynaya bakip siluetini gormek Allah'i gormekle aynıdır. Cunku seni "O" yarattı. Seni Seviyorum derken kendine, Allah'in yansımasına atıfta bulunmus oluyor ve onu sevdigini belirtiyorsun bir anlamda. Ayrıca Arapça değil, hangi benliginle hangi dilinle geldiysen onu benimse ve sev.

neill
01-11-2011, 15:30
sevgili peral, benim yapmak istediğim kötüye karşılık kötülük değil, benim istediğim hayatımı alt üst etmiş olan insanların cezalarını görmeleri, iş yerinde iş ile ilgili düzenbazlıklar ile birlikte sürekli hakaret ve küfür yiyip, küfür eden kişi de küfür ettirilenler tarafından el üstünde tutuluyorsa ve bana yapmadığım durumlar iftira atılıyorsa ve bu kişi işten çıkartılmak yerine beni çıkartılıp ödül verilir gibi benim yerime getirtiliyorsa ben bu kişileri ne bu dünyada nede öbür dünyada affedebilirim.
Peral size bir soru farzedin sizin kız çocuğunuz var ve kaçırılıp iğrenç şekillerde taciz edilip öldürüldü , sizin kızınıza bu iğrençliği yapmış olan kişileri affedermisiniz?

bedzüm
01-11-2011, 15:33
biz kullar dünyada herşeyin orjinalini almayı yemeyi ve giymeyi severiz ama
konu dine gelince
nede allahu tealanın sözleri olan cümleleri yani orjinalini söylemeyi reddederiz
buna bir türlü anlam veremem doğrusu

Peral
01-11-2011, 15:38
sevgili peral, benim yapmak istediğim kötüye karşılık kötülük değil, benim istediğim hayatımı alt üst etmiş olan insanların cezalarını görmeleri, iş yerinde iş ile ilgili düzenbazlıklar ile birlikte sürekli hakaret ve küfür yiyip, küfür eden kişi de küfür ettirilenler tarafından el üstünde tutuluyorsa ve bana yapmadığım durumlar iftira atılıyorsa ve bu kişi işten çıkartılmak yerine beni çıkartılıp ödül verilir gibi benim yerime getirtiliyorsa ben bu kişileri ne bu dünyada nede öbür dünyada affedebilirim.
Peral size bir soru farzedin sizin kız çocuğunuz var ve kaçırılıp iğrenç şekillerde taciz edilip öldürüldü , sizin kızınıza bu iğrençliği yapmış olan kişileri affedermisiniz?

İkisi aynı seyler değil. Size tecavuz edilmedi!!...

AriZoNa
01-11-2011, 15:41
olayları başka yerlere saptırmayınız...

neill
01-11-2011, 15:41
İkisi aynı seyler değil. Size tecavuz edilmedi!!...
ben aynısı olması açısından sormadım, merak ettim size zararı olan bir insana siz yinede sevgi dolu bakıcakmısınız diye

bedzüm
01-11-2011, 15:47
evet allah diyor insanları sevin yaradandan ötürü
ama allahu teala başka şeyler de söylüyor
öz benlik kanal manal bunlar hep hikaye
benim kalbim temiz sevgi dolu diyerek işin içinden çıkamazsınız

Peral
01-11-2011, 15:48
biz kullar dünyada herşeyin orjinalini almayı yemeyi ve giymeyi severiz ama
konu dine gelince
nede allahu tealanın sözleri olan cümleleri yani orjinalini söylemeyi reddederiz
buna bir türlü anlam veremem doğrusu

Dunyada orijinal urun almak ve kullanmak adına ; Dinimizde yabancı uyruklu kisilerin, ulkelerin malini kullanmak, malini almak, ona bakarsanız HARAM. O zaman ilk once Yerli mali yurdun mali herkes onu kullanmalı'dan baslanmali.. Dinimiz once harfiyen yazıldıgı gibi inananlar tarafından yerine getirilsin, M.Ö'ye gidilip 2010 yasanmasın, geriye gidilsin, o zaman susarım.

Allah'ın sozleri Turkceye cevrilmistir. Ve arapcadan aynı olarak cevrilmistir. Suphesi olan okumasın. Benim dilim Turkceyse Turkce okurum. Allah beni dilim Turkce olarak yarattı. Ben Allah'a nasıl yakardıgımı, nasıl sevdigimi, dilim arapca degilken ve ne dedigimi bilmeden ezbere okuyarak nasıl bir durustluk yapmis olurum. Riyakarlıktır bu.

Peral
01-11-2011, 15:54
ben aynısı olması açısından sormadım, merak ettim size zararı olan bir insana siz yinede sevgi dolu bakıcakmısınız diye

Sevgili kişi,:)

Eger ben ki bunları kendimde aşamasaydım buralara gelip bu dilleri dokup sizlere bu bilgileri sunmazdım. Adı ukalalık olurdu o zaman. Ben affetmeyi de, o kisinin Allah'ın en harikulade benliği olarak gorup sevmeyi de ogreneli çok oldu. Ama ogrenene kadar da cokkk acı cektim. Hicbir sey kolay degildir. Sevgi yolunda hele her sey cok acımasızdır. Cok yandım, cok acıdı, cok agladım, cok sızladı, çok bağırdım... Bu sınav inanın cok zorlu... Ama acıyarakta olsa sonunda ögrendim.
ve arındım butun kotu niyetlerimden, olgularımdan. Artık HERKESI ne olursanız olun en harikulade halinizle HEPINIZI SEVIYORUM ve KABUL EDIYORUM... ;)

Peral
01-11-2011, 15:58
Tanrı'nın yarattığı varolan tum canlıları, secimleri ne olursa olsun, kendi kararları ne olursa olsun karşılıksız seviyorum. Ve yaratılan her canlıyı oldukları gibi kabul ediyor ve onları en harikulade normlarıyla seviyorum ve kabul ediyorum.

bedzüm
01-11-2011, 15:58
arapçada çoğu kelimenin türkçede tam karşılığı yoktur
ya da eksiktir
doğru yapıyorum benim dilim türkçedir başka dilde okumam diyerek
yapmak istediğimiz ulaşmak istediğimiz anlamlara ulaşamıyoruz bile çoğu zaman

AriZoNa
01-11-2011, 16:05
Dunyada orijinal urun almak ve kullanmak adına ; Dinimizde yabancı uyruklu kisilerin, ulkelerin malini kullanmak, malini almak, ona bakarsanız HARAM. O zaman ilk once Yerli mali yurdun mali herkes onu kullanmalı'dan baslanmali.. Dinimiz once harfiyen yazıldıgı gibi inananlar tarafından yerine getirilsin, M.Ö'ye gidilip 2010 yasanmasın, geriye gidilsin, o zaman susarım.

Allah'ın sozleri Turkceye cevrilmistir. Ve arapcadan aynı olarak cevrilmistir. Suphesi olan okumasın. Benim dilim Turkceyse Turkce okurum. Allah beni dilim Turkce olarak yarattı. Ben Allah'a nasıl yakardıgımı, nasıl sevdigimi, dilim arapca degilken ve ne dedigimi bilmeden ezbere okuyarak nasıl bir durustluk yapmis olurum. Riyakarlıktır bu.alışveriş konusunu hangi kaynağa dayanarak söylüyorsunuz insanları yanlış bilgilendirmeyin... Kur'an ın çevirisi konusunda da 2-3 tane alın karşınıza bakın bakalım tamamı aynı mı???

bahsettiğiniz konuların yeri burası değil aklınızda soru varsa ilgili yerde konu açar sorarsınız..

bedzüm
01-11-2011, 16:06
keşke herşey bu kadar kolay olsaydı ne bu dünya için ne de ahiret için durum bu kadar ucuz değil maalesef sevgi her zaman sorunları çözmeye yetmiyor
bu kadar acı çekerek bugünlere geldiyseniz bunu da anlamış olmanız lazımdı
neyse herkesin fikrine benim de saygım var tabii ki
allahu teala inşallah herkese doğruları görmesini ve bu dünyaya ne için geldiğimizi tam olarak idrak edebilmesini nasip etsin inşallah amin

Peral
01-11-2011, 16:06
arapçada çoğu kelimenin türkçede tam karşılığı yoktur
ya da eksiktir
doğru yapıyorum benim dilim türkçedir başka dilde okumam diyerek
yapmak istediğimiz ulaşmak istediğimiz anlamlara ulaşamıyoruz bile çoğu zaman

Kelimelerde niye arıyorsun bir anlam? Senin cevabın zaten kalbinde... Kalbinin sesini dinlesene.. O zaman Arapca'da gerekmez, Turkce de... Kelimelerde degil Allah, kalbimizde.. Oradan ne geciyorsa Allah'a zaten ulasiyor merak etme. Kelimelerden daha gucludur KALP ve orası yalan soyleyemez. O yuzden insanın kalbini sevmesi ve iyilestirmesi gerek SEVGI adına... Kelimelerini degil...

bedzüm
01-11-2011, 16:09
senin içine bak kalbin dediği doğrudur dediğin çoğu zaman yanıltır çünki o masum kalp değil nefstir insanı yönlendiren
ıslah etmek gerekende o dur zaten

Peral
01-11-2011, 16:13
keşke herşey bu kadar kolay olsaydı ne bu dünya için ne de ahiret için durum bu kadar ucuz değil maalesef sevgi her zaman sorunları çözmeye yetmiyor
bu kadar acı çekerek bugünlere geldiyseniz bunu da anlamış olmanız lazımdı
neyse herkesin fikrine benim de saygım var tabii ki
allahu teala inşallah herkese doğruları görmesini ve bu dünyaya ne için geldiğimizi tam olarak idrak edebilmesini nasip etsin inşallah amin

Ama benim hayatim su an cok mukemmel :) Ne istediysem oldu. Cok guzel bir isim, cok guzel bir evliligim, cok guzel bir evim ve yasantim var. Bana iyi gelmeyen insanları hayatımdan gonderiyorum mesela.. Huzurluyum ve sakinim. Iste onca yaptıklarım bana bunları kazandırdı. Sence bosuna mı bir dusun?
Ondan once igrenc bir hayatım vardı. Varos bir mahallede igrenc bir evde yanlız yasiyordum. İssiz kalmistim. Annemle devamlı kavgalar ediyordum. 45 kiloydum. İs bulana kadar cok ugrastım. 5 sene hayatıma hic kimseler girmedi. Sevgilim olmadı uzuntuden kahroluyordum. Yanlış insanlar cikiyordu karsıma tekme yiyip duruyordum.Parasızlık diz boyuydu. Hersey karanlıktı anlayacagin.
Dusuncelerinizi degisitirin ve kalbinize sevgi ekin diyorum, bosuna degil. Sonra mucizeleri buraya yazın dedim. Yapmak istemiyorsanız siz bilirsiniz.

Peral
01-11-2011, 16:17
senin içine bak kalbin dediği doğrudur dediğin çoğu zaman yanıltır çünki o masum kalp değil nefstir insanı yönlendiren
ıslah etmek gerekende o dur zaten

Nefis senin beynindir... Allah size akıl verdim derken onu kullanın der. Nefisle ugrasın demez. Islah etmen gereken beynindeki dusuncelerdir unutma! Nefsini yaratan beyninde yarattıklarından ve onu reailize etmenden ibarettir. Onları degistirip, iyilestirir, temizlersen hepsi duzelir merak etme. Islah olunması gereken yer altta degil, üsttedir.

Peral
01-11-2011, 16:21
alışveriş konusunu hangi kaynağa dayanarak söylüyorsunuz insanları yanlış bilgilendirmeyin... Kur'an ın çevirisi konusunda da 2-3 tane alın karşınıza bakın bakalım tamamı aynı mı???

bahsettiğiniz konuların yeri burası değil aklınızda soru varsa ilgili yerde konu açar sorarsınız..

Ben diger uyelerin soylemlerine karsilik olarak alıntı yapıp bu cevaplari veriyorum. Foruma istinaden degil. Eger konusulanlar acilan konu basligini aştıysa diger uyelere eger soylerseniz, bu baska platformlarda da konusulur elbette, mumkundur. Ama bana satasmayın. Cunku ben cevap verenim forumu bozan degil

bedzüm
01-11-2011, 16:30
Ama benim hayatim su an cok mukemmel :) Ne istediysem oldu. Cok guzel bir isim, cok guzel bir evliligim, cok guzel bir evim ve yasantim var. Bana iyi gelmeyen insanları hayatımdan gonderiyorum mesela.. Huzurluyum ve sakinim. Iste onca yaptıklarım bana bunları kazandırdı. Sence bosuna mı bir dusun?
Ondan once igrenc bir hayatım vardı. Varos bir mahallede igrenc bir evde yanlız yasiyordum. İssiz kalmistim. Annemle devamlı kavgalar ediyordum. 45 kiloydum. İs bulana kadar cok ugrastım. 5 sene hayatıma hic kimseler girmedi. Sevgilim olmadı uzuntuden kahroluyordum. Yanlış insanlar cikiyordu karsıma tekme yiyip duruyordum.Parasızlık diz boyuydu. Hersey karanlıktı anlayacagin.
Dusuncelerinizi degisitirin ve kalbinize sevgi ekin diyorum, bosuna degil. Sonra mucizeleri buraya yazın dedim. Yapmak istemiyorsanız siz bilirsiniz.
hayatınızın çok güzel olması sdece uğraşlarınızın karşılığıdır çünkü allah çalışana verir inansın yada inanmasın
ama maneviyat çok farklıdır
o sadece isteyene verilir
sizin bahsettiğiniz dünyalık işler ki bu hayata sadece insanları severek
kavuştuğunuz meselesi de bana pek inandırıcı gelmedi doğrusu
ve de bence yanılıyorsunuz insan çekerse azmış nefsinden çeker
nefstir zaten kalbi ve beyini etkileyen

Peral
01-11-2011, 16:37
hayatınızın çok güzel olması sdece uğraşlarınızın karşılığıdır çünkü allah çalışana verir inansın yada inanmasın
ama maneviyat çok farklıdır
o sadece isteyene verilir
sizin bahsettiğiniz dünyalık işler ki bu hayata sadece insanları severek
kavuştuğunuz meselesi de bana pek inandırıcı gelmedi doğrusu
ve de bence yanılıyorsunuz insan çekerse azmış nefsinden çeker
nefstir zaten kalbi ve beyini etkileyen

Ben senin karsindaki en guzel örneğim su an. Sana, digerlerine neler yaptıgımı, neler basardigimi, hayatımdaki olumlamalarla neleri duzelttigimi ve hayatın bana neler kazandırdıgını burada harfi harfiyen yazdım. Bunları uygulayın hayatınızdaki mucizeleri gorun dedim. Soylemlerimin hicbirisinde ne dinlere aykırı bir sey, ne de Allah'i carpitacak hicbir sey soylemedim. Soyledigim her sey aslında herkesin hayatında uygulayabilecegi en guzel seyler. Sevgi dolu bir liste var burada nasıl kotu olabilir ki. Ustelik denesen ne olur ki? Ne kaybedersin ki? Ben sana diyorum ki kaybetmeyecek kazanacaksın. Eger ben yanılıyorsam, o zaman sen de, herkeste yapsın bakalım yanılıyor muyum sende gor;)

AriZoNa
01-11-2011, 16:48
Ben diger uyelerin soylemlerine karsilik olarak alıntı yapıp bu cevaplari veriyorum. Foruma istinaden degil. Eger konusulanlar acilan konu basligini aştıysa diger uyelere eger soylerseniz, bu baska platformlarda da konusulur elbette, mumkundur. Ama bana satasmayın. Cunku ben cevap verenim forumu bozan degilkonuşmalarınızda saygı sınırını aşmayın başka konuda sorun sözü sadece sizin için değil herkes için geçerli

Hurrem Sultan
01-11-2011, 16:50
İsteyen istediğini yapar bu kişilerin seçimi,işinize gelmeyen konuya girip okumazsınız olur biter!!!

semih
01-11-2011, 16:54
ilk basta okudugumda Tanri kelimesini görünce aklima hemen Askerlik geldi yemek duasi olarak. Bizler bazi kavramlari kendi insetifimize göre ceker en kolayini almaya calisiriz. Bence Tanri Tanrilar olusur ama Allah vardir cogultulmaz tekildir Allah tektir. Siz bunu bile anlamamissiniz esoretik kamin icini girmis onun icinde kaybolmussunuz. Bir cok insanin 2012 senesinde uzaylilar tarafindan kurtalilmak isten insanlar gibi. Iyilik ve kötülük özde vardir olmasaydi ne kan dökülürdü ne herhangi kötülük yapilirdi. Arti bu siteyi yeni katilmisiniz böyle kunular daha öncede vardi simdikte var daha sonrada var olacaktir siz bunu kavrayamadiysaniz basta bunu bilemeyecegim. Sanirim Isik yolu siteleride vardir size tevsiyem oralara katilin oralarda sizin gibi düsünenleri bulursunuz. Allah insanlari nefis, akil, irade vs vermis isteyen basi calismalari yapar yada yapmaz kimse kimseyi zorla birseyler yaptirmiyor.

bedzüm
01-11-2011, 16:55
sadece düşünce tarzındaki bence yanlışlara değindim sevgi hariç ki o da eksik bence
çünki sevgiyi de kalbe allah verir bu dünyada ne olmasını istiyorsak nasip eden allahtır
neyse inşallah bundan sonraki hayatında da ulaştıkların daim olur allahu tealanın izniyle

CaMiLLa
01-11-2011, 17:02
Defalarca uyarilmissiniz konu basligi altinda paylasimlar yapmaniz icin fakat hala devam etmissiniz herkesin kendi fikri sevgisi ibadeti kendine o yuzden konu altinda cok gereksiz paylasimlara girmissiniz er meydanina donmus konu... Ayrica sataşma kelimeside sevgi dolu bir kalbe hic yakismamis onun yerine daha kibar ama ayni anlami tasiyan kelimeler mevcut ...

Darkscream
01-11-2011, 17:02
Bu sevgi dayatması biraz baydı sanki,üstüne ben aştım bunları size öğretiyorum mesihliği de katmerlemiş olayı.bari önümüze yeni birşey konulsa.anlatılan sevgi olumlama vs üzerine sitede bile bir çok bilgi var.hani peygamberler bile cihad yapmış belki öğretileri yayılsın diye ama aynı şeyi on kere söyleyip kimseyi kafa ütüleyerek zorla dindar yapmaya çalıştıklarını sanmıyorum.

Hurrem Sultan
01-11-2011, 17:05
Konu harici msj lar silinecektir bu dakikadan sonra bilginize...

CaMiLLa
01-11-2011, 17:08
:alkis::alkis::alkis:Konu harici msj lar silinecektir bu dakikadan sonra bilginize...

Ea
01-12-2011, 16:54
Ayrica sataşma kelimeside sevgi dolu bir kalbe hic yakismamis onun yerine daha kibar ama ayni anlami tasiyan kelimeler mevcut ...

Samimiyet zor iştir butterfly. Bir yerlerden bir patlak çıkıverir böyle. Egolar kolay kolay aşılmıyor. Bu iş sevgi sözcükleriyle de olmuyor...

AYDER
01-12-2011, 16:56
Samimiyet zor iştir butterfly. Bir yerlerden bir patlak çıkıverir böyle. Egolar kolay kolay aşılmıyor. Bu iş sevgi sözcükleriyle de olmuyor...

:alkis::alkis:

dooruks
02-13-2011, 03:19
badem haklı arada bir yapcanki zulume uğramış mazlumun allahı olduğunu anlasınlar. hak edene yapın, allah kalbimizi bilmiyormu bilir o her şeyi bilir çok şükür.

arzum
02-13-2011, 10:57
İs yerindeki insanlarin size davrandiklari gibi sizinde onlar gibi davranmaniz sizi ne kadar yuceltir ki. Sonucta sizde onlar gibi oluyorsunuz bu yaptiginizla bir dusunun. Kotuluge karsilik kotu davranmak kimseyi yuceltmez ve onu onurlu yapmaz. Bu zihniyetteki insanlar küçük insanlardır hep boyle hatırlayın. Unutmayin ki dunyada basimiza her ne geliyorsa bunlari kendimize yine kendimiz cekiyoruz. İyi olsun, kotu olsun. Gercekten. Kendi iç dunyanizin yonunu sevgiyle degistirmediginiz surece, benliginizi negatif duygulardan uzaklastirmadiginiz muddetce, içiniz hep karsiliga karsilik o halde dedikce, iyi olan, guzel olan, yolu ışık olan, yolu sevgi olan, yolu huzur olan, yolu bolluk, yolu aşk olan, yolu neşe olan hic bir seyide cekemezsiniz. Zaten en zor olan şey affetmektir unutmayın. Hayatimizda, gecmisimizi, simdiyi affedemedigimiz surece bu dongu dolasip duracaktır hayatımızda isterseniz takip edin. Ne zamanki, Hayatım iyiye gidiyor, ne zaman ki, sevgi insanıyım ve herkesi seviyorum, ne zaman ki, her sey olumlu yonde degisiyor, ne zaman ki, yolum aydınlanıyor ve aydınlık insanlar cikiyor, ne zaman ki guzel bir işim oluyor olumlamaları yapmadıkça bunlarda gelmeyecektir inanın. Dusunce seklinizi lutfen olumlamalar yaparak degistirin. Surekli ama surekli bu cumleleri tekrarlayın. Belki ilk zamanlar inanmayacaksınız. Belki size kendi soyledikleriniz ilk zamanlar sacma gelecek, ama soylemeye devam edin. Her gun ama her gun tekrarlamaya devam edin. 21 gun diyetini surdurun. 21 gun boyunca bunlari hep tekrarlayın. Sonra 21 gunu de aşın devam edin. Bakın hayatınızda ne mucizeler olacak gorun ;)
çok güzel anlatmışsın peral'cım birde böyle deniycem teşekkürler

brett
06-10-2011, 11:29
Ben de uyguluyorum gerçekten zalim birine pişman olsun diye 4.günüm inşallah pişman olur ve hakkımı verir...

ipek
09-15-2011, 11:39
Arkadaşlar bende yapmak istiyorum ama mejajlarınızı gördükten sonra ürktüm bunu okuyunca kendine dönme ihtimalide var bir de 3 harfliler var benim düşmanlarım öyle hak ediyor ki ölseler rahmet okumam ki ben tabiri cayise karıncayı incitmem ALLAHtan korkarım "kahhar ve müntekim " esmalarını cekiyorum cekmeye başladığım dan beri uyku yok düşmanlarımda keyfi yerinde hala beni eziyorlar ve keyfini çıkarıyorlar şaşıyorum böyle insan topluğuna birlik olup bir insanı ezmek benim arkam yok ya beni eğlence haline getirdiler bana yardımda bulunursanız sevinirim

AriZoNa
09-15-2011, 19:48
"ya kahharül müntekim" esmasıyla çalışabilirsiniz.

peri
09-15-2011, 21:14
bende iki gündür okuyorum ama benim kalbim dahada rahatlıyor okudukca

peri
09-15-2011, 21:14
iki gündür bende okuyorum bu esmayı kalbim dahada ferahlıyor onunkinin sıkıstıgını hayal ederek

peri
09-15-2011, 21:15
bakalım haksız oldugunu söyleyip pişmalıgını dile getircekmi

ipek
09-16-2011, 00:52
"ya kahharül müntekim" esmasıyla çalışabilirsiniz.

sayın arizona sizde zahmet veriyorum teşekkür ederim İnşallah

peri
09-16-2011, 10:41
Kötülük gördüğünüz , sizinle uğraşan ve iftiraya maruz kaldığınız kişiden intikam almak için vereceğim duaları okumak ve 1 hafta devam etmek kişinin kalbini sıkıştırır ruhunu daraltır ve sizi aklına getirir. Kesinlikle dikkatli yapılması lazımdır. Yani kalkıp zararsız ve iyi bir insanda denemeyin.. size bir şekilde zarar vermiş olsun veya hakkınıza girmiş olsun. İlk gündende etki etmeye başladığı görülmüştür. İlk günlerde veya dua boyunca kötü ruyalar ve korkutmalar yapan kişiye görünür. Buna aldırış etmemek lazımdır.

Ve üzerine 1 defa : Fi kulubihim meradun fe zede hümüllahü meradan ve lehüm azebün elim.
birde söylesi var bunla farkı nedir acaba 7 gün boyunca günde 660 defa ya sedidel batsi okunacak sonra ra su filan...ibni(erkek icin) filanete..hezes saatu ve hazal mekanu ve beldeti. en son 70 defa tebbet okunacak

peri
09-16-2011, 10:47
birde bu var aynı duayla olan yine 660 defa ya şedidel batşi okunacak fi külübihimmaradun fe za dehum filan bin(o) filan allahu murada ve lehum filan binti ( BEN)filan azabun elimun bima kanu yekzübune bi hakkı yakaharül kabidül şedidel batşi seriül mücibü((bir defa oku) 7 gün tekrar edilecek

peri
09-16-2011, 10:48
tam olarak neyi neye göre okumalıyız ben pişman olsun bana yaptıklarına die sonuncusunu okuyoırum

AriZoNa
09-16-2011, 14:36
etki ettiği çakralar değişiktir.

peri
09-16-2011, 14:54
etki ettiği çakralar değişiktir.
sevgli arizona acıklaman mümkünmü acaba

AriZoNa
09-16-2011, 17:10
esmalardan sonra kullanılan ayetlerin anlamlarına bakmanız yeterli.

capi
09-16-2011, 22:55
ben okurken resmini karşıma alıyorum tam iki kaşın ortasının biraz yukarısına okuyorum valla benim çok hakkım yendi hiç de umurumda değil artık şimdiye kadar kimse benşm silahımla çatışmadı. dürüstçe yapmadılar ben niye yapımm ki ilk günüm bende okudum teşekkürler arizona.

peri
09-18-2011, 16:16
valla bu duayla birlikte cevirgel duası ve surhubad duasını okudum dördüncü gün geri döndü

peri
09-18-2011, 16:16
ama 7 güne tamamlamalıyım sanırım

cameron
09-19-2011, 00:21
çevirgelle surhubad duasını kaç kere okudun tam olarak nasıl yaptın yardımcı olursan sevinirim

peri
09-19-2011, 08:25
çevirgelle surhubad duasını kaç kere okudun tam olarak nasıl yaptın yardımcı olursan sevinirim
cevirgel duası ve pesinden surhubad duasını okudum saat 20 00 dan sonra okumaya calıstım pesinden ya şedidel batsi duasını okudum sitede mevcut birde kalbini sıkıstırmak icin icin olan dua var 7 kez okuyorsun üst üste tabe inanarak veniyet ederek okudum geldi... yedi güne tammalayacagım vede hergün tekrarar kalbi yumusasın ve ya muksit i okuyorum ev huzuru icin buldugum duaları da tekrar ediyorum

peri
09-19-2011, 08:26
cevirgel ve surhubadı birer kez okuyorum ve 7 gün okunacak yzıyordu

cameron
09-19-2011, 21:40
**peri** çokkk teşekkür ederim bitanesin sen :) önerdiğin duaları okuyorum şimdiye kadar bi kere aradı inş geriside gelicekk seninde bütün duaların kabul olur inşş

peri
09-19-2011, 22:53
**peri** çokkk teşekkür ederim bitanesin sen :) önerdiğin duaları okuyorum şimdiye kadar bi kere aradı inş geriside gelicekk seninde bütün duaların kabul olur inşş
insallah canım allah mazlumların yanında olur insallah

ipek
09-20-2011, 12:20

Sayın arizoa sizden ALLAH RAZI OLSUN aldığım bilgilere önerdiğiniz uygulama işeyaramış fakat ben birdetayı kaçırışım yaptıklarım dan ki benle uğraşanın bir arap asılı şimdi bana doğru yapılan bir şey hissediyorum kalbimi sıkışıyor uyuşuyorum sizin bana tarif ettiğiniz gibi yaptım "korunarak yaptım ayetel kürsi okudum 7 adet fatiha okudum nas felak ve devamında "kahrül ve müntekimi birleştirdim " öyle rahat ediyordum ki bu sabah ezanla beraber üstümde bir ağırlık her tarafım uyşmaya başladı sanki birileri sürekli okuma yapıyor karşılını verir mişcesine ne oldu sayın arkadaşlar ve ARİZONA bana ne oldu? ne yapmam gerkiyor ezendan beri okumadığım dua kalma dı

fırtına
09-20-2011, 15:59
slm ya şedidel batşi okuyorum.Bana çok zulum etmiş ve hayatımı geleceğimi elimden almış biirne yapıyorum. ama 2.gündeyim inş.7 güne tamamlayınca haber veririm.Tabi onun zarara uğradığından veya durumunun ne old bilemem ama duyarsam paylaşırım.

ipek
09-20-2011, 18:06
sayın ARİZONA yardımınızı bekliyorum

AriZoNa
09-20-2011, 19:00
Sayın arizoa sizden ALLAH RAZI OLSUN aldığım bilgilere önerdiğiniz uygulama işeyaramış fakat ben birdetayı kaçırışım yaptıklarım dan ki benle uğraşanın bir arap asılı şimdi bana doğru yapılan bir şey hissediyorum kalbimi sıkışıyor uyuşuyorum sizin bana tarif ettiğiniz gibi yaptım "korunarak yaptım ayetel kürsi okudum 7 adet fatiha okudum nas felak ve devamında "kahrül ve müntekimi birleştirdim " öyle rahat ediyordum ki bu sabah ezanla beraber üstümde bir ağırlık her tarafım uyşmaya başladı sanki birileri sürekli okuma yapıyor karşılını verir mişcesine ne oldu sayın arkadaşlar ve ARİZONA bana ne oldu? ne yapmam gerkiyor ezendan beri okumadığım dua kalma dıbir bıçağı birisine sallarken kendinizi de yaralayabilirsiniz.bunu göz ardı etmemeniz gerekirdi.

ipek
09-20-2011, 19:31
napıcam yardım edin !!!

Pın@R
09-21-2011, 15:01
Müstakbel kayınvalidem oğlundan 1.5 yaş büyüğüm diye yapmadığını bırakmadı nişan arefesinde biz birbirimizi çok sevdiğimiz halde,başkası olur unutursunuz bu iş olmaz dedi iki yüzlünün teki bana ayrı söyledi oğluna ayrı söyledi sayesinde oğlu yüzüme bakmıyor,kayınvalideyemi okusam yoksa oğlunamı yarı yolda bırakılmak mı daha kötü yoksa namusa uzanan dil mi...

peri
09-21-2011, 19:10
demekki sevmemeis nisanlınız sevse kolay vazgecmezdi annesinin sözünüde dinlemezdi kurtuldugun icin sevinmelisnn her ikisnede oku bence sonrada unut gitsinler degmezler

hedonist
09-22-2011, 13:07
başka uygulayanlar etkisini görenler veya ter etkisini görenler varmı acaba ? ters etkisini görenler nerede yanlış yapıyorlar ? haksız yerede yapsak bunu söylenen etki olur mu ?

cameron
09-23-2011, 00:27
*peri* ilk okumamda 10 dak sonra tel çaldı daha barışmadık ama bana sensiz yaşayamıyorum dedi inanamıyorum hala allah herkesin duasını kabul etsin allah senden razı olsun bütün duaların kabul olsun :)

cameron
09-23-2011, 00:35
pın@r sabret bence ve dua et eğer gerçekten seviyosa kimseyi dinlemes pişman olur gelir bende aynı durumdaydım 1 ay bile dayanamadı ben anlamıyorum zaten aileleri çocuklarının mutsuzluğuyla nasıl mutlu oluyolar 1 aydır görmüyordum sevgilimi bugün gördüm ve çok kötü bi haldeydi uyumuyorum yemiyorum yaşıyomuyum bilmiyorum dedi inş herşey düzelicek sadece sabır

Pın@R
09-25-2011, 01:06
Tşk ederim cameron,inşallah darısı başıma sen beni bırakmadan bırakmam diyen insan annesi yüzünden beni terk etti ve annesine göre o sevenleri ayırmadı ne yalan söyleyeyim o kadına hakkım helal değildir kalbimi kırdı üzdü yıprattı hiçbirşey yapmak istemiyorum Allahtan bulsun Allaha havale ediyorum onu tek istediğim oğlu bana geri dönsün ve bu sefer naparsa yapsın bizi ayıramasın...

CIRAK
09-25-2011, 11:17
Sevgili pınar kardeşim sn ARİZONA nın uyarısını dikkate alınız lütfen sonra pişman olamayasınız

peri
09-25-2011, 12:16
insallah herseyin hayırlısı olur sevindim adınıza sayin cameron tesssekkür ederim allah mazlumların yanındadır insallah

Pın@R
09-25-2011, 14:11
Milhami gerçekten defalarca düşündüm haksızsam Allah katında boynum kıldan ince Allah en yakın zamanda haklıyı haksızı inşallah gösterir ama yinede uyarın için tşk ederim.

fırtına
09-26-2011, 12:45

bu uygulamayı yaptım 1 hafta dvm ettim.Abdestli ve namazı kıldıktan sonra.Sanırım bi faydası olmadı ve rüyamda da hiç korkutma kötü şeyler görmedim.Faydasını görenler var mı acaba?

pentimento
09-26-2011, 14:36
Tşk ederim cameron,inşallah darısı başıma sen beni bırakmadan bırakmam diyen insan annesi yüzünden beni terk etti ve annesine göre o sevenleri ayırmadı ne yalan söyleyeyim o kadına hakkım helal değildir kalbimi kırdı üzdü yıprattı hiçbirşey yapmak istemiyorum Allahtan bulsun Allaha havale ediyorum onu tek istediğim oğlu bana geri dönsün ve bu sefer naparsa yapsın bizi ayıramasın...

Bu erkekler niye böyle sanırım bu sorunun cevabını öğrendiğimizde sorunu çözmüş olacağız.
Ben de eşimin kalbini sıkıştırmak istiyorum ama benimki o hastalansın bela bulsun falan diye değil sadece beni düşünsün önemsesin istiyorum sanırım bu uygulama benim işimi görmez buna benzer ama eşimin başına iş açmayacak bir uygulama bilen varsa bana yardımcı olabilirmi?

sermmm
09-27-2011, 05:17
arkadaşlar kimileriniz bu uygulamayı yapıp kendilerinin kalbinin sıkıştığını söylüyo doğrudur çünki hatırladıım kadarıyla bu duaisim söylenilerek yapılan birdua ben bunu uzun zaman önce biyerlere yazmıştım ama bulamadım eğer bulsaydım sizeyazıcaktım hata bi arkadaşım bunu denedi ama bi hata yaptı isim söyleniyo dediğimde kendi adını söylemişti ve daha yaptığı gece tesirini görmüş ama ondan kalp sıkışması olmadı o sadece kavgalı olduğu kişiye karşı aşırı bi sevgi duymuştu kendini tutamayıp onu aramış :D isimin nerdesöylendiğini hatırlamıyorum o yüzden yardımcı olamıycam bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar ben hiç yapmadım bu duayı nasıl biretkisi vardır bilmiyorum

gulom55
09-27-2011, 09:56
belli bi gunu yada saati varmi acaba 15.ine kadarmı yapılacak yoksa 15.inden sonramı saatinide solerseniz sevinirim tşk

AriZoNa
09-27-2011, 18:10
arabi ayın ikinci yarısında gece yarısından sonra yaparsanız daha etkili olur.

Ea
09-27-2011, 18:25
Bu erkekler niye böyle sanırım bu sorunun cevabını öğrendiğimizde sorunu çözmüş olacağız.
Soru yanlış. Sormanız gereken soru şu: Biz kadınlar niye böyleyiz? Neden bu karaktersiz, sorumsuzluğun dibine vurmuş erkeklerin peşinden koşar dururuz?
Bir de bu herifleri elde etmek için büyü yapıyorsunuz ya, Allah size akıl fikir versin. Mecbursanız, bir şey diyemem. Ama mecbur olmadığınız halde aynı adamın peşinden koşuyorsanız, yaptığınız büyünün tutmaması belki de en hayırlısıdır...

pentimento
09-28-2011, 03:58
Soru yanlış. Sormanız gereken soru şu: Biz kadınlar niye böyleyiz? Neden bu karaktersiz, sorumsuzluğun dibine vurmuş erkeklerin peşinden koşar dururuz?
Bir de bu herifleri elde etmek için büyü yapıyorsunuz ya, Allah size akıl fikir versin. Mecbursanız, bir şey diyemem. Ama mecbur olmadığınız halde aynı adamın peşinden koşuyorsanız, yaptığınız büyünün tutmaması belki de en hayırlısıdır...

Yazdıklarımı okusaydınız bu şekilde konuşmazdınız.Neyse yine de teşekkür ederim.

gulom55
09-28-2011, 10:46
bu uygulama ne zaman yapılacak acaba tşk

gulom55
09-28-2011, 10:48
ayın15 .ine kadarmı yoksa 15.inden sonramı yapılacak tşk

Ea
09-28-2011, 15:41
Yazdıklarımı okusaydınız bu şekilde konuşmazdınız.Neyse yine de teşekkür ederim.
Yazdıklarınızı okudum, merak etmeyin. Sizin ve eşinizin nasıl bir psikoloji içinde olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Zira benim işim bu...

peri
09-28-2011, 16:03
aslında cok haklsınız sayın ea keske bizi üzdükleri gibi baktıkkki kendileri düzelmiyorlar yada niyetleri yok cek kapıyı arkana bakmadan cık .... ama olmuyo iste öyle detaylar düsnüyor ve yasıyorsunuzki düzeltmek icin cırpındıkca batıyorsunuz daha cok cırpınıyorsunuz ve daha cok batıyorsunuz .... sonrada dualardan medet umuyoruz bi bakmısızki ömürrr bitmis mutluluk adına bir sey yok elde sıfır....o gidyor evde terör estiryor dısarda da n e yapıyorsa yapıyor ( orası muama) bizde evde oturup neyim eksik neden neden diye yakınıyoz iste hepsi buu

Ea
09-28-2011, 19:59
aslında cok haklsınız sayın ea keske bizi üzdükleri gibi baktıkkki kendileri düzelmiyorlar yada niyetleri yok cek kapıyı arkana bakmadan cık .... ama olmuyo iste öyle detaylar düsnüyor ve yasıyorsunuzki düzeltmek icin cırpındıkca batıyorsunuz daha cok cırpınıyorsunuz ve daha cok batıyorsunuz .... sonrada dualardan medet umuyoruz bi bakmısızki ömürrr bitmis mutluluk adına bir sey yok elde sıfır....o gidyor evde terör estiryor dısarda da n e yapıyorsa yapıyor ( orası muama) bizde evde oturup neyim eksik neden neden diye yakınıyoz iste hepsi buu
"...evde terör estiryor dısarda da ne yapıyorsa yapıyor..." sözü her şeyi çok güzel anlatıyor aslında. Bu seçimin bedeli genellikle bu oluyor. Bu tür yazıları okudukça, aklıma hep "Hayvan Mezarlığı" filmi geliyor. Hayata döndürdüğünüz kişi, eski o olamıyor genellikle.
Farzedin ki döndü. Farzedin ki her şeyi unutup yine eski o oldu. Bu sefer de içinizde kırılan şeyleri kolay kolay tamir edemiyorsunuz. Size uyguladığı şiddeti veya yabancı bir kadının koynunda geçirdiği saatleri düşünmeden edemiyorsunuz. Bu kapana kendi ayağınızla girdiğiniz için adamı da suçlayamıyorsunuz. İçiniz kan ağlıyor ve fakat kimselere derdinizi açamıyorsunuz. Düzgün giden evliliği bozan kişi olmaya da cesaret edemiyorsunuz. Hayatınızı bu kırıklıklarla yarım yarım yaşamak zorunda kalıyorsunuz.
Umarım pentimentonun da başına bunlar gelmez.

pentimento
09-29-2011, 23:30
"...evde terör estiryor dısarda da ne yapıyorsa yapıyor..." sözü her şeyi çok güzel anlatıyor aslında. Bu seçimin bedeli genellikle bu oluyor. Bu tür yazıları okudukça, aklıma hep "Hayvan Mezarlığı" filmi geliyor. Hayata döndürdüğünüz kişi, eski o olamıyor genellikle.
Farzedin ki döndü. Farzedin ki her şeyi unutup yine eski o oldu. Bu sefer de içinizde kırılan şeyleri kolay kolay tamir edemiyorsunuz. Size uyguladığı şiddeti veya yabancı bir kadının koynunda geçirdiği saatleri düşünmeden edemiyorsunuz. Bu kapana kendi ayağınızla girdiğiniz için adamı da suçlayamıyorsunuz. İçiniz kan ağlıyor ve fakat kimselere derdinizi açamıyorsunuz. Düzgün giden evliliği bozan kişi olmaya da cesaret edemiyorsunuz. Hayatınızı bu kırıklıklarla yarım yarım yaşamak zorunda kalıyorsunuz.
Umarım pentimentonun da başına bunlar gelmez.
Sayın Ea yazdığınız yorumları okudum gerçekten bizlerin psikolojisini anladığınız kanısındayım.son yazdığınız yorumda umarım pentimento da aynı şeyleri yaşamaz demişsiniz ki bunları ben de yaşıyorum açık açık belli değil ama hani derler ya kadın hisseder diye aynen öyle. eşimin bir tanemin benden uzaklaştığını sinsi bir yılanın aramıza sokulduğunu biliyorum. inanın tespitiniz çok doğru yaşanan kırgınlıkarı unutamıyorsunuz her anınızda sil baştan başa dönüyorsunuz eşimin beni aldattığından adım gibi eminim ama ondan vazgeçmem geçemem. Neden diyeceksiniz? Ben eşimle bir araya gelebilmek için herşeyden vazgeçtim herşeyi herkesi ardımda bıraktım ki bunlar maddi manevi büyük şeylerdi.bu kadar uğraş ellbetteki çok sevdiğim insan içindi o buna değerdi. Şimdi ne idüğü belirsiz bir kadın için eşimi bırakamam o benim kaderim alınyazım.Bir savaş veriyorum öyle ya da böyle bu savaşı ben kazanmalıyım bunu hem kendim hem sevgim hem de minicik bebeğim için başarmalıyım. Bu savaşta herşey mübah zor kazandım kolay kaybetmem.
Ayrıca size teşekkür ediyorum benim için bulunduğunuz güzel temenniler için.

gulom55
09-30-2011, 10:47
sevgili arizona ikinci hafta derken ayın 15.inden sonra okumam gerekiyo yanlış anlamadım degilmi hersey için tşk ediyorum bu uygulamayı deniycem sizede yazıcam

AriZoNa
09-30-2011, 19:05
ikinci hafta değil arabi ayın ikinci yarısı yani 3. ve 4. haftalarda

lamour
10-08-2011, 19:46
ben bu duayı 6 gün yaptım koruma duası ile ama son gün onun yeni kız arkadaşını görünce hırslanıp resmine bakarak hırslı bir şekilde duayı okudum okadar içtenmi yaptım gece rüyamda onunla konuştum bana senden nefret ediyorum dedi ve kalbim sıkışarak kalktım kendime uzun süre gelemedim ayeten kürsiyi okudum biraz olsun rahatladım koruma yapmadığımdanmı yoksa tuttumu duama anlamadım ama gerçekten çok korktum her halde birdaha cesaret edemem tuttumu bilmiyorum ama haber almadım ama sahibini kesen bir dua karşıdakine kim bilir neler yapar .sizce devam ediyimmi çünkü aber alamdım bana yardımcı olun lütfen...

cameron
10-08-2011, 21:22
ben bu duayı okumadan önce her gece yasin ve ayetel kürsiyi 7 kere okudum bende kalp sıkışması olmadı canım

lamour
10-09-2011, 12:50
tamam bende okuyordum o gece okumadan yaptım ama sabahından ayeten kürsiyi okumuştum niye 7 .gün songün oldu birde ben haber alamadım bu demekki tutmamış mı oluyor tekrar yapmaktan korkuyorum sizce yeniden deneyimmi

peri
10-09-2011, 14:09
tamam bende okuyordum o gece okumadan yaptım ama sabahından ayeten kürsiyi okumuştum niye 7 .gün songün oldu birde ben haber alamadım bu demekki tutmamış mı oluyor tekrar yapmaktan korkuyorum sizce yeniden deneyimmi
haksız yere yapıyorsanız size de dönmüs olablir ne dersiniz

peri
10-09-2011, 14:10

Ve üzerine 1 defa : Fi kulubihim meradun fe zede hümüllahü meradan ve lehüm azebün elim. yazılanları iyece okudunuzmu sayın lamour

peri
10-09-2011, 14:11
Kesinlikle dikkatli yapılması lazımdır. Yani kalkıp zararsız ve iyi bir insanda denemeyin.. size bir şekilde zarar vermiş olsun veya hakkınıza girmiş olsun.

AriZoNa
10-09-2011, 14:35
belirli bir majikal güce erişmemiş kişiler elbette başarıyı elde edemezler. herkesin yaptığı çalışma tutsa düşünsenizde milletin hali ne olur?

peri
10-09-2011, 15:32
[QUOTE=AriZoNa;117410]belirli bir majikal güce erişmemiş kişiler elbette başarıyı elde edemezler. herkesin yaptığı çalışma tutsa düşünsenizde milletin hali ne olur?[/QUOT İHLAS BİR NİYETLE YAPMAYA BASLADIGI ZAMAN birde gercektn mazlumsa karsındakine etki edeblior insan ama gecici oluyor tabii ya dularına hep devam edecen yada vefkini saglam yapacan yada yaptıracan

lamour
10-09-2011, 19:53
buna emin olunki şurda allahın huzurun söylüyorum yaptığım kişi sonuna kadar hak eden biri ...birde bişey soracağım birşekilde bişeyleri musallat etmemişimdir demi içimde korku oluştuda.

peri
10-09-2011, 19:56
buna emin olunki şurda allahın huzurun söylüyorum yaptığım kişi sonuna kadar hak eden biri ...birde bişey soracağım birşekilde bişeyleri musallat etmemişimdir demi içimde korku oluştuda.
koruma yaparak yapın bu tür dualarınızı birde karsınızdaki kisnin enerjisi daha yüksekse geri tepeblir

lamour
10-09-2011, 20:14
evet doğru kalp gözü açık biri bak bunu hiç düşünmedim .Ben ondan hep şüpelendim hımm belkide hisseti benim yaptığımı

gulom55
10-10-2011, 14:28
sevgili arizona bana kızacaksın belki ama 3. ve 4 .hafta dediğin 15.16.17 diye gitmiyomu tsk

adagören
10-10-2011, 14:40
bu ay küçülmelerini miladi takvime uyarlayıp açıklayacak arkadaşla varmı yardımcı olurlarsa sevinirim.

MUCİZEDİR
10-10-2011, 15:09
İntikam almak kulağa pek hoş gelmiyor. Yaşadığımız herşeyin bir nedeni var bazen canımız o kadar yanarki dayanamayız. Ama herşeyin evren tarafından üstün bir bilinçle yaşatıldığını ve ne olursa olsun arınmamız gerektiğini unutmazsak mutlu oluruz demiycem ama en azından huzurlu oluruz... diye düşünüyorum....

gulom55
10-18-2011, 15:39
arabi ayını 3 ve 4 .haftası hangi gune geliyo yardım edermisin sevgili arizona bu uygulamayı yapmak istiyorum ve senin dediğin gibi yapmak istiyorum tşk

AriZoNa
10-18-2011, 15:43
şimdiden itibaren 1 hafta içerisinde okuyabilirsiniz.

husam87
10-18-2011, 15:55
arkadaşlarım ben bunu çok denedim ama hiç bir sonuç alamadım.

nothingforless
10-18-2011, 20:58
keşke bu işler bu kadar kolay olsaydı
şedidel batşiyi oku sevmediğine zarar ver ya da korkut ya da ruhunu sık..
bu maalesef mümkün değil, unutmayın ki zarar vermeye ,bunaltmaya çalıştığınız kişinin sahibi ALLAH-U TEALA dır

siz kendinizi haklı görmekle ilahi kanunlar sizi destekleyecek diye bir kaide yok
Bu tarz okumaların yapılması için şeytan insanı dürtükler, Buruc suresinden bir kısım olması bu yapılanın büyü olmadığı manasına gelmiyor

Bu okuma büyüdür, herşeyden önce imanı kaybetme ve kafir olarak yargılanma durumu var..
İkincisi, delikten çıkardığınız yılan önce etrafa sonra size saldıracaktır
bir zaman sonra kendinizde garip haller, rahatsız edilmeler başlayınca gelir burada derman ararsınız ama allahın adaleti yakanızı bırakmaz.

Ayrıca havas adı altında paylaşılıp kendi aklınıza, değer yargılarınıza, öfkenize göre
yaptığınız bu okuma sizin kısmetinizi bağlar, evlenmenize engel olur işe girmenize rızık durumunuza sebep olur

hayatınız allak bullak olur, neden acaba diye düşünür mana veremezsiniz
Yine hem sizin (ailenizdeki fertler dahil ) hem de karşı tarafın ölümü mevzu bahis olabilir

Ahirete inanan, allahtan korkan bu tarz şeyleri yapmasın

nothingforless
10-18-2011, 21:02
Ha bir de korunma duası filan yoktur bunu unutmayın
büyü yapıyorsunuz, allahu tealaya isyan ediyorsunuz onu ben cezalandırırım sana kalmadı diyorsunuz sonra allahın yarattıklarından onun izni olmadan mı korunabileceğinizi sanıyorsunuz?

Allah isterse koruma diye okudugunuz da etkisiz hale gelir
bu kadar kendinizi şeytanın iğvasına kaptırmayın
dünyanızı ahiretinizi darma duman edersiniz
bu sadece şedidel batşi okuması için değil, kişilerin hayatlarını, iradelerini rızıklarını evlenme durumlarını ve saglıklarını onların haberi olmadan değiştirmeye yönelik yapılan tüm okuma gömme yakma vs tüm türler büyüdür

Siz bir başkasının hayatı üzerinde söz sahibi değilsiniz, ne cüret bu tarz işlere kalkışılıyor anlayabilmiş değilim

ASKER
10-18-2011, 21:14
Ha bir de korunma duası filan yoktur bunu unutmayın
büyü yapıyorsunuz, allahu tealaya isyan ediyorsunuz onu ben cezalandırırım sana kalmadı diyorsunuz sonra allahın yarattıklarından onun izni olmadan mı korunabileceğinizi sanıyorsunuz?

Allah isterse koruma diye okudugunuz da etkisiz hale gelir
bu kadar kendinizi şeytanın iğvasına kaptırmayın
dünyanızı ahiretinizi darma duman edersiniz
bu sadece şedidel batşi okuması için değil, kişilerin hayatlarını, iradelerini rızıklarını evlenme durumlarını ve saglıklarını onların haberi olmadan değiştirmeye yönelik yapılan tüm okuma gömme yakma vs tüm türler büyüdür

Siz bir başkasının hayatı üzerinde söz sahibi değilsiniz, ne cüret bu tarz işlere kalkışılıyor anlayabilmiş değilim

sizin anlayışınız az ise insanlar ne yapabilir sayın nothingforless ?

peri
10-19-2011, 15:34
:3D Smiles (176)::3D Smiles (176)::3D Smiles (176)::3D Smiles (176):sizin anlayışınız az ise insanlar ne yapabilir sayın nothingforless ?

Ea
10-19-2011, 16:24
Âlemlerin Rabbi olan Allah dilemedikçe, siz dileyemezsiniz. (Tekvir,29)
Bir işin, büyü neticesinde meydana geldiğini düşünüyorsanız, serzenişte bulunacağınız ilk varlık Allah olsun.

meg
11-05-2011, 23:50
varya sebepsiz yere öyle acıttı ki canımı tam aradığım şeydi

meg
11-07-2011, 13:23
valla ben bugün okumaya başladım.yaptığım kişi hakkımı yedi.süreklide yapıyor

hakkımda konuştu,dara düştüm oh çekti daha neler neler

bende duaya başvurdum neden yapmım ki artık

sonucu yazacağım

meg
11-13-2011, 17:34
ben 4 gün yaptım.gerçekten o kişi uyuyamadı ve doktora gitti

7 güne tamamlamadım çünkü şeker ve tansiyon hastası...bi şey olur diye korktum

konu sahibine teşekkür ederim,iyi bir deneym oldu:)

cameron
11-13-2011, 20:07
2 ay oldu bu uygulamayı yapalı ahını aldım başıma bir sürü şey geldi beni affet dedi bende teşş ederim emeği olan herkese

disonans
12-31-2011, 15:41
hemen bende yapaym ama allah için o benim hakkmı yedi ama ben de onu kendimce cezalandırmıştım daha önce,ters bi etki yapmaz inşallah.

aksana21
01-02-2012, 19:36
Merhabalar..
Ben bu tarz bir dua okumuştum ama o gece kötü sesler duyup uyanmıştım..sorduğumda koruma yapın denmişti.acaba bunun içinde korunma yapmak gerekirmi?

CaMiLLa
01-02-2012, 21:13
Elbette her uygulama oncesi mutlaka koruma yapilmali...

umutyarinlarda
04-16-2012, 12:36
bugün ile birlikte 3. gün olacak uygulama yapalı.önceden 7 defa ayetel kürsi okuyorum.ilk akşam onun resmine bakarak yaptım.oda karanlık sadece bir mum yanıyor.artık konsantrasyondan mıdır nedir, karşımdaki resimdeki suret adeta hani çizimlerde cin tasvirleri olur ya, aynı onlara benzedi.çok çirkin iğrenç bir şey.belkide artık gözlerim şaşı bakıyordu o yüzdendir.hiç korkmadan devam ettim ve bitirdim.üstadlara sorum acaba bunun anlamı nedir? bu tuttuğuna mı yoksa tutmadığına mı işaret sizce.birde bu cin sanki bir erkeğe benziyordu, halbu ki ben bu çalışmayı bir bayana yaptım...

nuray1805
04-16-2012, 12:53
bunu peş peşe 7 gün yapmak zorundamıyız 2 günde bir yapsam tutarmı ? pek müsait olamıyorum birilerine yakalanma olayı varda :S

su24
04-16-2012, 12:57
Ben koruma yapmadan okumuştum. Bir gece okuyabildim özel nedenlerden dolayı. Okuduğum kişiye etkisi oldu mu bilemem ama sürekli okuduğum kişiyi gördüm. Yediye tamamlayabilseydim olacaktı belki de. Bu dua hem kalbi sıkışsın, dara düşsün, hem de sevginden duramasın, seni düşünmeden edemesin diye de niyet edilip okunuyor bildiğime göre. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.

umutyarinlarda
04-16-2012, 13:04
Ben koruma yapmadan okumustum. Bir gece okuyabildim özel nedenlerden dolayı. Okuduğum kişiye etkisi oldu mu bilemem ama sürekli okuduğum kişiyi gördüm. Yediye tamamlayabilseydim olacaktı belki de. Bu dua hem kalbı sıkışsın, dara düşsün, hem de sevginden duramasın, seni düşünmeden edemesin diye de niyet edilip okunuyor bildiğime göre. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.
Sevgili su24 evet birçok yerde geçiyor. Hatta en son okunan dua filan değişik olan örnekler de var. İşi bilen birilerinden net bilgiler almak lazım. Ama şu da var ki, bence birçok şey niyetdir. Sen ne niyetle okursan o olacaktır...

umutyarinlarda
04-16-2012, 13:07
Var ya, sebepsiz yere öyle acıttı ki canımı, tam aradığım şeydi.
Sevgili meg benim canım da o kadar yandı ki, erise gözümün önünde, kılım kıpırdamaz, o derece. Onun kadar kötü birini bir daha karşıma çıkartmaz yüce ALLAHIM inşallah...

umutyarinlarda
04-16-2012, 14:00
bugün ile birlikte 3. gün olacak uygulama yapalı.önceden 7 defa ayetel kürsi okuyorum.ilk akşam onun resmine bakarak yaptım.oda karanlık sadece bir mum yanıyor.artık konsantrasyondan mıdır nedir, karşımdaki resimdeki suret adeta hani çizimlerde cin tasvirleri olur ya, aynı onlara benzedi.çok çirkin iğrenç bir şey.belkide artık gözlerim şaşı bakıyordu o yüzdendir.hiç korkmadan devam ettim ve bitirdim.üstadlara sorum acaba bunun anlamı nedir? bu tuttuğuna mı yoksa tutmadığına mı işaret sizce.birde bu cin sanki bir erkeğe benziyordu, halbu ki ben bu çalışmayı bir bayana yaptım...
Üstadlar sorumun cevabını biliyor musunuz acaba???

Pın@R
04-16-2012, 14:06
Ben bu işlemi yapmadan önce 7 tane ayetel kürsi okudum. Onun dışında başka bişey okumadım. Ne korkutma oldu ne de bişey gördüm. Tam hatırlamıyorum ama 7 geceye tamamlayamadım diye hatırlıyorum. Bence arkadaşım sen etkisinde kalmışsın başta olan yorumları okudun sanırım cinler rahatsız eder haksız yere okursan tarzında.

umutyarinlarda
04-16-2012, 15:18
Ben bu işlemi yapmadan önce 7 tane ayetel kürsi okudum onun dışında başka bişey okumadım ne korkutma oldu nede bişey gördüm,hatırlamıyorum ama 7 geceye tamamlayamadım diye hatırlıyorum. Bence arkadaşım sen etkisinde kalmışsın başta olan yorumları okudun sanırım cinler rahatsız eder haksız yere okursan tarzında.

Sevgili Pınar, ben rahatsız olmadım ki bu durumdan, ne bir korku ne de başka bir durum. Haksız yere yaptığımı düşünmüyorum. O o kadar günaha girdi ki...

Joizaza
04-16-2012, 16:02
Sonuç alan arkadaşlar varmı ?

umutyarinlarda
04-24-2012, 12:56
ya abartmak istemiyorum ama sanırım etki ediyor.elimde kesin bilgiler yok ama işe yaradığına dair ufak ip uçları var sanki...tam olarak 7 gün yaptım mı şimdi hatırlayamıyorum, belki bir günü kaçırmışta olabilirim ama.

pasaklı tanrıça
04-25-2012, 16:04
Badem haklı. Arada bir yapacaksın ki mazlumun da Allah'ı olduğunu anlasınlar. Hak edene yapın, Allah kalbimizi bilmiyor mu? Bilir elbet. O her şeyi bilir çok şükür.:clap1::clap1::clap1:

cisri
04-25-2012, 16:56
Teşekkürler arizona. Haklı davalarda düşmanı titretmek gerekli. Eline, yüreğine sağlık. Güzel bir çalışma...

umutyarinlarda
05-09-2012, 12:36
Ben 4 gün yaptım. Gerçekten o kişi uyuyamadı ve doktora gitti.

7 güne tamamlamadım. Çünkü şeker ve tansiyon hastası... Bir şey olur diye korktum.

Konu sahibine teşekkür ederim, iyi bir deneyim oldu. :)

Sevgili meg tebrik ederim. Canını yakanın canını yakacaksın...

mehlika
05-09-2012, 14:10
Kısa bir zaman sonra uygulamayı düşünüyorum.Teşekkürler sn.Arizona...

Ea
05-09-2012, 16:47
Ben koruma yapmadan okumuştum. Bir gece okuyabildim özel nedenlerden dolayı. Okuduğum kişiye etkisi oldu mu bilemem ama sürekli okuduğum kişiyi gördüm. Yediye tamamlayabilseydim olacaktı belki de. Bu dua hem kalbi sıkışsın, dara düşsün, hem de sevginden duramasın, seni düşünmeden edemesin diye de niyet edilip okunuyor bildiğime göre. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.
Sevgili su24,
Yanlışların hepsini düzelttim. Sanırım böylesi daha iyi oldu... :-)

basak90
05-09-2012, 16:56
@ Ea
Yanlış nerede?

Ea
05-09-2012, 17:05
@ Ea
Yanlış nerede?
Düzelttim dedim ya. :-)

basak90
05-09-2012, 17:08
@Ea
;) Ben önce hatanın uygulamada olduğunu düşünmüştüm... Tamam, şimdi anladım:)

fatmanur
05-09-2012, 21:33
Sevdiğimiz ama bize kötülük yapan birine yapsak, aramız bozulur mu?

melisaçayı
05-23-2012, 12:40
7 gece yaptım..haklı yere yaptım..pazartesi 7.gündü..henüz bir ses seda yok..

su24
05-23-2012, 14:52
7 gece yaptım..haklı yere yaptım..pazartesi 7.gündü..henüz bir ses seda yok..
canım sen sen vefk tasıyosun .hocanın sana demesi lazım verdığı dua dısında bı okuma yada işlem yapma diyee.vefkin enerjisini yaptığın işlemler okumalar etkilebilir..anlıyorum senı ama az sabır etseydin yaa...inş senınde yarın olumlu haberini alırız cnm..

melisaçayı
05-23-2012, 15:37
canım sen sen vefk tasıyosun .hocanın sana demesi lazım verdığı dua dısında bı okuma yada işlem yapma diyee.vefkin enerjisini yaptığın işlemler okumalar etkilebilir..anlıyorum senı ama az sabır etseydin yaa...inş senınde yarın olumlu haberini alırız cnm..

yapabilirsin sorun yok dedi...dedim ya herkes bi değişik..kim doğru kim yanlış ben bilmiyorum artıkkk

sbnmbdkn
05-23-2012, 16:08

korunma duası nedir?? birde deneyen varsa lütfen bizimle paylaşabilirmi?

sbnmbdkn
05-23-2012, 16:09

mehlika
05-23-2012, 16:18
sitede korunma duaları mevcut.mesela Ayetel Kürsi yada başka dualarla yapılan korunmalar var...

sbnmbdkn
05-23-2012, 17:13
sitede korunma duaları mevcut.mesela Ayetel Kürsi yada başka dualarla yapılan korunmalar var...

teşekkür ederim buldum.

emyrs
05-23-2012, 19:45
Bir koruma yapsak olur mu bu korkutmalar için ?

emyrs
05-23-2012, 20:12
Önce 660 defa "Ya şedidel batşi" okuyacaksın, ardından Fi kulubihim meradun fe zadehümüllahü meradan ve lehüm azebün elim.

birde anlayamadığım 660 defa ya şedidel batşi mi diyeceğiz yoksa bu duanın adı mı ?

Pın@R
05-23-2012, 21:38
birde anlayamadığım 660 defa ya şedidel batşi mi diyeceğiz yoksa bu duanın adı mı ?

660 defa ya şedidel batşi deyip altında yazanı 1 sefer okuyacaksın.

emyrs
05-24-2012, 18:05
660 defa ya şedidel batşi deyip altında yazanı 1 sefer okuyacaksın.

teşekkürler ...

kaane
05-24-2012, 20:05
Yapmayın arkadaşlar, gerek yok, Allah hesabını sorar. Ne gerek var bunlara? Size yapılan haksızlıkların hesabını bırakın mahşerde sorun. Ben bunu sevdiğinin büyük pişmanlıkla seni düşünmesi başlığına aldanarak başka bir sitede okumuştum. Ters tepti bana döndü, birden kıza bağlandım deli gibi, aptal gibi oldum resmen, sesini duymadığımda ağlıyodum, çılgına dönmüştüm resmen. Zaten okumaya başladığım gün ve diğer okuduğum günlerde gece 2 de yatıyodum sabah 5-6 ya kadar uyuyamıyodum. Başıma gelmneyen kalmadı, en sonunda temizlendim çok şükür. Yapmayın ters teperse çok kötü olur..

emyrs
05-24-2012, 21:02
Yapmayın arkadaşlar, gerek yok, Allah hesabını sorar. Ne gerek var bunlara? Size yapılan haksızlıkların hesabını bırakın mahşerde sorun. Ben bunu sevdiğinin büyük pişmanlıkla seni düşünmesi başlığına aldanarak başka bir sitede okumuştum. Ters tepti bana döndü, birden kıza bağlandım deli gibi, aptal gibi oldum resmen, sesini duymadığımda ağlıyodum, çılgına dönmüştüm resmen. Zaten okumaya başladığım gün ve diğer okuduğum günlerde gece 2 de yatıyodum sabah 5-6 ya kadar uyuyamıyodum. Başıma gelmneyen kalmadı, en sonunda temizlendim çok şükür. Yapmayın ters teperse çok kötü olur..

zaten çok dikkatli yapılması gerekir diye uyarıyorlar doğru yaptığından emin misin ? bazen insanlar haketmedikleri kadar çok acı çekiyor hemde bir insanoğlundan hiç kimse bunu haketmez misal şuan benim içinde bulunduğum durumu açıklayayım ; 7 aydır sevgilimle beraberim her şey gayet yolundaydı mutluyduk sonra birden uzaklaştı benden araya buzullar girdi ne yaptıysam olmadı bana yapmadığı kalmadı şimdide benden ayrıldı nedenini söylemek bile istemiyorum ve evet acı çekmesini istiyorum .

mahide
05-24-2012, 21:33
bizde hak etmediğimiz halde çok sıkıntı cektik ve cektirende belli biri bende deniycem 20 senemizi yedi biraz sürünsünde bize haksızlık edenler bizde rahat edelim ayrıca hakkımı yiyene haksılık edenede haram olsun

AriZoNa
05-24-2012, 23:09
Yapmayın arkadaşlar, gerek yok, Allah hesabını sorar. Ne gerek var bunlara? Size yapılan haksızlıkların hesabını bırakın mahşerde sorun. Ben bunu sevdiğinin büyük pişmanlıkla seni düşünmesi başlığına aldanarak başka bir sitede okumuştum. Ters tepti bana döndü, birden kıza bağlandım deli gibi, aptal gibi oldum resmen, sesini duymadığımda ağlıyodum, çılgına dönmüştüm resmen. Zaten okumaya başladığım gün ve diğer okuduğum günlerde gece 2 de yatıyodum sabah 5-6 ya kadar uyuyamıyodum. Başıma gelmneyen kalmadı, en sonunda temizlendim çok şükür. Yapmayın ters teperse çok kötü olur..okuduğun duada kimden yardım istiyorsun peki ?

Pın@R
05-25-2012, 12:36

Özellikle uyarı yapılmış zaten haksız yere yapmayın diye,canı acıyan bilir yapmayın etmeyin denmesi ne kadar kolay,bildiğim kadarıyla sende vefk taşıyorsun,demekki seninde bişeyler için çaban var;) Biz Allah'a dua ediyoruz iyi veya kötü niyetle herkesin kendine...

emyrs
05-29-2012, 21:55
Arkadaşlar falda bile çıktı kadın sen bu çocuğa ne yapmışsın böyle kalbi sıkışmış tövbe et dedi :)

Fatos16
05-29-2012, 22:07
Bende yapmak istiyorum ama hatalarim var cesaret edemiyorum:(

basak90
05-30-2012, 02:05
emyrs sen yapmismiydin bu uygulamayi??yaptikdan sonra görüstün mü onunla??

pasaklı tanrıça
06-06-2012, 08:26
Sayın Arizona ben arabi aylardan anlamıyorum. Usulüne uygun olsun istiyorum. Bugün 6 Haziran.. En erken ne zaman başlayabilirim? Yardımcı olur musunuz, rica etsem ..?

pembesu
06-06-2012, 09:11
Biri bana okuyor sanki bugünlerde kalbim sıkışıyor daralıyorum bundan kurtulmak için bir uygulama varmı?

semerkant34
11-27-2012, 20:20
bu calismada isim kullanmak gerekiyomu? mesela calisma sahibinin adi ve ana adi , kime yapilacaksa onun adi ana adi?

AriZoNa
11-27-2012, 22:04
bu calismada isim kullanmak gerekiyomu? mesela calisma sahibinin adi ve ana adi , kime yapilacaksa onun adi ana adi?gerekmez. kişiyi aklınızda canlandırmanız ve onu kötü duruma düşürdüğünüzü imajine etmeniz yeterli.

CIRAK
11-27-2012, 22:10
bir yerde enerjisi düşük olanlara yapılan döner diye okumuştum enerjiyi yükseltmek için ne yapmalı

AriZoNa
11-27-2012, 23:57
bir yerde enerjisi düşük olanlara yapılan döner diye okumuştum enerjiyi yükseltmek için ne yapmalıüstadın önderliğinde ve izniyle icazetiyle ve eğitimiyle ancak.

Pın@R
11-28-2012, 12:09
Ben dün yıldızname baktırdım,bakan kişiden yıldızın düşük demesini bekliyordum ki,senin yıldızın hiç yok dedi,ben genede bazı çalışmalar yapıyorum,rüyalarımda korkutulmaya rağmen hala devam ediyorum,bu çalışmayı bitürlü sonuna kadar yapamadım,nasip olmuyor demekki ;)

ginoxis75
11-29-2012, 19:38
bende bu çalışmayı düşünüyorum ama tam net yazı göremedim bu uygulama tam nasıl yapılıyor yapıpta özür dileten daha göremedim forumda bende haksızlığa uğradım.

Pın@R
11-30-2012, 13:07
bende bu çalışmayı düşünüyorum ama tam net yazı göremedim bu uygulama tam nasıl yapılıyor yapıpta özür dileten daha göremedim forumda bende haksızlığa uğradım.

Bu uygulama tam

660 defa ''YA ŞEDİDEL BATŞİ'' okunduktan sonra

böyle yapılıyor. Yapan kişilerde zannetmiyorum ki çalışmam oldu desin.

yanliz
12-05-2012, 02:21
evet genellikle kimse yazmaz bende tuttu diye normalide oldu deseler bile birinde tutar digerinde tutmaz bu herkes kendi uygulamasini kendi yapmali her insanda ayni olmuyor cünki

Pın@R
11-13-2013, 17:10
fi kulübihim maradun feza dehum ....bın..... Allahu murada ve lehum ......bıntı.... Azabun elimun bima kanü yekzibüne bi hakkı ya kahharül kabıdül şedidel batşi seriül mücibu.

Türkçesinde ne yazdığını lütfen biri söyleyebilirmi? Ayrıca murada mı marada mı ?

CIRAK
11-13-2013, 17:31
fi kulübihim maradun feza dehum ....bın..... Allahu murada ve lehum ......bıntı.... Azabun elimun bima kanü yekzibüne bi hakkı ya kahharül kabıdül şedidel batşi seriül mücibu.

Türkçesinde ne yazdığını lütfen biri söyleyebilirmi? Ayrıca murada mı marada mı ?
Ya şedidel batşi", Büruç suresinin 12. ayetidir. Şedidel, şiddetli, sert Batşi ise kıskıvrak yakalayan anlamına gelmektedir. Ayetin Türkçe açıklaması ise "Doğrusu, Rabbinin yakalayışı şiddetlidir" şeklindedir.

"Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun" ise (tamamı bu şekildedir.) Bakara suresinin 10. ayetidir. Anlamı ise " Kalplerinde hastalık vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır."

Pın@R
11-13-2013, 17:51
Ya şedidel batşi", Büruç suresinin 12. ayetidir. Şedidel, şiddetli, sert Batşi ise kıskıvrak yakalayan anlamına gelmektedir. Ayetin Türkçe açıklaması ise "Doğrusu, Rabbinin yakalayışı şiddetlidir" şeklindedir.

Peki niyet edilirken a dan doğma b yaptığından pişmanlık duysun tarzı bi niyet mi olucak?

CIRAK
11-13-2013, 21:53
Peki niyet edilirken a dan doğma b yaptığından pişmanlık duysun tarzı bi niyet mi olucak?
Evet Yanlız sn Arizonanın yaptığı uyarıları dikkate alınız lütfen

Pın@R
11-14-2013, 11:30
Teşekkürler sadece heryerde farklı bilgiler var oyüzden sordum sağolun:)

zoey
11-15-2013, 02:32
kesinlikle yaklaşık 4 saattir aradığım birşey deneyeceğim ilk fırsatta inşallah olur. :)

woo
11-16-2013, 04:13
deneyen oldu mu merak ediyorum

woo
11-20-2013, 02:26
ben kalbini sıkıştırmak değil kalbini kazanmak istiyorum

AriZoNa
11-20-2013, 11:18
o zaman aynı çalışmayı kişinin kalbi benim aşkımla yansın diye niyet et.

woo
11-21-2013, 02:42
Vav deneyeceğim

Kırmızıruj
12-11-2013, 20:31
Ben denedim gercekten inaninca oluyor

beyazkelebeğimm
12-12-2013, 22:23
Ben de okuyacağım kırmızı ruj olduğunu nereden biliyorsun :( :(

kocero6666
01-08-2014, 14:22
Tecrübe etmiştim, denemek isteyenlere uyarı ; gerçekten kalbi sıkıştırıyor ve seni düşünüyor.