PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kısmet açmak için :

mina
03-12-2010, 11:30
Kısmet açmak için :

Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine 7 Felak, 7 Nas, 7 Ayet-el Kürsi ve 101 defa aşağıdaki ayetler okunup üflenir.Kısmeti kapalı olan,evlenmek isteyipte birini bulup evlenemeyen kişi bu sudan içer.

Bu işleme 21 gün devam edilir.

Hem kısmeti açılır hemde üzerinde bir bağlılık varsa Allahin izniyle çözülür.

"İnna fetahna leke fethan mübina.Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba"

KARASEVDA
03-12-2010, 12:54
Paylaşım için teşekkürler mina benim çok işime yarayacağa benziyor bu akşamdan yapmaya başlayacağım inşallah hayırlısıyla kısmetim açılır ve üzerimde bağlanma varmış o çözülür

Dark-Prince
03-12-2010, 12:56
Paylaşım için teşekkürler mina benim çok işime yarayacağa benziyor bu akşamdan yapmaya başlayacağım inşallah hayırlısıyla kısmetim açılır ve üzerimde bağlanma varmış o çözülür

Önümüzdeki hafta başlamanı tavsiye ederim . hatta perşembeyi cumaya bağlayan gece daha iyi olur.

KARASEVDA
03-12-2010, 13:12
Önümüzdeki hafta başlamanı tavsiye ederim . hatta perşembeyi cumaya bağlayan gece daha iyi olur.

Teşekkürler Dark Prince bilgilendirdiğin için önümüzdeki hafta başlarım ozaman merak ettim neden acaba önümüzdeki hafta

mina
03-12-2010, 13:13

İnşallah istifade edenlerden olursun kardeşim. Sonuçtan bizleride haberdar edersin inşallah.

Cuma gecesi başlaması tabiki daha güzel olur. Fakat arkadaş başlayıp yapmak istiyorsa da hemen başlamasının bir mahzuru yok tabiki. İstiyorsa hemende başlayabilir. Selametle.

Dark-Prince
03-12-2010, 13:22
Teşekkürler Dark Prince bilgilendirdiğin için önümüzdeki hafta başlarım ozaman merak ettim neden acaba önümüzdeki hafta

İstersen hemen başla fakat arabi ayların ilk 14 ü nurani son 14 nari dir o bakımdan tavsiye amaçlı nur günlerini beklemeni tavsiye ettim.

KARASEVDA
03-12-2010, 13:36
İstersen hemen başla fakat arabi ayların ilk 14 ü nurani son 14 nari dir o bakımdan tavsiye amaçlı nur günlerini beklemeni tavsiye ettim.

süpersin Dark Prince önümüzdeki hafta perşembe akşamı başlarım ozaman teşekkürler

ruzgar
03-12-2010, 15:30
çok teşekkürler herkese :)