PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cin Suresi Ve Aşk Çivisi

AriZoNa
02-28-2010, 23:31
Karakalemle matlubu hayalinde canlandırarak bir kağıda insan sureti çizilir.resmin başına matlubun adı anne adı ve baba adı yazılır .

[Only Registered Users Can See Links]

Resim duvarda çakılı kaldığı müddetçe Cin suresini3 5 veya 7gece
41 er defa okursun. Kendisine bu amel yapılan kimse şiddetli
muhabbetten dolayı uyku uyuyamaz, yemek ve içmekten kesilir.Okumaları yaparken güzel kokulu bir buhur yakılır.Ben bizzat denedim etkisini gördüm.deneyecek arkadaşlara tavsiyem eğer garip olaylara karşı cesur değilseniz hiç denemeyin. Uygulama 3-5-7 gün uygulanabiliyor. umarım sizin de işinize yarar.

orida
04-05-2010, 09:47
kardeş resmi evin iç kısmınamı çaktın bide her okumadamı çiviye vuracaz.41 okuma bitse öyle çaksak olmazmı

histbakbiiii
04-05-2010, 10:27
enemmmmm ben bunu hayatta yapamam :)

AriZoNa
04-05-2010, 22:09
kardeş resmi evin iç kısmınamı çaktın bide her okumadamı çiviye vuracaz.41 okuma bitse öyle çaksak olmazmı
evin iç kısmına yapılıyor.cin suresini bir defa okuyup çiviye öyle vuracaksınız.hızlı vurmayın 41. vuruşta tam olarak çakılmış olacak."41 okuma bitse öyle çaksak olmazmı"olmaz bu uygulamanın yapılışı dediğim gibi.

sultana_
04-06-2010, 22:22
Ben bunu yıllar önce bir kitapta bulup yapmıştım.
Artıkın vatandaşlar cehaletime acıyıp bana ilişmediler mi nedir,herhangi bir ürkütülme korkutulma haliyle karşılaşmamıştım.Çünkü ne koruma halkası yapmak ne de başka bir önlem almak gelmemişti aklıma.Ucuz yırtmışım demek ki:D
Gelelim sonuca,matlup harbiden deliye dönmüştü.
Ama o dönemde ne bulursam deniyordum zati.Bu yüzden yaptıklarımdan hangisinden etkilenmiştir,hepsi birden gidip mi elemanı delirtmiştir,bilemeyeceğim:D

AriZoNa
04-07-2010, 15:44
delirdi derken ters mi tepti olumsuz etki oldu yoksa muhabbet olarak mı deliye döndü?

sultana_
04-07-2010, 20:41
Şöyle anlatayım,yüzümü görünce şeytan görmüşe dönen adam okulumun kapısından ayrılmaz olmuştu.Hatta hastalandığımda evi çiçekçi dükkanına çevirmişti.Babam da onun suratını çarşamba pazarına çevirmek isteğiyle dolup taşmıştı:)))
Olumlu olmuştu yani.
Gerçi bir yıl kadar sonra ben buz gibi soğudum ve onu da soğutana dek kırk numara yapmak zorunda kaldım.

Dark-Prince
04-07-2010, 20:54
Şöyle anlatayım,yüzümü görünce şeytan görmüşe dönen adam okulumun kapısından ayrılmaz olmuştu.Hatta hastalandığımda evi çiçekçi dükkanına çevirmişti.Babam da onun suratını çarşamba pazarına çevirmek isteğiyle dolup taşmıştı:)))
Olumlu olmuştu yani.
Gerçi bir yıl kadar sonra ben buz gibi soğudum ve onu da soğutana dek kırk numara yapmak zorunda kaldım.

Hep bahsetmek istediğim bir konuydu: Kırmızı yazılı yeri iyi okuyun.. Gerçekten ne istediğinizi iyi bilin.

sultana_
04-07-2010, 21:14
Her insanın cahiliye devri oluyor Dark_Prince...
Ve çooookkk haklısın...

Dark-Prince
04-07-2010, 21:47
Her insanın cahiliye devri oluyor Dark_Prince...
Ve çooookkk haklısın...

:) O cahiliye devrinden bizde geçtik. ilk majikal çalışmalara başladığım zamanlarda 15,16 yaşlarındayken bi kıza yapmıştım:) ondan başkasına bakmam sanırdım ama şimdi düşünüyorumda boş işlerle uğraşmışım.

UmutMina
12-21-2010, 12:48
O Saatte Çivi Çakarsam Abi Alt Kattan Gelir O Çivi Kafama Çakar Gibi Geldi Bi An:angel2:

yaralıaşık
12-21-2010, 16:19
O Saatte Çivi Çakarsam Abi Alt Kattan Gelir O Çivi Kafama Çakar Gibi Geldi Bi An:angel2:

umutmina bu espirin güzeldi epey güldüm:))) bende denemeye kalktım ama
evdekinler acayip bakınca yarıda bıraktım ağız tadıyla yapıp arkadaşımla barışamadım diğer majilere geçtim sessiz gizli yapıyorum.

UmutMina
12-21-2010, 18:35
umutmina bu espirin güzeldi epey güldüm:))) bende denemeye kalktım ama
evdekinler acayip bakınca yarıda bıraktım ağız tadıyla yapıp arkadaşımla barışamadım diğer majilere geçtim sessiz gizli yapıyorum.

Sadece Abim Değil Bir Üst Kat Komsumda Gecenin Kör Vakti Duvara Çivi Çaksa Bende Aynını Yaparım SöyLemesi Ayıp :angels:

canavar
12-26-2010, 21:59
Bunu hayatta yapamam.Hele duvara bişey asla çakamam. bişeyler gelir falan duvardan.(:...korkudan asıl ben yemekten içmekten kesilirim.

AriZoNa
12-26-2010, 22:09
zaten gelenler kendini belli ediyor tütsü falan da yakınca acayip bir ortam oluyor...

canavar
12-26-2010, 22:17
Dumanların arasından,mistik bir ortam ve zombi gibi gözlerin baktığını düşündüm de şimdik..(:

yıldızdem
12-27-2010, 16:27
ya peki bu çivi ve resim o gece yapıldıktan sonra çıkarılıyor mu. işlem bitince mi çıkarılıyor. birde her gece için ayrı resim mi olacak. şimdiden teşekkürler.

yaralıaşık
12-27-2010, 17:43
bu majiyi yarım yaptım içimde kaldı yine fırsat yaratıp uygun ortam nasıl olur düşünüyorum çok etkili olduğunu düşünüyorum nasıl yapsam cin süresini tekrar yapsam
varsa parlak fikriniz paylaşın:artist:cin süresine cin gibi fikir lazım duavara resimmi assam çiviyi hafifmi çaksam cinlik düşünüyorum :blush:çok etkili gerçekten.

AriZoNa
12-27-2010, 20:51
ya peki bu çivi ve resim o gece yapıldıktan sonra çıkarılıyor mu. işlem bitince mi çıkarılıyor. birde her gece için ayrı resim mi olacak. şimdiden teşekkürler.resim çalışma bitene katar kalacak...

AriZoNa
12-27-2010, 20:54
bu majiyi yarım yaptım içimde kaldı yine fırsat yaratıp uygun ortam nasıl olur düşünüyorum çok etkili olduğunu düşünüyorum nasıl yapsam cin süresini tekrar yapsam
varsa parlak fikriniz paylaşın:artist:cin süresine cin gibi fikir lazım duavara resimmi assam çiviyi hafifmi çaksam cinlik düşünüyorum :blush:çok etkili gerçekten.seni gidi uyanık :))) ilk gün okumaları yaparken çiviyehafifçe dokun son okumada çivi tamamen çakılmış olacak duvara

yaralıaşık
12-27-2010, 22:20
seni gidi uyanık :))) ilk gün okumaları yaparken çiviyehafifçe dokun son okumada çivi tamamen çakılmış olacak duvara

güzel fikir ama arizona bir cinlik daha geldi işyerinde sunta tahta gözüme iliştim dedim üstadlara sorayım
onun üstüne resim koysam dua okuyup çivi çaksam olurmu ?
acil cevap bekliyorum.

AriZoNa
12-28-2010, 00:04
olmaz olmaz olmaz ....evin doğu yönündeki duvarına yapacaksın...

karakız
12-28-2010, 00:48
arkadaşlar uygulama etkili ve işe yaradığına eminim.ama benim çalışma yaptığım kişide korunma muskası olduğundan etki kısa oldu.bunu aklınızda bulundurun çalışma yaptığınız kişde korunma muskası olasılık düşük.
korunma muskası değilde ayrı bir uygulama yapılmışsada etkisizmi olur

AriZoNa
12-28-2010, 00:54
muska değil koruma başka türlü de olabilir....

karakız
12-28-2010, 00:59
anladım peki eşime birşey yapıldığını düşünüyorum öyle birşey varsa nasıl anlarım gerçi anlamaya gerek yok gittide nasıl gittiğini falan :(olaylar biranda gerçekleşti neye uğradığımı şaşırdım tabikide bende bir kaç uygulamadan yararlandım galiba az etkili olabiliyorum yetenek söz konusu gibi inancım varda yetenesizim gibi geldi bana :))

yıldızdem
12-28-2010, 02:53
peki sabah yapılsaolur mu bende yanıt bekliyorum. malum ahali çok ses çıkarıyorsun uyuyamıyoruz dedide. ben yarım bırakmak zorunda kaldım:(

karakız
12-28-2010, 17:46
Karakalemle matlubu hayalinde canlandırarak bir kağıda insan sureti çizilir.resmin başına matlubun adı anne adı ve baba adı yazılır .

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links] jpg)

Resim duvarda çakılı kaldığı müddetçe Cin suresini3 5 veya 7gece
41 er defa okursun. Kendisine bu amel yapılan kimse şiddetli
muhabbetten dolayı uyku uyuyamaz, yemek ve içmekten kesilir.Okumaları yaparken güzel kokulu bir buhur yakılır.tavsiyem okumaları geceleri yapın.tahminen 2-2.5 saatinizi alacak bir uygulama. Ben bizzat denedim etkisini gördüm.deneyecek arkadaşlara tavsiyem eğer garip olaylara karşı cesur değilseniz hiç denemeyin.ilk başlarda cin suresini kağıttan okurken yazıların altı çizili oluyordu nasıl oldu anlamadım.sonraki günlerde gözümün önünden beyaz şeyler geçmeye başladı.bu günlerde de zaten etki olmaya başlamıştı matlubu gördüğüm zaman anladım aşırı bir heyecan yaptı eli ayağına dolaştı.5 günde okumayı yapıp yatacağım zaman yatağımın üzerinde alevler vardı.okuma esnasında gözümün önünden beyaz şeyler geçiyordu.sürekli mum ışığı pırpırlıyor ve yanıp sönüyor gibi oluyordu.okumayı yapacağınız zaman önce sarfı imar yapın sonra kendinizi korumaya alın.ben 8 defa ayetel kürsi okuyup kendimi çembere aldığım halde bu olaylar oldu.6. gün okumasını bugün yapacağım.son 2 günde ne gariplikler olur bilmiyorum ama şimdilik etki oldu gibi 7 günü tamamlayınca inşallah tam etki olur. Uygulama 3-5-7 gün uygulanabiliyor ben 5. günde etkiyi dördüm ama 7 güne tamamlayacağım. umarım sizin de işinize yarar.
cin suresinin mealini okudum korkulacak birşey görmedim acaba nasıl oluyorda sizin anlattığınız uçuşmalar gerçekleşti anlayamadım

AriZoNa
12-30-2010, 13:09
peki sabah yapılsaolur mu bende yanıt bekliyorum. malum ahali çok ses çıkarıyorsun uyuyamıyoruz dedide. ben yarım bırakmak zorunda kaldım:(sabah olmaz gece okuyacaksınız...

AriZoNa
12-30-2010, 13:10
cin suresinin mealini okudum korkulacak birşey görmedim acaba nasıl oluyorda sizin anlattığınız uçuşmalar gerçekleşti anlayamadımmealde birşey yok ama surenin adı yetiyor zaten gece bahsedilen ortamda okumayı denediniz mi hiç????

yıldızdem
12-30-2010, 13:45
çok teşekkür ederim.:)

ersel
02-25-2011, 19:31
Arizona paylasimin icin tesekkür ederim arkadasim ama bir sorum olacak.
Daha önce bi arkadas sormus ama cevap göremedim.
Simdi kagida cizdigimiz bu resmi, diyelimki 7 gece okumaya niyet eetigimizde her gece ayri ayri mi cizecegiz ve asacagiz yoksa ilk gece cizecegimiz resim ilk günden itibaren diger günlerede kullanilacakmi orayi anlaamdim ben ???
Bende bu gece baslamak icin niyetlendim o yüzden cevap bekliyoru insaallah.

AriZoNa
02-25-2011, 19:37
sadece ilk gece çizeceksiniz

oozsoy87
02-25-2011, 22:57
al işte ana ve baba adını bilmiyorum...nolcak...sorsam söylemez kıllanır sonra :(((

ASKER
02-26-2011, 01:17
al işte ana ve baba adını bilmiyorum...nolcak...sorsam söylemez kıllanır sonra :(((

havva ismini kullanabilirsiniz anne ismi olarak

talyus
05-20-2011, 23:17
uygulamayı matlubun bulunduğu tarafa asın şayet yeri bilinmiyorsa doğuya asın ve ukurken uygulamanın altında oturun
bundan daha tesirli bir uygulama vardı ismide kumriye

AriZoNa
05-20-2011, 23:20
nasıl bir uygulama? paylaşsanız da biz de değerlendirebilsek

emre
06-12-2011, 18:02
arkadaslar sonuc alan var mı merak edıyorum sonucunu yazarsanız sevinirim

johanna
06-20-2011, 01:17
Arizona paylasimin icin tesekkür ederim arkadasim ama bir sorum olacak.
Daha önce bi arkadas sormus ama cevap göremedim.
Simdi kagida cizdigimiz bu resmi, diyelimki 7 gece okumaya niyet eetigimizde her gece ayri ayri mi cizecegiz ve asacagiz yoksa ilk gece cizecegimiz resim ilk günden itibaren diger günlerede kullanilacakmi orayi anlaamdim ben ???
Bende bu gece baslamak icin niyetlendim o yüzden cevap bekliyoru insaallah.
bende size ve arizona´ya cok tsk ediyorum ve sorum " ilk cecede civi 41 kerede cakildi ve mesela ben 7 gece icin niyetlendim diger gecelerde de civi cakiliyormu? " lütfen aydinlatiniz! tesekkürler!

adagören
10-05-2011, 17:30
arkadaşlar ben resmi göremiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

semerkant34
10-05-2011, 17:41
sevgili arizona , bu islemi yapacaim insani görme sansim yok. ayni sehirde deiliz. ayrica benle telde bile konusmuyo ki okadar da bana kirgin. ve ayrica üzerinde cevsen tasiyo. sence bu islemden sonuc alabilirmiyim

AriZoNa
10-05-2011, 18:17
önce aramızı düzeltmek için çalışmalar yapın.

oozsoy87
10-06-2011, 01:42
Cesaret işi :(

angel01
10-06-2011, 15:35
cevşen takan kişiye bu tarz şeyler yapılabilinir mi,karşı tarafın cevşeni onu korur mu :(

AriZoNa
10-06-2011, 21:29
evet korur.

angel01
10-07-2011, 11:41
evet korur.

demek bu yüzden adama hiçbirşey işlemiyor :'(

mavideniz
10-07-2011, 13:32
ben uygulamayacağım ama isimleri latince mi arapça mı yazmalı bunu merak ettim.
ayrıca bu tür uygulamalar sonrası yapan kişi diğerinden soğur diye yazılar okumuştum yani karşıyı bağlayıp siz soğuya biliyormuşsunuz doğru mudur.

AriZoNa
10-07-2011, 14:17
arapça yazılıyor fülan ibni fülan gibi yerler var arapçasında. oralara isim yazılıyor.

semerkant34
10-07-2011, 18:02
sevgili arizona , yorumunda önce aranizi düzeltmek icin calismalar yapin demissin . ben ise tam tersi kalbini tekrar baglamak icin calismalar icindeydim . mesela ayetel kürsi okuyorum yine senin verdiin sayilar kadar, ayrica uykusunda da olmak icin ya sedidel basi 660 kez tekrarliyodum günde 5 belki alti kez ve ayrica mum ile calisiyorum . yarinda sogan sarmisak kabuklarini yakmayi düsünüyodum . simdi bunlardan vazmi gecmeliyim . vazgececeksem tavsiyelerin dogrultusunda hareket etmek istiyorum . unutmadan ayrica birde vefk im var . o ise bi cevsen tasiyo bunu gecmenin bi yolu varmi . yardimci olursan sevinirim

AriZoNa
10-07-2011, 18:16
şu anda zarardan çok zarar veriyorsunuz sevdiğiniz kişiye.

semerkant34
10-07-2011, 18:31
sevgili arizona , bana bir yol haritasi cizermisin yapmam gerekenler icin . inan cok sevinirim

obsesif
10-07-2011, 19:15
Aşk konusunda en iyi ve en garantili büyü PARA'dır. Hem mutlu eder, hem aşık eder. Yeşilin büyüsüne öyle bir kapılırlar ki gözleri başka bir şey görmez.

AriZoNa
10-07-2011, 19:16
yaptığınız çalışmaların olumsuz etkisinin en önce temizlenmesi lazım. ya şadidel batşi okudum diyorsun o esma ne yapar biliyormusuz? karşı tarafın ruh halini bozar. kahhar esması gibidir. kişiye olumsuz etki için kullanılır. sert etki için muhabbette de kullanılabilir fakat profesyonelsen,tecrübeliysen. işi bilmiyorsan kişiyi eks bile edersin o esmayla. bu saatten sonra hiçbir şey yapmayın tavsiyem, birisinden yardım alın.