PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İntikam İçin Ne Yapılmalı

lisadora
05-13-2010, 01:12
Arkadaslar,
Gercekten hakettiğine inandığımız birinden intikam almak için, yaşatılan acıyı birebir yaşaması için yapılacak uygulama nedir.
(Allaha havale et, etme bulursun, gunah seklindeki mesajları lutfen yazmayın lakin hepsinden haberdarım)
şimdiden tesekkur ederım alakanıza.
Sevgiler,

ALMİLA
05-13-2010, 12:40
Arkadasım sen Allaha havale et, etme bulursun, gunah seklindeki mesajları lutfen yazmayın lakin hepsinden haberdarım demişsin o halde intikam almak için bir çesit büyü istiyorsun, doğru muyum?

Saklıbahçe
05-13-2010, 13:20
Bu kişi sevgili mi? arkadaş mı kimdir?

Hurrem Sultan
05-13-2010, 20:48
Bu konuda başarılı biri geldi aklıma kulakları çınlasın:60:

lisadora
05-14-2010, 01:25
Kimmis bu basarili kisi merak ettim acikcasi.bildiklerini paylasirsa sevinirim

lisadora
05-14-2010, 01:34
Sonucta hepsi buyu hayatta.yanlissa yaptigim beni bulacak.haksizsam ben kahrolacagim.bir sekilde haksizsam cezama raziyim.kisa zamanda tam yerine oturan bir uygulama yardimi istiyorum sizlerden.

Dark-Prince
05-14-2010, 01:34
zeytin_dalı olabilirmi sayın vuslat?

Hurrem Sultan
05-14-2010, 11:29
:60:Ne kadar mütevazisin kara prensim

lisadora
05-14-2010, 18:32
Dark prince özellikle intikam konularında tecrubeli oldugunu yazdıgın mesajlardan izledim.Bu konuda ozellikle senden yardım bekliyorum.İflasını süründüğünü izlemek istiyorum.Yani yapılanın aynısını dondurmek ıstıyorum.Yardımcı olursan sevınırım

mira
05-15-2010, 04:18
bana kalırsa en büyük intikam affetmektir. her ne yaşadıysanız ilerde siz değil o vicdan azabı çeksin. iflas yada başka bir şey vicdan azabı kadar acı vermez.

lisadora
05-17-2010, 18:51
vicdanım şimdiden öyle rahatki.Yani bu isteklerimin oldugunu gördüğüm anı düşündükçe rahatlıyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Haklılık haksızlık muhakkak gorecelidir fakat Erol Taşın yarattıgı karakterler halen gunumuzde yaşıyor bilginiz olsun.Ben onlardan birinden alacagım bu intikamı

semih
05-23-2010, 18:27
bana kalırsa en büyük intikam affetmektir. her ne yaşadıysanız ilerde siz değil o vicdan azabı çeksin. iflas yada başka bir şey vicdan azabı kadar acı vermez.

Bencede aynisi intikam almakla biryere varamasiniz. Takdirini Allaha c.c birakin gerisi gelir.

ayşemln
05-23-2010, 20:01
slm ben yeniyim. ama benim fikrim elinden geleni yap hep yaptıkları yanlarına kar kalıyor çünkü

semih
05-23-2010, 22:22
slm ben yeniyim. ama benim fikrim elinden geleni yap hep yaptıkları yanlarına kar kalıyor çünkü

Erkeklerin bu Kadinlardan cektikleri yokmu ya, basimiza tac yapariz daha sonrada intikam persinde dolasirlar

SCARRED
05-25-2010, 20:40
Lisadora baştan uyarmış, "affet, Allah'a havale et" gibi önerilere gerek yok. Ama hepimiz evliyayız ya, önce bunları yazacağız tabii. Böylece ne kadar düzgün insanlar olduğumuz teyid edilecek, hanemize sevap yazılacak vb...

Arkadaşlar, BU SİTEDE BÜYÜ YAPILIYOR! BÜYÜ GÜNAHTIR! BURADA BULUNMAKLA BU GÜNAHI PAYLAŞIYORSUNUZ! Seçim sizin.

Lisadora, sende intikam alacağın insanın fotosu, kullandığı bir nesne var mı?

lisadora
05-25-2010, 23:45
Lisadora baştan uyarmış, "affet, Allah'a havale et" gibi önerilere gerek yok. Ama hepimiz evliyayız ya, önce bunları yazacağız tabii. Böylece ne kadar düzgün insanlar olduğumuz teyid edilecek, hanemize sevap yazılacak vb...

Arkadaşlar, BU SİTEDE BÜYÜ YAPILIYOR! BÜYÜ GÜNAHTIR! BURADA BULUNMAKLA BU GÜNAHI PAYLAŞIYORSUNUZ! Seçim sizin.

İşte tamda anlatmak istediğim buydu scarred tesekkur ederim. evet fotografı var elimde.

SCARRED
05-26-2010, 20:04
O zaman sakatatçıdan taze bir kuzu yüreği, nalburdan da bir avuç cam çivisi al.

Cuma günü, gün batmadan mangal yak. 41 adet çivi say ve her birine birer Yasin oku. Kuzu yüreğini karşına al ve her seferinde niyetini yineleyerek çivileri teker teker bu yüreğe batır. Sonra yüreği ateşe at. (Hayır, teflon tava, elektrikli ızgara olmaz!) Yürek yanarken fotografa, büyü yaptığın insanın gözlerine bakarak niyetini ta içinden gelerek, fısıltıyla devamlı tekrarla. Bu uzun sürecek ve sen yoğunlaşmanı kaybetmeyeceksin.

Yüreğin dışı kömürleştikten sonra onu çürümesi için ayak basmayan bir yere göm.

lisadora
05-26-2010, 21:19

Cuma günü, gün batmadan mangal yak. 41 adet çivi say ve her birine birer Yasin oku. Kuzu yüreğini karşına al ve her seferinde niyetini yineleyerek çivileri teker teker bu yüreğe batır. Sonra yüreği ateşe at. (Hayır, teflon tava, elektrikli ızgara olmaz!) Yürek yanarken fotografa, büyü yaptığın insanın gözlerine bakarak niyetini ta içinden gelerek, fısıltıyla devamlı tekrarla. Bu uzun sürecek ve sen yoğunlaşmanı kaybetmeyeceksin.

çok tesekkur ederım scarred.1 okuyup 1 mi batıracagız.yoksa hepsını okuduktan sonra 1 er 1 er nıyet ederekmi.
Sanırım yakma zamanı cuma gunu gun batmadan.41 yasin okuyabilmem için oglen saatlerinde baslmamam gerekli değil mi?

SCARRED
05-27-2010, 10:13
İkisi de olur. Önceden okuman daha kolay.

lisadora
05-27-2010, 18:12
Malzemelerımı aldım.Teşekkür ederim Scarred

SCARRED
05-27-2010, 20:41
Görev gibi değil, yürekten ve yoğunlaşarak.

enigma_tkgm
05-28-2010, 17:02
Şuara suresi 204. ayet ya da enam suresi 165. ayeti okuyun yüce makama havale edin, gerekeni O yapar.

mira
05-29-2010, 04:08
lisadora gerçekten odaklanmayı başarabildin mi?

mira
05-29-2010, 04:11

size katılıyorum ancak yapılacak uygulamaları doğru yapmak gerektiğini ve herkesin yapabileceğini düşünmüyorum. bazı uygulamalar ki sizin yazdığınız da buna dahil doğru kişiler tarafından yapılmalı diye düşünüyorum sonuçlarının kötü olmaması için. yanılıyorsam düzeltmenizi rica ederim...

SCARRED
05-29-2010, 21:18
Sonucu kötü olabilecek bir uygulamayı burada paylaşmazdım. Bu uygulamada hedeflenen, insanın yoğun enerjisinin karşıdakine/evrene mümkün olan en büyük şiddetle yansıtılması ve bu sayede gidişatın değiştirilmesidir. Bu, sitemizin ana konusu ve (umarım) ortak ilgi alanımız olan "öz enerji" ile mümkündür.

Sitedeki çalışmaları yapanlar, ortak çalışmalara katılanlar mutlaka kendilerinde ve yaşamlarındaki olumlu farkı görüyorlar. Manipüle edebildikleri enerjinin hacmı-kütlesi-debisi büyüdükçe formülleştirilmiş uygulamalara gereksinimleri azalarak bitecektir.

Ancak çoğumuz hala ritüellere ihtiyaç duyuyoruz. Buna da minik bir kişisel ritüel örneği diyelim istersen, çünkü sembollerden, özlerden ve zikirlerden yararlanıyoruz.

Semboller: kalp, çivi, ateş.
Özler: et (can), demir, ateş.
Zikirler: Yasin ve niyet.

Yukarıdaki üç listenin de binlerce (Yasin için yüzlerce) yıldır yüklenen anlamların getirdiği öz güçleri bulunur. Bu güçler de büyü yapanın işini kolaylaştırır.

Sözü daha fazla dağıtmadan dönelim konumuza: paylaştığım formül, yoğunlaşma ve yönlendirme üzerinedir. Bu yüzden yapan için risk taşımaz; en çok tutmaz ve yinelenmesi gerekir. (Yapılanın riskini ise bilemem; orası yapanın gücüne, enerjisine, yoğunlaşmasına ve doğru yönlendirmesine bağlıdır.)

lisadora
05-30-2010, 04:20
Evet uygulamayi harfiyen yaptim.yogunlasmak ise hic zor olmadi.o an sanki karsimda o kisi varmis o yurek onumus gibiydi.her bir igne sanki benim cektigim acilarin intikamini aliyordu.yanarkende aynen o kisinin caninin yandigini hissettim.gomdum gomerken yine ayni his.ve gomdukten sonra cok ciddi bir ferahlik coktu icime.sanki buyuk bir yuk kalkti uzerimden.canimin yanmasi gecti diyebilirim.aksam ise ilk huzurlu uykumu uyudum.tekrar tesekkur ediyorum.inaniyorumki yakin zamanda sonuc ortaya cikacak

melek40
05-30-2010, 09:50
bende istiyorum.intikam büyüsü duası ne varsa 6 senedir çekmediğim kalmadı ben affettikçe o daha da kötüsünü yapıyor

enigma_tkgm
05-31-2010, 15:07
Lisadora gelişmeleri yaz mutlaka merakla bekliyorum

lisadora
06-25-2010, 01:39
İşlem yaptıgım kişi hala saglam ve hayatına devm ediyor.Mutlaka zamanı vardır dıye beklıyorum

sneppah
10-24-2010, 19:14
işe yarıyor mu?
lisadora başarabildin mi? bi değişiklik oldu mu?

Lineer
12-02-2010, 20:10

Sevgili Scarred. Benim anlayamadığım birşey var, büyü tarifi vermişsiniz ama yasin suresini okumamızı söylemişsiniz. Büyü ile dua bir arada olur mu ki? Şahsen ben büyü yaparken okuyacağım yasin suresini içten ve imanla okuyamam, çünkü yaptığım eylem ile çelişir. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Sevgiler..

denizmavisi
12-02-2010, 21:20
Bence intikam ya o insanı hala seviyorsun önemsiyorsun pişman olup sana geri dönmesini bekliyorsun anlamına geliyor .En güzel şey zaman ve bence tepki tepkisizliktir tabi onu hala önemsiyorsan o başka

esrarr
12-03-2010, 00:39
elbette önemsiyor önemsemese bu kadar çabalamaz ya da cok cani yanmış

lisadora
01-14-2011, 23:22
işlem yaptıgım kişinin işi battı.bir şekilde canı yandı.ilahi adalet diyorum.

irmak
01-15-2011, 03:48
valla en ilgiyle okuduğum yazısma ve sonunu da gördüm işi batmış , aşkta da acı üstüne acı yaşasın diyorum , umarm sizin de bütün acılarınız yok olur.

mutluyum
01-15-2011, 16:06
:):3D Smiles (324):hııııııııııııı :) kolay gelsin.. lisadora çok canını yakmış kimse benimde var bi düzine insan..sen dene tutarsa bende senden yardım alayım.

dooruks
02-23-2011, 17:37
bu biraz ağır ama hak edene de yapılır. benim hakkımda bir kadın durmadan dedikodu yapmıştı. aklıma o geldi. benim için birisi iyi dese bile onu terslermiş.

Ea
02-23-2011, 20:07
Sevgili Scarred. Benim anlayamadığım birşey var, büyü tarifi vermişsiniz ama yasin suresini okumamızı söylemişsiniz. Büyü ile dua bir arada olur mu ki? Şahsen ben büyü yaparken okuyacağım yasin suresini içten ve imanla okuyamam, çünkü yaptığım eylem ile çelişir. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Sevgiler..
Büyü dediğiniz şey, belli bir işin gerçekleşmesi için yapılan enerji yönlendirmesidir. Bunu bilinçsiz de olsa her şekilde yaparsınız. Dua ederken, beddua ederken, namaz kılarken vs. Sadece adına büyü demezsiniz, o kadar. Mesele isimse, başka bir isim verin, mesela, "Denge çalışması" gibi. Size yapılanın karşılığını vererek evrendeki enerji dengesine katkıda bulunduğunuzu düşünün. Olmaz mı? :-))

rex
02-23-2011, 21:18
İntikamla uğraşıp üzerinizdeki enerjiyi negatiflikle öldüreceğinize olumlu bakarak ve bıraktığınızı önemsemeyerek yeni bir yol açarak mutluluklara yelken açmak daha akılcı değil mi sonuçta büyü tutar mı tutmaz mı düşünceleriyle uykusuz kalacaksınız bi sürü emek harcayacaksınız. Sizin en büyük intikamınız güzel yaşamak ve mutlu olmak olmaz mı karşı taraf sizi bu şekilde görse acıdan kıvranmaz mı

AriZoNa
02-23-2011, 21:27
damarıma bastıysa yaparım bana kötülük yaptıysa karşılığını bulsun sadece büyü anlamında demiyorum maddi-manevi her türlü ceza

yaralıaşık
02-24-2011, 08:04
ne güzel intikam konusu açılmış bazen gerçekten hak eden insanlar var yapmak lazım.kimine göre hastalıklı düşünce yok bence değil alllahın ilahi adaletide intikamdır içten ahuzar et o zaten sürünür.

safira61
03-08-2011, 00:37
ben bunun kişiyi kendine bağlamak için yapıldığını okumuştum başka bir forumda intikam için mi sevgi içinmi yapılıyor acaba

cikolatayiseverim96
03-27-2011, 22:14
İşe yarayacaksa süper. :)