PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevdiğinin büyük pişmanlıkla dönmesi için çok kuvetli

karaca34
11-02-2010, 13:56
Arkadaşlar kendime bizzat lazımdı:) araştırdım bu dua yı buldum sizlerle paylaşmak istedim ben hemen başlıyacam çünkü:))

Verceğim esmalar cok kuvetlı olup haksız bırıne yapıldıgında sahıbını kesıcek kadar tehlıkelıdır yaparken ıkı kere dusunmek haksız yere kullanılmaması ıcap eder matluba son derece sıkıntı verıp sızı dusunmesı ve vıcdan azabı cekmesını saglar...

YA ŞEDİDEL BATŞİ 660 DEFA ARKASINDAN

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU (BIRDEFA OKURSUN)

OKURKAN KESINLIKLE HAKSIZ BIRI ICIN YAPMAYIN BASINIZA FELAKET ACARSINIZ
UYGULADIGIM VE SON DERECE YUZDE YUZ CALISAN BIR TERKIPTIR

miyoş
11-02-2010, 14:49
peki anlamı nedir ? ve okunması gereken bir zaman var mı? yanlış anlamıyorsam sadece YA ŞEDİDEL BATŞİ denecek öyle değil mi? teşekkür ederim.

karaca34
11-02-2010, 15:02
"Ya şedidel batşi", Büruç suresinin 12. ayetidir. Şedidel, şiddetli, sert Batşi ise kıskıvrak yakalayan anlamına gelmektedir. Ayetin Türkçe açıklaması ise "Doğrusu, Rabbinin yakalayışı şiddetlidir" şeklindedir.

"Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun" ise (tamamı bu şekildedir.) Bakara suresinin 10. ayetidir. Anlamı ise " Kalplerinde hastalık vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır."

bence bu büyü degil, yani sonucta Bakara suresinin ayetleri ve bir aileyi yuvayi kurtarmak adina, misal aldatan yada esine kötü davranan biri icin bu ayeti okuyup, Allah'tan yardim istemekte "bence" sakinca yok. Yine en dogrusunu Allah bilir.
Farkli düsüncelerde olan ve bu konularda bilgisi olan arkadaslarinda yorumlarini merak ediyorum.

Dark-Prince
11-02-2010, 15:07
"Ya şedidel batşi", Büruç suresinin 12. ayetidir. Şedidel, şiddetli, sert Batşi ise kıskıvrak yakalayan anlamına gelmektedir. Ayetin Türkçe açıklaması ise "Doğrusu, Rabbinin yakalayışı şiddetlidir" şeklindedir.

"Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun" ise (tamamı bu şekildedir.) Bakara suresinin 10. ayetidir. Anlamı ise " Kalplerinde hastalık vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır."

bence bu büyü degil, yani sonucta Bakara suresinin ayetleri ve bir aileyi yuvayi kurtarmak adina, misal aldatan yada esine kötü davranan biri icin bu ayeti okuyup, Allah'tan yardim istemekte "bence" sakinca yok. Yine en dogrusunu Allah bilir.
Farkli düsüncelerde olan ve bu konularda bilgisi olan arkadaslarinda yorumlarini merak ediyorum.

Bu büyüdür.
İlleki büyü yazmayla olur diye bi şey yok .

miyoş
11-02-2010, 15:49

açıklamaların için teşekkür ederim. kaç gün yapmak gerek. yoksa sadece bir defa mı yapılacak.

miyoş
11-02-2010, 15:50
Bu büyüdür.
İlleki büyü yazmayla olur diye bi şey yok .
peki sayın dark-prince herhangi bir yan tesiri yada diğer varlıklarla bir alakası var mı? yani korunmak gerekir mi? teşkkür ederim.

ipek1976
11-02-2010, 19:47
kaç gün yapmak gerekiyor hangi gün yapılmalı erkek için yapılacaksa önce anne adımı yazılıyor yoksa kendi adımı bilgi veririseniz sevinirim

selim_hm
11-03-2010, 00:03
Sayin karaca34 esmadan sonraki duada filan bin filan yerleri iki defa geciyor duada. Her ikisindede pisman olmasi istedigimiz kisinin isminimi yazacagiz yoksa tekine kendi ismimizimi? Saygilarla.

miyoş
11-03-2010, 00:17
Sayin karaca34 esmadan sonraki duada filan bin filan yerleri iki defa geciyor duada. Her ikisindede pisman olmasi istedigimiz kisinin isminimi yazacagiz yoksa tekine kendi ismimizimi? Saygilarla.

aynen katılıyorum. arapça bilmeme rağmen anlayamadım gerçekten. birde okunması gereken bir zaman varmı?

KarGa
11-03-2010, 00:30
okuyor muyuz yazıyor muyuz? anlamdım. okuyoruz yazıyor sadece..

karaca34
11-03-2010, 10:41
Haksız yere yapılmamalı sadece hırs ve ınsana azap cektırmek manasında yapılmamalı cunku bu kısıye buyuk bır sıkıntı verır pısmanlık duygusu verır sureklı sızı dusunmesını saglar en fazla yedı gun yapılması gereklı eve erkek( ıcın ahmet bın fatma ) kısı bayansa (ayse bıntı hatıce ) gıbı olmalı

Dark-Prince
11-03-2010, 10:54
peki sayın dark-prince herhangi bir yan tesiri yada diğer varlıklarla bir alakası var mı? yani korunmak gerekir mi? teşkkür ederim.

varlık daveti yok bunda.

miyoş
11-03-2010, 12:59
varlık daveti yok bunda.
teşekkür ederim.
Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU
maviyle koyulaştırdığım yere sevdiğinin adı ve annesinin adı gelecek ikincide de aynı mı yoksa bizim adımız ve annemizin adımı gelecek. aydınlatırsanız sevinirim.

Dark-Prince
11-03-2010, 14:37
teşekkür ederim.
Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU
maviyle koyulaştırdığım yere sevdiğinin adı ve annesinin adı gelecek ikincide de aynı mı yoksa bizim adımız ve annemizin adımı gelecek. aydınlatırsanız sevinirim.

Kendi isimleriniz gelir.

Dark-Prince
11-03-2010, 14:46
Kişinin direkt iradesini etkilemek,değiştirmek için yapılan uygulamalar büyüdür.

Evet aynen öyledir. Yazmak yada okumak aynı kapıya çıkar.

selim_hm
11-03-2010, 15:07
Tesekkürler sayin Dark-prince. Yani anladigimkadari önce matlubun ismi ve sonraki yerede kendi ismimiz yazilacak. Saygilarimla

Hurrem Sultan
11-03-2010, 16:06
Bencede büyüdür bu tür uygulamalar.

Dark-Prince
11-03-2010, 16:14
Garanti tutar kesin tutar diye bi şey aslında yoktur bu konudada bilgi sahibi olmanız iyidir.
profesyonel uygulamalarda bile bu kesin, garanti gibi sözler söylenmez.
İşin sağlam olması için kişilerin yıldız saati, ebcedleri, okunan azimetin hassaları, hatta okunan yazının tabiatları dahi hesaplanıp yapılır.
ama bu halde bile garanti tutar demek yanlıştır.

KarGa
11-03-2010, 17:31
Dark-Prince

siz bu konuya birşeyler yazdığınıza göre gerçekten çok etkili bir uygulama olacağını düşünüyorum.. yanılıyor muyum?

AriZoNa
11-03-2010, 17:32
Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ

dikkatli olmak gerek yoksa bu esmalarla kişiyi gümletirsiniz ...kullanım amacı ve şeklini vermeyeyim bu ayetler ve esmalar şer işlerde kullanılır çok da etkilidir...

Dark-Prince
11-03-2010, 17:37
Dark-Prince

siz bu konuya birşeyler yazdığınıza göre gerçekten çok etkili bir uygulama olacağını düşünüyorum.. yanılıyor muyum?

Etki yapan kişinin majikal gücü ile direk alakalı bir konudur, yani yapan ne kadar uzman ise etki oranı bi o kdar artar.
Yani iş yapanda biter her zaman.

KarGa
11-03-2010, 18:41
insan bazen o kadar acı çekiyor ki, o kadar emekleri harcanıyor ki.. o kadar acı ve istekle yapıldığında sanırım gerçekten çok etki edecek..yapacağım bu gece tüm kalbimle..

selim_hm
11-03-2010, 18:41
Anladigim kadar ilk yere matlubun ismi ve annesinin ismi ikinci yerede kendi ve annemin ismi gelecek. Sanirim esmalardan sonra bu dua bir defa pesinden okunmali. Esmalara baslamadan önce niyet etmek gerekiyormu? Emeginiz ve cevaplariniz icin simdiden tesekkür ederim sayin Dark-prince ve sayin Karaca34.

miyoş
11-03-2010, 18:44
evet hala bende de tam bir netlik oluşmadı. önce ben ve annemin mi sonra matlubun ismi mi gelecek. yanlış yapmayın diyorlar. yanlışlıkla kendimizde pişmanlık yaratmayalaım:))

KarGa
11-03-2010, 18:52
erkek: ahmet
annesi:sevda
sen:fatma
annen: sema

olduğunu düşün

ahmet ibni sevda

fatma binti sema

dır yazılışı..

1. bölüme onun anne adı ve kendi adı bu şekilde ..ikinci yere kendi adın ve anne adın o şekilde olacak

kısacası erkekler için ibni kadınlar için binti bağlacı kullanılır..

miyoş
11-03-2010, 21:55
erkek: ahmet
annesi:sevda
sen:fatma
annen: sema

olduğunu düşün

ahmet ibni sevda

fatma binti sema

dır yazılışı..

1. bölüme onun anne adı ve kendi adı bu şekilde ..ikinci yere kendi adın ve anne adın o şekilde olacak

kısacası erkekler için ibni kadınlar için binti bağlacı kullanılır..
teşekkür ederim. umarım işinize yarar. belliki sizde benim gibi fazla emek vermişsiniz:))

nirvana
11-03-2010, 21:59
peki arkadaş için yapılır mı?

ayrıca bir terkibin yanlış yapılması o terkibin ters tepmesine neden olur mu?mesela celb-i muhabbeti yanlış uygulamak o kişilerin arasını daha çok açar mı?

amora
11-04-2010, 16:58
arkadaşlar bu çalışmaya hangi gün başlamak iyi olur ayın büyümesi küçülmesi fark eder mi?

amora
11-04-2010, 17:02
peki arkadaş için yapılır mı?

ayrıca bir terkibin yanlış yapılması o terkibin ters tepmesine neden olur mu?mesela celb-i muhabbeti yanlış uygulamak o kişilerin arasını daha çok açar mı?

yapılan uygulamalarda yakaldığımız enerjileri iyi yönlendiremezsek bu bi şekilde açığa çıkıyor ayani içimizde bi kırgınlık varsa bunun yansıyabileceğini düşünüyorum kendi fikrim olarak

varlıklar la yapılan çalışmalarda varlık kontrl edilememesiyle ilgili sorunlar yaşanabiliyor

Dark-Prince
11-04-2010, 17:10
arkadaşlar bu çalışmaya hangi gün başlamak iyi olur ayın büyümesi küçülmesi fark eder mi?

Küçülürken, tarz onu gösteriyor.

amora
11-04-2010, 17:20
Küçülürken, tarz onu gösteriyor.

teşekkkürler , o zaman bu gece başlarım

rex
11-04-2010, 17:24
Bence ayın büyüdüğü kısımda başlamak daha uygun gibi geliyor. Ay'ın pozitif enerjisini de yanınıza almanız için güzel olur.. Sabah namazı vaktini de söyleyebilirim....yani 1-15 i arası ve sabah namazı vaktine kadar diyeyim daha iyi neticeler alacağınız kanısındayım. Ben genelde dileklerimi ve isteklerimi (olumlu) 1 ile 15 i arası yapıyorum yüz de yüz netice alıyormusun sorusuna tabii ki evet diyemem ama genelde iyi neticeler almışımdır.

Dark-Prince
11-04-2010, 17:28
Bence ayın büyüdüğü kısımda başlamak daha uygun gibi geliyor. Ay'ın pozitif enerjisini de yanınıza almanız için güzel olur.. Sabah namazı vaktini de söyleyebilirim....yani 1-15 i arası ve sabah namazı vaktine kadar diyeyim daha iyi neticeler alacağınız kanısındayım. Ben genelde dileklerimi ve isteklerimi (olumlu) 1 ile 15 i arası yapıyorum yüz de yüz netice alıyormusun sorusuna tabii ki evet diyemem ama genelde iyi neticeler almışımdır.

Peki yapılan pozitif bi çalışmamı?

rex
11-04-2010, 18:08
Ewet pozitif çalışmalar için yapıyorum (olumlu) diye paranteze almıştım..yukarıda negatif çalışmalar için ise 15 inden sonrayı ve yatsı dan sonrayı tercih ederim :)

Dark-Prince
11-04-2010, 18:08
Ewet pozitif çalışmalar için yapıyorum (olumlu) diye paranteze almıştım..yukarıda negatif çalışmalar için ise 15 inden sonrayı ve yatsı dan sonrayı tercih ederim :)

Ben bu çalışmayı sormuştum. Ayet ve esmalara göz at bakalım nasıl bi çalışma.

rex
11-04-2010, 18:24
Evet ayın 15 inden sonra yapılsa daha doğru olur kanısındayım. Pozitif bir yönde kişiye iyi gelecek yönde olmadığı ve karşı tarafı bağlamak açısından yapıldığı için küçülen zamanı tercih etmek gerekir. Yanlışlık için özür dilerim sağolasın dark

semih
11-04-2010, 23:46
Aslinda baska yerde bunu alacagin varsa onun icin yapiliyor diye yaziyordu bunu celb ile isleri sonra karistirmayin.

selim_hm
11-05-2010, 01:00
Sayin Arkadaslar bu esmalari okumadan önce besmele ve niyet gerekiyor mu? Veya sadece besmelemi gerekiyor, sonunda duasi oldugu icin niyet gerekmeyebilir belki. Cevap icin tesekkürler.

miyoş
11-05-2010, 14:12
Evet ayın 15 inden sonra yapılsa daha doğru olur kanısındayım. Pozitif bir yönde kişiye iyi gelecek yönde olmadığı ve karşı tarafı bağlamak açısından yapıldığı için küçülen zamanı tercih etmek gerekir. Yanlışlık için özür dilerim sağolasın dark
ayın evrelerindeki 15 inden sonra mı yoksa normal ayların onbeşinden sonra mı. çünkü normal aylarda 15 inden sonra ay büyüme aşamasına geçer. şu anda küçülme aşamasında. doğru zamanlama bu günler mi? aydınlatırsanız sevinirim.

semih
11-05-2010, 16:17
Ay 1 den 14 ne kadar büyür positive isin sacar 15de dolunay olur ve 28 e kadar kücülür negative isin sacar 25 den ay 30 cekerse tam karanlik azamni girmis olursun dahada karanlik isler icin ugrasirsin Bu zamnlar Hicri Aylara göre olan zaman dilimidir. Miladi aylar da gecerli degildir.

Dark-Prince
11-05-2010, 16:21
Ay 1 den 14 ne kadar büyür positive isin sacar 15de dolunay olur ve 28 e kadar kücülür negative isin sacar 25 den ay 30 cekerse tam karanlik azamni girmis olursun dahada karanlik isler icin ugrasirsin Bu zamnlar Hicri Aylara göre olan zaman dilimidir. Miladi aylar da gecerli degildir.

Pardon mesajı geç gördüm, arabi ayları yapraklı takvimlerden kolayca takip edbilirsiniz.

miyoş
11-05-2010, 16:35
sonuç olarak anladığım bu çalışmanın ayın 14 ünden sonra yapılması gerektiği doğru mu? ters bir zaman da yapmak istemiyorum. ve benim için önemli. teşekkür ederim.

MeNaD
11-05-2010, 16:56
Sayin Arkadaslar bu esmalari okumadan önce besmele ve niyet gerekiyor mu? Veya sadece besmelemi gerekiyor, sonunda duasi oldugu icin niyet gerekmeyebilir belki. Cevap icin tesekkürler.
Tüm çalışmalarda en önemli unsurlardan biri niyettir.

DENİZ
11-05-2010, 20:52
bu uygulama, sevgili için değil de mesela bizi zora düşürmüş birinin pişmanlığı için de yapılabilir mi?

selim_hm
11-05-2010, 23:57
Sayin Menad peki arkasinda duasi var bunun ozamanda niyet gerekiyormu? Besmele cekmek gerekiyormu?

MeNaD
11-13-2010, 11:00
Sayin Menad peki arkasinda duasi var bunun ozamanda niyet gerekiyormu? Besmele cekmek gerekiyormu?
Hayır çalışmayı yapmadan önce niyet etmeniz yeterlidir.Besmeleyi her dua öncesi okuyabilirsiniz.(her esma öncesi demiyorum,her dua öncesi)

bu uygulama, sevgili için değil de mesela bizi zora düşürmüş birinin pişmanlığı için de yapılabilir mi?
O sizin niyetinize bağlı niyet ederken o şekilde edersiniz.

MeNaD
11-13-2010, 11:06
Garanti tutar kesin tutar diye bi şey aslında yoktur bu konudada bilgi sahibi olmanız iyidir.
profesyonel uygulamalarda bile bu kesin, garanti gibi sözler söylenmez.
İşin sağlam olması için kişilerin yıldız saati, ebcedleri, okunan azimetin hassaları, hatta okunan yazının tabiatları dahi hesaplanıp yapılır.
ama bu halde bile garanti tutar demek yanlıştır.

Bu konuda Dark arkadaşıma katılıyorum hiç bir çalışma için garanti verilemez.Veriliyorsa da yanlıştır.Çünkü yapılan çalışmadaki etkiler yapan kişiye,yapılan kişiye göre etki gösterir.Bazılarında olumlu sonuç veren çalışmalar bazı kişilerde olumlu sonuç vermeyebilir.O nedenle sürekli olarak şunu söylüyorum "denenmiş mi?" diye sormanın hiç bir anlamı yoktur.

selim_hm
11-13-2010, 14:16
Sayin menad peki esmalara baslamadan önce, yani bu esma zikri icin degil sadece genelanlamda, zikire baslamadan önce niyet ediliyor ama niyetten önce besmele iyi olurmu?

pinkblue
11-14-2010, 02:41
bu dua başka forumdada vardı..kız ayrıldığı sevgılısıne okumus 3 gece..gerı donsun die....çocuk 3. gün trafık kazası gecırmış yoğun bakımdaymış şuanda... gittim 1dk olsa da gördüm onu..şimdi iyileşsin ide dua ediorm dio... tesaduf mü bu şimdi.....
ayrıca anne adı bilinmiosa ne olacak peki...nasıl okunacak...

MeNaD
11-14-2010, 09:33
bu dua başka forumdada vardı..kız ayrıldığı sevgılısıne okumus 3 gece..gerı donsun die....çocuk 3. gün trafık kazası gecırmış yoğun bakımdaymış şuanda... gittim 1dk olsa da gördüm onu..şimdi iyileşsin ide dua ediorm dio... tesaduf mü bu şimdi.....
ayrıca anne adı bilinmiosa ne olacak peki...nasıl okunacak...
Havva oğlu ya da havva kızı denilecek.

MeNaD
11-14-2010, 09:37
Sayin menad peki esmalara baslamadan önce, yani bu esma zikri icin degil sadece genelanlamda, zikire baslamadan önce niyet ediliyor ama niyetten önce besmele iyi olurmu?
Aslında bunlar çok fazla takılması gereken ayrıntılar değil.En kısa şekilde şöyle anlatayım bir çalışmayı yaparken kişi nasıl rahat ediyorsa (içine ne şekilde siniyorsa)o şekilde yapmalıdır.Yani bu durumda besmele çekmeden yapmak istemiyorsanız çekerek yapın.Ama sadece başlarken her esmanın başında tekrarlamadan.

selim_hm
11-14-2010, 15:47
Vermis oldugunuz bilgiler icicn teskkürler.

pinkblue
11-14-2010, 17:13
havva oglu ali dedık mesela ornek... bisuru ali var.... anne adı soylenmeden nasıl belırlenecek .... anne adı bılınmeyen bı kısıde havva yı kullanmak yıne anne adını kullanıyor etkısı yaparmı.. garantılımı...uygulamanın tam tesirli olması ıcın anne adı sartmı havva yerıne... havva ne kadar gecerlı bu durumda

MeNaD
11-14-2010, 22:19
havva oglu ali dedık mesela ornek... bisuru ali var.... anne adı soylenmeden nasıl belırlenecek .... anne adı bılınmeyen bı kısıde havva yı kullanmak yıne anne adını kullanıyor etkısı yaparmı.. garantılımı...uygulamanın tam tesirli olması ıcın anne adı sartmı havva yerıne... havva ne kadar gecerlı bu durumda
O zaman tüm aliler sizin peşinize düşer :)Garantilidir. Havva demeniz gerekir yoksa olmaz.

pinkblue
11-14-2010, 23:16
havva oglu aali dersekte cok genele gırıyor.... gercek anne adı diil sonucta.. havva genel ... havva oglu ali deyince.. bizim ali oldugu nerden belli... gene havva dan olan butun alı ler gırer bunun ıcıne.. mantık ne burda

MeNaD
11-14-2010, 23:35
havva oglu aali dersekte cok genele gırıyor.... gercek anne adı diil sonucta.. havva genel ... havva oglu ali deyince.. bizim ali oldugu nerden belli... gene havva dan olan butun alı ler gırer bunun ıcıne.. mantık ne burda
Mantık hepimizin Havva anadan gelmiş olmamız olmasın sakın ?

Sonuçta öneml olan niyet edilen kişidir.Merak etmeyin Aliler karışmaz bu durumda :)

pinkblue
11-14-2010, 23:37
ama benım sordugum.... mesala ali dıelım.. benım bana donmesını ıstedıgım alı oldugu nasıl belılenecek havva gıbı genel bı ısım kullanınca..karısıklık olmazmı.. gercek ana adı sart dıılmı

aslanoğlu
12-15-2010, 00:42
Eğer bu büyü ise kesinlikle denemeyin.Çünkü biz yalnızca ALLAH'a el açar yalnızca ondan yardım dileriz.....

isacevik
01-15-2011, 22:39
Peki ayın ilk 15 son 15 ayrımı yapmadan uygulama yapsak ne olur yani sonuç bağlanması isteği.

isacevik
01-17-2011, 04:42
[sıze=3]ya şedidel batşi 660 defa arkasından

fi kulübihim maradun fe za dehum (karşı tarafın adı )bıntı (karışı tarafın annesinin adı ) allahu murada ve lehum (kendi anne adımız ) bın (kendi anne adımız ) azabun elimun bi ma kanü yekzibüne bi hakkı ya kahharül kabıdül şedidel batşi seriül mücibu (bırdefa okursun)[/sıze]
[sıze=3][/sıze]
doğru olmuşmu birde bir defamı okunuyor yoksa hergün okunabilirmi?

oozsoy87
01-17-2011, 11:31
denemeye değer..

karakız
01-17-2011, 17:52
Arkadaşlar kendime bizzat lazımdı:) araştırdım bu dua yı buldum sizlerle paylaşmak istedim ben hemen başlıyacam çünkü:))

Verceğim esmalar cok kuvetlı olup haksız bırıne yapıldıgında sahıbını kesıcek kadar tehlıkelıdır yaparken ıkı kere dusunmek haksız yere kullanılmaması ıcap eder matluba son derece sıkıntı verıp sızı dusunmesı ve vıcdan azabı cekmesını saglar...

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU (BIRDEFA OKURSUN)

arkadaşım yanılmıyorsam bu birinin kalbini sıkıştırmak için yapılıyordu ben tecrübe etmiştim ve tam ters etkiyi sıkıştırma işlemi bana yansımış ve hemen bırakmıştım acaba yanlışınız olmayasın iki gün sonucunda büyük bir sıkışma yaşadım ve bıraktım hatta haksız yere yapmışsındır denilmişti bence iyi bir araştırma yapmak lazım hatta gününe dikkat etmedim gece yarısı yapmıştım aynen ekranda ne gördüysem okudum ve etkisini hemen gördüm kalbim çıkacaktı :)) bıraktım koruma duası yapmadan uygulamıştım belkide korunma yapmadığım için bana yansımıştı iyi bir bilen lütfen aydınlatsın herkezi ve yaşanması ters tepmeler

AriZoNa
01-17-2011, 23:31
daha önce de yazmıştım işi bilmeyen birisi o ayetlerle kişiyi muhabbet yapmak yerine gümletir..

mstng
01-26-2011, 00:45
Haksız yere yapılmamalı sadece hırs ve ınsana azap cektırmek manasında yapılmamalı cunku bu kısıye buyuk bır sıkıntı verır pısmanlık duygusu verır sureklı sızı dusunmesını saglar en fazla yedı gun yapılması gereklı eve erkek( ıcın ahmet bın fatma ) kısı bayansa (ayse bıntı hatıce ) gıbı olmalı
burda ben bir bayan için okuyacam ama pek bilgim yok önce annesinin adınımı söylemem gerekli yoksa kendininmi ve her iki yerdede kızın ve annesinin adınımı söyleyecem benim kendi adım ve ana adıma gerek varmı??

mstng
01-26-2011, 00:49
birileri derdime çare olursa şayet son nefesime kadar müteşekkir olacam yokmu kimsee

AriZoNa
01-26-2011, 01:00
fi kulübihim maradun fe za dehum (karşı tarafın adı )bıntı (annesinin adı ) allahu murada ve lehum (kendi adımız ) ibni (anne adınız) azabun elimun bi ma kanü yekzibüne bi hakkı ya kahharül kabıdül şedidel batşi seriül mücibu bu şekilde olacak

mstng
01-26-2011, 01:07
çok sag olun sayın arizona çok kötü durumdayım inteharın eşiğindeyim umarım bir faydası olur
kafam hepten karıştı ama herkes farklı bir şey söylüyor net bir bilgi edinemedim benim adı A anne adım B onun adı C anne adı D şunu bir düzenliye bilecek olan varmı bana hayrına

AriZoNa
01-26-2011, 01:11
sakin olun ve yanlış bir karar vermeyin...

mstng
01-26-2011, 02:15
yardım edebilirmisiniz bana sayın arizona??

AriZoNa
01-26-2011, 02:36
mesaj olarak attım isimleri duaya yerleştirerek elinize ulaşma dı mı????

mstng
01-26-2011, 08:36
evet çokk teşekkür ederim ama cidden daha teseirli ve etkili bir şeylere ihtiyacım var 5 marta düğün tarihi almışım ama durduk yere küstü. ve ne yaptıysama hiç bir faydası olmadı

dooruks
02-08-2011, 01:19
Bence hak eden zalime yapılacak en iyi uygulama

Pın@R
02-08-2011, 15:29
Benimde bildiğim kadarıyla bu işlerle ilgilenen birine sormuştum bu karşıdaki kişiye bir musallat gönderme gibi birşey oluyor tabi karşıdakine gönderirken sırf canı yansın diye düşünmemek lazım ona olanlar sizede oluyor mutlaka okunmadan önce korunma kalkanı doğru şekilde yapılmalı çünkü görünen ve olan şeyler Allah korusun yapan kişinin aklını kaybetmesine neden olabilir bence yapıcak kişi işinin ehli olmalıdır.

ziyaret
02-12-2011, 01:34
sonuçu yazabilirmisiniz?

dooruks
02-13-2011, 03:05
bu uygulama çok güzel. duayla allaha havale etmek gibi. etrafımızda gerçekten hak eden olmadı mı? olmazmı ..........

ziyaret
02-16-2011, 12:55
ben okuyorum. 5. gün oldu.

wiccan
02-16-2011, 16:15
Ben müslüman değilim genede yapabilirmiyim acaba?

tatlicadi
02-16-2011, 18:40
ben erkek akdasima yapmak istiyorum cunku gercekten hak ediyor ama yine de iyice kotu olmasindan korkuyorum napmaliyim kararsiz kaldim

alexandra
02-16-2011, 20:38
daha önce de yazmıştım işi bilmeyen birisi o ayetlerle kişiyi muhabbet yapmak yerine gümletir..

herkes bişi söylemiş ama net olarak ayın hangi zamanında yapılmalı?kötü bi amaçla yapmıcaksak şu günlerde de yapabilirmiyiz?gece mi okunmalı gündüz mü?o kadar kafam karıştı ki. farklı bi sitede de i,ki yere de matlubun anna adı ve kendi adı yazılacak diyo. yani iyice aklım karıştı.yardımcı olursanızzz çok sevinirim

AriZoNa
02-17-2011, 00:44
arabi ayın ilk 2 haftası yapabilirsiniz hicri takvimden bakabilirsiniz gece denerseniz daha iyi olur

alexandra
02-17-2011, 00:59
arabi ayın ilk 2 haftası yapabilirsiniz hicri takvimden bakabilirsiniz gece denerseniz daha iyi olur

oh çok teşekkürler ben başlayalı iki gün oluyor bugün 2.gün öğle iki arası çektim bugünkünü şimdi bi daha çeksem bi zaararı olur mu acaba?içim durmuyor sürekli zikretmek istiyorum. çekmeden korunma dualrını okuyorum buarada.

AriZoNa
02-17-2011, 01:09
havasta gün dönümü gece saat 12 değil akşam güneşin batış saatidir ona göre hesapladığınızda okuma yapılabilir fakat ağır olabilir veya ters etkiler olabilir bunları göz önünde bulundurun

AriZoNa
02-17-2011, 22:01
Ben müslüman değilim genede yapabilirmiyim acaba?kendi inanç sisteminize göre birşey yaparsanız motivasyon açısından daha iyi olur bence çünkü iş sadece bunu okumakla bitmiyor koruma hazırlık vb. evreler de var

wiccan
02-17-2011, 22:34
Cevabınız için teşekkürler

alexandra
02-18-2011, 00:36
havasta gün dönümü gece saat 12 değil akşam güneşin batış saatidir ona göre hesapladığınızda okuma yapılabilir fakat ağır olabilir veya ters etkiler olabilir bunları göz önünde bulundurun

sevgili arizona başka bi kaynakta iki yere de dönmesini istediginiz kişinin ve annesinin adını söyleyin kendi adınızı karıştırmayın demiş. lütfen aydınlat beni 3.gün oldu bugün ve karmaşıklaştım yine.:(

alexandra
02-18-2011, 00:55
O zaman tüm aliler sizin peşinize düşer :)Garantilidir. Havva demeniz gerekir yoksa olmaz.

peki iki yere de dönmesini istedigimiz kişinin adını mı yazacagızzzz

AriZoNa
02-18-2011, 01:12
hayır ilk önce matlup daha sonra talip anılır "filanca kişinin muhabbetini filanca kişiye çevir" bu şekilde düşünün

alexandra
02-18-2011, 01:23
hayır ilk önce matlup daha sonra talip anılır "filanca kişinin muhabbetini filanca kişiye çevir" bu şekilde düşünün
teşekkürler başka bi yerde iki yere de onun adı yazılacak diye yazmışlar içime kurt düştü ne zormuş bu işler! türkçe anlamını anlasam bi çıkarım yapıcam az çok.

oozsoy87
02-18-2011, 22:22
buda çok iyi denemeye değer.

indisrila
02-20-2011, 04:20
bende deneyim bakalım nolcak

tatlicadi
02-20-2011, 15:00
kimler denedi ne gibi sonuclar alindi merak ediyorum paylasirsaniz sevinirim tesekkurler...

alexandra
02-20-2011, 21:48
kimler denedi ne gibi sonuclar alindi merak ediyorum paylasirsaniz sevinirim tesekkurler...
şuan deneme sürecindeyim 4.gün oldu sanırım henüz bi gelişme yok nerdeyse ben arıcam:(

tatlicadi
02-21-2011, 00:03
sabret insallah olur

fırtına
02-21-2011, 00:06
bende denemk istiyorum

soylubakır
02-21-2011, 01:09
Evet aynen öyledir. Yazmak yada okumak aynı kapıya çıkar.

Önemli olan niyet demekki

ziyaret
02-21-2011, 20:57
ben denedim ama sonuç yok hala..

amyy_devil
02-28-2011, 21:08
sevgili karaca güzel bir esma vermişsiniz..fakat detaylarını yazmamışsınız..havasta bu bölüm kalp sıkıştırması diye geçer..pişman olmak yada geri döndürmek amacında kullanılamaz..geri gelmesi yada pişman etme için çok fazla esma vardır..bilen arkadaşlar,sonuçları bizzat bana da göstermişlerdir..bilmeyen biri yaparsa kötü bedeller ödeyeceğinden havas ilimleri'ni bilmeyenlerin yapması çok sakıncalıdır..arkadaşlar lütfen duyarlı olalım..sizin yada başkasının ölümünü bile yol açabilirsiniz.

sena sena
03-18-2011, 21:13
bu uygulama için bu site de dahil olmak üzere her sitede verilenlerin eksik olduğunu ve bu işi ehli kişilerin yapması gerektiğini okudum...Bu ve benzeri siteler sanırım yardım etmek için değil de sadece bilgi verme amaçlı açılmış...Günlük hayatımız da zaten dua ediyoruz.Buraya gerçek anlamda çaresiz,acı çeken umudu kalmayan ve umudu buralarda arayan insanlar giriyor.Buna bende dahilim.Ben bu işin ehli değilim ve herkes gibi bende çok büyük bir haksızlıkla karşılaştım öncelikle Allaha havale ettim tabiki ama o benim hayatımı mahvedip gülerken ben yerimde duramıyorum hergün canımdan can alıyor.Bu uygulamayı yapmak istiyorum ama ne yazık ki o kadar çok yorum yapılmış ki yapmaya korkuyorum.Yorum yapmak yerine bilen kişi ya da kişler bunun tam olarak nasıl yapılacağını yazsa çok büyük sevaba girer.Koruma nasıl yapılır?Yönlendirme nasıl yapılmalı?Ayrıca da bu duada bizim isimlerimizin olmaması gerekiyormuş.Bilen kişilerin bunu da aydınlatmasını rica ediyorum.Yanlış bir itaamda bulunduysam da özür dilerim.YBenim de herkes gibi çok acil yardıma ihtiyacım var...Ne olur net birşey yazın da zararsız ve sorunsuz uygulayabilelim...

majisyen
03-18-2011, 21:27
sena sena siteyi incelerseniz sorduğunuz bütün soruların yanıtlarını bulursunuz her gelene tek tek şunu yap bunu yap diyemeyiz ama önce yazdıklarımızı okursanız bütün sorularınızın cevaplarını bulmuş olursunuz ve genel olarak uyardığımız gibi bilinçsizseniz yapmayınız zaten biliyo olsanız aradıklarınızada rahat olarak ulaşırdınız.

sena sena
03-19-2011, 00:00
bende zaten bilmediğimi açıkça söyledim ve bir bilenden yardım istedim...Ayrıca tek tek şunu yap bunu yap demenizi de beklemiyorum.Konuyu başlatan kişi başka siteden buluyor kopyala yapıştır yapıyor.Daha sonra 3 kişi yok bu uygulama eksik falan diye yorum yapıyor.Eksikse ve sadece havas ile uğraşanların yapması gerekiyorsa ne diye buraya yazıp insanları umutlandırıyorlar...Koruma duası yönlendirme duası hakkında zaten araştırma yaptım sadece eksik denildiği için kafam karıştı ve yardım istedim..Burada ki herkesin 7 gecesi ve umudu benim için çok kıymetli,herkes için de öyle olmalı...Bana incele diyorsunuz ben hazırcı bir insan değilim incelerim araştırırım bu da sorun değil ama şuan sadece şu paylaşım için yardım istemiştim.Ki kafama takılan sorunun cevabını da alamadım bu sorunun cevabı da sizin sitenizde yok.bu yüzden sordum.Yardımcı olmak yerine azarladığınız için de teşekkür ederim. ben yineleyeyim soru mu belki yapacak arkadaşlara faydam olur...Burada isim söylenen yerlerde kendi isimlerimiz kullanılmıyormuş her iki yerde de onun adı ve anne adı kullanılıyormuş ayrıca terkip tam değilmiş,tam değilse nasıl yapacağız???

majisyen
03-19-2011, 00:08
allahtan hazırcı değilsiniz sorularınızın cevabı sitede var inceleyin demişim hala soruyorsunuz sonrada azar diyorsunuz bu işler öle tek atımlık değildir bütündür önce mantığını kavrayın sonra bunları sorma gereği duymazsınız mutfaktasınız yemek tarifi verilmiş size siz tuz ne salça ne ocak ne diye soruyorsunuz ve saçma o yüzden gereksiz sorularla form kirliliği yapmayınız.

sena sena
03-19-2011, 01:01
bilgisi olmayan birilerinden yardım istemekle ben hata yaptım sanırım...Sorduğum sorunun cevabı sitenizde yok ve sanırım sorduğum soruyu bile anlamadınız.Özür dilerim sitenizi kirlettiğim için...Bir daha yazmam,kusura bakmayın...

majisyen
03-19-2011, 01:02
kör ne anlar elmasla camın farkını :)

semih
03-19-2011, 01:27
bilgisi olmayan birilerinden yardım istemekle ben hata yaptım sanırım...Sorduğum sorunun cevabı sitenizde yok ve sanırım sorduğum soruyu bile anlamadınız.Özür dilerim sitenizi kirlettiğim için...Bir daha yazmam,kusura bakmayın...

Aslinda soru sormaktan evvel konuyu okumus olsaniz tam manasi ile sormus oldugunuz cevablar orada verilmis. Koruma nasil yaparsiniz onunla ilgili konular var en kolayi "Arama" motoru diye bir sey var hangi konu üzerinde arama yapmak istiyorsaniz kelime olarak yazin daha sonra konulari baka bilirsiniz. Yaptiginizda ne getirir ne götürür siz kendiniz tecrübe edinmeniz lazim.

sena sena
03-19-2011, 11:59
baştan alayım yazık ki hala anlaşılamadım...bu uygulama için eksik diyorlar bu uygulama eksik mi tam mı bunu soruyorum çok mu zor buna cevap vermek???her kafadan bir ses çıkıyor bu yüzden de bilen birilerinden yardım istedim.Sİtede bu uygulama tamdır diye bir yazı yok.Zaten inceliyorum sitenizi bilmediklerimi okuyorum,anlamadığımı soruyorum bir de hakarete uğruyorum.Burada onun ve annesinin ismi 2 kere olmalı diyorlar burada da onun ve kendimin anne ismini okuyun diyorlar bunu soruyorum???Bu iki sorumun cevabı sitenizin hangi bölümünde söyleyin bari de okuyayım körlükten kurtulayım...Ne kadar yanlış anlaşılmışım...

ASKER
03-19-2011, 12:14
baştan alayım yazık ki hala anlaşılamadım...bu uygulama için eksik diyorlar bu uygulama eksik mi tam mı bunu soruyorum çok mu zor buna cevap vermek???her kafadan bir ses çıkıyor bu yüzden de bilen birilerinden yardım istedim.Sİtede bu uygulama tamdır diye bir yazı yok.Zaten inceliyorum sitenizi bilmediklerimi okuyorum,anlamadığımı soruyorum bir de hakarete uğruyorum.Burada onun ve annesinin ismi 2 kere olmalı diyorlar burada da onun ve kendimin anne ismini okuyun diyorlar bunu soruyorum???Bu iki sorumun cevabı sitenizin hangi bölümünde söyleyin bari de okuyayım körlükten kurtulayım...Ne kadar yanlış anlaşılmışım...

Sayın sena sena hoşgeldiniz yazılarınızı okudum son kez sorunuzu tekrar alabilirmiyim?
Size yardımcı olabilirim

sena sena
03-19-2011, 12:16
amacım burada huzursuzluk çıkarmak değil biraz gerginim üslubum yanlış olabilir kusura bakmayın...tekrar tekrar okudum ama kafamda netleşen bişey yok bu yüzden yapmamak daha iyi.Kız arkadaşıma önermiştim o yaptı bugün 6.günü ilk gün çocuk ayağını burkmuş,merdivenden düşmüş,ikinci ve üçüncü gün de hiç uyuyamamış seni çok üzdüm falan demiş.ilk üç gün bu şekilde etkisini göstermiş ondan sonra olağan brşey olmamış...paylaşmak istedim.

ASKER
03-19-2011, 12:17
amacım burada huzursuzluk çıkarmak değil biraz gerginim üslubum yanlış olabilir kusura bakmayın...tekrar tekrar okudum ama kafamda netleşen bişey yok bu yüzden yapmamak daha iyi.Kız arkadaşıma önermiştim o yaptı bugün 6.günü ilk gün çocuk ayağını burkmuş,merdivenden düşmüş,ikinci ve üçüncü gün de hiç uyuyamamış seni çok üzdüm falan demiş.ilk üç gün bu şekilde etkisini göstermiş ondan sonra olağan brşey olmamış...paylaşmak istedim.
estafurullah siz huzursuzluk çıkarmadınız belki sadece anlaşılamadınız?

sena sena
03-19-2011, 12:23
Sayın sena sena hoşgeldiniz yazılarınızı okudum son kez sorunuzu tekrar alabilirmiyim?
Size yardımcı olabilirim

öncelikle çok ama çok teşekkür ederim size.Sorum şu bir çok sitede bu uygulamanın eksik olduğu ve bu uygulamaların tam olarak hiçbir zaman verilemeyeceğini yazmışlar.eksik ise nasıl yapacağız??ayrıca isim yerleştirilen yerlerde kendi adınızı asla kullanmayın diyenler var önce matlubun sonra da kendi adınızı kullanın diyenler var...sadece netleşmek istedim kafamda soru işareti kalmasın diye net bir bilgi almak istedim bilen birisinden...7 sayfayı da tek tek 3 kere okudum diğer siteleri de okudum ama korktum ben erkek arkadaşıma zarar vermek istemiyorum sadece vicdan azabı çeksin pişman olsun ve geri dönsün istiyorum aslında herks bunu istiyor.Bu olmasa bile yapabileceğim başka bir uygulama varsa ne olur yardım edin.ayrılalı 10 gün oldu araya daha fazla zaman girsin istemiyorum.başınızı ağrıttım kusura bakmayın hakkınızı helal edin..

ASKER
03-19-2011, 12:28
öncelikle çok ama çok teşekkür ederim size.Sorum şu bir çok sitede bu uygulamanın eksik olduğu ve bu uygulamaların tam olarak hiçbir zaman verilemeyeceğini yazmışlar.eksik ise nasıl yapacağız??ayrıca isim yerleştirilen yerlerde kendi adınızı asla kullanmayın diyenler var önce matlubun sonra da kendi adınızı kullanın diyenler var...sadece netleşmek istedim kafamda soru işareti kalmasın diye net bir bilgi almak istedim bilen birisinden...7 sayfayı da tek tek 3 kere okudum diğer siteleri de okudum ama korktum ben erkek arkadaşıma zarar vermek istemiyorum sadece vicdan azabı çeksin pişman olsun ve geri dönsün istiyorum aslında herks bunu istiyor.Bu olmasa bile yapabileceğim başka bir uygulama varsa ne olur yardım edin.ayrılalı 10 gün oldu araya daha fazla zaman girsin istemiyorum.başınızı ağrıttım kusura bakmayın hakkınızı helal edin..
Helal olsun..
Size geri döndüğünde onu afedeceğinizi biliyorum. Bu yüzden siz Ya evvelül Cami çalışmasını yapın arkadasınızın isminin ebced değerini ekleyerek. Siteye bakın ebced değerlerini bulamazsanız size yardımcı olurum

sena sena
03-19-2011, 12:40
Helal olsun..
Size geri döndüğünde onu afedeceğinizi biliyorum. Bu yüzden siz Ya evvelül Cami çalışmasını yapın arkadasınızın isminin ebced değerini ekleyerek. Siteye bakın ebced değerlerini bulamazsanız size yardımcı olurum

teşekkür ederim yardımlarınız için hemen bakacağım....

majisyen
03-19-2011, 12:42
teşekkür ederim yardımlarınız için hemen bakacağım....

hem kör hem sağır :dayak:

sena sena
03-19-2011, 12:52
hem kör hem sağır :dayak:

bana bu şekilde hakaret edemezsiniz siz...çok bilen bir insan olsaydınız doğru bir üslup kullanıp yönlendirirdiniz...Yazık diyecek birşey bulamıyorum siz buraya insanlara yardıma mı geldiniz yoksa aşalamaya mı???evet bilmiyorum ve öğrenmeye çalışıyorum...körüm sağırım aynı zaman da da çaresizim ama en azından saygısız değilim...

majisyen
03-19-2011, 12:54
aynı zamandada yalancı napcakki zaten adam seni kurtulmuş kaçmış

AriZoNa
03-19-2011, 12:58
bana bu şekilde hakaret edemezsiniz siz...çok bilen bir insan olsaydınız doğru bir üslup kullanıp yönlendirirdiniz...Yazık diyecek birşey bulamıyorum siz buraya insanlara yardıma mı geldiniz yoksa aşalamaya mı???evet bilmiyorum ve öğrenmeye çalışıyorum...körüm sağırım aynı zaman da da çaresizim ama en azından saygısız değilim...evet bence de saygısız değilsiniz

çünkü onlara hakaret olur bu.yobaz demek daha doğru olur.

sena sena
03-19-2011, 13:03
aynı zamandada yalancı napcakki zaten adam seni kurtulmuş kaçmış

yalancı??? sözlerinize dikkat edin...kimsenin içini de neler yaşadığını da bilemezsiniz siz?yazdıklarımda yanlış bir üslup kullandıysam özür dilerim dedim gerginim dedim sizin daha anlayışlı olmanız gerekmiyor mu?Nneden gerginlik yaratıyorsunuz,merak ediyorum neden bu kadar çok takıldınız yazdıklarıma???alt tarafı yardım istedim neden bu kadar büyüttünüz olayı anlayamadım.Sanırım sizde gerginsiniz :) hoşçakalın...

majisyen
03-19-2011, 13:04
hemde kaçak dilde papuç gibi oh olsun adamda kaçmış bidada gelmez ağla ağla derdine yan sen otur

sena sena
03-19-2011, 13:06
evet bence de saygısız değilsiniz

çünkü onlara hakaret olur bu.yobaz demek daha doğru olur.

:) neyse söyleyecek birşey bulamıyorum...Burada hatam ne anlayamadım,neden üzerime bu kadar saldırıyorsunuz onu da anlayamadım???

sena sena
03-19-2011, 13:09
hemde kaçak dilde papuç gibi oh olsun adamda kaçmış bidada gelmez ağla ağla derdine yan sen otur

sağlık olsun napalım...tek geldik tek gideceğiz...yalancı,kaçak???başka???

AriZoNa
03-19-2011, 13:11
:) neyse söyleyecek birşey bulamıyorum...Burada hatam ne anlayamadım,neden üzerime bu kadar saldırıyorsunuz onu da anlayamadım???burada benim büyüğüme değer verdiğim bir insanla konuşurken kullandığınız her kelimeye dikkat edin.

majisyen
03-19-2011, 13:12
etmez bu etmez arizona gözü dönmüş malum işte nolcak kim napsın bunu oturup ağlar artık bol bol dizini döver

AYDER
03-19-2011, 13:13
:3D Smiles (356)::3D Smiles (356):

sena sena
03-19-2011, 13:23
burada benim büyüğüme değer verdiğim bir insanla konuşurken kullandığınız her kelimeye dikkat edin.

bu uyarıyı kendisine yapın bana değil...ben kendisine hakaret etmedim,saygısızlıkta yapmadım...neden bu kadar tepki verildiğini de anlamadım...Bir yerde hata yaptıysam özür dilemesini de bilirim ben.Hatamı söyleyin ne yaptım ben???

ayrıca da canı yanan bir insana oh diyebilecek kadar acımasızsanız da diyecek söz kalmıyor gerçekten...Allah büyük hemde çok büyük...

AriZoNa
03-19-2011, 13:30
bu uyarıyı kendisine yapın bana değil...ben kendisine hakaret etmedim,saygısızlıkta yapmadım...neden bu kadar tepki verildiğini de anlamadım...Bir yerde hata yaptıysam özür dilemesini de bilirim ben.Hatamı söyleyin ne yaptım ben???

ayrıca da canı yanan bir insana oh diyebilecek kadar acımasızsanız da diyecek söz kalmıyor gerçekten...Allah büyük hemde çok büyük...
platon un mağarasından çımamayan insanlar gibisiniz.. itkilerine yenik düşmüş bir insandan elbette ki başka bir davranış şekli beklenemez.

sena sena
03-19-2011, 13:36
platon un mağarasından çımamayan insanlar gibisiniz.. itkilerine yenik düşmüş bir insandan elbette ki başka bir davranış şekli beklenemez.

farkında mısınız bilmiyorum ama hala hakaret ediyorsunuz???Hakaret etmek yerine nerede hata yaptığımı söylerseniz daha yapıcı olacak!!!sizin gibi mağaralarından çıkabilmiş insanlara hakaret etmek değil de yanlışı göstermek yakışır...belki sayenizde bizlerde mağaralarımızdan çıkarız ne dersiniz???

semih
03-19-2011, 14:14

Üstad bu anlamaz nedemek istediginizi cünkü gözü kör.

burada benim büyüğüme değer verdiğim bir insanla konuşurken kullandığınız her kelimeye dikkat edin.

Baska söze gerek yok aynen.

Adami, kadinini karcirirlar sayfa sayfa care ararlar zamaninda kacirmasaydin en azindan birseyler yapmak sorunda kalmazdiniz. Siz biraz kendinizi akillimi saniyorsunz. Kendiniz bu tertibi uygulamiyorsunuz kiz arakadasinizi verip uygulatiyorsunuz yapmayin böyle seyler biraz düsünün ben nerde hata yaptim diye. ilk önce hatalarinizi kabullenin daha sonrasi gelir bir sekilde.

sena sena
03-19-2011, 14:57
Üstad bu anlamaz nedemek istediginizi cünkü gözü kör.

Baska söze gerek yok aynen.

Adami, kadinini karcirirlar sayfa sayfa care ararlar zamaninda kacirmasaydin en azindan birseyler yapmak sorunda kalmazdiniz. Siz biraz kendinizi akillimi saniyorsunz. Kendiniz bu tertibi uygulamiyorsunuz kiz arakadasinizi verip uygulatiyorsunuz yapmayin böyle seyler biraz düsünün ben nerde hata yaptim diye. ilk önce hatalarinizi kabullenin daha sonrasi gelir bir sekilde.

ben kıza git yap demedim birlikte bulduk okuduk o da ben yapacağım ne olursa olsun dedi.öncelikle bunu belirteyim...ben yapmadıysam eğer karşı tarafı düşündüğüm içindir.Çareyi bugüne kadar bu sayfalarda hiç aramadım çare ALLAH tadır.Sadece pişman olsun istedim daha önce de belirttim ya kimin ne yaşadığını siz bilemezsiniz...o kişi benden kaçmadı ki eğer böyle düşünüyorsanız da dedim ya sorun değil sağlık olsun demekten başka çarem yok.bilmediğiniz konularda yorum yapmayın...birilerini de haksız yere savunmayın.hata varsa kendimde arayacak kadar da büyük yüreğim var benim.özeleştirimi her zaman yaparım.burada nerede hata yaptım hala anlamış değilim ya neyse siz haklısınız...uzatmayacağım artık....hatayı söyleyip düzeltmek yerine hala 3 kişi oldunuz üzerime geliyorsunuz...şurada hatalısın deyin bende özür dileyip hatamı telafi yoluna gideyim...konuyu kapatalım artık rica ediyorum.sorduğuma soracağıma pişman ettiniz...

AriZoNa
03-19-2011, 21:14
farkında mısınız bilmiyorum ama hala hakaret ediyorsunuz???Hakaret etmek yerine nerede hata yaptığımı söylerseniz daha yapıcı olacak!!!sizin gibi mağaralarından çıkabilmiş insanlara hakaret etmek değil de yanlışı göstermek yakışır...belki sayenizde bizlerde mağaralarımızdan çıkarız ne dersiniz???benim söylememe gerek yok geçmiş mesajlara bakmanız yeterli !...

sena sena
03-19-2011, 22:51
mesajlara baktım okudum ve kişilere yönelik bir saldırım ve hakaretiim söz konusu değil...sadece bilmemekle suçlamışım bunu da üslubumun ruh halim nedeniyle sert algılanmış olabileceğini belirterek gerekli özürde bulunmuşum...uzatılacak kadar kayda değer birşey yok ortada...ben alttan aldıkça üzerime geldiniz siz.ben artık nokta koyuyorum bu gereksiz tartışmaya.siz istediğiniz şekilde yorumlar yapmaya devam edebilirsiniz...

majisyen
03-19-2011, 22:54
bak bak bide nokta koyuyomuş sonra ne hatam diyor ne bi özür var ne bi şey var adamıda bu yüzden kaçırmıştır bu kesin kurtulmuş adam bunun elinden iyi olmuş iyi çok iyi hemde ruh haliymiş miş miş bizim ruh halimiz neyse

AriZoNa
03-19-2011, 23:22
hanımefendi(!) bence bir psikoloğa görünseniz iyi olur

sena sena
03-20-2011, 00:36
sayın majisyen ve arızona sitenizde yapılan tüm yorumları okudum ve dikkat ettim siz bu sert ve ters üslubu kendinize tarz edinmişsiniz ve sanırım buraya egolarınızı tatmin etmek için katıldınız...Kusura bakmayın ama burası sizin özel okulunuz değil,kimse sizin önünüzde de haklı olduğu halde baş eğmek zorunda da değil...Evet yanlış bir şekilde yardım talep etmiş olabilirim ama siz beni uyarmak yerine hakaretler yağdırmaya başladınız.İnanın ki gerginlik olmasın diye özür dilemek de istedim ama görüyorum ki gerek yok buna...Saygı da özür de hak edilir.Kimse sizin babanızın kızı değil kendinize gelin biraz.Yazdıklarıma bakıyorum bir de sizin yazdıklarınıza bakıyorum yobazlığı,yalancılığı ve de psikologluk olanları ayırt etmek inanın hiçde zor olmuyor...Keşke tarafsızca biri girip okusa da vicdanlıca bir yorum yapsa...Sitenizden uzaklaştırın olsun bitsin ya da silin banlayın ama hakaret etmeyin çünkü ben sizlere hakaret etmedim...Ayıptır ya!

sena sena
03-20-2011, 00:41
bak bak bide nokta koyuyomuş sonra ne hatam diyor ne bi özür var ne bi şey var adamıda bu yüzden kaçırmıştır bu kesin kurtulmuş adam bunun elinden iyi olmuş iyi çok iyi hemde ruh haliymiş miş miş bizim ruh halimiz neyse

ayrıca gidenin yolu açık olsun hayatımı bir erkek üzerine kurmadım ben sorumlu olduğum bir ailem ve hayatım var.tek isteğim pişman olmasıydı bu yüzden sizlerden yardım istemiştim ama pişman olan ben oldum...Allah büyük o bana yeter.Teşekkürler her türlü hakaretiniz,anlayışınız ve yardımlarınız için...inanın gerek yoktu bu kadarına...

majisyen
03-20-2011, 00:41
bak bak ayıp mayıp yüzsüzlüğünde bu kadarı artık sen iflah olmazsın be terk edilmişsin gittiğin yerde dışlanıyorsun kimse seni anlamıyor kötü davranılıyor oturda ağla bari ve yazmıycam deyip yine yazıyorsun yazık sana yazık

sena sena
03-20-2011, 01:18
bak bak ayıp mayıp yüzsüzlüğünde bu kadarı artık sen iflah olmazsın be terk edilmişsin gittiğin yerde dışlanıyorsun kimse seni anlamıyor kötü davranılıyor oturda ağla bari ve yazmıycam deyip yine yazıyorsun yazık sana yazık

ayyy sen beni güldürdün ALLAH da seni güldürsün...terk edilmek çok mu kötü bişey öyleyse bu sitede ki herkes kötü...insanlar terkediliyorsa kötü oldukları için de terk edilmiyor...Gittiğin yer derken sanal bir alem burası ve işin aslı burada ki 2 kişinin dışlaması pek de umrumda değil dostlarım,arkadaşlarım ailem bana yetiyor siz eksik kalsanız da olur :) ağlayacak bir durum söz konusu değil canım yanıyor ama sabrını da veren veriyor!Dedim ya ben sizler gibi hayatımı tek düze kurmadım ailem ve sosyal çevrem var...Valla iyi oldu sizi bulmam stresimi attım sağolun ya...Yazdıklarınıza ve şu zavallı durumunuza sadece gülüyorum ALLAH ıslah etsin diyorum bu arada her mesajıma cevap verdiniz bu kadar önemsemeseydiniz bunu bile yapmazdınız...Dışlamak yerine hala benimle uğraşıyorsunuz bu da güzel birşey.... siz yazdıkça ben de yazarım kimseye eyvallahım yok benim size mi olacak???

AriZoNa
03-20-2011, 02:05
karşımda ezik birisini görüyor ve ona acıyorum sadece

majisyen
03-20-2011, 02:09
bende oh oh diyorum adam kaçmış kurtulmuş ezik bu ezik bide zavallı iğğğğğğğğğ tipik işte şimdi bile sümüklü ağlıyo bi yandan

nirvana
03-20-2011, 03:02
tüm sayfaları okudum.her şey açık açık ortada.kimse size yardım etmeyecek.bilgiyi ancak hak edenler alır.demek ki hak etmiyorsunuz.bence artık cevap vermeyin.

sena sena
03-20-2011, 12:57
tüm sayfaları okudum.her şey açık açık ortada.kimse size yardım etmeyecek.bilgiyi ancak hak edenler alır.demek ki hak etmiyorsunuz.bence artık cevap vermeyin.

evet herşey ortada sayın Nirvana...Sizden de kalkıp beni savunmanızı bekleyemem zaten sizler birbirinizi haksız da olsa savunursunuz burada.Buda sizlerin ne kadar dürüst ve vicdanlı olduğunuzu ortaya koyuyor ki siz yardım etseniz ben kabul etmem...Bu konu zaten amacını aştı,şu konuda haklısınız yazmamak en güzeli...Çünkü cahilce ve seviyesizce cevaplar alıyorum...

sena sena
03-20-2011, 12:59
bende oh oh diyorum adam kaçmış kurtulmuş ezik bu ezik bide zavallı iğğğğğğğğğ tipik işte şimdi bile sümüklü ağlıyo bi yandan

Ezik mi :) ya ben seni çok sevdim aslında yaş kaç 11 mi??? yanımda mısın ki ağladığımı iddia ediyorsun...Ağlamıyorum şekerim sen rahat ol...

sena sena
03-20-2011, 13:01
karşımda ezik birisini görüyor ve ona acıyorum sadece

benim karşımda ne gördüğümü bilmek bile istemezsin inanın ben size daha çok acıyorum...size yalakalık yapmadığım için mi böyle oldu,ben el etek öpenlerden değilim bilmem anlatabildim mi??

AYDER
03-20-2011, 13:04
Ezik mi :) ya ben seni çok sevdim aslında yaş kaç 11 mi??? yanımda mısın ki ağladığımı iddia ediyorsun...Ağlamıyorum şekerim sen rahat ol...

Tatlım insanların sana karşı tavrı ortada artık cevap verme.Ayrıca haksız olduğunu düşündüğümüz konularda birbirimize cephede alırız herkesin özgür iradesi var.Kimseye zorla birşey yaptırılmıyor .Ayrıca kimsenin savuyunulmaya arkalanmaya ihtiyacı yok.Burada herkese kendini ifade edebilecek seviyede insanlar.Bir avuç zavallı olduğumuzumu sanıyorsun.Sende bakış açını değiştir ve kendini yıpratma daha fazla...

sena sena
03-20-2011, 13:20
Tatlım insanların sana karşı tavrı ortada artık cevap verme.Ayrıca haksız olduğunu düşündüğümüz konularda birbirimize cephede alırız herkesin özgür iradesi var.Kimseye zorla birşey yaptırılmıyor .Ayrıca kimsenin savuyunulmaya arkalanmaya ihtiyacı yok.Burada herkese kendini ifade edebilecek seviyede insanlar.Bir avuç zavallı olduğumuzumu sanıyorsun.Sende bakış açını değiştir ve kendini yıpratma daha fazla...

evet TATLIM insanların bana karşı bir tavır aldıklarının farkındayım...Şu kadarını sorayım o zaman mesajların ilk başlarına bakar mısın ve senden ricam benim hatalı olduğum mesajı bana yazar mısın???insanı azarlarcasına mesaj yazılmaz...okuduğum yeri anlayamamış olabilirim,sizler yazmış olsanız da ben okurken gözümden kaçırmış olabilirim,beyin yorgun olunca yazılanı anlamamış da olabilirim bu konu da zaten gerekli özürümü yaptım ama buna rağmen bana cephe alındı...bende hakaretlere cevapsız kalamam kusura bakma...

sena sena
03-20-2011, 13:24
ayrıca asyaasya ben kimseye zavallı gözüyle bakmam,böyle bir itaamda mı bulundum ben???evet belki tartıştığım insanlar saygıdeğer insanlar olabilir ama böyle tavırlar içinde oldukları sürece insanları kaçırmaktan başka birşey yapamazlar...daha ılımlı olabilirler madem burada bir görev alınmış bu görevi layıkı ile yerine getirmeleri gerekir...

Ea
03-20-2011, 15:07
ayrıca asyaasya ben kimseye zavallı gözüyle bakmam,böyle bir itaamda mı bulundum ben???evet belki tartıştığım insanlar saygıdeğer insanlar olabilir ama böyle tavırlar içinde oldukları sürece insanları kaçırmaktan başka birşey yapamazlar...daha ılımlı olabilirler madem burada bir görev alınmış bu görevi layıkı ile yerine getirmeleri gerekir...
Sevgili sena sena,
Üslup konusunda sıkıntıların olabilir ama burada sana anlatılmak istenen şey açık. Hoşuna gitse de gitmese de arkadaşlar doğru söylemişler. En azından yüzüne karşı söylemişler. Bilinçaltındaki ezikliği ve çaresizliği temizlemedikçe, büyü müyü işe yaramaz. Sonuçta buradaki insanların da bir itibarı var. Sana verecekleri çalışmanın işe yaramayacağını bile bile kimse bilgi vermeye yanaşmaz. Özellikle de yolcu grubundakiler. Yolcu grubu adayları da yavaş yavaş bunun farkına varıyorlar. Onlar da balıklama dalmadılar bu işe farkındaysan. Biraz daha farklı düşünmeye gayret et. Belki o zaman tavırlar biraz daha farklı olur...

sena sena
03-20-2011, 16:20
Sevgili sena sena,
Üslup konusunda sıkıntıların olabilir ama burada sana anlatılmak istenen şey açık. Hoşuna gitse de gitmese de arkadaşlar doğru söylemişler. En azından yüzüne karşı söylemişler. Bilinçaltındaki ezikliği ve çaresizliği temizlemedikçe, büyü müyü işe yaramaz. Sonuçta buradaki insanların da bir itibarı var. Sana verecekleri çalışmanın işe yaramayacağını bile bile kimse bilgi vermeye yanaşmaz. Özellikle de yolcu grubundakiler. Yolcu grubu adayları da yavaş yavaş bunun farkına varıyorlar. Onlar da balıklama dalmadılar bu işe farkındaysan. Biraz daha farklı düşünmeye gayret et. Belki o zaman tavırlar biraz daha farklı olur...

ben artık sizlerin yazılanı ve anlatılmak isteneni algılayabildiğinizi sanmıyorum...
1-Ben kimseden benim için bir çalışma yapmasını istemedim.
2-Kimseden özel bir ilgi alaka beklemedim.
3-Burada ki insanların itibarlarını zedeleyecek bir kelime sarfetmedim.
4-İşin aslı ezik olduğum bir durum da söz konusu değil ezik olsam hala burada haklılığımı savunmaya çalışmaz,sizlere eyvallah derdim.
5-Allahıma binlerce kez şükürler olsun ki kendimi çaresiz de hissetmiyorum.Acıdır er yada geç geçer...
6-Ayrıca ben birileri balıklama dalsın diye soru sormadım,sorum gayet açık ve netti bunu ilime,işleme dökecek kadar da önemli değildi.
7-Eleştiriye her zaman açık bir insanımdır fakat şahsıma anlamsız ve haksız yere hakaret edilmediği sürece.Yalancı,kaçak,ezik v.s siz bu kelimeleri ilminize ve kendinize yakıştırıyorsanız size ne söyleyebilirim ki artık???
8-Herkes kendine yakışanı yapar,herkes ağzından,beyninden ve kalbinden çıkan kelimelerle itibar görür ve kendine yer edinir.Buna göre de saygı ve itibar görür.Burada ki herkese değil sözüm bunu gerçekten hak edenlere...

Konu başlığını değiştirelim isterseniz senanın enerji okulu ile olan diyaloğu yapalım ne dersiniz bu da ilgi çeker eminim... :)

majisyen
03-20-2011, 16:24
he bak hoşuna gitmiş ilgi görmüşya işte kendini tatmin ediyor ezik bizde seni banlardık sesini keserdik ama işte insanlar ezik çırpınışı görsün terk edilmişlik acısını başka insanları rahatsız ederek çıkarsın diye izin veriyoruz öle bi durumdasınkı yüzüne tükürüyoruz sen hala yarabbi şükür diyosun bu kadar çaresizsiz acınacak haldesin bunu bilmek ve burda bizim bunları sölemek senin yarana tuz basmak gibi hızlı iyileşeceğini düşünüyorsun bak geldiğinden beri sevgilini unuttun kendi derdine düştün buda bir psikoloji ve bu yaşadıklarını onun yüzünden yaşadığını düşünüp ondan iyice uzaklaşıyorsun.

sena sena
03-20-2011, 20:53
he bak hoşuna gitmiş ilgi görmüşya işte kendini tatmin ediyor ezik bizde seni banlardık sesini keserdik ama işte insanlar ezik çırpınışı görsün terk edilmişlik acısını başka insanları rahatsız ederek çıkarsın diye izin veriyoruz öle bi durumdasınkı yüzüne tükürüyoruz sen hala yarabbi şükür diyosun bu kadar çaresizsiz acınacak haldesin bunu bilmek ve burda bizim bunları sölemek senin yarana tuz basmak gibi hızlı iyileşeceğini düşünüyorsun bak geldiğinden beri sevgilini unuttun kendi derdine düştün buda bir psikoloji ve bu yaşadıklarını onun yüzünden yaşadığını düşünüp ondan iyice uzaklaşıyorsun.

şuraya düşüncelerini yazarken bir de tutturabilsen vallahi kabul edeceğimde hep ıska hep ıska :) insanlar burada sizin gerçek yüzünüzü de görüyor bunun da farkındasındır umarım.Ne kadar saygısız olduğunuzu da görüyorlardır.Ayrıca ısrarla söylüyorum ama anlamamak için kendini zorluyorsun erkek arkadaşım bu saatten sonra hayatımda olmasa da olur.Kimse için deliler gibi kahrolacak değilim.Allah yolunu açık etsin.Burada bir şeyi merak edip sorduğum için çok çaresiz,deli divane olduğumumu düşünüyorsun???böyleyse çok yanılıyorsun.Sevdiğim insan heran her saniye aklımda HAYIRLISI olsun diyorum.Yaram sevgilimle alakalı sizin burada yazdıklarınız yarama tuz basmıyor.İyi ki böyle bir polemiğe girmişiz Allahtan sizin gerçek yüzünüzü gördüm güvenilmez ve korkulur sizin gibilerden yardım derken siz insanı felakete de götürürsünüz...ALLAH ALLAH ALLAH diyorum ALLAHIM YAR VE YARDIMCIM OLUR benim...Sizin şerrinizden de korusun herkesi...İstediğin zaman da banlayabilirsin çok büyük bir kayıp değil bu sitede olmamak :D bu kadar önemsemeyin kendinizi büyük olan derman olan çare olan siz değilsiniz ALLAHtır ve ben sizi artık ALLAHA havale ediyorum o bilsin yapsın...

majisyen
03-20-2011, 20:59
tutarsızlığın bu kadarı ha kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş bizler işte böle malı gözünden tanır hak ettiği gibi davranırız tıpkı senin gibi mallara yaptığımız gib niye banlayalımki senin gibi zavallılarla oynamak hoşumuza gidiyor

sena sena
03-20-2011, 21:46
majisyen sana birşey söyleyeceğim sende zerre kadar akıl yok ya ben burada sizlere ulaşmayı çok isteseydim yeni bir rumuz ile kayıt olurdum,size yalakalık yapar ve istediğimi sizden alırdım...Bunlar hiç aklına gelmiyor değil mi?Siz internet ortamında kendinizi kral falan mı ilan ettiniz sizden daha bilinçli,üyesi daha fazla ve en azından seviyeli,kültürlü insanların varolduğu sitelerde var bunun farkındasındır umarım.Sen burada ancak KLAVYE DELİKANLILIĞI yaparsın başka da bir işe yaramazsın...Farkındaysan fazlasıyla aşağılandın benim tarafımdan bence sende yarabbi şükür diyorsun sanırım bu duruma da alışkınsın...Eziklik hamurunda senin kendince psikolojik baskı yapıp özür dilememi bekliyorsan daha çok beklersin.Kötü laf her zaman sahibinindir aynen iade diyorum size...Ben gocunmuyorum çünkü ne eziğim,ne yalancıyım,ne yalakayım,ne malım ne de yüzsüzüm haksızlığa tahammülüm yok buraya arada bir girip cevap yazma gereği duyuyorsam da inatla hakkımı savunmak içindir size meraklı olduğumdan değil yani...Amaç oyun oynamasak da inanın bunu sizden daha iyi yaparım...

majisyen
03-20-2011, 21:51
dilediğin özürler ve yalakalıklar diz boyu zaten daha neyi savunuyosun yalancılığını oyunculuğunumu eve klavye ve monitör arkasına saklanıyoruz napcan annenemi şikayet etcen iyi oyuncu olduğun belli kişilikten kişiliğe giriyosun adamın niye kaçtığıda belli :) şimdi sen dersinki yerim yurdum belli alın işte ben buyum demi alamıycaksın işte bizlerden yardım ve sürünmeye devam edeceksin daha seviyeli siteler var diyosun hala burda sana sövülmesi hoşuna gidiyor çünkü sen aşağılık olduğunu biliyor ve gerçeklerin yüzüne vurulmasından hoşlanıyorsun mademki memnun değilsin haksızlık yapıldığını düşünüyorsun eee napcaksın allahada havale ettin ama zaten seni kimse sevmiyor allahta sevmiyor hep kötü şeyleri sana veriyor nasıl bir mahlukat olduğunu en iyi o biliyor bizlerde biliyoruz ve sana hak ettiğinden daha iyi davranıyoruz emin ol.

Ea
03-21-2011, 00:52
majisyen sana birşey söyleyeceğim sende zerre kadar akıl yok ya ben burada sizlere ulaşmayı çok isteseydim yeni bir rumuz ile kayıt olurdum,size yalakalık yapar ve istediğimi sizden alırdım
Sevgili sena sena,
Bak bakalım siteye, yalakalık yaparak bilgi alabilen kaç kişi var. Ego patlaması yaşayan kişilerin yüzüne bile bakılmaz burada. Mesajları dikkatlice incelersen, senden daha ağır sözlerle kovulan ve hatta banlanan insanların varlığının farkına varırsın. Muhtemelen yapılanları, kelimeleri birbiri ardına tekrar etmekten ve kağıt üstüne arapça veya Tisan Alfabesiyle bir şeyler yazmaktan ibaret basit şeyler olarak görüyorsun. Ama kazın ayağı öyle değil.
Benim eski hanım, evin içinde gezinen gollum'a benzeyen varlıklar, çalışma yaptığım odada namaz kılan küçük kızlar, yatağımın başucunda duran ak sakallı dedeler görmeye başlamıştı. Şanslıydık, zira bir kaç saniye içinde kanalları kapatıp sorunu halleden bir üstadımız vardı. Ters bir durumda sen ne yapacaksın? Kime gideceksin? Gideceğin kişi belliyse, neden hala buradasın?
Kaldı ki ego sorununu halletmeden ve bilinçaltını temizlemeden bir şey yapabileceğin kanaatinde değilim.
Bence şansını fazla zorlama...

Hurrem Sultan
03-21-2011, 11:53
Kedi ile ulaşamadığı ciğer arasındaki sıkıntı iste bunların derdi:-))

ruhun ışıgı
03-21-2011, 15:56
selamlar ve sevgilerimle,
başkasının iradesini etkilemek için yapılan her şey büyü sınıfına girer, doğrudur..
bir kadının, karşı cinsi etkilemek için makyaj yapması, giyimini davranışlarını değiştirmesi de Maji sayılır veya bir erkeğin bir kadını etkilemesi için koku kullanması veya şiir, musiki kullanması da öyledir. Etkilenmek istenen eğer kendisi de istiyorsa etkilenebillir, bu o kişiye bağlıdır...
sevgilerimle...

Ea
03-21-2011, 17:48
Etkilenmek istenen eğer kendisi de istiyorsa etkilenebillir, bu o kişiye bağlıdır...
sevgilerimle...
Maharet, istemeyen kişinin iradesine müdahale etmek ve istenen sonucu elde etmektir. İsteyen kişiye niye büyü yapalım ki?

Hurrem Sultan
03-21-2011, 18:17
Maharet, istemeyen kişinin iradesine müdahale etmek ve istenen sonucu elde etmektir. İsteyen kişiye niye büyü yapalım ki?

Hakikaten Ea çok doğru soylemissinn

ruhun ışıgı
03-23-2011, 15:37
benim kanaatim,
eğer kişi meyilli değilse ne yapsanız faydasızdır,
bu sadece bir kadının makyaj yapması gibi etki eder,
bu benim fikrim tabii....

Hurrem Sultan
03-23-2011, 20:54
O sizin fikriniz tabi:-)

alexandra
03-24-2011, 21:57
neyi tartışıyorsunuz adamlar yazmış isteyen yaparrr istemeyennnn yapmazzzz herkesin deger yargısı kendine cok zoruna gidiyorsa üye olma siteye arkadas!demek ki içinde var seninde ahaha vallahi komikkkkksinizzzz

derineda
03-31-2011, 23:13
ikisindede bayansa yazılmış karışmış dimi orası birincisi adamın adı ikincisi bayanın adımı yoksa her ikiside adamın adımı annesinin adıda olucak mı?

Esinali
01-03-2012, 11:12
Arkadaşlar Değişik Değişik Yorumlar Yazılmış Çoğu Sitede de Bu Görülmekte. Çoğu Kişi Hedef İsmi Anneden Önce Gelir Diyor Çoğu İki Yerde de Annesi ve Kendisi Gelir Diyor. Bu Konuya Bi Açıklık Getirirmisiniz. Ben Duayı Aşşağı Tekrar Yazdım. Bu Şekilde Mi Olması Gerekir ? Teşekkürler .

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM hedef binti/ibni annesi ALLAHU MURADA VE LEHUM ben ibni/binti annesi AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU

kişi erkekse ibni bayansa binti gelir.

AriZoNa
01-03-2012, 23:44
Arkadaşlar Değişik Değişik Yorumlar Yazılmış Çoğu Sitede de Bu Görülmekte. Çoğu Kişi Hedef İsmi Anneden Önce Gelir Diyor Çoğu İki Yerde de Annesi ve Kendisi Gelir Diyor. Bu Konuya Bi Açıklık Getirirmisiniz. Ben Duayı Aşşağı Tekrar Yazdım. Bu Şekilde Mi Olması Gerekir ? Teşekkürler .

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM hedef binti/ibni annesi ALLAHU MURADA VE LEHUM ben ibni/binti annesi AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU

kişi erkekse ibni bayansa binti gelir.

mesajda düzeltmeyi yaptım isimler konusunda daha önce de size isimlerle birlikte yazmıştım yanılmıyorsam.

Esinali
01-04-2012, 10:16
Teşekkürler Sayın Arizona

rosa
01-14-2012, 05:31
fiziksel bir zarar veriri mi? yoksa psikolojik anlamda da mı bu ben anlıyamadım tam olarka iyi geceler

tontinitom
01-15-2012, 06:42

bu tertip bana celbiyye değil de kahriye gibi geldi.

casparagas
02-15-2012, 18:05
Etkisini bilemem fakat ben bunu okumaya başladıktan sonra daha çok bağlandım ona, ve başladığım günden beri yatağa girip 2-3 saat uyuyamıyorum, aynı şeyi yaşayabilirsiniz bilginize.

zynp
03-07-2012, 12:53
dün bunu uyguladım 10 gıbı baslarken besmele cekmedım ve ısım yerıne ıkısınıde sevdıgımın ısmını soyledım yanı ahmet bın ahmet seklınde 1 hafta boyunca uygulanacagı yazıo bugun tekrar yapacagım ılk uygulamda yanlıslıklar yapmıs olabılırım ama olacagına ınanıyorum bugun ne gıbı duzeltmelerle okumamı tavsıye edersınız bılen arkadaslarımdan cevap beklıyorum...

blue_7708
03-07-2012, 13:10
aklımızda bulunsun...:)

mynet
03-07-2012, 21:10
dün bunu uyguladım 10 gıbı baslarken besmele cekmedım ve ısım yerıne ıkısınıde sevdıgımın ısmını soyledım yanı ahmet bın ahmet seklınde 1 hafta boyunca uygulanacagı yazıo bugun tekrar yapacagım ılk uygulamda yanlıslıklar yapmıs olabılırım ama olacagına ınanıyorum bugun ne gıbı duzeltmelerle okumamı tavsıye edersınız bılen arkadaslarımdan cevap beklıyorum...

netice yazar mısınız lütfen bittikten sonra ??

mahide
03-08-2012, 03:00
evet zynp sonucu bende cok merak ediyorum yazarsanız sevinirim

zynp
03-08-2012, 10:24
tabikide yazarım..

zynp
03-08-2012, 17:34
duayı ıkı gundur okuyorum daha oncekı ılıskılerımden donus oldu bıtek son sevgılım aramadı daha hayrdır inşallah:)))

zynp
03-09-2012, 10:32
adet gunum dun basladı aksam okumadım korktum sızce devam etmelımıyım bılemıyorum bı sakıncası olurmu

casparagas
03-12-2012, 10:49
Olur tabi, okuma bence...

zynp
03-12-2012, 10:50
teşekürler casparagas ...

zeynep_dido
03-12-2012, 14:06
başında nasıl niyet edelim onun adını annesinin adı falanmı

zynp
03-12-2012, 14:18
okuyorsunuz en fazla yedi gun okunması lazımmıs

CaMiLLa
03-12-2012, 19:30
başında nasıl niyet edelim onun adını annesinin adı falanmı

evet anne adı ile birlikte niyet ediniz...

mahide
03-12-2012, 21:07
anne adını bilmiyorsak nasıl olucak?

zeynep_dido
03-12-2012, 21:48
camilla çok saol bende sana bir tiyo vereyim anne adını bilmezsen havva anadan gelme diyeceksin

zeynep_dido
03-12-2012, 21:52
saol camilla

zynp
03-13-2012, 12:40
gecen salı yaptım hastalandıgım ıcın okumayı bıraktım donus olmadı ama tutmadı demek istemıyorum inancımı kaybetmek ıstemıyorum cunku.. hastalıgım gecıncede devam etmıcem

lamour
04-04-2012, 15:21
dün yaptım gece nefes alamayarak kalktım bu yaptığım kişiye tuttğu anlamınamı gelir yardımcı olun lütfen devam edeiyimmi;(

CIRAK
04-05-2012, 08:02
dün yaptım gece nefes alamayarak kalktım bu yaptığım kişiye tuttğu anlamınamı gelir yardımcı olun lütfen devam edeiyimmi;(
Korumalarınızı yapmadan devam etmeyiniz ltf

lamour
04-05-2012, 11:02
koruma yapıyorum ama yinede korkuyorum sizce tuttuğu anlamına gelirmi

pasaklı tanrıça
04-05-2012, 11:17
duayı göremiyorum ben de mi sorun var acaba?? :/

fancy
04-09-2012, 19:43
En fazla 7 gun diyor,bu 7gunu 14 e yada 21 e cikartabilirmiyiz? Yoksa 7gun yaptiktan sonra bir hafta ara verip tekrarmi baslayalim ? Lutfen cevap alabilrimiyim,simdiden tesekkurler

fancy
04-09-2012, 19:44
birde illa gecemi yapilmasi gerekiyor? Aksam 18 den sonra yapsak olurmu ?

monovit
04-10-2012, 15:51
Merhaba Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.
Anlamadığım bir kaç konu vardı yardımcı olursanız çok sevinirim. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim .
fi kulübihim maradun fe za dehum (karşı tarafın adı )bıntı (annesinin adı ) allahu murada ve lehum (kendi adımız ) ibni (anne adınız) azabun elimun bi ma kanü yekzibüne bi hakkı ya kahharül kabıdül şedidel batşi seriül mücibu bu şekilde olacak

Bunu yapacak olan kişi erkek,karşı maktulde erkek.
fi kulübihim maradun fe za dehum (mesela ahmet )bıntı (mesela ayşe) yapılacak kişi erkek olunca binti mi diyoruz yoksa ibni diye mi okuyoruz

llahu murada ve lehum (kendi adımız ) ibni (anne adınız) bu kısımda değişiklik yapıyormuyuz yapacak kişi erkekti

şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar...

CIRAK
04-11-2012, 07:22
Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ

dikkatli olmak gerek yoksa bu esmalarla kişiyi gümletirsiniz ...kullanım amacı ve şeklini vermeyeyim bu ayetler ve esmalar şer işlerde kullanılır çok da etkilidir...

Bana lazım oldu sn Arizona hemde çok lazım

fancy
04-11-2012, 09:25
En fazla 7 gun diyor,bu 7gunu 14 e yada 21 e cikartabilirmiyiz? Yoksa 7gun yaptiktan sonra bir hafta ara verip tekrarmi baslayalim ? Lutfen cevap alabilrimiyim,simdiden tesekkurler
Arkadaslar bı yardımcı olsanız

serseris
04-14-2012, 21:44
paylaşım için çok teşekkür ederim fakat erkek için ibni bayan için binti olması gerekir kardeşim.

nnbbn
04-15-2012, 23:27
ben korunma dualarını bilmiyorum yardımcı olabilir mısınız?ben sevgilimin geri dönmesini isttiyorum okusam nasıl bir etkisi olur peki..

mehlika
04-16-2012, 13:59
Sevgili nnbbn sitede korunma duaları mevcut.Bana sorarsanız kolaylıkla yapabileceğiniz 7 adet Ayetel Kürsi okuması var.

lamour
04-16-2012, 21:14
:3D Smiles (284):ben heryaptığımda ters tepiyormu tutuyormu anlamadım korktum ben bu çalışmadan

su24
04-17-2012, 14:27
Arkadaslar bı yardımcı olsanız
1 haftadan fazla yapmayın..zararlı olcağını duusnuyorumm..olmazsa ara verın 1 hafta kadar yenıden yapınn

su24
04-17-2012, 14:33
:3D Smiles (284):ben heryaptığımda ters tepiyormu tutuyormu anlamadım korktum ben bu çalışmadan
arkadasım bu dua haksız yere yapılyıosaa gerı donuyo yapan ksııye etkısı oluyoo..sana haksızsın demıyorum ama o pıskolojıyle okuduysan etkısınde kalmıs olabılırsın..koruma ıcın ayeter kursu okuyabılırsın..ben koruma yapmadan okudum ama bı sorunlada karsılasmadım.1 gece okuyabıldım gece yarısından sonraa..o gecee kımın nıyetıne okuduysam ruyamdaa gordummm ..belkı etkı edecektıı ozel sebepten dolayı devamını getıremedım..ama cok sıtede yapanların yorumlarını okudumm cok etkılı bı duaaa..bılmyıorum ama hangı dua olursa olsunn.yada benım ınancım bu yonde olduğu ıcınn hıc bı aksılıkle karsılasmadım.sızdee öle dusununn

fancy
04-20-2012, 21:38
Arkadaslar adet doneminde okunmasinda sakinca varmidir ?

fancy
04-20-2012, 21:46
Arkadaslar adet doneminde uygunmasinda bir sakinca varmidir?

mehlika
04-21-2012, 08:48
Arkadaslar adet doneminde uygunmasinda bir sakinca varmidir?
Belirli sayıda gün olarak okuma yapmıyacaksınzı ki.Bu yüzden adet döneminiz bitsin.Gönül rahatlığıyla uygulamanızı yapın derim.Saygılarımla...

melisaçayı
05-23-2012, 12:41
7 günün üzerinden geçen 2.gün bugün...bende işe yaramadı sanırım

Fatos16
05-23-2012, 13:29
7 günün üzerinden geçen 2.gün bugün...bende işe yaramadı sanırım

Biraz bekle bakalim

fashiondesign_guru
05-25-2012, 21:03

Hangisi? (hemen başlıycak mısınız yoksa uyguladığınız ve yüzde yüz çalışan bir terkip mi?)

fancy
07-08-2012, 21:59
Arkadaslar birsey danisabilirmiyim,ben bu uygulamayi nisan ayinda yapmistim,sevgilim le haziran da bisey oldu surekli agliyo,bunalimda,kafasini devekusu gibi gomdu topraga cikartmiyo ortada bi neden sebepte yok,simdi aklima geldi acaba bu uygulama etkisini simdi gostermis olabilirmi? mumkunmudur uzerinden 1bucuk ay gecmis??? peki bu etki ne kadar surer? depresyondaki surekli aglayan bi erkekte hic cekilmiyomus yahuuuu :(

su24
07-10-2012, 09:46
Arkadaslar birsey danisabilirmiyim,ben bu uygulamayi nisan ayinda yapmistim,sevgilim le haziran da bisey oldu surekli agliyo,bunalimda,kafasini devekusu gibi gomdu topraga cikartmiyo ortada bi neden sebepte yok,simdi aklima geldi acaba bu uygulama etkisini simdi gostermis olabilirmi? mumkunmudur uzerinden 1bucuk ay gecmis??? peki bu etki ne kadar surer? depresyondaki surekli aglayan bi erkekte hic cekilmiyomus yahuuuu :(
demekki etki etmiş:))bu durumun düzemesi içinde belki bi uygulama vardır..bili sahibi olan arkadaslar yazar sanırsam

fancy
07-10-2012, 11:50
Ben bu uygulamayı yaptım unuttum sonra uzerınden ıkı ay gecmıs sımdı gopstermıs olabılırmı etkısını ? Mumkunmu yanı?

fatmanur
07-10-2012, 22:49
Birgun okumamz gerekir yoksa hergun devmmi etmelyz acaba ?

semerkant34
07-10-2012, 23:03
Birgun okumamz gerekir yoksa hergun devmmi etmelyz acaba ?
bu uygulamayi profosyonel insanlar kullanmali. denemek icin yapmayin. büyük zararlar verebilir yada görebilirsiniz. gönül islerinde kullanicam diyosaniz, kas yapayim derken göz cikartma ihtimaliniz oldukca yüksek. ayrica enerjiniz de düsük ise tüm negatif üzeriniz de birikir . kendi kendinize kalp kirizi gecirtirsiniz. dediim gibi gönül isinde ise kullanim yapmayin . bunu ancak ehli gerceklestirebilir

fatmanur
07-10-2012, 23:13
Ben bunu denemeye mecbur gbi bsym bska care bulamadm yoksa bn daha kotu seyler yapcm bn daha guzel cikar yol bilyrm diyosanz yardmci olun ewet cok tecrubrszm skntdaym Allahtan yardm diliyorm

semerkant34
07-12-2012, 16:42
Ben bunu denemeye mecbur gbi bsym bska care bulamadm yoksa bn daha kotu seyler yapcm bn daha guzel cikar yol bilyrm diyosanz yardmci olun ewet cok tecrubrszm skntdaym Allahtan yardm diliyorm
sana zararsiz yan etkisi olmayacak bi tarif vereyim. durumunu bilmiyorum ama , sanirim seni aramasini istersin . bir adet sigara üstüne onun adini soyadini yaziyosun ( ben böyle yapiyorum )onun burcunun uygun saatinde tamamen ona konsantre olarak sigarayi yakiyosun . sigara yi icerken tüm enerjini ona yönelt. mesela onun sesini duydugunu varsay. bunu beceremiyosan onla olan konusmalarini hatirla. senden istediim onla daha önceki konusmalarini yapman sigara icerken . duy onu ve cevapla. meselasana seni aramami istermisin desin. bunu duyarken hayalinde bulusmalarinizi canlandir. onun sana geldigi anlari gör. sana seni cok özledim bunu onun sesinden duy. önceki tel konusmalarini duy . sigarani bu sekilde tüket. basarmani dilerim ... allah kolaylik versin

fatmanur
07-14-2012, 00:06
Ben sigara kullnmyi bilmiyorum dcm brz kmk.olck ama denemk istyrm ozel msjla yazmk istrdm msjm saym yetsmyor

dragangazi
07-14-2012, 00:13
Ben sigara kullnmyi bilmiyorum dcm brz kmk.olck ama denemk istyrm ozel msjla yazmk istrdm msjm saym yetsmyor
bence sen sigara içmiyorsan bu yöntemi deneme çünki ilk defa sigara içen biri tam konsantre olamaz

fatmanur
07-14-2012, 00:18
Başka çare bulamadim inan kotu şeyler duşunuyorum

dragangazi
07-14-2012, 00:50
Kötü seyler düşünme hersey zamanla düzelir sadece sabret ve bekle....

fatmanur
07-14-2012, 01:06
Bekleyemem malesef beklersem daha kotu

dragangazi
07-14-2012, 01:09
Durumunu bilmiyorum ama sen içinde bulundugun duruma göre mantıklı hareket etmeye calıs

fatmanur
07-14-2012, 01:12
İns. Tesekur ederm duşuncelernz için :/

dragangazi
07-14-2012, 01:17
Senin adına üzüldüm Allah yardımcın olsun sitede değişik uygulamalar var onlara bak derim

fatmanur
07-14-2012, 01:19
Allah razi olsun kardeşm

semerkant34
07-15-2012, 15:08
Allah razi olsun kardeşm
merhaba
fatma nur kardesim , durumun ne bilmiyoruz. anlatsan sana daha cok yardimci olabilecek arkadaslarimiz ortaya cikacaktir. ama senin ilk önce cok kötüyüm halinden cikman gerekir. bu halde iken sen , yapilan tüm calismalar sana etki edecektir. kendimden biliyorum.bu senin yapmayi düsündügün yada yaptigin ya sedidel batsi calismasi bunu ben de yaptim ve bende kendimi cok kötü hissediyodum. calisma karsi tarafi deilde beni vurdu.tüm bunalim benim üstümde birikti. yani sana diyeceim yapma....
öncelikle bi kendin iyi les. kendi ni en iyi sen tanirsin . kendi bunalim haline göre esma calismalari var. sitemiz de bunlar mevcut.önce kendini düzelt. sonra gerisine bakariz.
ve lütfen her calismanin üstüne atlayip maji kirliligi yaratma. bi calisma yaptiysan bir ay bekle. yoksa olay corbaya döner. kimseye de bi faydasi olmaz.
üstadimizin bi tarifi var. sirke dolu bir kabin icine sevgisi istenen insanin resmi konur ve karanlik bir yerde bekletilir. birhafta. bu bir fark yaratir. ben bunu kendimde gördüm . amaca ulastimmi hayir ama fark etti.
ama dediim gibi öncelikle basarmak icin senin iyilesmen lazim .
sen bu halde iken calisma olmaz
yapilacak calisma senin icin olmalidir.
allah yardimcin olsun

fatmanur
07-15-2012, 20:42
Tesekur ederm dusuncelerin icin ya şedidel batşiyi yapmadm arkadasm Allah razi olsun yardm eden oldu onun sayesnde brz iyim arada bunalm gecrym ama o gunku kdr deglm umarm bihata yapmadan duzelr hersey..sirkeyi denmk istyrm ama elmde fotrfi yok blgsayrda var cok saol tekrar..derdmn su kadarni soylim gercekten pisman olmasi gereken biri..

Pın@R
01-03-2013, 16:28
Rüyada görülüyorsa acaba bu etki ettiğinemi işarettir?

semerkant34
01-03-2013, 23:44
Rüyada görülüyorsa acaba bu etki ettiğinemi işarettir?
bilinc alti .....
net olarak hatirliyosan sitede rüya tabirleri sayfamiz mevcut

Pın@R
01-04-2013, 11:57
bilinc alti .....
net olarak hatirliyosan sitede rüya tabirleri sayfamiz mevcut

Hiç korkutma gibi bi durum söz konusu değil çok rahatım ve uyuyorum ama çok rüya görüyorum evelsi gece bana yorgandan başını kaldırıp bağırdığını gördüm çok inanarak yapıyorum Allah kabul eder inşallah...

ay ışığı
04-16-2013, 14:10
12.sayfadan sonrasını inanın okumak istemedim....ismi sena sanırım çaresiz birine napıyosunuz öyle.nasıl laflar onlar. vallahi içimdeki sıkıntı daha da şiddetlendi. burası benim aradığım yer olamaz....hoşçakalın