PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vefk Etkisini Kaç Günde Gösterir?

ceylan2112
06-03-2010, 16:23
Kişiye özel 1 vefk yaptırıldığı zaman alınan vefk kaç günde etkisini gösterir vefk yapıldığı zaman 40 gün doldurmak gerkiyormuş doğruluğu nedir

Dark-Prince
06-03-2010, 16:54
Kişiye özel 1 vefk yaptırıldığı zaman alınan vefk kaç günde etkisini gösterir vefk yapıldığı zaman 40 gün doldurmak gerkiyormuş doğruluğu nedir

Öncelikle etki ne için yapıldığıyla direk alakalıdır. En hızlı etki eden vefk üçlü vefktir....DENİR..
Ama bence etki, yapan kişinin yetekleri ile orantılıdır.
40 Gün bence çok geçerli bi tespit değil vasayalım gelen hasta boşanma tehlikesinde ve mahkemesine 15 gün var, o zaman ne olcak?
Benzer örnekler çoğaltılabilir.
Vefk yapıldığı andan itibaren etkiye başlar ve gün geçtikce yapıldığı şey için tesiri pekişir.. Tabiki yapan kişi bir usta ise.
Yapan ne yaptığını bilmiyorsa ne kadar beklersen bekle etki etmez.

ceylan2112
06-04-2010, 08:52
şu konu hakında bilgisi olan biri yazsın lütven

Neden konumu değiştiriyorsunuz kuzum ben buraya bilgi almak çin üye oldum ben böyle 1 şey istedimi sanmıyorum kafanıza görede konu değişmiştir felan yapmayın çalışıyoruz zatırı zutturu sayfam online olmuyor 1 daha kimse benim açtım konuları değişti meğişti ihmal felan yazmasın

Dark-Prince
06-04-2010, 09:54
şu konu hakında bilgisi olan biri yazsın lütven

Neden konumu değiştiriyorsunuz kuzum ben buraya bilgi almak çin üye oldum ben böyle 1 şey istedimi sanmıyorum kafanıza görede konu değişmiştir felan yapmayın çalışıyoruz zatırı zutturu sayfam online olmuyor 1 daha kimse benim açtım konuları değişti meğişti ihmal felan yazmasın

Sorunuza gerekli cevabı verdik, ayrıca konu düzenlenirken yazdığınız konu değil, içindeki imla hataları yazının anlaşılması için değişti.
ORADA SİZİN İHMAL DİYE OKUDUĞUNUZ KELİME '' İMLA '' İDİ.

Vefk yapıldığı andan itibaren etki etmeye başlar, gün geçtikce etkisini artırabilirde, kaybedebilirde, bu yapan kişi ile alakalıdır.

ceylan2112
06-04-2010, 10:27
tşktrlr cvnz için özrdlrm 1az sinirliydim ofise girdiğim zaman sinrden dikkatetmeden okuşumdur çoğunlukla sahada inşaatı takip ettiğimde sayfam sürekli onlyn olmyblyr

ntflx
08-17-2010, 15:17
Bende konuya girmek istedim.
Vefk yaptırdığınızda tesirli olması için sürekli dua edip, ALLAH'ın adlarından okursanız daha etkili olur ve daha çabuk tesir gösterir ama bu kişinin ruhi temizliğinede bağlı olduğunu düşünüyorum.

fashiondesign_guru
09-23-2010, 09:37
Vefk yapıldığı andan itibaren etkiye başlar ve gün geçtikce yapıldığı şey için tesiri pekişir.. Tabiki yapan kişi bir usta ise.
Yapan ne yaptığını bilmiyorsa ne kadar beklersen bekle etki etmez.

Şöyle bir sorum var. Diyelim vefki hazırlayan kişi usta. Güzel 2 vefk hazırladı ve bunu üzerinde taşi bu diğerini de odanda yüksek bir yere koy diye hazırladığı kişiye verdi. 15 günde de etkilerini görmeye başlayacaksın dedi. Taşıyan kişi hiçbir okuma filan yapmayacak, vefki hazırlayan bütün çalışmasını yapmış, vefke enerjisini de yüklemiş, taşıyana sadece taşımak ve sonuçlarını beklemek kalmış.

1) Vefki taşıyan kişi bir akşam şu veya bu sebepten vefk üzerindeyken sarhoş olacak kadar alkol almış.

2) 1. maddede gerçeklesen olayın mesela vefke hiçbir etkisi olmayacak olsa bile yine de o olaydan ötürü vefki sadece üzerinde taşıyan kişinin içinde "ulan içine ettik, çalışmaz artık bu, olmayacak bu iş" gibi şüpheler düşmüş ve negatif düşünceler başlamış. Vefkin çalışacağına olan inancı biraz sarsılmış.

Eğer vefk usta biri tarafından herşeyi doğru hazırlanmış ise yukardaki her iki maddedeki durumlardan biri veya her ikisi vefke ters etki yapar veya etkisizleştirir mi? Veya başka bir deyişle eğer vefk doğru kişi tarafından doğru hazırlanmışsa bunun yapıldığı ve üzerinde taşıyan kişinin ne yaptığının ne düşündüğünün neye inandığının vs. bir önemi var mı yoksa o vefk her halükarda yapıldığı işlevi görür mü?

Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

Dark-Prince
09-23-2010, 13:02
Şöyle bir sorum var. Diyelim vefki hazırlayan kişi usta. Güzel 2 vefk hazırladı ve bunu üzerinde taşi bu diğerini de odanda yüksek bir yere koy diye hazırladığı kişiye verdi. 15 günde de etkilerini görmeye başlayacaksın dedi. Taşıyan kişi hiçbir okuma filan yapmayacak, vefki hazırlayan bütün çalışmasını yapmış, vefke enerjisini de yüklemiş, taşıyana sadece taşımak ve sonuçlarını beklemek kalmış.

1) Vefki taşıyan kişi bir akşam şu veya bu sebepten vefk üzerindeyken sarhoş olacak kadar alkol almış.

2) 1. maddede gerçeklesen olayın mesela vefke hiçbir etkisi olmayacak olsa bile yine de o olaydan ötürü vefki sadece üzerinde taşıyan kişinin içinde "ulan içine ettik, çalışmaz artık bu, olmayacak bu iş" gibi şüpheler düşmüş ve negatif düşünceler başlamış. Vefkin çalışacağına olan inancı biraz sarsılmış.

Eğer vefk usta biri tarafından herşeyi doğru hazırlanmış ise yukardaki her iki maddedeki durumlardan biri veya her ikisi vefke ters etki yapar veya etkisizleştirir mi? Veya başka bir deyişle eğer vefk doğru kişi tarafından doğru hazırlanmışsa bunun yapıldığı ve üzerinde taşıyan kişinin ne yaptığının ne düşündüğünün neye inandığının vs. bir önemi var mı yoksa o vefk her halükarda yapıldığı işlevi görür mü?

Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

Taşıyan olumlu düşünürse tabiki daha iyi, ama iş yapanda biter.
sarhoşkende vefk işini yapar ama genede bi şey olmuyo diye dalmayın içkiye.

fashiondesign_guru
09-24-2010, 09:57
tesekkurler.

ata_berk2525
12-08-2010, 16:59
ben yaptırdım ama etkisi az oldu.suan sevdiğimden ayruyım

yanlız73
03-28-2011, 00:29
okunmaya başladığından itibaren olduğu söylemişdi.

hilalk64
04-29-2011, 20:45
peki büyü yapınca vefk için beklemek gerekiyor mu?

AriZoNa
04-29-2011, 21:03
tabiki bekleyeceksiniz bu işler aceleye gelmez

hilalk64
04-29-2011, 21:14
peki dua etsek olur mu?büyüyü beklerken acele edip yanlış birşey yapmak istemiyorum sizden faydalanmak istiyorum çünkü...

majisyen
04-29-2011, 21:16
:3D Smiles (120): beklerken arizonadan faydalanmak güzel fikirmiş

hilalk64
04-29-2011, 21:18
ben bunu bir kişi içi,n söylemedim fikri olan özellikle bigisi olan herkesten faydalanmak isterim..

majisyen
04-29-2011, 21:23
saolun almayalım biz siz arizonadan faydalanın

AriZoNa
05-15-2011, 23:58
konu ile ilgili gerekli bilgiler ilk sayfada verilmiştir konu kilit