PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Denenmiş kendine bağlama uygulaması lazım

sehnaz
05-01-2010, 23:43
aRKADAŞLAR DENENMİŞ VE ETKİLİ KENDİNE BAĞLAMA UYGULAMASI LAZIM,ACİL,

ÖEZELLİKLE ARİZONA_34 ARKJADAŞIMIZA SORUYORUM
YARDIM LÜTFEN

AriZoNa
05-02-2010, 21:04
neden özellikle bennnnn???? sitede sevdiğini kendine bağlamak diye bir konu var isterseniz o konuya bir bakın cirişle yapılıyor denenmiş uygulama inşallah sizde de işe yarar....

sehnaz
05-03-2010, 02:05
ben yenii üyeyim, ve siteyi uzun zamandır takip ettim ,sizin önerdiğiniz uygulamaların da çoğunu denedim, bu konuda bilgili ve faydalı ve de doğru uygulamalar vermişsiniz işime de çok yaradı, özel mesaj atamadığım için ancak burdan yazmak istedim,çiriş ile yapılan bağlamayı ,çirişle değil ama iple yaptım,ama çirişle de deneyeceğim ve, bu bağlama konusunda sizin elinizdeki kitap ve deneyimlerinizden faydalanmak isterim,daha farklı ve bizzat denediğniz başarılı olduğunuz bir uygulama varsa burda paylaşırsanız memnun olurum,
tekrar teşekkürler

UmutMina
12-21-2010, 12:13
Arizona_34 PayLastığın Konularla güven Arzediyorsun :)

AriZoNa
12-21-2010, 21:59
ben yenii üyeyim, ve siteyi uzun zamandır takip ettim ,sizin önerdiğiniz uygulamaların da çoğunu denedim, bu konuda bilgili ve faydalı ve de doğru uygulamalar vermişsiniz işime de çok yaradı, özel mesaj atamadığım için ancak burdan yazmak istedim,çiriş ile yapılan bağlamayı ,çirişle değil ama iple yaptım,ama çirişle de deneyeceğim ve, bu bağlama konusunda sizin elinizdeki kitap ve deneyimlerinizden faydalanmak isterim,daha farklı ve bizzat denediğniz başarılı olduğunuz bir uygulama varsa burda paylaşırsanız memnun olurum,
tekrar teşekkürleren son denediğimi söyleyeyim hatta uygulama bile değil...20 tane ya vedud okudum sadece hatta onu da okumayacaktım niye mi???enerjiyi hissettim o anda...batı majiyle alakalı biraz da...ertesi gün kız deli gibi olmuş ilgimi çekmeye çalışıyordu....bunlar enerji meselesi biraz da...hani hastalanınca bir ilaç içip iyileşiyoruz ya...bu işlerde hastalığın ayrı bir ilacının yanında bir de kişiye özel olması gibi düşünün...her uygulama her kişiye uyguladığınızda aynı sonucu vermez..

bağlamayı ciriş olmazsa doğal bir iple de deneyebilirsiniz sentetik olmayan ama tutar mı o konuda birşey diyemem...uygulamaya sadık kalmak gerek...

AriZoNa
12-21-2010, 22:00
Arizona_34 PayLastığın Konularla güven Arzediyorsun :)teşekkür ederim ;)